Gelukkig. Niets zo saai als mensen zonder voorkeuren, die alles goed vinden.quote:Op donderdag 13 juni 2013 00:37 schreef jordyqwerty het volgende:
Ik zeg altijd dat ik vanalles luister. In principe klopt dat ook wel, maar toch betrap ik me er zelf op dat ik wel degelijk voorkeuren heb
Ten opzichte van de meeste mensen zijn we natuurlijk allemaal knettergevarieerd. Ik weet van mezelf sowieso dat ik best veel ken dat ik niet zelf luister.quote:Op donderdag 13 juni 2013 00:37 schreef jordyqwerty het volgende:
Ik zeg altijd dat ik vanalles luister. In principe klopt dat ook wel, maar toch betrap ik me er zelf op dat ik wel degelijk voorkeuren heb
Ja, dat heeft iedereen wel denk ik. Bands die je van naam kent, maar niet luistertquote:Op donderdag 13 juni 2013 00:38 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ten opzichte van de meeste mensen zijn we natuurlijk allemaal knettergevarieerd. Ik weet van mezelf sowieso dat ik best veel ken dat ik niet zelf luister.
Ik gebruik het als pick-up line. "Ik heb een eclectische score van 589".quote:Op donderdag 13 juni 2013 00:37 schreef Moody het volgende:
Wat bereik je trouwens met een eclectische smaak
Vrouwen weten niet eens wat eclectisch is.
Wat voor muziek houd je van? 'Ja, van alles eigenlijk wel'. En dan vervolgens niet verder komen dan de top 40.quote:Op donderdag 13 juni 2013 00:37 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Gelukkig. Niets zo saai als mensen zonder voorkeuren, die alles goed vinden.
Nick & Simonquote:Op donderdag 13 juni 2013 00:38 schreef jordyqwerty het volgende:
[..]
Ja, dat heeft iedereen wel denk ik. Bands die je van naam kent, maar niet luistert
Nou, wie trapt af?
Ik heb heel veel muziek van mijn ouders meegekregen die ik nooit zelf aanzet. U2, Comsat Angels, Kate Bush, Springsteen, enz. enz. enz.quote:Op donderdag 13 juni 2013 00:38 schreef jordyqwerty het volgende:
[..]
Ja, dat heeft iedereen wel denk ik. Bands die je van naam kent, maar niet luistert
Nou, wie trapt af?
Hahaha precies.quote:Op donderdag 13 juni 2013 00:40 schreef jordyqwerty het volgende:
Ik vind het altijd verschrikkelijk als iemand zegt 'vanalles te luisteren' en dan als voorbeelden opnoemt Eminem, Avicii en Nirvana
Oh, heb van mijn ouders eigenlijk enkel Nederlandse muziek meegekregen, en italiaanse opera.quote:Op donderdag 13 juni 2013 00:40 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik heb heel veel muziek van mijn ouders meegekregen die ik nooit zelf aanzet. U2, Comsat Angels, Kate Bush, Springsteen, enz. enz. enz.
CCR enzo, maar daar ben ik nu ook op uitgekeken.quote:Op donderdag 13 juni 2013 00:40 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik heb heel veel muziek van mijn ouders meegekregen die ik nooit zelf aanzet. U2, Comsat Angels, Kate Bush, Springsteen, enz. enz. enz.
Wat vond je van het album van The Olms?quote:Op donderdag 13 juni 2013 00:41 schreef Moody het volgende:
[..]
CCR enzo, maar daar ben ik nu ook op uitgekeken.
Ja, precies.quote:Op donderdag 13 juni 2013 00:41 schreef Moody het volgende:
[..]
CCR enzo, maar daar ben ik nu ook op uitgekeken.
Was jij dat?quote:Op donderdag 13 juni 2013 00:42 schreef jordyqwerty het volgende:
[..]
Wat vond je van het album van The Olms?
Ja. Vind het een beetje van Foxygen weg hebben. Ze hebben de website etc best groot opgezet geloof ik maar het album moet nog van de grond komen. Staan wel wat aardige nummertjes op, ook wat mindere.quote:Op donderdag 13 juni 2013 00:42 schreef Moody het volgende:
[..]
Was jij dat?
Ja leuk album. Al is de eerste helft vele malen sterker dan de tweede helft
Als ik zo'n smaak ding krijg filter ik alles wat ik niet erin wil hebben eruit (britpop enzulks)quote:Op donderdag 13 juni 2013 00:43 schreef Tchock het volgende:
[ afbeelding ]
Dit geeft mijn smaak wel ongeveer weer. Alternative/Alternative Rock/Indie/Indie Rock met een appendix van elektronisch.
Staat in de playlist, dus kan nog groeien. Al zal het geen top-10 of top-20 materiaal wordenquote:Op donderdag 13 juni 2013 00:44 schreef jordyqwerty het volgende:
[..]
Ja. Vind het een beetje van Foxygen weg hebben. Ze hebben de website etc best groot opgezet geloof ik maar het album moet nog van de grond komen. Staan wel wat aardige nummertjes op, ook wat mindere.
The Olms of Foxygen?quote:Op donderdag 13 juni 2013 00:44 schreef Moody het volgende:
[..]
Staat in de playlist, dus kan nog groeien. Al zal het geen top-10 of top-20 materiaal worden
Toch bedankt voor de tip(dat was jij toch?
)
quote:Op donderdag 13 juni 2013 00:47 schreef jordyqwerty het volgende:
Volgens de gender plot ben ik 22 en een half
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |