Ik heb geen feiten, ik word geinformeerd van twee tegenstrijdige claims, ik heb geen beweringen op het feit na dat er voor mij geen reden is om de een boven de ander te plaatsen op dit moment.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 20:48 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Dat is hun 'feit'. Mijn feit was controleerbaar ten tijde van de onderbreking die slechts enkele uren geduurd heeft. Dat heb ik n.b. gepost in deze reeks. Als jouw 'feiten' na de korte onderbreking zijn, dan is het niet zo verwonderlijk dat zij als feit constateren dat Twitter werkt. Dus die feiten die jij hebt zijn niets waard zonder tijdsaanduiding en die heb ik wel.
Jij toetsenbord delikanli.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 20:50 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Ik laat mijn koekje niet afpakken hoor, mocht Gül dat willen proberen. Dan mag hij achter Erdogan aan gaan.
Dus je feiten checken. Vraag om de tijdstippen.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 20:50 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik heb geen feiten, ik word geinformeerd van twee tegenstrijdige claims, ik heb geen beweringen op het feit na dat er voor mij geen reden is om de een boven de ander te plaatsen op dit moment.
Ik heb geen inhoudelijke feiten, snap je dat?quote:Op vrijdag 14 juni 2013 21:04 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Dus je feiten checken. Vraag om de tijdstippen.
Gekbloederige is niet zo hip.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 21:05 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Nederlands graag, anders mag je achter Gül aan gaan.
Werkte bij mij zowel op mobiel als laptop niet, terwijl de overige sites prima werkten. Dus ik ging googelen naar een webproxy en heb daarmee Twitter wel kunnen bereiken. Heb een bericht geplaatst dat dit via een proxy ging, omdat het zonder proxy niet mogelijk was. En met mij waren er velen die een melding maakten dat Twitter onbereikbaar was. Als Twitter eruit zou liggen dan had ik geen bericht kunnen plaatsen via een proxy. Dit alles was op 1 juni in de middag. Zie deze reeks.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 21:05 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik heb geen inhoudelijke feiten, snap je dat?
Er kunnen miljoenen redenen zijn waarom Twitter faalde op dat moment voor jou, gebeurt ook wel op mijn telefoon, terwijl mijn laptop hetzelfde moment wel gewoon doet.
In Turkije wordt er op zo grote schaal gecensureerd, dat ik als een service niet werkt ik éérst denkt aan overheidsingrijpen, daarna pas aan technische problemen.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 21:05 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik heb geen inhoudelijke feiten, snap je dat?
Er kunnen miljoenen redenen zijn waarom Twitter faalde op dat moment voor jou, gebeurt ook wel op mijn telefoon, terwijl mijn laptop hetzelfde moment wel gewoon doet.
Z'n snor staat buiten discussie, laten we daar eerlijk over zijn. We hebben het ook nooit op de snor gespeeld, dat ging altijd direct op de man.quote:
Ik doe niets af aan jouw waarneming, tevens doe ik ook niets af voor de getuigenissen van anderen. Het zijn voor mij alleen geen feiten gezien er tegenstrijdige beweringen zijn, naast dat er ook nog eens een verklaring van de autoriteiten daaromtrent is. Wel weet ik dat er een tal van technische redenen kunnen zijn van jouw kant of van die van Twitter waarom het via de ene protocol wel bereikbaar is en de andere niet.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 21:15 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Werkte bij mij zowel op mobiel als laptop niet, terwijl de overige sites prima werkten. Dus ik ging googelen naar een webproxy en heb daarmee Twitter wel kunnen bereiken. Heb een bericht geplaatst dat dit via een proxy ging, omdat het zonder proxy niet mogelijk was. En met mij waren er velen die een melding maakten dat Twitter onbereikbaar was. Als Twitter eruit zou liggen dan had ik geen bericht kunnen plaatsen via een proxy. Dit alles was op 1 juni in de middag. Zie deze reeks.
Wellicht terecht ook, zelfs toen in Syrie er technische problemen waren ging men uit van cenuur, maar was er sprake van een technische storing, dus de aanname dat er gecensureerd wordt, daar heb ik rationeel gezien weinig op tegen, dat als onomstotelijk feit zien, dat weer niet.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 21:15 schreef HiZ het volgende:
[..]
In Turkije wordt er op zo grote schaal gecensureerd, dat ik als een service niet werkt ik éérst denkt aan overheidsingrijpen, daarna pas aan technische problemen.
Ho Ho Ho, zo simpel is dat niet. Als je weet wat een proxy is weet je ook hoe het internet werkt en hoe deze aan elkaar gekoppeld zijn. Het kan best zo zijn geweest dat routing vanuit TurkTelekom overbelast was geraakt richting het netwerk van Twitter. Echter als jij de website bezoekt vanuit een netwerk buiten Turkije welke niet overbelast is kom je er wel op. Je controle is dus makkelijk onderuit te halen. Heb je tijdens je controle een MTR uitgevoerd?quote:Op vrijdag 14 juni 2013 21:15 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Werkte bij mij zowel op mobiel als laptop niet, terwijl de overige sites prima werkten. Dus ik ging googelen naar een webproxy en heb daarmee Twitter wel kunnen bereiken. Heb een bericht geplaatst dat dit via een proxy ging, omdat het zonder proxy niet mogelijk was. En met mij waren er velen die een melding maakten dat Twitter onbereikbaar was. Als Twitter eruit zou liggen dan had ik geen bericht kunnen plaatsen via een proxy. Dit alles was op 1 juni in de middag. Zie deze reeks.
Waar ik zelf aan dacht is, stel de Turkse versie van Twitter, waarop users van Turkije opkomen heeft tijdelijk problemen, maar als hij een proxy gebruikt, met een ip van een ander land krijgt hij een versie van Twitter wat zich op een ander server begeeft waar geen problemen op is en dat vervolgens wel gewoon kan gebruiken, correct?quote:Op vrijdag 14 juni 2013 22:09 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Ho Ho Ho, zo simpel is dat niet. Als je weet wat een proxy is weet je ook hoe het internet werkt en hoe deze aan elkaar gekoppeld zijn. Het kan best zo zijn geweest dat routing vanuit TurkTelekom overbelast was geraakt richting het netwerk van Twitter. Echter als jij de website bezoekt vanuit een netwerk buiten Turkije welke niet overbelast is kom je er wel op. Je controle is dus makkelijk onderuit te halen. Heb je tijdens je controle een MTR uitgevoerd?
Ik denk niet dat dit een objectieve bron is voor je dagelijkse portie nieuwsquote:Op vrijdag 14 juni 2013 22:02 schreef Beathoven het volgende:
http://haber.sol.org.tr/d(...)e-sardi-haberi-74728
hij heeft iets over studentenhuizen gezegd maar ik heb geen idee wat want m'n Turks is nog vrij basis.Heeft iemand een korte samenvatting? Al was 't maar van de kop. Met google translate kom ik er ook net niet
Valt wel mee. Zie gewoon een paar agenten rustig staan.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 23:25 schreef YazooW het volgende:
Onrustig in Ankara, stream hier: http://rt.com/on-air/istanbul-protest-tear-gas/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |