Ik woon toch in een Christelijk dorp waar vidya gaems uit ten boze is dus ik heb altijd voorraadquote:Op zaterdag 15 juni 2013 02:14 schreef -CRASH- het volgende:
Voorraad PS4-consoles is mogelijk schaars, pre-order wel zo slim
Tja... Waarom pre-erderen
Velen vinden hem inderdaad ook wel gewoon lekker zitten. Maar ik heb het idee dat het een controller moet zijn waarvan het gewicht en de omvang ook zo moet zijn dat het onderdeel is van de rest van je lichaam.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 13:06 schreef CaasS het volgende:
[..]
Nja velen vinden de 360 controller beter, maar is idd een mening.
Muziek wordt ook gedeeld, ook in weinig mate nog in fysiek formaat. Ik denk dat het ook grotendeels komt door de restricties die xbox er op legt. Je kan niet zomaar een ander van een spel laten genieten. Daar zitten dan zogenaamd opeens kosten aan verbonden. Bij muziek is dat gewoon gratis, dat download je of je gooit een link online en de ander kan dan direct zien.quote:Verouderd ook niet echt nee, maar media wordt steeds vaker digitaal aangebonden en de Xbone is voor de komende 8? jaar ofzo. Meer gericht op de toekomst dan? Al zal niet iedereen er behoefte aan hebben.
Dan sterft de gameconsole uit binnen nu en tien jaar. Want de pc kan dit vele malen beter voor al die extra dingetjes. Je kan momenteel voor 35 euro een complementeuze android set hangen aan je tv die alles al automatiseert. Waarom een paar honderd dan weggooien?quote:Tv is idd extra, maar in de toekomst ga je echt niet alleen maar een spelcomputer hebben om enkel te gamen.
Deze bijvoorbeeldquote:Op zaterdag 15 juni 2013 12:54 schreef Deckard het volgende:
Ik zie er constant screenshots voorbij komen met rare tweets, dat ik bijna denk dat iemand anders dat opgezet heeft.
Whuuuuuutquote:Op zaterdag 15 juni 2013 13:10 schreef G.R.S. het volgende:
[..]
Deze bijvoorbeeld![]()
[ afbeelding ]
Als je twijfelt moet je het bericht typen op twitter.
quote:Op zaterdag 15 juni 2013 13:18 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
Whuuuuuut![]()
![]()
dus als mijn kleine neefje lanskomt en ik wil met hem een potje spelen moet ik 15$ betalen?
ik hoop t dan maarquote:Op zaterdag 15 juni 2013 13:27 schreef G.R.S. het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ik hoop dat je dat kunt zien
quote:Op zaterdag 15 juni 2013 13:27 schreef G.R.S. het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ik hoop dat je dat kunt zien
Als ik Sony was zou ik ook willen dat iedereen zo snel mogelijk pre-ordered.quote:Op zaterdag 15 juni 2013 02:14 schreef -CRASH- het volgende:
Voorraad PS4-consoles is mogelijk schaars, pre-order wel zo slim
Tja... Waarom pre-erderen
Allemaal geruchten, er nog niet alles bekend en ze kunnen sowieso alles overboord gooien.quote:Op zaterdag 15 juni 2013 13:34 schreef Dagger87 het volgende:
Wow MS blijft maar falen. Ze denken steeds nieuwe manieren op meer geld binnen te krijgen, maar het enige wat ze doen is mensen wegdrijven dat ze de console helemaal niet meer kopen en overstappen naar de ps4.
- Betalen om 2e handse games te spelen
- Betalen om samen online te spelen met 1 spel.
- Betalen voor een internet service provider, want anders geen toegang Xbox One.
Moet je ook perse een Xbox Live abonnement hebben om 1x per 24 uur in te loggen? Zo ja, faal.
Dat zou iedereen eigenlijk moeten doen. Maar het is gewoon een stuk makkelijker om dingen aan te nemen, helemaal als ze aansluiten bij jou mening.quote:Op zaterdag 15 juni 2013 14:24 schreef AardappelGezicht het volgende:
[..]
Allemaal geruchten, er nog niet alles bekend en ze kunnen sowieso alles overboord gooien.
Van wat ik begrepen heb je kunt met een account tot 10 man een spel delen via cloud. Betalen om samen te spelen is grootste onzin wat ik gehoord heb tot nu toe. Abonnement nemen om 1x per 24 uur in te logen lijkt mij niet nodig.
Ik zou zeggen wacht tot ze allebei uitgekomen zijn en dan de conclusies trekken. Ik ga sowieso nooit iets vooruit bestellen zonder recensie te lezen of zelf te testen.
Het zijn geen geruchten, dit zijn FEITEN die van de Microsoft Xbox.com pagina afkomen. Daarnaast gaan ze niet hun policies veranderen op dit punt. Draaikonterij komt nooit goed over bij je shareholders.quote:Op zaterdag 15 juni 2013 14:24 schreef AardappelGezicht het volgende:
[..]
Allemaal geruchten, er nog niet alles bekend en ze kunnen sowieso alles overboord gooien.
Van wat ik begrepen heb je kunt met een account tot 10 man een spel delen via cloud. Betalen om samen te spelen is grootste onzin wat ik gehoord heb tot nu toe. Abonnement nemen om 1x per 24 uur in te logen lijkt mij niet nodig.
Snap er niks van.. Uitleg aubquote:Op zaterdag 15 juni 2013 13:59 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Als ik Sony was zou ik ook willen dat iedereen zo snel mogelijk pre-ordered.
Interessant artikel: http://www.vg247.com/2013(...)-to-buy-an-xbox-one/
De discussie die je op internet ziet is het topje van de ijsberg. Het merendeel van de console gamers laat zich hier niet zien, zij krijgen wel iets mee van de commotie maar niet meer. In de media wordt de kritiek van het topje van de ijsberg uitvergroot. Niet op de gigantische groep mensen die hier niet onder vallen. Zij baseren hun keuzes op de titels die de consoles meebrengen, op dit punt scoort Microsoft erg sterk. Het komt erop neer dat beide consoles succesvol zullen zijn, misschien wel op hun eigen manier. Misschien komt Sony iets sterker uit dat startblokken maar het gaat niet om de eerste miljoen sales maar om de eerste 30 miljoen.quote:
Zelf vind ik het een goed artikel dat kritisch kijkt naar soortgelijke situaties in het verleden maar het toch kort weet te houden.quote:If Apple produced a living room box with exactly the same parameters as the Xbox One it would sell enormously to non-core gamers, and its a similar consumer base Microsoft will get on board to help the Xbox One gain acceptance – keen on gadgets and services, but not passionately dedicated to the hobby. I’m sorry, my friends, but you and I here in this space are the minority when it comes to spending money on video games. We’re not the 35 million who buy Call of Duty and Madden every year; we’re not the people who actually fund the games industry. We’re the grumpy, cynical, noisy minority whose voices echo back and forth in a closed circuit, magnified by the narrative of games media.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |