OJA JE WAS WEER IN HET ZUIDERPARK WAS IK ER NIET NONDEJOOJOJOquote:Op woensdag 5 juni 2013 21:40 schreef SpankmasterC het volgende:
BBQ'en in het zuiderpark = retecool, gaat nog vaak gebeuren deze zomer!
Sorry dushiquote:Op woensdag 5 juni 2013 22:22 schreef Wessiej het volgende:
[..]
OJA JE WAS WEER IN HET ZUIDERPARK WAS IK ER NIET NONDEJOOJOJO
NEE JIJ BLIJFT IN JE KELDERquote:Op woensdag 5 juni 2013 22:21 schreef AQuila360 het volgende:
Shar ik wil je huis wel schoon maken als ik dan wel ook gebruik mag maken van alle faciliteiten.
Nou vooruit je mag best je nagels lakken dan ...quote:Op woensdag 5 juni 2013 22:21 schreef AQuila360 het volgende:
Shar ik wil je huis wel schoon maken als ik dan wel ook gebruik mag maken van alle faciliteiten.
Ging dan eerder DK spelenquote:Op donderdag 6 juni 2013 01:03 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
Nou vooruit je mag best je nagels lakken dan ...
Nice!quote:
Jaquote:
Remember Me ziet er inderdaad tof uit, heel cool dat futuristische Parijs!quote:Op donderdag 6 juni 2013 12:59 schreef Wiebeldak het volgende:
Remember me besteld op play-asia. Lekker goedkoop en regio vrij. Hoop dat ik hem snel binnen heb want dat genre houd ik ontzettend van.
Furminatorquote:Op donderdag 6 juni 2013 14:35 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
Ja
Ik heb net de furminator op de katten gebruikt dus er ligt mega veel haar, als die pakketjsman nou ff komt kan dat ding mooi aan de slag
Jawelquote:Op donderdag 6 juni 2013 15:47 schreef Tain het volgende:
[..]
Furminator
Is je pakjesman al langs geweest?
Hoe zit het met de herrie? Mijn kat is echt als de dood voor de normale stofzuiger...quote:Op donderdag 6 juni 2013 16:08 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
JawelEn roomba is opgeladen en is net paar min geleden begonnen met schoonmaken! Mijn kat vind hem geweldig en volgt hem de hele tijd, en dan draait dat ding zich om en rijdt hij terug en dan springt kat snel weg
maar hij huppelt er vrolijk achteraan dus gelukkig is hij niet bang.
Andere kat is nog aan het toekijken maar dat is soberso een scheiterd
hij maakt wel geluid maar veel minder dan mijn normale stofzuiger! mijn ene kat is als de dood voor de stofzuiger en de ander rent er ook voor weg maar zit niet te bibberen. De kat die altijd heel bang is zit nu heel rustig buiten op het balkon (van stofzuiger zit hij altijd met oortjes helemaal plat enzo) dus ik denk dat hij het na paar keer al lang al niet meer erg zal vinden, en die andere kat huppelt er dus achteraanquote:Op donderdag 6 juni 2013 16:11 schreef Tain het volgende:
[..]
Hoe zit het met de herrie? Mijn kat is echt als de dood voor de normale stofzuiger...
Tsk pffttt tsssskkk!!!!quote:
Gelijk scheidenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |