Hoezo?quote:Op vrijdag 14 juni 2013 20:46 schreef BasEnAad het volgende:
Sportschooltopics van stoere bois met een minderwaardigheidscomplex
Mijn pielemuis was nooit gegroeid.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 20:48 schreef Life2.0 het volgende:
hoe veel cm is je pielemuis al gekrompen?
Met zo'n aap valt niet te praten dus ik geef die ander gelijk.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 20:44 schreef ontembare het volgende:
Ik 'Ga jij maar ook iedereen anders vertellen dat ze hun halters moeten terugzetten. Ja, ga maar rond om eenieder dat te vertellen.'
Kerel: "Uhhh, ja oke joh... '
Raar? Het zijn teveel mannen daar, en tja, hormonen-probleem....quote:Op vrijdag 14 juni 2013 20:48 schreef HSG-BOMBER het volgende:
Wel raar dat in de sportschool mensen altijd vijandig doen tegen elkaar.
Welke aap?quote:Op vrijdag 14 juni 2013 20:49 schreef Scuidward het volgende:
[..]
Met zo'n aap valt niet te praten dus ik geef die ander gelijk.
Dus ik ff naar de winkel gelopen en kom daar terug. Loop direct de gewichtenzaal binnen, zoek hem op, loop naar hem toe gezicht op gezicht en zeg tegen hem:quote:Op vrijdag 14 juni 2013 20:49 schreef Piye het volgende:
Hij zegt het als eerst tegen jou, omdat jij eruit ziet als een flikkertje die hij wel kan hebben. Toch terechte klacht. Ik snap niet waar lelijke mensen het gore lef vandaan halen om zich buiten te vertonen.
Ja inderdaad hij schreeuwde meer wat dan dat hij praatte.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 20:52 schreef robber57 het volgende:
Dat gebrekkige nederlands maakt er helaas toch geen win situatie van...
Waarom niet gewoon gelijk op z'n bek getimmerd? Straks denkt iedereen nog dat je soft bent.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 20:51 schreef ontembare het volgende:
[..]
Dus ik ff naar de winkel gelopen en kom daar terug. Loop direct de gewichtenzaal binnen, zoek hem op, loop naar hem toe gezicht op gezicht en zeg tegen hem:
"Hier heb je wat advies. Vertel mij NOOIT, maar dan NOOIT weer, wat ik wel of niet moet doe."
Hij volgt nog met" Heb maar een fijne dag. Doei".
Ik ben alfa.
quote:Op vrijdag 14 juni 2013 20:52 schreef robber57 het volgende:
Dat gebrekkige nederlands maakt er helaas toch geen win situatie van...
Tja, dan uitgezet daar en aanklacht aan mijn broek.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 20:52 schreef Piye het volgende:
[..]
Waarom niet gewoon gelijk op z'n bek getimmerd? Straks denkt iedereen nog dat je soft bent.
quote:
Het is dan ook GEBREKKIGe Nederlands. Graag gedaan.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 20:55 schreef robber57 het volgende:
[..]![]()
http://www.encyclo.nl/begrip/gebrekkige
Opzoeken: gebrekkige
1.
GEBREKKIGE
1) Arme 2) Invalide 3) Ongelukkige
Gevonden op http://www.mijnwoordenboek.nl/puzzelwoordenboek/GEBREKKIGE/1
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |