ja, Gereformeerde Gemeenten vaak wel, maar dan weer wel de zwaardere gereformeerde gemeenten. Dat verschilt regionaal.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 16:07 schreef dotKoen het volgende:
Overigens weet ik niet of de gebruikers van die kerk (de gereformeerde gemeente Scherpenzeel) ook de smaak gereformeerden zijn die hun kinderen vaccinaties onthouden, weet nooit precies hoe al die stromingen werken.
Weliswaar een andere discussie, maar zaten die mensen daar wel te wachten op de zogenaamde beschaving? Oftewel, ook daar dringen we mensen iets op zonder te vragen of ze dat wel wilden.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 16:07 schreef Worteltjestaart het volgende:
Ik vind het veel hypocrieter dat er zoveel miljoenen aan een nieuw kerkgebouw wordt gespendeerd dan aan waar gelovigen het monopolie op menen te hebben, namelijk humaan zijn...
Als dat geld nou gespendeerd zou worden in het verbeteren van onderwijs in Afrika bijvoorbeeld...
Nou ja, dat is een punt ja.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 17:23 schreef Gia het volgende:
[..]
Weliswaar een andere discussie, maar zaten die mensen daar wel te wachten op de zogenaamde beschaving? Oftewel, ook daar dringen we mensen iets op zonder te vragen of ze dat wel wilden.
Het is allemaal een kwestie van zogenaamde vooruitgang.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 20:34 schreef Worteltjestaart het volgende:
[..]
Nou ja, dat is een punt ja.
Laten we het dan gooien op de vraag waarom die miljoenen niet naar de voedselbank in Nederlandse achterstandswijken gaan dan.
Ja, en door vaccinatie krijg je ook antistoffen. Het verschil maakt dus niet uit. Die eventuele complicaties komen nu minder voor omdat veel mensen wel gevaccineerd zijn.quote:Op woensdag 3 juli 2013 00:58 schreef Gia het volgende:
[..]
Het is allemaal een kwestie van zogenaamde vooruitgang.
Vroegah kregen kinderen de mazelen en bouwden daardoor antistoffen op tegen de ziekte. Tegenwoordig spuiten we onze kinderen vol met medicijnen, bang gemaakt voor de, eventuele, complicaties van de betreffende ziekte.
Zogenaamd?quote:Op woensdag 3 juli 2013 00:58 schreef Gia het volgende:
Het is allemaal een kwestie van zogenaamde vooruitgang.
Lees je dit topic wel?quote:Vroegah kregen kinderen de mazelen en bouwden daardoor antistoffen op tegen de ziekte. Tegenwoordig spuiten we onze kinderen vol met medicijnen, bang gemaakt voor de, eventuele, complicaties van de betreffende ziekte.
Nee hoor.quote:Allemaal prima, behalve wanneer je vanwege je geloof weigert.
Jammer genoeg heeft voorlichting geen zin, en jij bent het lichtend voorbeeld: ondanks de wetenschappelijke juiste en onderbouwde feiten over mazelen en het vaccin, vind jij vaccinatie eigenlijk maar onnodig. Jij trekt je dus niets aan van voorlichting.quote:Voorlichting, prima, maar verplichten vind ik niet kunnen.
Eens. Ik vind het ook riskant. Ik zie ook dat dat soort mensen naar allerlei vage niet-wetenschappelijke onderzoeken verwijzen als ze hun punt willen onderbouwen dat het volgens hen schadelijk is in te enten. En zodra er dan wetenschappelijk bewijs is van de werking of het nut van vaccinatie, doen ze daar moeilijk over. Ik vind het letterlijk spelen met het leven van je kind.quote:Op woensdag 3 juli 2013 07:30 schreef Worteltjestaart het volgende:
De antroposofische Amsterdamse grachtengordelyuppen die weigeren hun Storm, Vlinder, Faye of weetikweel in te enten omdat het 'een gevoelig sterrenkind is', heb ik evenmin begrip voor.
Zeer specifieke gevallen daargelaten, vind ik het op niet-wetenschappelijke gronden weigeren van een vaccinatie niet prima.
Jaha, maar moet je deze vooruitgang verplicht stellen?quote:Op woensdag 3 juli 2013 08:02 schreef nummer_zoveel het volgende:
Gia, voor dat we kinderen gingen inenten stierven veel kinderen aan kinderziekten. Of ze hielden er blijvende handicaps aan over, zoals bv bij polio. Inenten is wel degelijk een vooruitgang!
Ik wel. Mijn kinderen hebben alle vaccinaties gehad. Mijn keuze.quote:Op woensdag 3 juli 2013 07:30 schreef Worteltjestaart het volgende:
Jammer genoeg heeft voorlichting geen zin, en jij bent het lichtend voorbeeld: ondanks de wetenschappelijke juiste en onderbouwde feiten over mazelen en het vaccin, vind jij vaccinatie eigenlijk maar onnodig. Jij trekt je dus niets aan van voorlichting.
Precies, deze weet het zo te draaien dat alle vaccins een soort probeerseltje zijn en hun kinderen de proefkonijnen:quote:Op woensdag 3 juli 2013 10:32 schreef Worteltjestaart het volgende:
Het is eigenlijk nog erger: ze hebben geen wetenschappelijk bewijs om aan te tonen dat vaccins schadelijk zijn, maar concluderen zoiets 'uit eigen onderzoek op het internet', maar als je met gedegen wetenschappelijk bewijs van het nut van vaccins aankomt, 'loop je achter de grote farmareuzen aan'...
Lees voor de grap maar eens de reacties onder dit artikel.
Hoezo paranoïde...quote:@Wiebe 1:Ik wacht rustig op het moment waarop jij het rapport op tafel legt (uiteraard mogen andere pro-vaxers meehelpen). Waarschijnlijk wacht ik over 50 jaar nog steeds om de simpele reden dat een dergelijk wetenschappelijk rapport NIET BESTAAT. . Je weet wat dat betekend? Geen EVB betekend dat het een EXPERIMENTELE behandeling is :-)
quote:botervlootje
ter info: . . . . . . . Facebook: Kritisch prikken. . . Voor wie nog niet overtuigd is: volg kinderen goed na hun vaccinatie! De meeste kinderen worden ziek of veranderen in gedrag. . . Angst is een slechte graadmeter! En dat wordt gezaaid, overal... in de hele wereld!
Ik heb de hele discussie niet gevolgt hoor maar nu bepalen de ouders wat goed is voor hun kinderen. Als die geen fatsoenlijk verstand hebben (mijn mening) dan moet die keuze voor ze gemaakt worden.quote:Op woensdag 3 juli 2013 12:12 schreef Gia het volgende:
[..]
Jaha, maar moet je deze vooruitgang verplicht stellen?
Kijk naar bosjesvolk in een oerwoud. Komen daar ineens ontwikkelde mensen aan. Je moet alle stamgewoontes afleren, vrouwen moeten kleren dragen, kinderen worden gevaccineerd, moeten naar school, enz...
Waren die mensen ongelukkig zonder die beschaving? Ik denk het niet.
Akkoord, extreem voorbeeld, maar de achterliggende gedachte is duidelijk.
Voorlichting, prima, maar verplichten? Nee, vind ik niet kunnen.
Je gaat dan voor andere mensen bepalen wat, volgens jou, regering, goed is voor hun kinderen. Hoever mag men daar mee gaan?
Waarom dan wel?quote:Op woensdag 3 juli 2013 12:13 schreef Gia het volgende:
Ik wel. Mijn kinderen hebben alle vaccinaties gehad. Mijn keuze.
quote:Aantal mazelenpatiënten gestegen naar 230
Het aantal meldingen van mazelenpatiënten is de afgelopen week gestegen van 161 naar 230. In deze periode zijn opnieuw twee mensen in het ziekenhuis opgenomen, heeft het RIVM donderdag gemeld. Het RIVM vermoedt dat het werkelijke aantal gevallen van mazelen stukken hoger ligt, omdat lang niet alle patiënten naar de huisarts stappen. .
In totaal zijn er zeven mensen met mazelen in het ziekenhuis opgenomen, zes kinderen in de leeftijd van 1 tot 18 en een persoon van boven de 41.
Er zijn de afgelopen week ook scholen bijgekomen waar de mazelen heerst: drie basisscholen en een middelbare school. Het totaal aantal scholen dat getroffen is door mazelen is niet bekend.
Bible belt
De mazelenepidemie concentreert zich in de zogeheten bible belt. Daar wonen veel mensen van reformatorische gezindte die vanwege hun geloof vaak afzien van vaccinatie. Buiten deze regio zijn geen gevallen van mazelen bekend, laat het RIVM weten.
De stijging van het aantal mazelenpatiënten is geheel volgens verwachting van het instituut. De grootste piek moet nog komen, zegt het RIVM.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
Nee, hoezeer ik je antipathie tegen deze mensen ook deel; in het belang van de gezondheid van heel Nederland is het het beste als ook alle gereformeerden zich laten vaccineren. On kinderen waarbij het vaccin faalt of die om medische redenen niet gevaccineerd kunnen worden te beschermen.quote:
En het gaat sowieso ook om kinderen.quote:Op vrijdag 5 juli 2013 08:27 schreef dotKoen het volgende:
[..]
Nee, hoezeer ik je antipathie tegen deze mensen ook deel; in het belang van de gezondheid van heel Nederland is het het beste als ook alle gereformeerden zich laten vaccineren.
Dat is lang niet zo erg als al deze berichten laten vermoeden hoor, er zijn ook veel gereformeerden die hun kinderen wél laten inenten, en over het algemeen doen die dat niet stiekem. En volgens mij wordt de groep die wel laat inenten ook steeds groter.quote:Op vrijdag 5 juli 2013 10:27 schreef nummer_zoveel het volgende:
Triest dat de sociale controle zo groot is dat mensen hun kinderen stiekem laten inenten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |