abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_127800401
Anders koop je toch een third party controller. Je had ook een Xbox 360 achtige Playstation 3 controller voor de PS3.
pi_127800467
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 19:14 schreef Vault-Boy het volgende:
Anders koop je toch een third party controller. Je had ook een Xbox 360 achtige Playstation 3 controller voor de PS3.
Ja dat bedoel ik ook, daar is vast markt voor lijkt me toch
pi_127800961
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 18:53 schreef Dutchguy het volgende:

[..]

Ik vind dat hij de plank best wel misslaat.

Het probleem is niet de consument, het probleem is lack of imagination van de game-industrie. Veel te veel geld wordt geinvesteerd in onoriginele shooters of zombiemeuk. Zielloze games die zo snel mogelijk veel geld binnen moeten harken. Vervolgens laat de consument die liggen, moet de producent zijn verlies nemen en wordt de hete brij naar de gamer doorgeschoven. Vervolgens krijgt de gamer de schuld dat ze die meuk niet willen vreten en studio's failliet gaan.
In de 16 bit-era werd je doodgegooid met platformers, nu wordt je doodgegooid met shooters.

Kijk bijv. naar hoe het ook kan. Journey is een titel van een zeer kleine studio die zeer fanatiek en met hart en ziel aan die game bezig is geweest. Vervolgens krijgen ze de ene prijs na de andere en is de game ook commercieel een groot succes geworden. Naar aanleiding van dat succes kunnen ze nu hun studio uitbouwen en gaan ze nu aan veel grotere projecten beginnen op multiplatform.

Zolang gamers het vreten zullen nieuwe games goed verkopen, wat wegvalt is de anonieme meuk. Dat is niet een probleem, dat is veel eerder een oplossing. Goeie gameseries blijven gewoon bestaan en blijven verkopen.
Kwaliteit speelt zichzelf vrij, maar een AAA titel moet ook wel verkopen natuurlijk. Is Journey niet juist een argument voor die veranderende markt? Het is immers een PSN titel en niet 2e hands beschikbaar. :P Zou, ik noem maar wat, Rockstar het kunnen hebben als GTA niet verkoopt?

Sony doet dat denk ik ook best slim door zich te gaan richten op titels van 1 euro tot 60. Die zullen niet voor niets inzetten op Indie gaming. Kost weinig en kan, in het geval van Journey, veel opleveren door lage kosten.
Games zijn nauwelijks duurder geworden en de ontwikkelkosten zijn flink gestegen. Dat geld kan denk ik niet alleen van een grotere afzetmarkt (blijven) afkomen. DLC is een manier om extra geld te verdienen, maar stoppen van 2e hands gaming en alles digitaal aanbieden om kosten te drukken misschien ook? Ik heb verder niet zo'n inzicht in de markt en hoe dat werkt, maar vond het niet zo vreemd overkomen.
pi_127801201
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 17:51 schreef Vault-Boy het volgende:

[..]

Zal je ook geen spijt van krijgen hoor. Steam heeft vaak echt top aanbiedingen (of je koopt een key bij een betrouwbare site), en je kan bij de meeste games een Xbox 360 controller aansluiten.

Ik zit er ook nu echt aan te denken om definitief over te stappen. Wat ik echt relax vind aan pc gamen is dat je ook gewoon al je oude games nog steeds kan spelen.
Summer en winter sales op steam _O_
'And I called your name,
like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
pi_127802222
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 19:33 schreef Me_Wesley het volgende:

[..]

Summer en winter sales op steam _O_
Dit idd. Dan staan games echt voor absurde prijzen te koop.
pi_127802345
Xbox is aan het verliezen.
pi_127817390
<a href="http://www.vwkweb.nl/" rel="nofollow" target="_blank">[b]Vereniging voor weerkunde en klimatologie[/b]</a>
<a href="http://www.estofex.org/" rel="nofollow" target="_blank">[b]ESTOFEX[/b]</a>
pi_127819805
Ik zei het ookal in het Xbox topic, het is erg knap wat Sony heeft gedaan. De inhoud van de PS4 is maar 4 liter, de inhoud van de One bijna 8. De PS4 is ook bijna 2x zo plat, wat dat betreft is het bijna een PS3 slim.

Edit. Correctie, de inhoud van de PS3 slim is iets meer dan 5 liter, dus hij is zelfs kleiner dan de slim. :D
  zaterdag 15 juni 2013 @ 11:04:52 #279
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_127820278
Ik vind het toch wel een prestatie van Microsoft dat de goodwill die ze in 12 jaar hebben opgebouwd in één E3 grotendeels om zeep hebben geholpen. Ik ben benieuwd wat ze nu nog kunnen/zullen doen om de PS4 enigszins de wind uit de zeilen te nemen.

[ Bericht 2% gewijzigd door JimmyJames op 15-06-2013 11:13:07 ]
Please Move The Deer Crossing Sign
  zaterdag 15 juni 2013 @ 11:07:36 #280
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_127820327
quote:
Ik woon toch in een Christelijk dorp waar vidya gaems uit ten boze is dus ik heb altijd voorraad
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_127820778
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 juni 2013 13:06 schreef CaasS het volgende:

[..]

Nja velen vinden de 360 controller beter, maar is idd een mening.
Velen vinden hem inderdaad ook wel gewoon lekker zitten. Maar ik heb het idee dat het een controller moet zijn waarvan het gewicht en de omvang ook zo moet zijn dat het onderdeel is van de rest van je lichaam.

quote:
Verouderd ook niet echt nee, maar media wordt steeds vaker digitaal aangebonden en de Xbone is voor de komende 8? jaar ofzo. Meer gericht op de toekomst dan? Al zal niet iedereen er behoefte aan hebben.
Muziek wordt ook gedeeld, ook in weinig mate nog in fysiek formaat. Ik denk dat het ook grotendeels komt door de restricties die xbox er op legt. Je kan niet zomaar een ander van een spel laten genieten. Daar zitten dan zogenaamd opeens kosten aan verbonden. Bij muziek is dat gewoon gratis, dat download je of je gooit een link online en de ander kan dan direct zien.
In dit geval is de fysieke manier nog altijd de meest makkelijkere, sociale en ervaringrijkere manier.

quote:
Tv is idd extra, maar in de toekomst ga je echt niet alleen maar een spelcomputer hebben om enkel te gamen.
Dan sterft de gameconsole uit binnen nu en tien jaar. Want de pc kan dit vele malen beter voor al die extra dingetjes. Je kan momenteel voor 35 euro een complementeuze android set hangen aan je tv die alles al automatiseert. Waarom een paar honderd dan weggooien?
Ik denk dat als de console zich niet meer richt op games, zoals de xbox doet, het gauw gedaan is met de console. Want de pc kan juist alles beter.

Het is ook ooit waarom ik een mac heb gekocht. Niet omdat deze beter was dan de pc, maar omdat het zich richt op een bepaalde type gebruiker die alles makkelijk wilde en stabiel en zeer afgesloten zodat je je nergens over hoefde na te denken.

Nu ik hoor dat de xbox ontwikkelaars al derde partijen toelaten om programma's te laten maken weet ik zeker dat je binnen een paar jaar xboxen tegen zult tegen komen die de spellen niet meer kunnen trekken. Echt een clusterfuck ga je krijgen.
pi_127821341
Misery, complaints, self pity, injustice!!!!
pi_127821410
quote:
_O-
pi_127822518
Is dat twitteraccount wel echt?
pi_127822550
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 12:49 schreef Deckard het volgende:
Is dat twitteraccount wel echt?
Jup. Is hun overflow account.
pi_127822683
Ik zie er constant screenshots voorbij komen met rare tweets, dat ik bijna denk dat iemand anders dat opgezet heeft.
  zaterdag 15 juni 2013 @ 13:05:33 #287
30961 Knaller
knalt er op los
pi_127822935
Ik ben bezitter van de PS1/PS2/PS3 dus voor mij was de keuze altijd al duidelijk.
Maar als ik zo al die eerste indrukken lees, dan wordt de PS4 ook gewoon vaste prik.

Het enige wat de Xbox One kan redden is een enorme consolebug van Sony lijkt het wel. :P
"A single rose can be my garden, a single friend my world."
pi_127823054
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 12:54 schreef Deckard het volgende:
Ik zie er constant screenshots voorbij komen met rare tweets, dat ik bijna denk dat iemand anders dat opgezet heeft.
Deze bijvoorbeeld :')



Als je twijfelt moet je het bericht typen op twitter.

Dit is gephotoshopt trouwens :') Voor de mensen die het nog niet snappen

[ Bericht 9% gewijzigd door G.R.S. op 15-06-2013 16:22:04 ]
pi_127823202
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 13:10 schreef G.R.S. het volgende:

[..]

Deze bijvoorbeeld :')

[ afbeelding ]

Als je twijfelt moet je het bericht typen op twitter.
Whuuuuuut _O- _O- _O-

dus als mijn kleine neefje lanskomt en ik wil met hem een potje spelen moet ik 15$ betalen? :')
pi_127823404
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 13:18 schreef Afhaalchinees het volgende:

[..]

Whuuuuuut _O- _O- _O-

dus als mijn kleine neefje lanskomt en ik wil met hem een potje spelen moet ik 15$ betalen? :')


Ik hoop dat je dat kunt zien :P
pi_127823445
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 13:27 schreef G.R.S. het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Ik hoop dat je dat kunt zien :P
ik hoop t dan maar :P niet dat ik van plan was om een xbox te kopen :P
pi_127823494
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 13:27 schreef G.R.S. het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Ik hoop dat je dat kunt zien :P
:Y Die wolken op de achtergond zijn er duidelijk in geshopt :')
<a href="http://www.vwkweb.nl/" rel="nofollow" target="_blank">[b]Vereniging voor weerkunde en klimatologie[/b]</a>
<a href="http://www.estofex.org/" rel="nofollow" target="_blank">[b]ESTOFEX[/b]</a>
pi_127823579
Wow MS blijft maar falen. Ze denken steeds nieuwe manieren op meer geld binnen te krijgen, maar het enige wat ze doen is mensen wegdrijven dat ze de console helemaal niet meer kopen en overstappen naar de ps4.

- Betalen om 2e handse games te spelen
- Betalen om samen online te spelen met 1 spel.
- Betalen voor een internet service provider, want anders geen toegang Xbox One.

Moet je ook perse een Xbox Live abonnement hebben om 1x per 24 uur in te loggen? Zo ja, faal.
pi_127824186
quote:
Als ik Sony was zou ik ook willen dat iedereen zo snel mogelijk pre-ordered.

Interessant artikel: http://www.vg247.com/2013(...)-to-buy-an-xbox-one/

[ Bericht 11% gewijzigd door Tobi-wan op 15-06-2013 14:06:08 ]
pi_127824918
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 13:34 schreef Dagger87 het volgende:
Wow MS blijft maar falen. Ze denken steeds nieuwe manieren op meer geld binnen te krijgen, maar het enige wat ze doen is mensen wegdrijven dat ze de console helemaal niet meer kopen en overstappen naar de ps4.

- Betalen om 2e handse games te spelen
- Betalen om samen online te spelen met 1 spel.
- Betalen voor een internet service provider, want anders geen toegang Xbox One.

Moet je ook perse een Xbox Live abonnement hebben om 1x per 24 uur in te loggen? Zo ja, faal.
Allemaal geruchten, er nog niet alles bekend en ze kunnen sowieso alles overboord gooien.
Van wat ik begrepen heb je kunt met een account tot 10 man een spel delen via cloud. Betalen om samen te spelen is grootste onzin wat ik gehoord heb tot nu toe. Abonnement nemen om 1x per 24 uur in te logen lijkt mij niet nodig.

Ik zou zeggen wacht tot ze allebei uitgekomen zijn en dan de conclusies trekken. Ik ga sowieso nooit iets vooruit bestellen zonder recensie te lezen of zelf te testen. :Y
pi_127827045
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 14:24 schreef AardappelGezicht het volgende:

[..]

Allemaal geruchten, er nog niet alles bekend en ze kunnen sowieso alles overboord gooien.
Van wat ik begrepen heb je kunt met een account tot 10 man een spel delen via cloud. Betalen om samen te spelen is grootste onzin wat ik gehoord heb tot nu toe. Abonnement nemen om 1x per 24 uur in te logen lijkt mij niet nodig.

Ik zou zeggen wacht tot ze allebei uitgekomen zijn en dan de conclusies trekken. Ik ga sowieso nooit iets vooruit bestellen zonder recensie te lezen of zelf te testen. :Y
Dat zou iedereen eigenlijk moeten doen. Maar het is gewoon een stuk makkelijker om dingen aan te nemen, helemaal als ze aansluiten bij jou mening.

Voor mensen die zelf niet weten hoe het internet werkt staat hier wel een interessant artikel over het delen van games, het blijft nog een beetje vaag maar het geeft een beetje het idee wat ze voor ogen hebben:

http://penny-arcade.com/r(...)ers-but-some-details
  zaterdag 15 juni 2013 @ 15:47:43 #297
112068 MMaRsu
I need some paprika
pi_127827411
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 14:24 schreef AardappelGezicht het volgende:

[..]

Allemaal geruchten, er nog niet alles bekend en ze kunnen sowieso alles overboord gooien.
Van wat ik begrepen heb je kunt met een account tot 10 man een spel delen via cloud. Betalen om samen te spelen is grootste onzin wat ik gehoord heb tot nu toe. Abonnement nemen om 1x per 24 uur in te logen lijkt mij niet nodig.

Het zijn geen geruchten, dit zijn FEITEN die van de Microsoft Xbox.com pagina afkomen. Daarnaast gaan ze niet hun policies veranderen op dit punt. Draaikonterij komt nooit goed over bij je shareholders.
welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
pi_127827619
PS4 *O*

Maar M$ slaat plank helemaal mis!! :')
pi_127828139
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 13:59 schreef Tobi-wan het volgende:

[..]

Als ik Sony was zou ik ook willen dat iedereen zo snel mogelijk pre-ordered.

Interessant artikel: http://www.vg247.com/2013(...)-to-buy-an-xbox-one/
Snap er niks van.. Uitleg aub :)
Happiness can be found even in the darkest of times if one only remembers to turn on the light :)
pi_127828348
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 juni 2013 16:15 schreef psvtje10 het volgende:

[..]

Snap er niks van.. Uitleg aub :)
De discussie die je op internet ziet is het topje van de ijsberg. Het merendeel van de console gamers laat zich hier niet zien, zij krijgen wel iets mee van de commotie maar niet meer. In de media wordt de kritiek van het topje van de ijsberg uitvergroot. Niet op de gigantische groep mensen die hier niet onder vallen. Zij baseren hun keuzes op de titels die de consoles meebrengen, op dit punt scoort Microsoft erg sterk. Het komt erop neer dat beide consoles succesvol zullen zijn, misschien wel op hun eigen manier. Misschien komt Sony iets sterker uit dat startblokken maar het gaat niet om de eerste miljoen sales maar om de eerste 30 miljoen.

Hij sluit sterk af:
quote:
If Apple produced a living room box with exactly the same parameters as the Xbox One it would sell enormously to non-core gamers, and its a similar consumer base Microsoft will get on board to help the Xbox One gain acceptance – keen on gadgets and services, but not passionately dedicated to the hobby. I’m sorry, my friends, but you and I here in this space are the minority when it comes to spending money on video games. We’re not the 35 million who buy Call of Duty and Madden every year; we’re not the people who actually fund the games industry. We’re the grumpy, cynical, noisy minority whose voices echo back and forth in a closed circuit, magnified by the narrative of games media.
Zelf vind ik het een goed artikel dat kritisch kijkt naar soortgelijke situaties in het verleden maar het toch kort weet te houden.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')