omdat ze niet meer durven.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:17 schreef HiddenResponse het volgende:
[..]
Kans is tegenwoordig erg klein dat er een man werkt, dus daar hoef ik mij geen zorgen over te maken. Het is je kind, daar wil je het beste voor.
en thuisstudie overwegen, want basisschoolleraren zijn al helemaal niet te vertrouwenquote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:32 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
omdat ze niet meer durven.
want dan ben je gelijk een pedo.
omdat er 1 mongool abnormale neigingen heeft.
er zijn ook regelmatig vrouwen in het nieuws die iets pedo achtigs doen. mischien moet je een KDV gaan zoeken zonder mannen EN vrouwen.
Voorbeelden graag.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:33 schreef _GdR_ het volgende:
TS zou zo maar eens mijn nichtje kunnen zijn
Loopt heel de dag dit soort para shit op facebook te dumpen. Het gaat heel de dag over haar kind en haar zelf.
Terwijl dat kind eruit ziet als een downie en zij zelf is zo lelijk als de nacht. Echt daar zou je je grootste vijand nog vanaf schoppen.
Vergeet niet al die ambachtelijke slagers die kinderen vaak een plakje worst aanbiedenquote:
Alsof mannen haar zien staan.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:30 schreef Chewie het volgende:
TS kan beter thuisblijven, overal lopen mannen rond zelfs in de supermarkt word ze al aangesproken door mannen alleen.
Het begint met een plakje en later wordt het een worst uit eigen broek.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:36 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Vergeet niet al die ambachtelijke slagers die kinderen vaak een plakje worst aanbieden
quote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:37 schreef KoningPils het volgende:
[..]
Het begint met een plakje en later wordt het een worst uit eigen broek.
Alle slagers direct castreren.
jij vindt het raar, domme muts. Niet iedereen is zo achterlijk als jij.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 10:39 schreef HiddenResponse het volgende:
[..]
Omdat het raar is. Wat is daar de lol ook van om alleen te zwemmen? Mannen mogen ook wel alleen zwemmen, maar ga dan naar het diepe bad ofzo.
Misschien was het gewoon een autist. Ik ga ook regelmatig alleen zwemmen, maar dan ook alleen om baantjes te trekken. Je bent zelf raar, je gunt anderen geen plezier.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 10:26 schreef HiddenResponse het volgende:
Ik had vandaag lekker een dagje vrij aangezien ik parttime werk. Mooi een moment om iets samen met mijn dochtertje te doen en een beetje te relaxen van gister. Aangezien het weer niet zo super is had ik besloten om naar het zwembad te gaan en had dat al een tijdje aan haar beloofd! Nou leuk.
Eenmaal bij het zwembad schrok ik al van de belachelijke prijzen. Maar oke, daar moet je maar mee akkoord gaan. Toen we de kaartje kregen en door de hekjes konden was de sterke stank van bleek direct te ruiken, gadver, maar oke, ook noodzakelijk.
We hadden ons omgekleed en gingen ons nog even douchen en richting het bad. Het was nog lekker rustig en ik was niet de enige moeder met kind daar. Naast ouders met kinderen zwommen er ook mannen alleen (). Waarom zou je als man alleen gaan zwemmen? Maar oke, die rare mensen zijn er nou eenmaal.
Een van die viespeuken zat in het ondiepe water (waar wij ook zaten) de hele tijd naar zijn kruis te kijken. Echt wat bezielt dit soort mensen. Volgens mij zat hij gewoon met een stijve daar opgewonden van wat hij om zich geen zag in het ondiepe water waar kinderen spelen!!
Leuke wereld dit...
okquote:Op dinsdag 4 juni 2013 10:26 schreef HiddenResponse het volgende:
Ik had vandaag lekker een dagje vrij aangezien ik parttime werk. Mooi een moment om iets samen met mijn dochtertje te doen en een beetje te relaxen van gister. Aangezien het weer niet zo super is had ik besloten om naar het zwembad te gaan en had dat al een tijdje aan haar beloofd! Nou leuk.
Eenmaal bij het zwembad schrok ik al van de belachelijke prijzen. Maar oke, daar moet je maar mee akkoord gaan. Toen we de kaartje kregen en door de hekjes konden was de sterke stank van bleek direct te ruiken, gadver, maar oke, ook noodzakelijk.
gefeliciteerdquote:We hadden ons omgekleed en gingen ons nog even douchen en richting het bad. Het was nog lekker rustig en ik was niet de enige moeder met kind daar.
who the fuck denk je dat je bent om alle mannen die alleen zwemmen als ziek uit te drukken en raar te noemen, ik zwem regelmatig alleen om conditie op te bouwen en beweging is gezond enzoquote:Naast ouders met kinderen zwommen er ook mannen alleen (). Waarom zou je als man alleen gaan zwemmen? Maar oke, die rare mensen zijn er nou eenmaal.
nou heb ik al geen geweldige indruk van je en waar je het gore lef vandaan haalt om iedere man die alleen zwemt te vergelijken met een pedo is me helemaal een raadsel. heb wel advies voor je ga eens kijken naar proff. hulp want zo te zien heb je dat erg hard nodigquote:Een van die viespeuken zat in het ondiepe water (waar wij ook zaten) de hele tijd naar zijn kruis te kijken. Echt wat bezielt dit soort mensen. Volgens mij zat hij gewoon met een stijve daar opgewonden van wat hij om zich geen zag in het ondiepe water waar kinderen spelen!!
je bedoeld waar een vrouw elke man die alleen zwemt praktisch uitmaakt voor viezerik danwel pedo, ja echtquote:Leuke wereld dit...
Geil.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:44 schreef Metapod het volgende:
Ik ga wel eens naakt in het pierenbadje zitten wat is daar mis mee?
ik heb stiekum hoop dat ze is opgenomen en onder behandeling is.quote:
Wijs gesprokenquote:Op dinsdag 4 juni 2013 10:35 schreef KolonelKhedaffi het volgende:
Sommige mensen vinden het belangrijk om wat lichaamsbeweging te krijgen. Zwemmen is dan een tak van sport waarmee je het hele lichaam onderhoud. Daardoor zit je geestelijk ook weer wat beter in elkaar. Conclusie: Als je dat dikke lichaam van je nog eens wat zou trainen zou je
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |