Ik bemerk ernstig DOGgenquote:Op dinsdag 4 juni 2013 13:35 schreef Alexxxxx het volgende:
Ik heb een belangrijke deadline over een paar uur, merk je het al Paal?
o_O een newbie!quote:Op dinsdag 4 juni 2013 19:34 schreef Braddie het volgende:
[..]
Nou zeg... NewbieIk ben Braddie
En ik ben nog bezig met rijlessen.
Drift sticker achterop?...quote:Op dinsdag 4 juni 2013 19:57 schreef Paladijn het volgende:
[..]
o_O een newbie!
Waarom vraag je er geen 500 voor als je 300 verwacht te krijgen?
En waarom zit er een driftz0rDeGekste sticker achterop? Straks denkt een potentieel koper nog dat de bak afgeragt is door een sjaak
Afgeragd is ie zeker niet, Het hoogst wat het wagentje ooit in toeren heeft gezeten moet vorige week zijn geweest.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 20:03 schreef Paladijn het volgende:
Dat weet de potentieel koper natuurlijk niet!
Voor een 900cc motortje lijkt me dat vrij veel, maar wat ik al zei, puur een schatting hoor.. maar het klonk alsof hij tegen de begrenzer aanliep..quote:
Mijn 600cc motortje kan tot 14000rpmquote:Op dinsdag 4 juni 2013 20:20 schreef Braddie het volgende:
[..]
Voor een 900cc motortje lijkt me dat vrij veel, maar wat ik al zei, puur een schatting hoor.. maar het klonk alsof hij tegen de begrenzer aanliep..
Ja volgens mij wel. Olie in Fuchsrohre las ik ergens, maar allemaal niet echt bevestigd.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 20:21 schreef Paladijn het volgende:
Fuchsrohre -> AF lijkt me? Kloteplek om de vangrail in te gaan
Mag zeker niet zeggen dat ze beide gewoon afgeschreven zijn en een enkeltje sloop verdienen?quote:Op dinsdag 4 juni 2013 19:28 schreef Braddie het volgende:
Even julie mening gevraagd over wélke Cinquecento nou meer haar geld waard is:
Deze: (`95er 247duizend gelopen, uitlaatpot dient vervangen, staat niet mooi in de lak, 500 euro)
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
of deze: (`96er, 140duizend gelopen, laswerk wielkast achter, koppelingsplaat versleten, remmetjes minder, 300 euro)
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
(De 2e Cinquecento is overigens het wagentje van m`n moeder)
Dit omdat m`n ma haar Cinquecento wil verkopen, maar deze andere staat sinds 3 dagen te koop, dus we zitten een beetje te bedenken hoe en wat..
Neequote:Op dinsdag 4 juni 2013 20:39 schreef Alfisti het volgende:
[..]
Mag zeker niet zeggen dat ze beide gewoon afgeschreven zijn en een enkeltje sloop verdienen?
is dat serieus zo duur dat lassen?quote:Op dinsdag 4 juni 2013 20:42 schreef powerflux het volgende:
ben het daar mee eens. voor 300 een 13 in een dozijn-kar kopen en voor >300 lassen? dat snap ik niet. als het nou een zeldzame was..
die van 500 begint ook al stevig te rotten bij de achterste wielkasten.
VTEC just kicked in, yoquote:
Mijn 650cc motortje kan tot iets van 5500 rpmquote:
Er aan gehecht absoluut niet zelfs, het is inderdaad (Wat al gezegd werd) een 13 in een dozijn autotje, en laswerk + koppeling + remmen is hem niet waard ben ik bang.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 21:00 schreef Dingest het volgende:
Met dat soort wagentjes is het gewoon wat de sloop er voor geeft. Tenzij je er heel erg aan gehecht bent is laswerk en een nieuwe koppeling de tijd/moeite niet waard.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |