Dat is dan weer wel zo, maar dat heb ik met alle nieuwe slopels.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 22:31 schreef joppie_saus het volgende:
Geheid een hernia als je klaar bent in de Vivaro
Ik snap dat echt niet, volgens mij kan je de productiviteit echt verhogen als je er gewoon airco in gooit. Voor EW een keer op een hete dag zo'n busje meegehad en was na 2 uur rijden in de bloedhitte echt helemaal naar de klote. Raam open geeft ook zo'n klote geluid man.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 22:34 schreef bokkepoot het volgende:
[..]
Alleen mijn baas houd niet van opties, op onze busjes zit niks. Geen cruise,airco of wat dan ook.
Ach wen je vanzelf aan, en buiten de cruise mis je op een gegegeven moment niets.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 22:45 schreef QuiCk01 het volgende:
[..]
Ik snap dat echt niet, volgens mij kan je de productiviteit echt verhogen als je er gewoon airco in gooit. Voor EW een keer op een hete dag zo'n busje meegehad en was na 2 uur rijden in de bloedhitte echt helemaal naar de klote. Raam open geeft ook zo'n klote geluid man.
Ik heb ooit een Berlingo gehad waar een waarschuwingstoon afging als je boven de 120 op de teller gingquote:Op vrijdag 14 juni 2013 23:22 schreef Fiorano het volgende:
Had vandaag een Berlingo, zonder cc maar met Ac. Reed prima met 90 pk. Boven die 2500 toeren wel Crap
Haha dat is kloten. Ging over de A6. Met moeite die 140 aangetiktquote:Op vrijdag 14 juni 2013 23:25 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Ik heb ooit een Berlingo gehad waar een waarschuwingstoon afging als je boven de 120 op de teller ging
Zijn ook toch ook auto's?quote:Op vrijdag 14 juni 2013 23:21 schreef Sjouveur het volgende:
Zeg, wordt het niet tijd voor een apart bestelbustopic?
Jup. En dan rijdt er iemand tegen jou aan, en mag jij alsnog gaan betalen omdat je niet verzekerd bent. Of je wordt even door oom agent gecontroleerd, kunt vervolgens 350 euro aftikken voor het niet hebben van een geldig rijbewijs, nog een boete voor onverzekerd rijden en je kan de combinatie laten staan. Ik had het risico niet genomen..quote:Op vrijdag 14 juni 2013 23:38 schreef gehaktstaaf123 het volgende:
Mbt verhuizen. Vorige week gewoon een flinke tandemasser gehuurd, van 3,5m. Mocht er met enkel mijn B rijbewijs vast niet mee rijden, maar ook de kofferbak van de auto vol en al m'n troep kon in 1 keer mee!
18 Juli staat die op de planningquote:Op zaterdag 15 juni 2013 10:19 schreef gehaktstaaf123 het volgende:
[..]
Koop maar!
Het staat nog wel op m'n lijstje, maar heb ik nu echt geen geld voor
Je kan met die nieuwe regels beter je A halen als je 24 bent. Dat is iig wel mijn plan.quote:Op zaterdag 15 juni 2013 10:30 schreef Irritatie100 het volgende:
Mijn voorkeur gaat uit naar A, maar dat doe ik na mijn studie wel.
Vorige zomer op een Sprinter met laadklep gereden, had nog iets van 700 kg over, maar meestal ging gewoon het dubbele erinquote:Op zaterdag 15 juni 2013 10:59 schreef gehaktstaaf123 het volgende:
Die bussen met laadklep zijn opzich wel leuk, maar meestal hebben ze nog maar een laadvermogen van 4 á 500 kilo, doordat die klep en installatie best wel zwaar zijn..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |