Zomercarnaval he..quote:Op zaterdag 15 juni 2013 00:16 schreef Toekito het volgende:
Mannen in auto schieten bijrijder neer
Het is weer zo ver
het zal daar idd niks mee te maken hebben maar tof is anders.quote:Op zaterdag 15 juni 2013 17:48 schreef Isegrim het volgende:
Yeah, sure. Als iets binnen 52 weken voor of na het Zomercarnaval gebeurt, is er altijd wel een PVVer die het aan het Zomercarnaval verbindt.
ja zoiets. Maar Peter R de Vries zal het wel oplossen.quote:Op zaterdag 15 juni 2013 18:12 schreef Isegrim het volgende:
Nee, dat niet. Vreemd verhaal ook, neergeschoten door één van zijn passagiers?
Ga lekker mensen aanrijden op de Meent met je camera ofzo voordat je mensen beschuldigd dat ze een PVVer zijn.quote:Op zaterdag 15 juni 2013 17:48 schreef Isegrim het volgende:
Yeah, sure. Als iets binnen 52 weken voor of na het Zomercarnaval gebeurt, is er altijd wel een PVVer die het aan het Zomercarnaval verbindt.
twitter:Politie_Rdam twitterde op zaterdag 15-06-2013 om 21:21:50Preventief fouilleren #RdamUnlimited #Zomercarnaval: 32 arrestanten tot nu. Denk aan bezit steekwapen, openbaar dronkenschap en belediging. reageer retweet
twitter:Politie_Rdam twitterde op zaterdag 15-06-2013 om 15:52:20Op diverse plekken in de stad fouilleert politie preventief. Zoals nu op grote OV-knooppunten in centrum #Zomercarnaval #RdamUnlimited reageer retweet
twitter:Politie_Rdam twitterde op zaterdag 15-06-2013 om 14:52:44Nu 7 arrestanten op politiebureau na preventief fouilleren #Zomercarnaval #RdamUnlimited. Hadden steekwapen en/of verdovend middel op zak. reageer retweet
twitter:Politie_Rdam twitterde op zaterdag 15-06-2013 om 00:28:57Preventief fouilleren #RdamUnlimited leverde in totaal 28 arrestanten op. Er zijn oa 12 steekwapens in beslag genomen en een nepwapen (2/3) reageer retweet
Ga lekker preventief fouilleren op een willekeurige zaterdagavond en het beeld zal niet veel anders zijn.quote:Op zondag 16 juni 2013 00:28 schreef artm het volgende:
[..]
Ga lekker mensen aanrijden op de Meent met je camera ofzo voordat je mensen beschuldigd dat ze een PVVer zijn.
Tijdens andere evenementen zoals North Sea Jazz of de marathon wat tig keer groter is vallen de messen en pistolen niet uit de lucht, tijdens zomercarnaval wel.
Een greep uit de tweets van Politie Rijnmond...er zijn nog meer messen aanwezig dan bij een slagersbijeenkomst..twitter:Politie_Rdam twitterde op zaterdag 15-06-2013 om 21:21:50Preventief fouilleren #RdamUnlimited #Zomercarnaval: 32 arrestanten tot nu. Denk aan bezit steekwapen, openbaar dronkenschap en belediging. reageer retweet
twitter:Politie_Rdam twitterde op zaterdag 15-06-2013 om 15:52:20Op diverse plekken in de stad fouilleert politie preventief. Zoals nu op grote OV-knooppunten in centrum #Zomercarnaval #RdamUnlimited reageer retweet
twitter:Politie_Rdam twitterde op zaterdag 15-06-2013 om 14:52:44Nu 7 arrestanten op politiebureau na preventief fouilleren #Zomercarnaval #RdamUnlimited. Hadden steekwapen en/of verdovend middel op zak. reageer retweet
twitter:Politie_Rdam twitterde op zaterdag 15-06-2013 om 00:28:57Preventief fouilleren #RdamUnlimited leverde in totaal 28 arrestanten op. Er zijn oa 12 steekwapens in beslag genomen en een nepwapen (2/3) reageer retweet
Lees in de krant dat een slaapfeestje ruw is verstoord door het losraken van het gipsplaten plafond.quote:Op zondag 16 juni 2013 02:46 schreef Toekito het volgende:
Wat is er op de Kuijperlaan? 2 politiebusjes en ambu
Noord is nogal groot he, Blijdorp, Bergpolder, Liskwartier, Oude Noorden?quote:Op zondag 16 juni 2013 03:07 schreef arachide. het volgende:
Hoi! Kunnen jullie me iets meer vertellen over Rotterdam Noord? Wikipedia is nogal droog.
Dat. Zeker als je corrigeert voor het aantal mensen dat rondloopt. Zomercarnaval heeft nogal wat bezoekers doorgaans.quote:Op zondag 16 juni 2013 01:15 schreef psychosomatic het volgende:
[..]
Ga lekker preventief fouilleren op een willekeurige zaterdagavond en het beeld zal niet veel anders zijn.
Ik werk in het ziekenhuis, en de mensen die weekenddienst hadden stonden al helemaal klaar voor het zomercarnaval. Er komen dan toch echt net wat vaker mensen met steekwonden binnen. En ja, dat gebeurt ook wel eens op een zaterdagavond. Maar nee, niet zo vaak als met zomercarnaval. Maar ik zal na het weekend eens proberen te polsen hoe het dit keer is geweest.quote:Op zondag 16 juni 2013 09:23 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Dat. Zeker als je corrigeert voor het aantal mensen dat rondloopt. Zomercarnaval heeft nogal wat bezoekers doorgaans.
En vergelijken met North Sea Jazz waar de helft van de bezoekers 50+ is...?
Dat zegt niet veel als je niet weet hoeveel mensen er op zaterdagavond rondlopen tegen hoeveel met ZC.quote:Op zondag 16 juni 2013 09:34 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Ik werk in het ziekenhuis, en de mensen die weekenddienst hadden stonden al helemaal klaar voor het zomercarnaval. Er komen dan toch echt net wat vaker mensen met steekwonden binnen. En ja, dat gebeurt ook wel eens op een zaterdagavond. Maar nee, niet zo vaak als met zomercarnaval. Maar ik zal na het weekend eens proberen te polsen hoe het dit keer is geweest.
Oh dat zou jammer zijn... Wij konden er dit jaar voor het eerst in lange tijd niet bij zijn.quote:Op zondag 16 juni 2013 09:29 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik vond het maar tam trouwens. Er zat totaal geen vaart in die parade en de muziek op die trucks leek veel zachter dan eerdere jaren. Vond het niet echt sfeervol allemaal.
quote:Een 25-jarige man uit Tsjechië is zaterdagavond overleden nadat hij op de Erasmusbrug in Rotterdam was aangereden door een tram.
Het tramspoor ligt midden op de brug. Wat de man daar deed is volgens de politie onduidelijk. Het ongeluk gebeurde rond middernacht. Hulpverleners konden de man niet meer redden.
De Erasmusbrug werd na de dodelijke aanrijding tijdelijk afgesloten voor het verkeer.
Wij gaan in Liskwartier wonen. Die straat zag er wel heel gezellig uit. Bloempotten overal, spelende kindjes. Maar wij komen allebei niet uit Rotterdam (achterhoek/betuwe) en veel verder dan onze eigen straat zijn we nog niet gekomen.quote:Op zondag 16 juni 2013 09:11 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Noord is nogal groot he, Blijdorp, Bergpolder, Liskwartier, Oude Noorden?
Blijdorp en Bergpolder schijnen over het algemeen goed wonen te zijn. Ben daar zelf een paar keer geweest tijdens mijn zoektocht naar een huis en ik was daar zo gaan wonen als mijn perfecte huis daar had gestaan. Veel groen, mensen waren vriendelijk, sfeertje op straat.
Liskwartier en Oude Noorden vond ik minder. Wat ouder, wat vervallener, minder groen en het kwam allemaal wat meer verpauperd over. Evengoed best acceptabel, maar als er wat te kiezen valt, zou ik daar niet voor kiezen.
Top! je hebt een leuke stad uitgekozenquote:Op zondag 16 juni 2013 11:36 schreef arachide. het volgende:
[..]
Wij gaan in Liskwartier wonen. Die straat zag er wel heel gezellig uit. Bloempotten overal, spelende kindjes. Maar wij komen allebei niet uit Rotterdam (achterhoek/betuwe) en veel verder dan onze eigen straat zijn we nog niet gekomen.
Maar bedankt voor de info!
Deze bijna/nep Rotterdammer ook! Nog 2 weken!quote:Op maandag 17 juni 2013 14:27 schreef Fixi0 het volgende:
Zo deze Rotterdammert heeft het topic gevonden
Welkomquote:Op maandag 17 juni 2013 14:27 schreef Fixi0 het volgende:
Zo deze Rotterdammert heeft het topic gevonden
In welke wijk woon je, als ik vragen mag?quote:
Pendrecht, vlak naast de parkeergarage (Metro)quote:Op maandag 17 juni 2013 15:57 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
In welke wijk woon je, als ik vragen mag?
Nooit gehoord hoeveel op Maashaven op een avondje fouilleren gevonden wordt? Daarnaast zijn de Marathon en Zomercarnaval ongeveer even groot (dit jaar gok ik Carnaval iets kleiner, aangezien het niet echt aangekondigd was en ineens in juni ipv in de zomer..). Maar beide zo rond de miljoen bezoekers, alleen met zomercarnaval is de route geen 40 kilometer langquote:Op zondag 16 juni 2013 00:28 schreef artm het volgende:
[..]
Tijdens andere evenementen zoals North Sea Jazz of de marathon wat tig keer groter is vallen de messen en pistolen niet uit de lucht, tijdens zomercarnaval wel.
Dat is in de buurtquote:Op maandag 17 juni 2013 15:58 schreef Fixi0 het volgende:
[..]
Pendrecht, vlak naast de parkeergarage (Metro)
Die kan ik niet helemaal plaatsen. Vanaf het metrostation richting plein 1953, die?quote:
Yes diequote:Op maandag 17 juni 2013 16:05 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Die kan ik niet helemaal plaatsen. Vanaf het metrostation richting plein 1953, die?
quote:
Oh god dat had ik kunnen verwachten haha..quote:
quote:Op maandag 17 juni 2013 16:08 schreef Fixi0 het volgende:
[..]
Oh god dat had ik kunnen verwachten haha..
Gelukkig heb ik een dekmantelTenzij je me ziet fokken op me telefoon
Haha dan ben ik dus geen Fokkerquote:Op maandag 17 juni 2013 16:09 schreef ChatGirl het volgende:
[..]![]()
Tuurlijk ga ik je niet stalken. Fok!kers komen nooit buiten
quote:Op maandag 17 juni 2013 16:11 schreef Fixi0 het volgende:
[..]
Haha dan ben ik dus geen FokkerIk kom genoeg buiten
1) die heb ik nietquote:
Dat betekent dus dat je niet in een van de flats woontquote:Op maandag 17 juni 2013 16:15 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
1) die heb ik niet
2) als ik er een zou hebben, dan zou ik het alsnog niet kunnen zien.
Klopt. Tarwewijk hier. Dan moet je toch een beste verrekijker moeten hebben om dat voor elkaar te krijgen.quote:Op maandag 17 juni 2013 16:16 schreef Fixi0 het volgende:
[..]
Dat betekent dus dat je niet in een van de flats woont
Tarwewijk ken ik wel.. niet zo vaak daar geweestquote:Op maandag 17 juni 2013 16:21 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Klopt. Tarwewijk hier. Dan moet je toch een beste verrekijker moeten hebben om dat voor elkaar te krijgen.
quote:Op maandag 17 juni 2013 16:24 schreef Fixi0 het volgende:
[..]
Tarwewijk ken ik wel.. niet zo vaak daar geweestKan wel altijd genieten van de broodlucht daar
Ow, vertel?quote:
quote:
Ik had zo aangeschoven als ik niet hoefde te werken hahaquote:Op dinsdag 18 juni 2013 09:19 schreef Toekito het volgende:
Maar eens kijken of het bij Elit ook al zo warm is.
Duitsers.quote:Op woensdag 19 juni 2013 17:32 schreef Dandilion het volgende:
er word momenteel een Duitse film geschoten bij het Stieltjesplein. ben benieuwd waar die over gaat.
Lord, nee!quote:Op woensdag 19 juni 2013 22:39 schreef rouletteking het volgende:
D66 wil straatmuzikanten terug in binnenstad rotterdam
Alsjeblieft zeg, dat verbod was niet voor niks ingevoerd.
oorlog zeker?quote:Op woensdag 19 juni 2013 17:32 schreef Dandilion het volgende:
er word momenteel een Duitse film geschoten bij het Stieltjesplein. ben benieuwd waar die over gaat.
De laatste echte meet is al best lang geleden, maar er kan best weer eens gemeet worden!quote:Op woensdag 19 juni 2013 17:32 schreef Bierie het volgende:
Doen jullie nog wel eens meetings in bijvoorbeeld paddy murphys?
Wat was daar te zien dan?quote:Op donderdag 20 juni 2013 09:12 schreef Toekito het volgende:
Iemand nog naar de nassaukade wezen kijken?
nou ze drijven niet vaak in de maas hoor.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:38 schreef Fixi0 het volgende:
Is een dooie in Rotterdam eigenlijk nog wel nieuws.. Elke dag gebeurt er wel iets..
Niks negatiefs.. maar ik lig er niet meer wakker van
Vaker dan je denkt.. Niet alles komt op het nieuwsquote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:48 schreef Toekito het volgende:
[..]
nou ze drijven niet vaak in de maas hoor.
Gister nog goede kapsalon gehad, zit er nog vol vanquote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:40 schreef junkiexp het volgende:
Eindelijk een goede kapper gevonden:
http://www.kapsalonlmatena.nl/
Woon er al bijna 8 jaar om de hoek maar nog nooit opgemerkt![]()
Hoe krijg je het voor elkaar
Nooooh, geen fokkers in mijn pubquote:Op woensdag 19 juni 2013 17:32 schreef Bierie het volgende:
Doen jullie nog wel eens meetings in bijvoorbeeld paddy murphys?
maar heb zicht op groot deel van de maas en heb twitter/FB/P2000 dus zal wel los lopen denk je niet?quote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:50 schreef Fixi0 het volgende:
[..]
Vaker dan je denkt.. Niet alles komt op het nieuws
Flauwquote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:51 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Gister nog goede kapsalon gehad, zit er nog vol van
Drenkeling in de maas, dooie daar, dooie hier noem maar op.. er valt er altijd wel eentje of tweequote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:52 schreef Toekito het volgende:
[..]
maar heb zicht op groot deel van de maas en heb twitter/FB/P2000 dus zal wel los lopen denk je niet?
Toen ik nog in een dorp buiten de stad woonde kwam ik ook wel eens in Rotterdam.quote:
Kom je ze bakken? Het begint om 16:15quote:Op vrijdag 21 juni 2013 10:01 schreef Fixi0 het volgende:
Zo vanmiddag maar even naar de coolsingel met een doossiej eieren![]()
Zat er niet aan te denken om ze te bakken hahaquote:Op vrijdag 21 juni 2013 10:02 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Kom je ze bakken? Het begint om 16:15![]()
Er inquote:Op vrijdag 21 juni 2013 10:00 schreef junkiexp het volgende:
Vanmiddag gaat mijn zwager overigens trouwen op het stadhuis aan de Coolsingel, meerdere malen gezien dat mensen daar trouwden maar nooit bij geweest.
Kan ik ook eindelijk eens de tuin zien die daar achter ligt
Jazeker, was erg mooi.quote:Op zondag 23 juni 2013 00:09 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Er inBinnentuin
Geweest? Is erg mooi
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |