quote:Op maandag 17 juni 2013 13:55 schreef Angelof9 het volgende:
[..]
http://www.ravelry.com/patterns/library/pax
mooi! hoe ziet de buitenkant er uit ?quote:Op maandag 17 juni 2013 20:37 schreef LekkerApart het volgende:
[ afbeelding ]
En mijn haaketui is af![]()
Karel de Kikker is ook erg leuk, die wil ik nog eens maken!
Een USB-stick met patroontjes, een kokertje met borduurnaalden en 2 verschillende pompom-makersquote:Op maandag 17 juni 2013 22:02 schreef trui het volgende:
Leuk, LekkerApart! wat zit er nou in die kleine vakjes?
Buitenkant is de Tiramisu babydeken (2 vasten in een vaste en dan een vaste overslaan)quote:Op maandag 17 juni 2013 22:35 schreef wild-r0se het volgende:
[..]
mooi! hoe ziet de buitenkant er uit ?
Heb vakantie. Vorige week met scriptiebegeleider besloten dat het beter was als ik nu gewoon rust nam en na de zomer verder ga, wat er op neer komt dat ik dan begin. Heb 1 juli nog sollicitatie voor stage maar verder nu dus vakantie. En moet zeggen dat er echt een last van mn schouders af is.quote:Op woensdag 19 juni 2013 14:04 schreef trui het volgende:
wel ja, alweer zoveel?! waar haal je je tijd vandaan?
Ik zie op de stapel Gerrit de Geit liggen.....daar ben ik ook mee bezig (heb net zijn kont af...duurt nog wel even).quote:Zo zag de tafel eruit toen ik klaar was met foto's maken.
[ link | afbeelding ]
Raar konijn, klokje en meneer beer zijn zelf nageaapt bij gebrek aan patroon.
Het meeste was al heel lang bijna af hoor!quote:Op donderdag 20 juni 2013 14:46 schreef kirsten. het volgende:
Whoop... Gaat het allemaal wel goed met je? Heb je nog een sociaal leven? Krijg je nog genoeg slaap? Hell, ga je nog naar college? want met die hoeveelheid (schattige!) knuffeltjes betwijfel ik dat een beetje
Dan heb ik een setje, is nl. wel leuk.quote:Op donderdag 20 juni 2013 15:04 schreef Whoopdidoo het volgende:
[..]
@Koningin, Waarom zou je m willen kopen als je m zelf aan het maken bent?
Jij maakt m waarschijnlijk met katoen? Deze is van acryl, dus dan heb je niet echt een setje.quote:Op donderdag 20 juni 2013 15:47 schreef Koningin het volgende:
[..]
Dan heb ik een setje, is nl. wel leuk.
Ik krijg voor de datum dat ik hem af wil er nooit twee af denk ik.
Ja, dat is wel jammer.quote:Op donderdag 20 juni 2013 16:03 schreef Whoopdidoo het volgende:
[..]
Jij maakt m waarschijnlijk met katoen? Deze is van acryl, dus dan heb je niet echt een setje.
Gatver onweer
behalve dat ik ze ontzettend leuk vind nietquote:Op donderdag 20 juni 2013 19:41 schreef Whoopdidoo het volgende:
Hebben jullie nog op of aanmerkingen op meneer beer en de klokjes?
hey wat leuk ik werk in oegstgeestquote:Op vrijdag 21 juni 2013 11:17 schreef kirsten. het volgende:
Jongens, hier komt even een schaamteloos stukje zelfpromotie en info voor een leuke dag![]()
30 juni wordt er een grote handmade/vintage markt georganiseerd in Oegstgeest, vlakbij Leiden. Het vindt plaats van 11.00 tot 18.00 bij Duinzigt, een voormalig klooster. Er zijn 60+ kraampjes, en ondergetekende is ook van de partij! Ik zal onder de naam 'Haak maar raak!' mijn spulletjes verkopen, die niet alleen maar haakgerelateerd zijn hoor
De toegang is gratis, en het lijkt me nou echt leuk om een aantal van jullie IRL te zien! Dus schroom vooral niet om als je er bent even langs te komen!!
Meer info kunnen jullie vinden op http://www.originalmarket.nl/
Inderdaad schildpad met schoenen:quote:Op donderdag 20 juni 2013 22:30 schreef annelotje het volgende:
[..]
behalve dat ik ze ontzettend leuk vind niet![]()
Wat is die hele grote die op de stapel ligt? Lijkt wel n schildpad met schoenen aan..
quote:Op vrijdag 21 juni 2013 15:27 schreef BrainTeaser het volgende:
Mooi project trui!
Hier een WIP-foto van mijn Tunische project:
[ afbeelding ]
Het wordt een kussenhoes; op de andere kant komt Luigi
Het krult alleen nog verschrikkelijk nu (vandaar de etui om plat te houden), dus zal het wel moeten blocken denk ik
Heb de 'charts' in Excel gemaakt, dus pm je mailadres maar als je ze wilt!quote:Op vrijdag 21 juni 2013 17:08 schreef Lijnloos het volgende:
[..]Geweldig!!! *noteert idee voor als ik ooit niks te doen heb*
Ik heb ook wel interesse!@quote:Op vrijdag 21 juni 2013 17:26 schreef BrainTeaser het volgende:
[..]
Heb de 'charts' in Excel gemaakt, dus pm je mailadres maar als je ze wilt!
Pm je e-mailadres maar even, dan stuur ik ze meteen op!quote:
vet die schildpad!quote:Op vrijdag 21 juni 2013 17:00 schreef Whoopdidoo het volgende:
[..]
Inderdaad schildpad met schoenen:
[ afbeelding ]
Heeft mn moeder gemaakt, hij is uit zoomigurumi 2.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |