Hoezo dat dan?quote:Op zaterdag 15 juni 2013 21:54 schreef Unscrewed het volgende:
Ik kan alleen aan het eind van de dag er zijn...
Mijn moeder wilde ook nog mijn verjaardag vieren met allemaal familie.. ook in Utrecht op de 30e, en dat was de enige dag dat letterlijk iedereen kon.quote:
Baasquote:Op zaterdag 15 juni 2013 21:55 schreef Studeur het volgende:
Radio ONZ moet terug. miss als Stoner RadioBen ik wel Stu de Stonede DJ
Aiquote:Op zaterdag 15 juni 2013 21:55 schreef Unscrewed het volgende:
[..]
Mijn moeder wilde ook nog mijn verjaardag vieren met allemaal familie.. ook in Utrecht op de 30e, en dat was de enige dag dat letterlijk iedereen kon.
Dus... dan ben ik daar 's middags van 1 tot 5 ofzo weet ik veel, maar daarna kan ik wel bij jullie zijn? Als dat mag.. (Na 5'en)
tuurlijk, ik kom zelf ook later ivm uitslapenquote:Op zaterdag 15 juni 2013 21:55 schreef Unscrewed het volgende:
[..]
Mijn moeder wilde ook nog mijn verjaardag vieren met allemaal familie.. ook in Utrecht op de 30e, en dat was de enige dag dat letterlijk iedereen kon.
Dus... dan ben ik daar 's middags van 1 tot 5 ofzo weet ik veel, maar daarna kan ik wel bij jullie zijn? Als dat mag.. (Na 5'en)
Partycrashen en jonko's bouwen daar bij die familiequote:Op zaterdag 15 juni 2013 21:57 schreef Studeur het volgende:
[..]
tuurlijk, ik kom zelf ook later ivm uitslapen
of je nodig ons uit op je verjaardag
radio 49quote:Op zaterdag 15 juni 2013 21:56 schreef Onorgineel het volgende:
[..]
BaasLijkt me een plan, maar dat gaat 49 in de weg zitten, misschien dat wij een stonerrubriek achtig iets kunnen fixen zo
Ja oke, maar vrienden is wel anders dan familie die je al lang niet hebt gezien.. ;pquote:Op zaterdag 15 juni 2013 21:57 schreef Onorgineel het volgende:
[..]
Ai
Ik moet m'n verjaardag nog vieren voor vrienden, maar voor de meet doe ik dat pas eind juli ofzo, is dit triest trouwens?
Serieus? Ja mij lijkt het echt heel gaaf om een serieus programma te gaan maken, lijkt me al jaren tofquote:Op zaterdag 15 juni 2013 21:58 schreef Studeur het volgende:
[..]
radio 49
uitgemolken radio ONZ met een vaste kliek en 5 luisteraars op een avond. word ook geen woord gezegd daar (behalve als mono draait)
er moet vernieuwing komen.
#truequote:Op zaterdag 15 juni 2013 22:00 schreef Unscrewed het volgende:
[..]
Ja oke, maar vrienden is wel anders dan familie die je al lang niet hebt gezien.. ;p
we gaan gwn naar restaurantje enzo dus miss zie je me welquote:Op zaterdag 15 juni 2013 21:57 schreef Studeur het volgende:
[..]
tuurlijk, ik kom zelf ook later ivm uitslapen
of je nodig ons uit op je verjaardag
Soberso. Stoners op den radioquote:Op zaterdag 15 juni 2013 21:55 schreef Studeur het volgende:
Radio ONZ moet terug. miss als Stoner RadioBen ik wel Stu de Stonede DJ
Jeetje meid.quote:Op zaterdag 15 juni 2013 22:03 schreef Unscrewed het volgende:
Weetje fuck it, ik open wel gewoon een biertje 's nachts en chat wel een beetje op FOK!, beter dan depressief buiten zitten alleen met een flesje bacardi ;p
Da's vrij triest inderdaad, en daarbij is het internet een beerput vol met afleidingenquote:Op zaterdag 15 juni 2013 22:03 schreef Unscrewed het volgende:
beter dan depressief buiten zitten alleen met een flesje bacardi ;p
Ik ga de deur uit, niet pitten. Gisteravond ben ik vroeg gaan pitten, vanochtend stond de wekker op 4:50quote:Op zaterdag 15 juni 2013 22:08 schreef Moira. het volgende:
[..]
Nee ik wens jou slaap lekker
Ik kan lekker uitslapen morgen
oh weet ik veel ik ben stonedquote:Op zaterdag 15 juni 2013 22:08 schreef Onorgineel het volgende:
[..]
Ik ga de deur uit, niet pitten. Gisteravond ben ik vroeg gaan pitten, vanochtend stond de wekker op 4:50
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |