Bedankt voor deze uitgebreide recensies. Nu weten we allemaal ook waar deze films over gaan.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 17:18 schreef Asskicker14 het volgende:
V/H/S 2
[ afbeelding ]
9 uit 10
Only God Forgives
[ afbeelding ]
9 uit 10
IMDB link staat erbij. Waarom het wiel opnieuw uitvindenquote:Op woensdag 12 juni 2013 16:12 schreef golfer het volgende:
[..]
Bedankt voor deze uitgebreide recensies. Nu weten we allemaal ook waar deze films over gaan.
Niet iedereen vindt dat.quote:Op woensdag 12 juni 2013 16:21 schreef JDx het volgende:
[..]
IMDB link staat erbij. Waarom het wiel opnieuw uitvinden
Ohnee in dit geval niet. Maar IMDB link + cijfer vind ik vaak wel genoeg om te overwegen een film te kijken.
Ik ben toch benieuwd, ik vind het jammer dat ze de tijdlijn verknooit hebben maa rik wil deze nog zeker wel kijken.quote:Op zaterdag 8 juni 2013 23:20 schreef speknek het volgende:
Star Trek Into Darkness (2013) - IMDb
Vooropgesteld was ik altijd meer een Wars fan dan Trekkie, alhoewel ik van Trek ook alle TNG en Voyager en nog wat van de andere heb gevolgd. De reboot is dus behoorlijk up my alley.
Deze film gaat verder waar Star Trek 1 gebleven was, en is eigenlijk wel vergelijkbaar in kwaliteit. Het verhaal is misschien niet superintelligent, maar bevat een aantal toch wel intrigerende twists, heeft veel vaart en actie en de film ziet er prachtig uit. (over het 3D heb ik gemixte gevoelens, het voegt zeker wat toe aan de scifi, maar het is later erin gezet, wat het dan bij tijd en wijlen weer nepper maakt dan 3D normaal gesproken al is. Daarnaast maakt het sommige actiescènes ook onmogelijk om te volgen).
De film is een supertof avontuur met de juiste sfeer en bloeiende bromance tussen Kirk en Spock, maar er valt wel wat kritiek op te leveren. JJ Abrams filmt erg letterlijk en hangt hier de Michael Bay school aan van hakken met de botte bijl. Met name het gebruik van muziek stoorde me als erg cliché. De ruimteschietscène was bijvoorbeeld veel indrukwekkender geweest als deze in volledige stilte was afgespeeld in plaats van de standaard aanzwellende spannende muziek. Daarnaast had de grote vijand last van overacteren en was het einde veel te cheesy. Ook de fanservice naar de oude films mag wel eens ophouden, we zitten inmiddels al in de tweede film en het komt onleuk en geforceerd over.
Desalniettemin heb ik me zeer goed vermaakt en kan ik de film iedereen aanraden. Ik hoop wel dat de volgende films wat meer het Trek gevoel gaan terugbrengen. Nu Abrams ook Wars gaat doen zal hij moeten gaan differentiëren. Gelukkig biedt het einde daar wel aanknopingspunten voor.
8
kan je er miss wat meer over vertellen? lijkt me goeie film twijfel om em ook te kkijkenquote:Op woensdag 12 juni 2013 14:11 schreef Coos het volgende:
Última Parada 174
[ afbeelding ]
Keiharde film.
Beetje dubbelop allemaal als je weet dat als je Ultima Parada door Google haalt je alle info hebt.quote:Op woensdag 12 juni 2013 17:24 schreef casper019 het volgende:
[..]
kan je er miss wat meer over vertellen? lijkt me goeie film twijfel om em ook te kkijken
quote:Op woensdag 12 juni 2013 16:21 schreef JDx het volgende:
[..]
IMDB link staat erbij. Waarom het wiel opnieuw uitvinden
Ohnee in dit geval niet. Maar IMDB link + cijfer vind ik vaak wel genoeg om te overwegen een film te kijken.
Ik heb de real life documentaire een tijdje terug gezien. Heel beklemmend. Ônibus 174 (2002) - IMDbquote:Op woensdag 12 juni 2013 14:11 schreef Coos het volgende:
Última Parada 174
[ afbeelding ]
Keiharde film.
Draait 'maniac' alleen om de moorden of.. is het iets als side effects? Dus dat het motief ook bekend wordt etc..?quote:Op dinsdag 11 juni 2013 13:11 schreef planethugo het volgende:
Maniac
[ afbeelding ]
Elijah Wood als een psychopaat die vrouwen vermoordt en een stukje zelf bewaard. Prima rol van de hobbit, alhoewel het grootste deel vanuit 1st person view gemaakt is, dwz door de ogen van de killer. En dat werkt erg goed. Eindelijk nog een verrassend goede en originele horrorfilm. Creepy sfeer, goed geluid, mooi gefilmd en genoeg, maar gedoseerd, gore.
8.5
Scary Movie 5
[ afbeelding ]
Tja, de scary movie films waren nog altijd grappiger dan die talloze baggerproducties die de laatste jaren verschenen als Meet the Spartans, Superhero Movie etc. Een aantal scene's hebben nog wel een geslaagde grap maar 9 van de 10 dingen bestaan weer uit mensen die zich pijn doen. Hoe afgezaagd wil je het hebben? Veelal dus matig tot slechte grappen met hier en daar een uitschieter. En dat terwijl er toch wel geinige en bekende komedie acteurs in voorkomen. Ook een beetje raar als je na jaren een Scary Movie maakt en dus de keuze hebt uit ontelbare films en je dan de film Mama, wat zelf al een erg matige film is en bovendien ook niet echt een blockbuster, als leidraad pakt. Zonde want een goede parodie moet toch nog wel te maken zijn?
4.5
het wordt verteld vanuit het oogpunt van de moordenaar dus het motief wordt zeker bekend. Niet te vergelijken met side effectsquote:Op woensdag 12 juni 2013 23:48 schreef -Spaghetti- het volgende:
[..]
Draait 'maniac' alleen om de moorden of.. is het iets als side effects? Dus dat het motief ook bekend wordt etc..?
Wat dacht jij dan? Laat ik eens een serieuze film kijken?quote:Op donderdag 13 juni 2013 22:11 schreef Timo20 het volgende:
New Kids Nitro
Tweede speelfilm over de paupers uit Maaskantje.
Deze ging dus echt helemaal nergens over . Het was best vermakelijk maar het verhaal, voor zover daar al sprake van is, is nog belachelijker dan dat van de eerste film.
Soms gaat het echt te ver en is het eerder flauw dan grappig.
Het is wat dat betreft maar goed dat de mannen het hier bij laten want het niveau daalt zo wel heel snel.
IMDB Cijfer: 6,0/10
Mijn Cijfer: 5,5/10
Precies! af en toe een serieuze film kan geen kwaadquote:Op donderdag 13 juni 2013 22:31 schreef Geerd het volgende:
[..]
Wat dacht jij dan? Laat ik eens een serieuze film kijken?
quote:Op donderdag 13 juni 2013 22:35 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Precies! af en toe een serieuze film kan geen kwaad
Goede filmquote:Op donderdag 13 juni 2013 22:41 schreef Bosbeetle het volgende:
This is england.
[ afbeelding ]
Best aangrijpende film over hoe een 12 jarige meegezogen wordt met een groepje skinheads. Tegen de achtergrond van de tatcher periode in engeland.
Klinkt goed ga even zoekenquote:Op donderdag 13 juni 2013 22:41 schreef Bosbeetle het volgende:
This is england.
[ afbeelding ]
Best aangrijpende film over hoe een 12 jarige meegezogen wordt met een groepje skinheads. Tegen de achtergrond van de tatcher periode in engeland.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het tweede is een matig filmpje over een vampier (hier Wurdulak genoemd) in de 18e eeuw. Het beste hieraan is Boris Karloff als de oude vader/wurdulak. Jammer genoeg duurt dit minste deel ook het langst.
Het laatste en beste deel is een verhaal over een zuster, die achterna wordt gezeten door de geest van een overleden oud vrouwtje na het stelen van haar ring.
Al met al was in het zijn geheel goed te doen voor een avondje, ook dankzij de altijd stijlvolle regie van Bava..
cijfer: 6.8
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |