PS3 Gamertags (Tussen haakjes FOK!Forum nick)quote:AFCAsteven (stevenmac26)
Mister Sm1th (StijnDa)
KevinNL (Dudeweiser )
Jonnsie89 (Jonnsie)
tonymacerony (Johnbon)
DutchStoner (Tobi-wan)
cr00kk (n0ir)
DANNYDEKO (DannyDeko)
vandermar89 (vandermar)
IwanovichIzBack ( BDIL)
x ZatoX x (DarkSonic2)
bananenkaas (laucas)
Unique BrawlZ (Geluidssysteem)
fetss (fetss)
Jessed11 (Kun-Aguero)
Smookz (jepperdeprep)
Cha0s_Jr (WezepAFCA)
ViZi0NAiR (Dj_Day-V)
quote:kkbal (wieisboos)
OmniRocket_nl (OmniRocket)
Mash-nl (Over_hedge)
bnoankaas (laucas)
Djeetje (Djeetje)
Nickskeh (Nickskuh)
Klaas_Toefjes (Toefjes)
Fuszy2806 (Fuszy)
dion_v_k (dion_v_k)
Mr_Don123 (RavioliPunch)
KrAlex-03 (Ozz)
TheFast0ne (TheFastOne)
Richievdm (GeeftJeEnergie)
Mr_Lars1982 (PrideoftheSouth)
Leoon16 (leoon.)
Ravnica01 (Revontulet)
OpticalSkillsHD (TBakkert)
Mrvanee (MrvanTrapz)
Vinno0615 (Vinno)
philthdustrial (Philos)
Dus eigenlijk zoals elke avond? Ik met mijn bier en Poolse hoertjes.quote:Op donderdag 30 mei 2013 02:13 schreef Thorb het volgende:
[..]
Ik hoorde:
fok meet
lindgren
bier
poolse hoeren van toefjes
het leek wel buitenspel van Lukakuquote:Op donderdag 30 mei 2013 02:19 schreef Thorb het volgende:
Heerlijk gedaan en Howard flipt met zijn Gilles de la Tourette
ja wat denk jij het zijn van die pauper zilversquote:Op donderdag 30 mei 2013 02:20 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
het leek wel buitenspel van Lukakumaar die Gonzalez en Cameron stonden wel te slapen hoor
ja net nu ds niet kan posten doe je dit hequote:Op donderdag 30 mei 2013 02:20 schreef Thorb het volgende:
[..]
ja wat denk jij het zijn van die pauper zilvers
ja sorry dit zal zich wel zitten af te beren op de tepel van yolanthequote:Op donderdag 30 mei 2013 02:21 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
ja net nu ds niet kan posten doe je dit he
ik had mijn vergrootglas nodigquote:Op donderdag 30 mei 2013 02:23 schreef Thorb het volgende:
[..]
ja sorry dit zal zich wel zitten af te beren op de tepel van yolanthe
Later Rasmus.
ik denk het welquote:Op donderdag 30 mei 2013 02:28 schreef Thorb het volgende:
[..]
sorry
gaan we dit topic nog vol krijgen voordat pots komt?
Fransenquote:Op donderdag 30 mei 2013 02:29 schreef Tim86 het volgende:
Finale verloren van een sshhende Franse mongool die achterin rond ging tikken..jeuj
Goodnight
geen microSD kaart hebbenquote:Op donderdag 30 mei 2013 02:30 schreef Thorb het volgende:
[..]
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)dt-genomineerd.dhtml
voor op je usb stick
quote:Op donderdag 30 mei 2013 02:28 schreef Thorb het volgende:
[..]
sorry
gaan we dit topic nog vol krijgen voordat pots komt?
Gebeld worden tijdens een potje is ook niet leukquote:Op donderdag 30 mei 2013 07:47 schreef PrideoftheSouth het volgende:
Ik heb gisteren wat uitgeprobeerd met een nieuw Serie A team, maar die El Shaarawy bakt er helemaal niks van.
Tevens: mannetjes van Oxxio die voor je deur staan, net op het moment dat je in een spannend potje zit
Gewoon bellend doorspelen, dat is nog wel te handelen.quote:Op donderdag 30 mei 2013 07:58 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Gebeld worden tijdens een potje is ook niet leuk
Ik laat m dan lekker gaanquote:Op donderdag 30 mei 2013 07:58 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Gebeld worden tijdens een potje is ook niet leuk
Moffenquote:Op donderdag 30 mei 2013 08:01 schreef Toefjes het volgende:
[ afbeelding ]
Spelen met deze voorhoede lijkt me
Dat zou niet meer eerlijk zijn. Vandaar handicap.quote:Op donderdag 30 mei 2013 08:01 schreef Toefjes het volgende:
[ afbeelding ]
Spelen met deze voorhoede lijkt me
1 van de 3 is mofquote:
Duitsersquote:Op donderdag 30 mei 2013 08:08 schreef DuTank het volgende:
[..]
Dat zou niet meer eerlijk zijn. Vandaar handicap.
[..]
1 van de 3 is mof
Daarnaast, Duitsers
Die Mario Gomez. Als ik die man zie moet ik denken aan een man in een zwarte lange leren jas die rondloopt op een kamp als een soort Haupsturmfuhrer (hij heeft er de kop voorquote:
Dan word je volkomen overlopen.quote:Op donderdag 30 mei 2013 08:33 schreef Toefjes het volgende:
[ afbeelding ]
Dit lijkt me wel leuk spelen.
Gewoon ultra defensive en counterenquote:Op donderdag 30 mei 2013 08:36 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Dan word je volkomen overlopen.
Ik heb de Guzman ook geprobeerd als meest verdedigende man in een 433 systeem, maar dat was niet bepaald een succes...quote:Op donderdag 30 mei 2013 08:33 schreef Toefjes het volgende:
[ afbeelding ]
Dit lijkt me wel leuk spelen.
Denk dat op die plek Leroy Fer nog de beste optie zou zijnquote:Op donderdag 30 mei 2013 08:37 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Ik heb de Guzman ook geprobeerd als meest verdedigende man in een 433 systeem, maar dat was niet bepaald een succes...
Inderdaad. Maar dan wel de Everton-versiequote:Op donderdag 30 mei 2013 08:38 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Denk dat op die plek Leroy Fer nog de beste optie zou zijn
Vond De Guzman wel prima eigenlijk. Geen top maja ook niet heel slecht ofzo.quote:Op donderdag 30 mei 2013 08:37 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Ik heb de Guzman ook geprobeerd als meest verdedigende man in een 433 systeem, maar dat was niet bepaald een succes...
Ik vind dat echt een bazenformatiequote:Op donderdag 30 mei 2013 08:45 schreef Zhano het volgende:
[..]
4321 is echt een kutformatie vind ik. Of kun jij dr wel mee spelen?
Heb t 1 keer geprobeerd, en dat verliep rampzallg. Maar stel je voor, het team dat ik postte en dan gooi je in game Ben Cramer er uit, en Robben er in. Dan zou dat toch een zieke doelpuntenmachine moeten worden?quote:Op donderdag 30 mei 2013 08:45 schreef Zhano het volgende:
[..]
4321 is echt een kutformatie vind ik. Of kun jij dr wel mee spelen?
Deze man weetquote:Op donderdag 30 mei 2013 08:47 schreef DuTank het volgende:
[..]
Ik vind dat echt een bazenformatie
Wel extreem vies in de counter....
Waarom niet gewoon 4-3-3 dan?quote:Op donderdag 30 mei 2013 08:47 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Heb t 1 keer geprobeerd, en dat verliep rampzallg. Maar stel je voor, het team dat ik postte en dan gooi je in game Ben Cramer er uit, en Robben er in. Dan zou dat toch een zieke doelpuntenmachine moeten worden?
Is dan het naar binnen snijden met Robben en Reus dan niet net iets lastiger? met 4-3-2-1 staan ze toch meer als hangende spits?quote:
Complimenten weer voor de snelheid dat de ingame gegevens van het TOTS serie A op wefut stondenquote:Op donderdag 30 mei 2013 08:52 schreef Reemi het volgende:
nou thorb en dudeweiser, super leuk om jullie gesprek terug te lezen
Bij mij lopen ze elkaar bij 4321 in de weg voorin. Bij 433 begin je met de wingers meer naar buiten, maar dan heb je dus juist de ruimte om een actie te maken richting 16 (of te doen alsof)quote:Op donderdag 30 mei 2013 08:52 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Is dan het naar binnen snijden met Robben en Reus dan niet net iets lastiger? met 4-3-2-1 staan ze toch meer als hangende spits?
Dus eigenlijk is 4321 meer een trechter formatie zeg maarquote:Op donderdag 30 mei 2013 08:54 schreef Zhano het volgende:
[..]
Bij mij lopen ze elkaar bij 4321 in de weg voorin. Bij 433 begin je met de wingers meer naar buiten, maar dan heb je dus juist de ruimte om een actie te maken richting 16 (of te doen alsof)
yup, 433 vind ik ook niksquote:Op donderdag 30 mei 2013 08:56 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Dus eigenlijk is 4321 meer een trechter formatie zeg maar
Voor mij wel ja.quote:Op donderdag 30 mei 2013 08:56 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Dus eigenlijk is 4321 meer een trechter formatie zeg maar
Complimenten voor Thorb en Pazzlquote:Op donderdag 30 mei 2013 08:54 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Complimenten weer voor de snelheid dat de ingame gegevens van het TOTS serie A op wefut stonden
Ja, voor jullie allemaal hoor. Mag best gezegd worden, in het begin dacht ik: Die zijn leuk aan het aanklooien. Maar dit gaat gewoon een succesverhaal wordenquote:
Waarom met een andere opstelling spelen dan 352 als dat gewoon de beste is ?quote:Op donderdag 30 mei 2013 09:00 schreef Toefjes het volgende:
Ik heb het mezelf te gemakkelijk gemaakt door steeds 3-5-2 te spelen. Daardoor kan ik niet meer met andere formaties overweg
Fut 11 was 3-4-2-1 nog de beste formatiequote:Op donderdag 30 mei 2013 09:02 schreef Djeetje het volgende:
[..]
Waarom met een andere opstelling spelen dan 352 als dat gewoon de beste is ?
3412 kan je trouwens ook wel mee spelen hoor is bijna het zelfde
Toen speelde ik volgens mij 4411 met Villa op ST en Hulk op CAquote:Op donderdag 30 mei 2013 09:02 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Fut 11 was 3-4-2-1 nog de beste formatie
Dit jaar is het imo ook de beste formatiequote:Op donderdag 30 mei 2013 09:02 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Fut 11 was 3-4-2-1 nog de beste formatie
Di Natale en Mullerquote:Op donderdag 30 mei 2013 09:04 schreef Zhano het volgende:
4-2-3-1 werkt goed in h2h, maar in in FUT zitten te weinig goede wide CAM's.
TOTS Mata en Cazorla zou toch redelijk moeten werkenquote:Op donderdag 30 mei 2013 09:04 schreef Zhano het volgende:
4-2-3-1 werkt goed in h2h, maar in in FUT zitten te weinig goede wide CAM's.
Miccoli, nasri, coutinho kunnen ook.quote:Op donderdag 30 mei 2013 09:12 schreef Toefjes het volgende:
[..]
TOTS Mata en Cazorla zou toch redelijk moeten werken
Oei, ik voel er al bloed in komenquote:Op donderdag 30 mei 2013 09:13 schreef FCsuarez het volgende:
toefjes jij weet toch ook dat je gewoon zo moet gaan spelen![]()
[ link | afbeelding ]
1 chem, noobquote:Op donderdag 30 mei 2013 09:15 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Oei, ik voel er al bloed in komen
[ afbeelding ]
Ja sorry, ben bezig met een nieuwe featurequote:Op donderdag 30 mei 2013 09:15 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Oei, ik voel er al bloed in komen
[ afbeelding ]
Het is al opgelostquote:Op donderdag 30 mei 2013 09:25 schreef Reemi het volgende:
[..]
Ja sorry, ben bezig met een nieuwe feature
Kutopstellingquote:Op donderdag 30 mei 2013 09:29 schreef MolFan het volgende:
Niemand die gewoon 4-4-2 speelt overigens?
Wordt overlopen, speelt kut en niet leuk met hybridsquote:
Overlopen met 4 mids? Vind dat juist van niet en hoezo niet leuk met hybrids?quote:Op donderdag 30 mei 2013 09:33 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Wordt overlopen, speelt kut en niet leuk met hybrids
Ik wel. En omdat je er niet veel mee kan.quote:Op donderdag 30 mei 2013 09:33 schreef MolFan het volgende:
[..]
Overlopen met 4 mids? Vind dat juist van niet en hoezo niet leuk met hybrids?
Je kan er net zoveel mee als met andere opstellingen? Ik weet niet goed wat je bedoelt ?quote:Op donderdag 30 mei 2013 09:35 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Ik wel. En omdat je er niet veel mee kan.
Ik ook. Beide CM's staan vaak te aanvallend, je mist een CDM. In 433 staat de 3e CM vaak verdedigend nog wel goed opgesteld.quote:Op donderdag 30 mei 2013 09:35 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Ik wel. En omdat je er niet veel mee kan.
Daarom een CM pakken met mid/mid WRquote:Op donderdag 30 mei 2013 09:36 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Ik ook. Beide CM's staan vaak te aanvallend, je mist een CDM. In 433 staat de 3e CM vaak verdedigend nog wel goed opgesteld.
Onzin. De links zitten zo in elkaar dat je niet fatsoenlijk echt een toffe hybrid kan maken. Je hebt zeker met andere nationaliteiten veel club links nodig en er kunnen sowieso bijna max 2 competities in. Of je moet enkel clublinks gebruiken.quote:Op donderdag 30 mei 2013 09:35 schreef MolFan het volgende:
[..]
Je kan er net zoveel mee als met andere opstellingen? Ik weet niet goed wat je bedoelt ?
Ik wel.. met mijn bronzes.quote:Op donderdag 30 mei 2013 09:29 schreef MolFan het volgende:
Niemand die gewoon 4-4-2 speelt overigens?
Ah je bedoelt de linkjes zeg dat danquote:Op donderdag 30 mei 2013 09:38 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Onzin. De links zitten zo in elkaar dat je niet fatsoenlijk echt een toffe hybrid kan maken. Je hebt zeker met andere nationaliteiten veel club links nodig en er kunnen sowieso bijna max 2 competities in. Of je moet enkel clublinks gebruiken.
Die LM en RM zijn vaak useless verdedigend. Ik had een CM met high/med en een met med/high. Maar je kunt het gewoon simpelweg niet met ze belopen. Na 60 minuten staat hun fitness op 30% ofzo.quote:Op donderdag 30 mei 2013 09:37 schreef MolFan het volgende:
[..]
Daarom een CM pakken met mid/mid WRIn 4-3-3 heb je slechts 3 mids ipv 4 he dus dan moet je er ook 1 opofferen die niet te aanvallend ingesteld is.
quote:Op donderdag 30 mei 2013 09:39 schreef Maver24 het volgende:
ik denk laat ik even 2 pakjes openen, ik durf het bijna niet meer te posten![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Daarom is 352 zo chill, 2 mennekes centraal verdedigend en dan nog een CAM ervoor. Mooi evenwichtquote:Op donderdag 30 mei 2013 09:39 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Die LM en RM zijn vaak useless verdedigend. Ik had een CM met high/med en een met med/high. Maar je kunt het gewoon simpelweg niet met ze belopen. Na 60 minuten staat hun fitness op 30% ofzo.
Nare ventquote:Op donderdag 30 mei 2013 09:39 schreef Maver24 het volgende:
ik denk laat ik even 2 pakjes openen, ik durf het bijna niet meer te posten![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
LM en RM moeten het ook niet belopen maar je CM's. In 4-3-3 zijn je buitenste CM's ook halve LM en RM's en je hebt maar 3 mids ipv 4. Mannen als Lennon, Young etc kunnen het overigens prima belopen tot aan de 75ste minuut.quote:Op donderdag 30 mei 2013 09:39 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Die LM en RM zijn vaak useless verdedigend. Ik had een CM met high/med en een met med/high. Maar je kunt het gewoon simpelweg niet met ze belopen. Na 60 minuten staat hun fitness op 30% ofzo.
neequote:Op donderdag 30 mei 2013 09:29 schreef Timmy_Turner het volgende:
Volgends Powned is dit de nieuwe Anna Kournikova
[ afbeelding ]
Echt welquote:
Mourinhoquote:Op donderdag 30 mei 2013 09:40 schreef Timmy_Turner het volgende:
Mourinho heeft voor 4 jaar getekend bij Chelski
hou op hoorquote:Op donderdag 30 mei 2013 09:39 schreef Maver24 het volgende:
ik denk laat ik even 2 pakjes openen, ik durf het bijna niet meer te posten![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nou ik ben , benieuwd ,quote:Op donderdag 30 mei 2013 09:43 schreef Maver24 het volgende:
foto komt eraan, niet gaan schrikken hoor, niet goed voor je hart ,
quote:Op donderdag 30 mei 2013 09:43 schreef Maver24 het volgende:
foto komt eraan, niet gaan schrikken hoor, niet goed voor je hart ,
Nou Feliquote:
mijn 'nee' had misschien aangevuld moeten worden met ", ik zou haar niet doen"quote:Op donderdag 30 mei 2013 09:42 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Echt wel
Ik ben het er ook niet mee eens daarom de
konko cheaterquote:
Ja, feli, maar ik denk dat in de top 5 aan mensen die echt geld geinvesteerd hebben Maver wel terug te vinden isquote:Op donderdag 30 mei 2013 09:46 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Nou Feli
Ik vind het wel lullig voor iedereen hier die al zijn geld kwijt is
Bedankt voor het medelevenquote:Op donderdag 30 mei 2013 09:46 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Nou Feli
Ik vind het wel lullig voor iedereen hier die al zijn geld kwijt is
Maver trekt wekelijks een kaart van minimaal 400k. Dus ja..quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |