abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_127746003
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 12:08 schreef LosingMyReligion_ het volgende:

[..]

Schokkend en fucking eng dat mensen zo'n 'dader' in de gaten houden en menen dat al zijn persoonlijke informatie openbaar mag worden neergezet.

Dat is helemaal niet relevant. Het gaat om examenfraude, niet om iemand zijn/haar persoonlijke overtuigingen. Jij weet niet hoe het komt dat hij op zo'n manier denkt, je gaat er meteen vanuit dat het dóór de school komt. :')

Totaal niet relevant. Het lijkt mij relevanter dat dit soort fraude-zaken in de toekomst meer voorkomen gaan worden i.p.v. dat je een dader helemaal gaat uitpluizen. Eng gedrag.

Snap niks van de topics meer trouwens. :D
Wat is er zo "schokkend en fucking eng" aan? :? We hebben het gewoon over een Facebook-pagina die openbaar is en wat de persoon in kwestie zelf weet. Ik weet niet wat jij daar leest, maar ik zie niet of nauwelijks persoonlijke informatie. Ik zie alleen informatie over kledinginzameling voor Syrië, foto's van jihad-strijders die tot helden worden gebombardeerd en dat soort zaken.

Het gaat primair om examenfraude, maar dat staat natuurlijk niet op zichzelf. Even de oogkleppen af zetten, graag. Het gaat hier om een omstreden probleemschool, waarbij de onderwijsprestaties jarenlang ondermaats zijn geweest. Heb je gisteren die oud-directeur gezien die nu leraar Natuurkunde is?

Kijk anders zelf even het item. Dan hun je horen hoe gebrekkig Nederlands die man spreekt:
http://www.eenvandaag.nl/(...)n_ik_ben_onschuldig_

Dit is niet de tuinman of de slager om de hoek, deze man is verdomme leraar en ook nog eens oud-directeur van de school. Zijn Nederlands rammelt aan alle kanten. Op Facebook uit -ie zich trouwens ook liever in het Arabisch...

Kort gezegd gaat het niet alleen om examenfraude, maar ook om het klimaat waarin die fraude heeft kunnen plaatsvinden. Dat valt dus niet los te zien van de eerdere misstanden op de school en de manier waarop de school er bewust voor heeft gekozen om jongeren voort te helpen omdat het moslims zijn. Is gewoon echt gebeurd; blijkt uit alles.

Om dergelijke zaken in de toekomst te voorkomen zul je ook de motieven van daders moeten uitpluizen. De actie van Annas, die zeer waarschijnlijk zelf ook op dubieuze wijze aan zijn vwo-diploma is gekomen (meneer deed klas 4 en 5 in één jaar...), is onmogelijk los te zien van de sleutelpositie die zijn vader in die school bekleedt. Dezelfde man die verantwoordelijk was voor het erbarmelijk slechte onderwijsniveau op de school.

Maar goed... beperk jij maar fijn je gezichtsveld tot slechts het stelen van de examens, dan bekijken ruimdenkende mensen wel het bredere plaatje...
  donderdag 13 juni 2013 @ 14:51:19 #182
397262 AlanGarner
Alan Garner.
pi_127751164
Breaking news? Examen-uitreikingen Rotterdam uitgesteld.
Zou er dan toch opeens nieuwe info zijn? Het falen van de examencommissie gaat door en door... :')
And we're the three best friends that anyone could have!
  donderdag 13 juni 2013 @ 14:52:59 #183
381146 gelezwembroek
Driesje Driesje
pi_127751230
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:51 schreef AlanGarner het volgende:
Breaking news? Examen-uitreikingen Rotterdam uitgesteld.
Zou er dan toch opeens nieuwe info zijn? Het falen van de examencommissie gaat door en door... :')
Examens zijn gewoon uitgelekt, en in R'dam krijgen ze pas diploma als ze zeker weten dat je niet gefraudeerd hebt.
  donderdag 13 juni 2013 @ 14:57:58 #184
397262 AlanGarner
Alan Garner.
pi_127751404
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:52 schreef gelezwembroek het volgende:

[..]

Examens zijn gewoon uitgelekt, en in R'dam krijgen ze pas diploma als ze zeker weten dat je niet gefraudeerd hebt.
Maar waarom is dat breaking news bij de NOS dan? Dan was dat toch al bekend?
And we're the three best friends that anyone could have!
  donderdag 13 juni 2013 @ 14:59:27 #185
397262 AlanGarner
Alan Garner.
pi_127751467
Wat een bullshit. Ze stellen de uitreiking dus uit omdat ze leerlingen die fraude hebben gepleegd langer de kans willen geven om zich te melden. Flikker toch op, ze mogen blij zijn dat ze t/m morgen hebben gekregen... :{

Nou ja, neem aan dat het alleen om de uitreiking (een formaliteit) gaat en ze wel gewoon te horen krijgen of ze geslaagd zijn.
And we're the three best friends that anyone could have!
  donderdag 13 juni 2013 @ 14:59:54 #186
391391 Basxt
~~WhatsApp Groepsbeheerder~~
pi_127751487
zolang het in Rotterdam blijft mij best. ik kan vanmiddag wel gewoon nog mijn cijferlijst halen of wat.
SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.
  donderdag 13 juni 2013 @ 15:07:17 #187
381146 gelezwembroek
Driesje Driesje
pi_127751789
quote:
0s.gif Op donderdag 13 juni 2013 14:59 schreef AlanGarner het volgende:
Wat een bullshit. Ze stellen de uitreiking dus uit omdat ze leerlingen die fraude hebben gepleegd langer de kans willen geven om zich te melden. Flikker toch op, ze mogen blij zijn dat ze t/m morgen hebben gekregen... :{

Nou ja, neem aan dat het alleen om de uitreiking (een formaliteit) gaat en ze wel gewoon te horen krijgen of ze geslaagd zijn.
Ja gaat alleen om diploma, cijferlijsten en horen of je geslaagd bent gaat wel door.
  donderdag 13 juni 2013 @ 18:40:56 #188
391391 Basxt
~~WhatsApp Groepsbeheerder~~
pi_127759208
schop
SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.
  Redactie Sport / Supervogel vrijdag 14 juni 2013 @ 17:55:02 #189
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_127826427
quote:
10s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 17:55 schreef Pino112 het volgende:
[ afbeelding ]
_O- :')
Gist is liefde, gist is leven. Vooral in een vagijn.
pi_127894725
quote:
Leerlingen R'dam dagen inspectie.
Drie leerlingen van de Rotterdamse Ibn Ghaldounschool dagen de Onderwijsinspectie voor de rechter. Ze willen dat hun examen alsnog wordt goedgekeurd.

De drie denken in eerste instantie te zijn geslaagd voor hun examens die ongeldig werden verklaard nadat leerlingen examens hadden gestolen en verspreid.

De drie moeten morgen hun eerste examen overdoen. De rechter doet daarom vanmiddag om 15.30 uur al uitspraak.
Bron: http://nos.nl/artikel/519161-leerlingen-rdam-dagen-inspectie.html

quote:
Vijf frauderende leerlingen gemeld
Vijf Rotterdamse eindexamenleerlingen hebben zich gemeld bij hun school omdat ze hebben gefraudeerd. Dat melden de verenigde schoolbesturen van Rotterdam.

Ook de Onderwijsinspectie heeft gezegd dat er van een aantal scholen inkeerverklaringen zijn ontvangen in verband met de examenfraude. Of leerlingen uit de rest van het land zich hebben gemeld, is nog niet bekendgemaakt.

Staatssecretaris Dekker van Onderwijs zal aan het begin van de avond meer over de 'inkeerders' bekendmaken in een brief aan de Tweede Kamer. De namen van de leerlingen worden wel gemeld aan justitie, maar ze worden niet naar buiten gebracht.

Rechtsvervolging
Leerlingen die zich hebben gemeld omdat ze de gestolen examens hebben ingezien, mogen deze week herkansen. Ze worden niet ontslagen van rechtsvervolging, zegt de inspectie.

Mochten er scholieren zijn die wel hebben gefraudeerd, maar zich niet hebben gemeld dan kan op een later moment hun diploma worden ingetrokken.
Bron: http://nos.nl/artikel/519(...)erlingen-gemeld.html

quote:
PVV tegen extra kans Ibn Ghaldoun.
De PVV vindt de frauderegeling op de Ibn Ghaldounschool in Rotterdam niet eerlijk ten opzichte van andere leerlingen in Nederland. Tweede Kamerlid Harm Beertema vindt dat gezakte leerlingen geen derde kans verdienen.

Op de Ibn Ghaldounschool moeten alle leerlingen de examens opnieuw doen, inclusief de leerlingen die een onvoldoende haalden. Wie dan zakt, heeft recht op nog een herexamen. Beertema vindt dat oneerlijk.

"In de rest van het land zijn de gezakte leerlingen gewoon gezakt. Dat is niet alleen in Friesland, maar ook in de school die een straat verder ligt dan het Ibn Ghaldoun. Dat wordt door leerlingen en hun ouders als behoorlijk onrechtvaardig gezien", zegt Beertema.

Geldig verklaren
Beertema heeft vragen gesteld aan staatssecretaris Dekker van Onderwijs. Het PVV-Kamerlid wil weten of het niet beter is om de examens van de leerlingen die gezakt zijn, alsnog geldig te laten verklaren. Volgens Beertema gaat het in dit geval om leerlingen die duidelijk niet gefraudeerd hebben, omdat ze zijn gezakt.

Als dat niet kan, lijkt het Beertema beter om alle leerlingen in Nederland die gezakt zijn, het examen over te laten doen. Zo krijgen alle leerlingen dezelfde kansen.
Bron: http://nos.nl/artikel/519(...)ns-ibn-ghaldoun.html
pi_127894776
quote:
Binnenland
Vijf examenleerlingen uit Rotterdam hebben zich bij hun rector gemeld dat ze gestolen eindexamens hebben ingezien. Dat melden de verenigde schoolbesturen van Rotterdam. Daarnaast zijn er twintig verdachte dossiers aan de inspectie overhandigd. De onderwijsinspectie bevestigt aan NRC dat er meerdere meldingen binnen zijn gekomen, maar staatssecretaris Dekker komt vanmiddag pas met de precieze cijfers in een brief aan de Kamer.

De leerlingen maken gebruik van de 'inkeerregeling' die Dekker vorige week aankondigde. Wie inzicht heeft gehad in de opgaven en dat vorige week meldde, mag het examen deze week opnieuw maken. Wie gefraudeerd heeft en zwijgt, loopt het gevaar dat bij ontdekking zijn diploma wordt ingetrokken. In dat geval moet de leerling het hele examenjaar overdoen.
20 verdachte dossiers....

Door dit te vermelden zouden er zich nu meer examenleerlingen melden?
“To destroy a people you must first sever their roots.”
  Redactie Sport / Supervogel maandag 17 juni 2013 @ 16:39:46 #193
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_127907697
quote:
"25 scholieren fraudeerden, 27 examens gestolen"

Twintig leerlingen van het Ibn Ghaldoun hebben toegegeven dat ze gestolen examens hebben ingezien. Dat heeft de advocaat van de Onderwijsinspectie gezegd tijdens het kort geding dat leerlingen van de scholengemeenschap hadden aangespannen.

Ook heeft de politie nog drie mannen aangehouden die betrokken zouden zijn bij het stelen van examens. Ze komen uit Rotterdam, Delft en Den Haag. Ze zitten alledrie op het Ibn Ghaldoun.

Arrestaties
Eerder werden al drie andere scholieren van de school opgepakt. Ook de 22-jarige Rotterdammer die de examens verspreidde is nog verdachte. Hij zit niet meer vast.

Ook blijkt dat er nóg meer examens zijn gestolen: 27 om precies te zijn. Het gaat om examens van het VWO, welke het precies zijn is nog niet bekend. Wat dat betekent voor de al gemaakte examens, is nog onbekend.

5 scholieren gebiecht
Eerder vandaag werd al bekend dat vijf scholieren zich meldden bij hun school om te zeggen dat ze gefraudeerd hebben bij de examens. Dat hebben de schoolbesturen in Rotterdam bekendgemaakt. De Onderwijsinspectie zegt later vandaag hoeveel leerlingen er landelijk gebruik maken van de inkeerregeling. De Onderwijsinspectie heeft wel al laten weten van een aantal scholen buiten Rotterdam inkeerverklaringen te hebben ontvangen.

Staatssecretaris Dekker van Onderwijs zal aan het begin van de avond meer over de 'inkeerders' bekendmaken in een brief aan de Tweede Kamer. De namen van de leerlingen worden wel gemeld aan justitie, maar ze worden niet naar buiten gebracht.

Leerlingen konden zich tot vrijdag bij hun schooldirecteur om de fraude met de gestolen examens op te biechten. Zij mogen gebruik maken van de 'inkeerregeling': het gemaakte examen wordt ongeldig verklaard en de leerling maakt een nieuw examen. Als later uit onderzoek blijkt dat er toch leerlingen hebben gefraudeerd, wordt hun diploma teruggetrokken en moeten zij het jaar over doen.

(Her)examens beginnen
Vandaag beginnen op de Ibn Galdhounschool 19 vmbo-scholieren opnieuw met hun examen. Op deze school zijn namelijk alle gestolen examens ongeldig verklaard. De rector van de school wil niet zeggen welke vakken de leerlingen moeten overdoen om uit te sluiten dat er wordt gefraudeerd. De Inspectie is bij de examens aanwezig om extra goed te controleren of iedereen de examens eerlijk maakt.

Enkele oud-leerlingen van het Ibn Ghaldoun hebben zich bij hun oude school verzameld. Met spandoeken willen ze de eindexamenkandidaten een hart onder riem te steken, omdat ze het examen opnieuw moeten maken. Op één van de spandoeken staat "Wij zeggen nee tegen diefstal."

Drie leerlingen spannen een kort geding aan tegen de Onderwijsinspectie. Zij denken te zijn geslaagd voor hun examens, die ongeldig werden verklaard na de diefstal. De drie moeten morgen hun eerste examen overdoen. De rechter doet daarom vanmiddag om 15.30 uur al uitspraak.

'Derde kans'
Alle examenkandidaten op het Ibn Ghaldoun moeten de gestolen examens overmaken, ook als er een onvoldoende voor is gehaald. Wie voor dit tweede examen zakt, heeft nog recht op een herexamen.

De PVV vindt dat niet eerlijk tegenover andere scholieren: "In de rest van het land zijn de gezakte leerlingen gewoon gezakt. Dat is niet alleen in Friesland, maar ook in de school die een straat verder ligt dan het Ibn Ghaldoun. Dat wordt door leerlingen en hun ouders als behoorlijk onrechtvaardig gezien", zegt PVV-Tweede Kamerlid Harm Beertema. Het Kamerlid stelde er vragen over aan staatssecretaris Dekker van Onderwijs.
http://nos.nl/op3/artikel(...)xamens-gestolen.html
  maandag 17 juni 2013 @ 16:50:05 #194
391391 Basxt
~~WhatsApp Groepsbeheerder~~
pi_127908166
Enkele oud-leerlingen van het Ibn Ghaldoun hebben zich bij hun oude school verzameld. Met spandoeken willen ze de eindexamenkandidaten een hart onder riem te steken, omdat ze het examen opnieuw moeten maken. Op één van de spandoeken staat "Wij zeggen nee tegen diefstal."

wat :')
SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.
  maandag 17 juni 2013 @ 16:51:25 #195
391391 Basxt
~~WhatsApp Groepsbeheerder~~
pi_127908236

100x :') :')
jezus kijk ze daar staan dan. wat erg :')
daar ga je je toch spontaan van schamen al moet je examens maken daar.
die handjes vast :')
fags :')
die school :')
dat schoolplein :')
die roze pinguïn die zoveel van de traditionele kleur afwijkt :')
dat spandoel dat niet te lezen is want ze kunnen niet schrijven :')

bash posts :s)
SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.
  maandag 17 juni 2013 @ 16:54:54 #196
302853 themole
graaft totaal door.
pi_127908418
Het zijn 'studenten'.... :')
Niet altijd serieus
  maandag 17 juni 2013 @ 17:03:04 #197
391391 Basxt
~~WhatsApp Groepsbeheerder~~
pi_127908777
BREAKING IBN GHALDOUN NIEUWE NAAM!


overigens mist de "E" was geen ruimte meer voor. AKA lui.
SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.
  maandag 17 juni 2013 @ 17:18:33 #198
363995 Reemi
Zeg maar Remi.
pi_127909485
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 17:03 schreef Basxt het volgende:
BREAKING IBN GHALDOUN NIEUWE NAAM!

[ afbeelding ]
overigens mist de "E" was geen ruimte meer voor. AKA lui.
:')
Smile like you mean it
www.wefut.com
pi_127910903
18.15 uitspraak in kort geding van 3 leerlingen tegen Onderwijsinspectie over het wel of niet opnieuw doen van examens
pi_127911643
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 17:54 schreef CWAV het volgende:
18.15 uitspraak in kort geding van 3 leerlingen tegen Onderwijsinspectie over het wel of niet opnieuw doen van examens
En?
pi_127911759
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 18:14 schreef Karelnoord het volgende:

[..]

En?
Nog niets bekend...
pi_127912060
RTV Rijnmond meldt rond 19.00 uitspraak
  maandag 17 juni 2013 @ 18:30:36 #203
381146 gelezwembroek
Driesje Driesje
pi_127912210
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 16:51 schreef Basxt het volgende:
[ afbeelding ]
100x :') :')
jezus kijk ze daar staan dan. wat erg :')
daar ga je je toch spontaan van schamen al moet je examens maken daar.
die handjes vast :')
fags :')
die school :')
dat schoolplein :')
die roze pinguïn die zoveel van de traditionele kleur afwijkt :')
dat spandoel dat niet te lezen is want ze kunnen niet schrijven :')

bash posts :s)
:')
  maandag 17 juni 2013 @ 18:31:10 #204
381146 gelezwembroek
Driesje Driesje
pi_127912228
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2013 18:14 schreef Karelnoord het volgende:

[..]

En?
Gaat ze wss toch niet lukken.
pi_127913507
Drie leerlingen van de Ibn Ghaldounschool in Rotterdam moeten deze week toch het grootste deel van hun eindexamens overdoen. De leerlingen, die een kort geding hadden aangespannen om dat te voorkomen, hebben van de rechter ongelijk gekregen.

Drie havo-eindexamenkandidaten waren naar de rechter gestapt omdat ze het niet eerlijk vonden dat ze hun al gemaakte examens moesten overdoen. Het algemene belang gaat boven het individuele belang van de leerlingen, aldus de rechter.

Hij baseert zijn uitspraak ook op het feit dat de gestolen examens op de school ruim verspreid zijn. Daardoor is moeilijk vast te stellen wat het eerder gemaakte examen nog waard is.
  Redactie Sport / Supervogel zaterdag 22 juni 2013 @ 07:35:36 #206
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_128110255
Ze zijn verkocht tussen de 20 en 250 euro. Vier keer zijn ze op klaarlichte dag die kluis binnen gegaan.
Vandaag in AD.
  Redactie Sport / Supervogel zaterdag 22 juni 2013 @ 10:35:26 #207
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_128111701
quote:
"Gestolen examens 20 tot 250 euro"

De examens die op de school Ibn Ghaldoun in Rotterdam werden gestolen, zijn door de dieven verkocht voor bedragen tussen de 20 en 250 euro. Dat meldt het AD op basis van het politiedossier dat de krant heeft ingezien. De examens zouden niet alleen in Rotterdam zijn verkocht, maar ook in Amsterdam, Den Haag en Utrecht.

De leerlingen zouden vijf keer op klaarlichte dag onder schooltijd hebben ingebroken. De examens werden meegenomen naar huis waar ze werden gekopieerd. Met superlijm werden de pakketten weer dichtgelijmd en teruggelegd in de kluis, blijkt uit het dossier. In bibliotheken zochten de leerlingen de antwoorden op de vragen op.

Twee zonen
Een van de verdachten is de zoon van een natuurkundeleraar van Ibn Ghaldoun. Nu blijkt ook de zoon van een tweede medewerker, een systeembeheerder, te zijn opgepakt.

De krant schrijft dat leraren van het Ibn Ghaldoun tijdens het uitdelen van de examenopgaven in de gaten hadden dat de verzegelde pakketten eerder al waren geopend. Volgens de aangehouden scholieren raakten de docenten zichtbaar in paniek. De schoolleiding heeft niets gemeld over onregelmatigheden op de examendagen bij de Inspectie voor het Onderwijs.

Niet verzwegen
Ibn Ghaldoun meldde op 29 mei dat er gerommeld was met een examen, nadat het vwo-examen Frans op internet stond. Bestuursvoorzitter Ayhan Tonca ontkent in het AD dat de fraude is verzwegen. Hij zegt dat hem niets bekend is van eerdere onregelmatigheden dan met het pakket Frans.
En ook:


Onvoorstelbaar :X :N
pi_128111764
quote:
13s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 10:35 schreef Pino112 het volgende:

[..]

En ook:
[ afbeelding ]

Onvoorstelbaar :X :N
:')_
  Redactie Sport / Supervogel zaterdag 22 juni 2013 @ 11:44:29 #209
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_128113027
quote:
13s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 10:39 schreef Etsu het volgende:

[..]

:')_
Echt he :') :')
  zaterdag 22 juni 2013 @ 12:32:34 #210
391391 Basxt
~~WhatsApp Groepsbeheerder~~
pi_128114098
daarom: hoofddoekjes afschaffen. niks religie, pure misbruik dat ze ervan maken.
en laat ik niet over die boerka's beginnen.
en sowieso zie je er niet uit met zo'n kreng op je bakkes.

Heeft wel een voordeel dat ik snel zie naar wie ik niet toe loop of ga praten.



nog net geen UNIBROW overigens Haha
loop je toch met diepe triestheid als je daar door heen moet.
maargoed zolang ze daar blijven is het best.

/Rant over

die zullen het trouwens wel lekker warm hebben in de zomer. Of mogen ze hem dan ineenkeer af? :')

[ Bericht 26% gewijzigd door Basxt op 22-06-2013 12:38:01 ]
SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')