Deze week dacht ik, keertje proberen dat nieuwerwetse drankje.quote:Op donderdag 20 juni 2013 13:28 schreef trovey het volgende:
Bij die reclame springt je het glazuur van de tanden af, ook al bevat die zooi geen suiker.
quote:Op donderdag 20 juni 2013 13:27 schreef wise het volgende:
slechte reclame.
Holy water. Gewoon wijnwater uit die achterlijke kerk
quote:Op donderdag 20 juni 2013 14:13 schreef Internepper het volgende:
Uit principe klik ik de filmpjes niet aan.
Ja het is gewoon net crystal clear toch?quote:Op zaterdag 3 augustus 2013 11:35 schreef Mushox het volgende:
[..]
Deze week dacht ik, keertje proberen dat nieuwerwetse drankje.
Conclusie: spa met een heeeeeeeél licht smaakje. Geen zoetheid, niets.
Niet kopen.
Irritante reclames werken in sommige gevallen nog beter dan goede reclames. Laat dat maar aan de savvy marketing jongens over.quote:Op zaterdag 3 augustus 2013 07:46 schreef Jan-Slagter het volgende:
Het is ook wel vreemd dat een commercial die voor de Nederlandse markt is gemaakt rechtstreeks uit Amerika lijkt te komen, buiten dat het gewoon een vreselijke irritante reclame is. Als je zulke campagnes moet gebruiken zal het product zelf ook wel niet veel voorstellen.
Zelfs Crystal Clear smaakt veel beter. Aan Holy Soda zit echt bijna geen smaak. Het is gewoon spa rood met een licht vleugje fruit.quote:Op zaterdag 3 augustus 2013 14:02 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ja het is gewoon net crystal clear toch?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |