a. je wil toch zoenen? Dat gaat niet samen met praten;quote:Op donderdag 30 mei 2013 16:47 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Maar daar kun je niet mee praten,
Dat is waar, maar dat is bij 16-jarigen alleen maar erger. Misschien zijn de meisjes bij het fietsenhok niet zo'n goed idee. De meisjes bij de zandbak hebben nog geen telefoon en willen ook niet neuken. Misschien is dat een idee!quote:die hebben trouwens allemaal een telefoon voor zich en daar ben ik op tegen.
Waar komt eigenlijk nou toch het idee vandaan dat ik op zoek ben naar seksueel contact met 16 jarigenquote:Op donderdag 30 mei 2013 16:51 schreef DonJames het volgende:
[..]
a. je wil toch zoenen? Dat gaat niet samen met praten;
b. met meisjes van 16 kan je ook niet praten. Nou ja, misschien over One Direction ofzo.
[..]
Dat is waar, maar dat is bij 16-jarigen alleen maar erger. Misschien zijn de meisjes bij het fietsenhok niet zo'n goed idee. De meisjes bij de zandbak hebben nog geen telefoon en willen ook niet neuken. Misschien is dat een idee!
Ik wil eigenlijk wel weten wat je dan wel met 'fantaseren' bedoeltquote:Op donderdag 30 mei 2013 16:31 schreef BaajGuardian het volgende:
Je oversexualiseerd het woord fantaseren, daar bedoel ik niks mee.
Je fantasie gebruiken.quote:Op donderdag 30 mei 2013 16:53 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Ik wil eigenlijk wel weten wat je dan wel met 'fantaseren' bedoelt
In het algemeen.quote:Op donderdag 30 mei 2013 16:55 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Ja, op welke manier? Waar zouden ze dan zoal over fantaseren?
Gast, wtf valt er 'in het algemeen' over mensen te fantaseren? Als ik tegen een meisje zeg dat ik over haar fantaseer, zal ze dat op maar 1 manier opvattenquote:
Ik zeg niet dat ik over iemand fantaseer waarin vaststaat dat dat seksueel is, fantaseren is een algemeen begrip.quote:Op donderdag 30 mei 2013 16:59 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Gast, wtf valt er 'in het algemeen' over mensen te fantaseren? Als ik tegen een meisje zeg dat ik over haar fantaseer, zal ze dat op maar 1 manier opvatten
Juist, niet echt dus. Maar voel je vrij om wat voorbeelden te noemenquote:Op donderdag 30 mei 2013 17:03 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat ik over iemand fantaseer waarin vaststaat dat dat seksueel is, fantaseren is een algemeen begrip.
Ik gok van niet, de meisjes die ik ken (van de supermarkt) zijn iig heel lief.quote:Op donderdag 30 mei 2013 17:04 schreef HeatWave het volgende:
Ik gok wel dat ze fantaseren dat ze je met een kettingzaag bewerken ja.
Eindelijk iemand die matig redelijk dit topic begrijpt, al hoeft het niet over seks te gaan maar ook dat ze gewoon aan je denken.quote:Op donderdag 30 mei 2013 17:09 schreef Gripper het volgende:
Ik doe in ieder geval altijd wel aardig tegen mooie kassameisjes die niet al te verveeld overkomen. Dus als ze zegt "nou prettige dag nog" , dan zeg ik welgemeend, "van hetzelfde en werkze nog!"
Zo maximaliseer je in ieder geval de kans dat ze zich na werktijd mij zal herinneren als een prettige klant.
Of ze zich nou 's avonds na werktijd in dr 1-persoons tienerbed met 20 beertjes naast dr hoofdkussen nog op mij klaarvingert of niet maakt me niet uit, ik heb daar verder geen weet van.
Net zoals zij geen weet heeft van mijn vuige fantasieën met kassameisjes.
Gewoon aan je denken, als in "goh, da's een aardige klant"? Waarom heb je dat dan specifiek bij 16-jarige kassameisjes, en niet bij die ouwe mormels?quote:Op donderdag 30 mei 2013 17:14 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Eindelijk iemand die matig redelijk dit topic begrijpt, al hoeft het niet over seks te gaan maar ook dat ze gewoon aan je denken.
Nee meer in de zin van 'Dat is een knappe aardige jongen die wil ik beter leren kennen'quote:Op donderdag 30 mei 2013 17:16 schreef DonJames het volgende:
[..]
Gewoon aan je denken, als in "goh, da's een aardige klant"? Waarom heb je dat dan specifiek bij 16-jarige kassameisjes, en niet bij die ouwe mormels?
O zo. Nee, dat bestaat niet. Alleen seks wel natuurlijk (toen ik nog geen vriendin had neukte ik er meestal even een paar in het magazijn als ik de weekendboodschappen ging doen), maar ik heb die meisjes nooit beter leren kennen.quote:Op donderdag 30 mei 2013 17:19 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Nee meer in de zin van 'Dat is een knappe aardige jongen die wil ik beter leren kennen'
Ik stond achter je.quote:Op donderdag 30 mei 2013 17:22 schreef Skillstorm het volgende:
Alleen als je geen bontkraag jas draagt.
EDIT: Nu je het er over hebt, ik vind mijzelf zeker niet mooi maar ik merk wel dat ze bij andere klanten nooit lachen, maar als ik aan de beurt ben komt er wel een lach op hun gezicht, ik weet niet waarom.![]()
Stalker.quote:Op donderdag 30 mei 2013 17:24 schreef Ffukkie-slim het volgende:
[..]
Ik stond achter je.
hihihihihaiaaohhoo
Bij mij reageren ze dus ook altijd duidelijk anders dan bij anderen, heb weleens praatjes gemaakt ook aan de kassa, heel natuurlijk komt dat dan over in vergelijking met het doorsnee riedeltje van 'pinnen? (terwijl je al met je pinpas in je hand staat), prettige dag nog' maar ook alleen als je merkt dat het betreffende meisje al niet nep doet, heel veel doen dat wel.quote:Op donderdag 30 mei 2013 17:22 schreef Skillstorm het volgende:
Alleen als je geen bontkraag jas draagt.
EDIT: Nu je het er over hebt, ik vind mijzelf zeker niet mooi maar ik merk wel dat ze bij andere klanten nooit lachen, maar als ik aan de beurt ben komt er wel een lach op hun gezicht, ik weet niet waarom.![]()
Echt? Ik vraag nooit of ik mag pinnen of zij mij nooit, lijkt me duidelijk als ik met een pinpas in de hand loop.quote:Op donderdag 30 mei 2013 17:28 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Bij mij reageren ze dus ook altijd duidelijk anders dan bij anderen, heb weleens praatjes gemaakt ook aan de kassa, heel natuurlijk komt dat dan over in vergelijking met het doorsnee riedeltje van 'pinnen? (terwijl je al met je pinpas in je hand staat), prettige dag nog' maar ook alleen als je merkt dat het betreffende meisje al niet nep doet, heel veel doen dat wel.
Heb ook weleens bij de broodafdeling met een meisje gepraat en die vond ik toen ook wel leuk maar ik ben niet zo van het daten, of mensen bespelen oid/versieren. Ik ben gewoon oprecht en dingen lopen uit zichzelf wel.
quote:Op donderdag 30 mei 2013 17:37 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
Ik heb zelf 9 maanden achter de kassa gewerkt, en had een paar mooie vrouwelijke collega's, en het was grappig om zo nu en dan een kerel te zien die te overdreven aardig doet tegen hen. En ik zie dan dat zij idd standaard 'lief doen' als medewerker maar eigenlijk zoiets hebben van 'get lost'. Ze vertelde ook dat er soms naar nummers wordt gevraagd.
En als man achter de kassa heb ik zo nu en dan wel een dame gehad waarvan ik dacht 'damn....', soms krijg je dan leuk oogcontact en soms ook niet, maar toch leuk. Stond wel een keer iemand die ik van gezicht herkende van 4 jaar geleden en zij mij ook, en ze vond me helemaal leuk dus toen gaan daten. Eigenlijk het enige wat in de buurt van een succesverhaal komt door achter de kassa te staan.
Tja als ik het zo beknop vertel dan komt die meme wel tot z'n recht ja.quote:
Mwah dat komt omdat jongens die overdreven aardig gaan doen omdat ze een kassameisje zien meestal stumpers zijn. Een glimlach is vaak ook al goed genoeg.quote:Op donderdag 30 mei 2013 17:41 schreef BaajGuardian het volgende:
Ja leuk hoe hypocriet die kassaboy is, meisjes denken allemaal get lost maar hij krijgt zn date, tuurlijk joh.
Ik was je klant dan ook niet :/quote:Op donderdag 30 mei 2013 17:44 schreef Voszje het volgende:
Heb achter de kassa gezeten, en fantaseerde niet over klanten.
Denk ik ook niet nee.quote:Op donderdag 30 mei 2013 17:48 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Ik was je klant dan ook niet :/
Maar ik had dat al behandeld, dat zijn dus jongens die zelf nep doen.quote:Op donderdag 30 mei 2013 17:44 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
[..]
Tja als ik het zo beknop vertel dan komt die meme wel tot z'n recht ja.
[..]
Mwah dat komt omdat jongens die overdreven aardig gaan doen omdat ze een kassameisje zien meestal stumpers zijn. Een glimlach is vaak ook al goed genoeg.
Heb nog even voor de zekerheid gekeken in je fobo maar er stonden geen fotos, wel jammer.quote:
Ik zie ook dat je in een andere provincie woont, en dus acht ik de kans niet groot dat je in mijn, niet zo boeiende, stadje was.quote:Op donderdag 30 mei 2013 17:50 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Heb nog even voor de zekerheid gekeken in je fobo maar er stonden geen fotos, wel jammer.
Je kunt altijd verhuizen naar mijn provincie we hebben hier 4 supermarkten in mijn stadje.quote:Op donderdag 30 mei 2013 17:51 schreef Voszje het volgende:
[..]
Ik zie ook dat je in een andere provincie woont, en dus acht ik de kans niet groot dat je in mijn, niet zo boeiende, stadje was.
Ik werk gelukkig al een tijdje niet meer bij de supermarkt, en was ook niet van plan om het weer te gaan doen.quote:Op donderdag 30 mei 2013 17:59 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Je kunt altijd verhuizen naar mijn provincie we hebben hier 4 supermarkten in mijn stadje.
Lekker relevante post.quote:Op donderdag 30 mei 2013 18:04 schreef Skillstorm het volgende:
Brr, wat een kutzooi bij de AH. Wat een nazi's daar met vakkenvullen, de tijden zijn onmogelijk al werk je nog zo snel.
Uhm... nee.quote:Op donderdag 30 mei 2013 18:08 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Het ging over werken in een supermarkt, doe niet zo kinderachtig.
Misschien ben jij wel zo'n oudere kassavrouwof een meisje met een best wel raar hoofd qua vorm?quote:Op donderdag 30 mei 2013 17:44 schreef Voszje het volgende:
Heb achter de kassa gezeten, en fantaseerde niet over klanten.
Wat heeft dat er dan weer mee te maken? De vraag was of kassameisjes fantaseerden over klanten, toch? Ook ik, als bejaarde met blokhoofd, kan fantaseren.quote:Op donderdag 30 mei 2013 18:16 schreef DonJames het volgende:
[..]
Misschien ben jij wel zo'n oudere kassavrouwof een meisje met een best wel raar hoofd qua vorm?
Dus je bent een bejaarde met blokhoofd?quote:Op donderdag 30 mei 2013 18:17 schreef Voszje het volgende:
[..]
Wat heeft dat er dan weer mee te maken? De vraag was of kassameisjes fantaseerden over klanten, toch? Ook ik, als bejaarde met blokhoofd, kan fantaseren.
Eigenlijk niet.quote:Op donderdag 30 mei 2013 18:18 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Dus je bent een bejaarde met blokhoofd?
Maar in dat geval zou TS niet in jouw rij gaan staan, dus heb je hem nooit ontmoet, dus fantaseer je niet over z'n goddelijke buiksnor.quote:Op donderdag 30 mei 2013 18:17 schreef Voszje het volgende:
[..]
Wat heeft dat er dan weer mee te maken? De vraag was of kassameisjes fantaseerden over klanten, toch? Ook ik, als bejaarde met blokhoofd, kan fantaseren.
Ik hoop sowieso niet dat TS met zijn buiksnor staat te shinen in de rij bij de kassa.quote:Op donderdag 30 mei 2013 18:18 schreef DonJames het volgende:
[..]
Maar in dat geval zou TS niet in jouw rij gaan staan, dus heb je hem nooit ontmoet, dus fantaseer je niet over z'n goddelijke buiksnor.
Ik sluit het niet uit. TS gaat immers geen oneliners of slogans uitspreken tegen zon meisje, hij is concreter en directer he.quote:Op donderdag 30 mei 2013 18:19 schreef Voszje het volgende:
[..]
Ik hoop sowieso niet dat TS met zijn buiksnor staat te shinen in de rij bij de kassa.
Ik ken TS verder niet.quote:Op donderdag 30 mei 2013 18:21 schreef DonJames het volgende:
[..]
Ik sluit het niet uit. TS gaat immers geen oneliners of slogans uitspreken tegen zon meisje, hij is concreter en directer he.
Dat loopt uiteindelijk uit op neuken. Dus kut de krab, TS en geef nou maar toe dat je met fantaseren, denkbeeldige seks hebben met, bedoelt.quote:Op donderdag 30 mei 2013 17:19 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Nee meer in de zin van 'Dat is een knappe aardige jongen die wil ik beter leren kennen'
n-e-e.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 16:33 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Dat loopt uiteindelijk uit op neuken. Dus kut de krab, TS en geef nou maar toe dat je met fantaseren, denkbeeldige seks hebben met, bedoelt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |