Prijzen gaan sowieso wel weer zakken komende week. Als serie A minder populair is gaat iedereen ze weer op de TP gooien.quote:Op woensdag 5 juni 2013 08:47 schreef Toefjes het volgende:
Zit zwaar te dubben een team te bouwen met Serie A spelers, maar ben angstig voor een HH dat weer voor een tonnetje of 2 á 3 schade aan zal richten
Daar twijfel ik dus aan. De league 1 is niet een competitie waar elke FUT speler een doos met tissues voor uit de kast zal trekken.quote:Op woensdag 5 juni 2013 08:48 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Prijzen gaan sowieso wel weer zakken komende week. Als serie A minder populair is gaat iedereen ze weer op de TP gooien.
Dat maakt de serie A niet minder populair. Dat toernooi gaat stoppen, dus gaan er mensen hun spelers verkopen. Als mensen hun spelers verkopen gaan de prijzen omlaag, raken de mensen die ze nog hebben in paniek ( Oh nee de prijzen zakken snel verkopen) en gaan de prijzen verder omlaag).quote:Op woensdag 5 juni 2013 08:49 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Daar twijfel ik dus aan. De league 1 is niet een competitie waar elke FUT speler een doos met tissues voor uit de kast zal trekken.
Ik ben er al 2 weken niet geweestquote:Op woensdag 5 juni 2013 08:58 schreef v0lt026 het volgende:
Ik ben maar weer eens een keer onderweg naar Tilburg, kijken of TT en Kami de UvT nog heel hebben gelaten
Ik ga vrijdag maar weer eens naar Tilburg.quote:Op woensdag 5 juni 2013 08:58 schreef v0lt026 het volgende:
Ik ben maar weer eens een keer onderweg naar Tilburg, kijken of TT en Kami de UvT nog heel hebben gelaten
Hoe is jouw unibet bonus eigenlijk afgelopen?quote:Op woensdag 5 juni 2013 08:58 schreef v0lt026 het volgende:
Ik ben maar weer eens een keer onderweg naar Tilburg, kijken of TT en Kami de UvT nog heel hebben gelaten
Jij woont eigenlijk gewoon in Tilburg, of woon je niet in Waalwijk?quote:Op woensdag 5 juni 2013 08:59 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Ik ga vrijdag maar weer eens naar Tilburg.
Prima, in totaal 120¤ winst ofzo. Dus boven op de bonus zelfs nog wat winst gemaakt met weddenquote:Op woensdag 5 juni 2013 09:01 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Hoe is jouw unibet bonus eigenlijk afgelopen?
Waalwijk.quote:Op woensdag 5 juni 2013 09:01 schreef v0lt026 het volgende:
[..]
Jij woont eigenlijk gewoon in Tilburg, of woon je niet in Waalwijk?
Dus ¤ 220 extra ?quote:Op woensdag 5 juni 2013 09:02 schreef v0lt026 het volgende:
[..]
Prima, in totaal 120¤ winst ofzo. Dus boven op de bonus zelfs nog wat winst gemaakt met wedden
Nee gewoon 120 extra in totaal. Maar je neemt de tijd er wel voor dus, zo geduldig ben ik nietquote:Op woensdag 5 juni 2013 09:06 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Dus ¤ 220 extra ?Ik heb 50 gestort, maakte unibet dus 150 van. Saldo is nu ¤ 186. Plus dat er nog een weddenschap openstaat dat Nadal RG wint voor 10 euro inzet. (Quote 2.00) Bonus staat op 46%, hoef nog maar ¤ 318 in te zetten. Ziet er dus heel gunstig uit
Ja, wil buiten het geld winnen er ook plezier aan beleven, dus doe ik gewoon heel veel kleine weddenschapjes in plaats van 3 of 4 grotere. Zo heb ik al veel leuke voetbal- en tenniswedstrijden gezienquote:Op woensdag 5 juni 2013 09:10 schreef v0lt026 het volgende:
[..]
Nee gewoon 120 extra in totaal. Maar je neemt de tijd er wel voor dus, zo geduldig ben ik niet
Reemiquote:
Is gewoon een regulier tentamen hoorquote:
Hah neen!quote:
Dit dusquote:Op woensdag 5 juni 2013 09:28 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Is gewoon een regulier tentamen hoor
Dus weet niet wat je stoer doet... zal straks is een ontvangstcomité klaarzetten op het station voor jou !!
Gezellig, ben je er zelf ook bij?quote:Op woensdag 5 juni 2013 09:28 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Is gewoon een regulier tentamen hoor
Dus weet niet wat je stoer doet... zal straks is een ontvangstcomité klaarzetten op het station voor jou !!
Je komt zeker ver met een her. Ongeveer tot eind juni doorgaans.quote:Op woensdag 5 juni 2013 09:33 schreef Kamikazie het volgende:
Ik zeg altijd maar zo: met een her kom je ook heel ver.
Als je hem haalt wel, als je dat niet doet hedde er nog nie veel aanquote:Op woensdag 5 juni 2013 09:33 schreef Kamikazie het volgende:
Ik zeg altijd maar zo: met een her kom je ook heel ver.
quote:Op woensdag 5 juni 2013 09:39 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Nee dat durf ik niet
Al jou voltage kan ik niet handelen...
quote:Op woensdag 5 juni 2013 09:42 schreef Timmy_Turner het volgende:
Wtf, trending in Nederland is nu #DanweetjedathetFIFAis
Kei handig om voetbalnieuws op te volgen. Zelf twitterenquote:
Hoe dan? Krijg die online-pass melding, gewoon invoeren?quote:
Apart, nooit last van als ik een nieuw account maak. Zorg er trouwens wel voor dat je al bent ingelogd op je psn account voor je fifa opstart, dus al online bent zeg maar.quote:Op woensdag 5 juni 2013 09:57 schreef JanCees het volgende:
[..]
Hoe dan? Krijg die online-pass melding, gewoon invoeren?
Zal wel een glitch zijn aangezien ik gister met mijn starterpack nog een potje heb gespeeld.quote:Op woensdag 5 juni 2013 09:59 schreef poker4lifee het volgende:
PES 2014 werd eerder vandaag volledig uit de doeken gedaan en niet lang daarna zocht Adam Bhatti, de Europese PES community manager, Twitter op om te melden dat PES 2014 niet naar de PlayStation 4 en Xbox One zal komen. Wat Pro Evolution betreft, moeten wij het dit jaar dus doen met Konami voetbal op de huidige generatie..
[..]
Apart, nooit last van als ik een nieuw account maak. Zorg er trouwens wel voor dat je al bent ingelogd op je psn account voor je fifa opstart, dus al online bent zeg maar.
1 of andere vage glitch is dat, als ik me pas aanmeld als ik fifa heb opgestart vraagt hij om een online pas, dus misschien heb je daar ook last van? Anders geen idee.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |