mooiquote:Op zaterdag 22 juni 2013 20:51 schreef Theoden het volgende:
Dit is wel weer een spierballen spel geworden. Er staat ondertussen meer ME dan demonstranten.
ze zijn daar al dagen "gewoon" aan het demonstreren zonder dat een hond ernaar kraait, als er duizenden mensen gaan samenscholen is het niet meer "gewoon" dan komt de openbare orde in het geding, ja dan gaan ze actie ondernemen, ga jij maar samenscholen met duizenden mensen op de dam of het binnenhof en kijk dan wat er gebeurtquote:Op zaterdag 22 juni 2013 20:53 schreef Theoden het volgende:
[..]
Waarom is dat mooi, waarom mogen mensen niet gewoon demonstreren? Ik snap dat echt niet hoor.
Er zal dan helemaal niks gebeuren. Enige manier hoe mensen dit goed praten is "ja maar in andere landen ..." Zucht ...quote:Op zaterdag 22 juni 2013 20:57 schreef Slayage het volgende:
[..]
ze zijn daar al dagen "gewoon" aan het demonstreren zonder dat een hond ernaar kraait, als er duizenden mensen gaan samenscholen is het niet meer "gewoon" dan komt de openbare orde in het geding, ja dan gaan ze actie ondernemen, ga jij maar samenscholen met duizenden mensen op de dam of het binnenhof en kijk dan wat er gebeurt
het is een openbare orde kwestie, dat is universeel het heeft niks met goed praten of wat dan ook, tuurlijk wordt er ingegrepen als de openbare orde wordt verstoordquote:Op zaterdag 22 juni 2013 20:59 schreef Theoden het volgende:
[..]
Er zal dan helemaal niks gebeuren. Enige manier hoe mensen dit goed praten is "ja maar in andere landen ..." Zucht ...
jij ziet bloemen ik zie geweld tegen de politiequote:Op zaterdag 22 juni 2013 21:00 schreef Theoden het volgende:
gevaarlijke terroristen gooien met bloemen tijdens een herdenkingsbijeenkomst voor de slachtoffers van politiegeweld
[ afbeelding ]
oplossing? meer politiegeweld!
quote:Erdogan: Turkije en Brazilië slachtoffer van complot
Premier Recep Tayyip Erdogan, die denkt dat er een door het buitenland geleid complot ten grondslag ligt aan de golf van protesten in zijn land, suggereerde zaterdag dat Brazilië het slachtoffer is van dezelfde buitenlandse samenzwering.
Erdogan riep dat tijdens een bijeenkomst met tienduizenden aanhangers die waren samengekomen in Samsun, een kunstplaats aan de Zwarte Zee. De premier is bezig aan een rondreis door zijn land, om zoveel mogelijk politieke steun te vergaren.
De protesten tegen de regering in Turkije begonnen drie weken geleden nadat de politie een vreedzame demonstratie op het Taksimplein in Ankara met veel vertoon van geweld had neergeslagen. Inmiddels zijn de protesten grimmiger geworden en zijn ze vooral gericht op de autoritaite wijze van regeren van de premier.
Brazilië
Ook in Brazilië kwam het deze week tot grote massademonstraties. De onvrede is er vooral gericht op de stijgende prijzen in het openbaar vervoer, de hoge belastingen en de enorme bedragen die er worden uitgegeven aan de organisatie van het WK voetbal in 2014 en de Olympische Spelen in 2016.
Volgens Erdogan liggen niet nader genoemde buitenlandse krachten, bankiers en media, ten grondslag aan de onvrede in beide landen. 'Hetzelfde spel wordt nu in Brazilië gespeeld. De symbolen zijn hetzelfde, de affiches zijn hetzelfde, Twitter en Facebook en de internationale media zijn dezelfde', zo zei hij op de bijeenkomst in Samsun.
'De protesten worden geleid vanuit hetzelfde centrum. Het is hetzelfde spel, dezelfde val, hetzelfde doel.'
Bron: Volkskrant
de azan of zoiets hoorde ik ook net voorbijkomenquote:Op zaterdag 22 juni 2013 21:43 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Ik geef de schuld aan God. Immers wat hij wil zal geschieden.
Is mooi.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 21:49 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
de azan of zoiets hoorde ik ook net voorbijkomen
quote:
Gevaarlijke tekenen dit idd. De plaat voor zijn kop is al tot gigantische proporties gegroeid. Typische woorden van een machthebber in angst.quote:
Openbare orde niet in gevaar gekomen? Moest de politie niet ingrijpen? enz enzquote:Op zaterdag 22 juni 2013 22:18 schreef Dance99Vv het volgende:
Tienduizenden betogen in Keulen tegen Erdogan
Zo'n 30.000 à 40.000 mensen hebben zaterdag in Keulen tegen de Turkse premier Recep Tayyip Erdogan betoogd. Zij eisten het aftreden van de regeringsleider en vervroegde verkiezingen. .
De betogers uit heel Duitsland namen een minuut stilte in acht 'voor hen die hun leven voor vrijheid en democratie hebben opgeofferd'. Volgens de Duitse politie is de demonstratie vreedzaam verlopen. Een liberale Turkse vereniging had de manifestatie georganiseerd.
http://www.volkskrant.nl/(...)-tegen-Erdogan.dhtml
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |