met mn de lukt dat wel.quote:Op donderdag 13 juni 2013 11:39 schreef Luco het volgende:
Blijft wel dat die vent alles in 1 haal doet. Bakkebaarden en wang in 1 keer, neus tot kin in 1 keer. Dat doe ik hem niet na.
Heb zelf ook een gevoelig huidje, maar dan nog verschilt het veel per persoon. Qua mesjes zal je gewoon veel moeten proberen, iedere huid reageert daar weer anders op.quote:Op donderdag 13 juni 2013 15:41 schreef t4rt4rus het volgende:
Hey mensen,
Ik loop nu al een aantal jaren te kloten met "moderne" mesje en een scheerapparaat.
Maar ik krijg het nooit mooi en mijn huid kan er zeer slecht tegen.
Dus ik ben nu van plan om maar eens de overstap te maken naar een klassiek scheermes (DE).
Zat te denken aan een EJ DE86/89 en Derby DE.
Alleen is het probleem, wat voor huidproducten is erbij moet hebben?
Ik heb echt een zeer gevoelige huid, dus parfums zijn meestal niet lekker in producten.
Zelfde eigenlijk voor kwasten, ik denk niet dat dassen of varkenshaar zo goed is voor mijn huid.
Iemand hier met een gevoelige huid die mij wat kan vertellen over huidproducten voor voor, tijdens en na het scheren?
Bedankt voor de informatiequote:Op donderdag 13 juni 2013 16:55 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Heb zelf ook een gevoelig huidje, maar dan nog verschilt het veel per persoon. Qua mesjes zal je gewoon veel moeten proberen, iedere huid reageert daar weer anders op.
Bij een kwast zou ik voor een zo zacht mogelijke haarsoort kiezen (silvertip dassenhaar) zodat dit het minste irriteert. (http://badgerandblade.com(...)ble-Brush-Irritation)
Er zijn redelijk wat specifieke shaving creams voor de gevoelige huid. Truefitt and Hill Ultimate Comfort werkt bij mij goed, maar ook dit kan per persoon verschillen. (http://badgerandblade.com(...)s-for-SENSITIVE-skin)
Zelfde geldt voor aftershave's. Ik zou kiezen voor een balm omdat deze de huid meer kalmeren. In een aftershave splash zit meestal alcohol en daar reageert een gevoelig huidje niet altijd even goed op.
Ook je voorbereiding is belangrijk, zorg ervoor dat je voor het scheren een warme douche hebt genomen en gebruik eventueel een pre-shave oil of cream. Op badger&blade zijn er over deze onderwerpen talloze discussies, dus lees je maar eens in.
Met de hand? Dat kan alleen als je spuitbussen bljift kopen. Het is leuker om met een kwast en een creme of zeep te werken. Een kwast hoeft niet zo veel te kosten en betaald zich terug omdat zepen veel langer meegaan als zo'n spuitbus uit de supermarkt.quote:Op donderdag 13 juni 2013 17:54 schreef t4rt4rus het volgende:
[..]
Bedankt voor de informatie
Maar denk niet dat ik een kwast ga nemen, kan het niet gewoon met de hand?
Je hebt ook scheercreme's die je niet met een kwast hoeft te gebruiken maar gewoon kan opsmeren, ook zijn er nog speciale scheerolies. Clinique heeft bijvoorbeeld een cream shave die je alleen hoeft op te smeren: http://www.clinique.com/p(...)eam-Shave/index.tmpl en http://badgerandblade.com(...)Clinique-Cream-Shavequote:Op donderdag 13 juni 2013 17:54 schreef t4rt4rus het volgende:
[..]
Bedankt voor de informatie
Maar denk niet dat ik een kwast ga nemen, kan het niet gewoon met de hand?
Kosten boeien me niet zoveel, maar het is de irritatiequote:Op donderdag 13 juni 2013 17:58 schreef marzman het volgende:
[..]
Met de hand? Dat kan alleen als je spuitbussen bljift kopen. Het is leuker om met een kwast en een creme of zeep te werken. Een kwast hoeft niet zo veel te kosten en betaald zich terug omdat zepen veel langer meegaan als zo'n spuitbus uit de supermarkt.
Ja hoor, Edwin Jagger maakt prima producten.quote:Op donderdag 13 juni 2013 16:24 schreef JoaC het volgende:
Is dit voor een scheernoob een goede starterset?
http://www.manandshaving.(...)au_scheerpakket.aspx
Ik denk dat je overschat hoe erg die haren in je huid prikken, een kwast met zeep er op voelt zacht aan op de huid.quote:Op donderdag 13 juni 2013 17:54 schreef t4rt4rus het volgende:
[..]
Bedankt voor de informatie
Maar denk niet dat ik een kwast ga nemen, kan het niet gewoon met de hand?
Wat eerder gezegd is, neem een kwast met relatief zachte haren. Juist dat stuk voegt mijns inziens heel wat toe aan het scherenquote:Op donderdag 13 juni 2013 18:03 schreef t4rt4rus het volgende:
[..]
Kosten boeien me niet zoveel, maar het is de irritatie
Iritatie van een kwast? Of heb je een allergie? Dan kun je een synthetische kwast nemen.quote:Op donderdag 13 juni 2013 18:03 schreef t4rt4rus het volgende:
[..]
Kosten boeien me niet zoveel, maar het is de irritatie
Ik heb eigenlijk geen idee of je van het haar ook allergie kan krijgen.quote:Op donderdag 13 juni 2013 18:21 schreef marzman het volgende:
[..]
Iritatie van een kwast? Of heb je een allergie? Dan kun je een synthetische kwast nemen.
af en toe met shampoo wassen.quote:Op donderdag 13 juni 2013 19:49 schreef t4rt4rus het volgende:
Wat ik me ook af vraag is de hygiene van een kwast, hoe zit dat?
Je wast hem inderdaad iedere keer. Goed uitspoelen na het scheren, goed laten drogen (niet in een gesloten kast) en je kan hem inderdaad af en toe een keer met shampoo wassen (doe ik zelf wel eens als er zeep in blijft zitten).quote:Op donderdag 13 juni 2013 19:49 schreef t4rt4rus het volgende:
Wat ik me ook af vraag is de hygiene van een kwast, hoe zit dat?
de aftershave lotion/splash is erg fijn. Cream zal ongetwijfeld ook goed zijn. Daarnaast heb ik:quote:Op donderdag 13 juni 2013 23:18 schreef maruu het volgende:
Heren,
Tot een paar maanden terug scheerde ik alleen met de welbekende (te dure) Gillette systemen. Op aanraden van mijn vader een goedkope krabber gekocht en het bevalt erg goed.
Momenteen scheer ik met:
- Goedkoop Chinees krabbertje
- Astra Superior Stainless double edge mesjes
- Nivea After Shave Balsem (100 ml)
- Nivea for men Silver protect scheerschuim
De after shave balsem en mesjes bevallen goed. Het scheerschuim niet en de krabber gaat ook niet lang meer mee. Ik heb het volgende samengesteld:
- Mühle krabber, chroom. R89 32,55 euro
- Omega Varkensharen scheerkwast 15,20 euro
- Proraso scheerzeep 150ml (groen) 6,35 euro
Mijn vragen:
- Is de Muhle R89 de beste krabber voor deze prijs? (Ik wil graag een wat zwaardere krabber dan wat ik nu heb)
- Is het het waard om Proraso After Shave Cream (13,45 euro) te kopen? Of gewoon bij Nivea blijven?
Hoor graag jullie advies
Ik heb die krabber ook, had aardig wat gelezen en ik vond 'em voor mij de beste keuze. Ben er ook ontzettend tevreden over. Had achteraf misschien liever de versie met het lange handvat gehad, als je graag een zware krabber hebt is die het overwegen waard.quote:Op donderdag 13 juni 2013 23:18 schreef maruu het volgende:
Heren,
Mijn vragen:
- Is de Muhle R89 de beste krabber voor deze prijs? (Ik wil graag een wat zwaardere krabber dan wat ik nu heb)
- Is het het waard om Proraso After Shave Cream (13,45 euro) te kopen? Of gewoon bij Nivea blijven?
Hoor graag jullie advies
waarom?quote:
Overrated zou ik niet zeggen maar mischien een beetje overhyped. Ik vind het een belachelijk goeie zeep voor de prijs. Ik prefereer MWF, die kost wel het 2 keer zoveel, maar is nog steeds goedkoop.quote:
Hoe kom je daar nou bij? Zo'n bakje kost 3 euro ofzo in Italie, vergeleken met andere zepen in die prijscategorie is het hele goede zeep. Als je ziet wat ze in het buitenland voor Vergulde Hand betalen.quote:
Of de Edwin Jagger versie met Barley Handvat. Dat is ook een wat zwaarder handvat. De Pearls die Barbieredifigaro verkoopt zijn nog zwaardere krabbers.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 00:26 schreef n0ir het volgende:
[..]
Ik heb die krabber ook, had aardig wat gelezen en ik vond 'em voor mij de beste keuze. Ben er ook ontzettend tevreden over. Had achteraf misschien liever de versie met het lange handvat gehad, als je graag een zware krabber hebt is die het overwegen waard.
Geniet ervan!quote:Op vrijdag 14 juni 2013 16:41 schreef Pastapipos het volgende:
Vandaag voor t eerst bbs met feather. Miss door de pre shave oil? Of omdat ik dvh weer heb gepakt maar deze keer wel genoeg water heb gebruikt.
Je hebt het zo aangeleerd hoor. Na een tijdje scheer je jezelf er net zo snel mee als met een cardridge-scheermes.quote:Op maandag 17 juni 2013 01:43 schreef JoaC het volgende:
Deze uiteindelijk besteld, samen met wat andere producten.
Door de hogere prijs dwing ik mezelf dit niet links te laten liggen, aangezien het tijd gaat vergen om goed te kunnen.
De tip die ik heb gelezen lijkt heel stom, maar blijkt wel te werken voor de wat geurige kwasten. Maak gewoon een stevige lather, het liefst een zeep die een sterke geur heeft. Zorg dat je kwast veel lather in zich heeft/op zich heeft, en laat hem een nachtje staan.quote:Op maandag 17 juni 2013 11:59 schreef JoaC het volgende:
Moet je die kwast met zeep of shampoo wassen de eerste keer / Wat is beter?
Dat plaatje is precies zoals ik had na de eerste goede scheerbeurt...quote:Op vrijdag 14 juni 2013 16:45 schreef SosuaCafe het volgende:
[..]
Geniet ervan!En goede pre-shave is vaak priceless.
[ afbeelding ]
Overrated / overhyped het kan allebei. Ik heb er ook veel mee geschoren en vind het verre van bijzonder. Nu ik weer wat andere creams gebruik merk ik het verschil pas weer. Voor een paar euro meer heb je een potje tobs, wat mij betreft veel meer value for money. Proraso wordt altijd overal als een van de eerste genoemd terwijl ik het maar een gemiddeld zeepje vind.quote:Op vrijdag 14 juni 2013 07:54 schreef Bramito het volgende:
[..]
Overrated zou ik niet zeggen maar mischien een beetje overhyped. Ik vind het een belachelijk goeie zeep voor de prijs. Ik prefereer MWF, die kost wel het 2 keer zoveel, maar is nog steeds goedkoop.
Ik krijg met ProRaso niet eens een fatsoenlijke lather met het water wat ik hier in Groningen uit de kraan krijg. TOBS daarentegen is alsof ik Merengue's sta te bakkenquote:Op maandag 17 juni 2013 17:01 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Overrated / overhyped het kan allebei. Ik heb er ook veel mee geschoren en vind het verre van bijzonder. Nu ik weer wat andere creams gebruik merk ik het verschil pas weer. Voor een paar euro meer heb je een potje tobs, wat mij betreft veel meer value for money. Proraso wordt altijd overal als een van de eerste genoemd terwijl ik het maar een gemiddeld zeepje vind.
Proraso zit ook meer in de prijscategorie Vergulde Hand, Palmolive. Dat het hier 5 euro per potje kost komt alleen maar omdat het uit Italie komt en daarom exclusief is. In Italie is het gewone supermarktzeep wat tobs niet is.quote:Op maandag 17 juni 2013 17:01 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Overrated / overhyped het kan allebei. Ik heb er ook veel mee geschoren en vind het verre van bijzonder. Nu ik weer wat andere creams gebruik merk ik het verschil pas weer. Voor een paar euro meer heb je een potje tobs, wat mij betreft veel meer value for money. Proraso wordt altijd overal als een van de eerste genoemd terwijl ik het maar een gemiddeld zeepje vind.
Elke shop over de hele wereld verkoopt het zo ongeveer. Veel beginners starten daarom met proraso, het is niet duur. Het enthousiasme van het begin doet de rest.quote:Op maandag 17 juni 2013 17:01 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Overrated / overhyped het kan allebei. Ik heb er ook veel mee geschoren en vind het verre van bijzonder. Nu ik weer wat andere creams gebruik merk ik het verschil pas weer. Voor een paar euro meer heb je een potje tobs, wat mij betreft veel meer value for money. Proraso wordt altijd overal als een van de eerste genoemd terwijl ik het maar een gemiddeld zeepje vind.
Als ik een zo'n gevoelige huid had zou ik gaan kijken of ik zelf niet een lekker pre-shave olie kon samenstellen.quote:Op woensdag 19 juni 2013 18:43 schreef t4rt4rus het volgende:
Zo ik heb mijn EJ DE86
Gelijk geschoren natuurlijk, stond een dikke baard al
Gaat wel lekker makkelijk het scheren, zitten alleen mee dat haren niet mooi naar beneden groeien maar echt alle kanten op.
Dus met de haren meescheren is moeilijk.
Verder had ik van proraso ook nog een pre-shave voor "sensitive" skin.
Maar die brande echt niet normaal, dus mensen met gevoelige huid. "sensitive skin" is bij proraso niet een gevoelige huid.
Hoewel het nu na het scheren niet echt rood is, dus misschien heeft het ook wel geholpen.
De aftershave balsem van nivea brand trouwens ook bij mij. (Gebruik ik al langer)
Verder heb ik nog twee moedervlekken die niet oppervlakkige zijn, scheren is daar altijd al kut.
Morgen ga ik naar de huisarts voor een verwijzing naar de dermatoloog.
Ohja en nooit denken voorzichtig ermee om te gaan...
Probeerde ik heel goed, maakte ik opeens een tik met het scheermes tegen mijn kom.
Zit nu al een krasje op het chroom.
quote:Op woensdag 19 juni 2013 18:43 schreef t4rt4rus het volgende:
Zo ik heb mijn EJ DE86
Gelijk geschoren natuurlijk, stond een dikke baard al
Gaat wel lekker makkelijk het scheren, zitten alleen mee dat haren niet mooi naar beneden groeien maar echt alle kanten op.
Dus met de haren meescheren is moeilijk.
Verder had ik van proraso ook nog een pre-shave voor "sensitive" skin.
Maar die brande echt niet normaal, dus mensen met gevoelige huid. "sensitive skin" is bij proraso niet een gevoelige huid.
Hoewel het nu na het scheren niet echt rood is, dus misschien heeft het ook wel geholpen.
De aftershave balsem van nivea brand trouwens ook bij mij. (Gebruik ik al langer)
Verder heb ik nog twee moedervlekken die niet oppervlakkige zijn, scheren is daar altijd al kut.
Morgen ga ik naar de huisarts voor een verwijzing naar de dermatoloog.
Ohja en nooit denken voorzichtig ermee om te gaan...
Probeerde ik heel goed, maakte ik opeens een tik met het scheermes tegen mijn kom.
Zit nu al een krasje op het chroom.
Hier een handige tool om je grain vast te leggen.quote:Op woensdag 19 juni 2013 21:39 schreef Thorical het volgende:
[..]
Als ik een zo'n gevoelige huid had zou ik gaan kijken of ik zelf niet een lekker pre-shave olie kon samenstellen.
Misschien zit hier iets tussen wat je kan gebruiken.http://badgerandblade.com(...)omemade+preshave+oil
Volgens mij heeft "de Tuinen "een kortingsactie op olien.
En met de baardgroei mee scheren. Het is geen wet van Meden en Persen dat WTG altijd van boven naar beneden gaat. Maar ook jij kunt je gezicht verdelen in blokjes waarbij je een overwegende baardgroei richting hebt. Natuurlijk kan het zo zijn dat je verschillende "kruinen" ook in je gezicht hebt.Als je dat weet doe er dan je voordeel mee tijdens het scheren.
Ik heb die pre-shave ook en vind hem ook best branden. Ik gebruik hem wel als after-shave.quote:Op woensdag 19 juni 2013 18:43 schreef t4rt4rus het volgende:
Verder had ik van proraso ook nog een pre-shave voor "sensitive" skin.
Maar die brande echt niet normaal, dus mensen met gevoelige huid. "sensitive skin" is bij proraso niet een gevoelige huid.
Hoewel het nu na het scheren niet echt rood is, dus misschien heeft het ook wel geholpen.
Hoezo gedoe? Je hoeft het maar één keer aan te vragen.quote:Op donderdag 20 juni 2013 18:57 schreef SosuaCafe het volgende:
Ja, ik moet nog een goede webshop vinden die niet nederlands is. Vind dat paypal alleen zo'n gedoe. Wil gewoon betalen met ideal en klaar. Of acceptgiro net als BOL.
als je wat te ruil hebt wil ik gerust een pakje van 5 opsturen.quote:Op donderdag 20 juni 2013 18:47 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Ik moet ook eens Astra groen gaan proberen, even wachten tot een betere financiele periode en dan gelijk wat zepen bestellen.
Nederlandse webshops zijn trouwens echt duur vergeleken anderen. Die paar euro meer voor verzendkosten heb je bij een beetje bestelling er dik uit. Waarom de Vergulde Hand via een webshop in Nederland duurder is dan in de winkel is mij ook een raadsel.
Schroefsluiting en vlindersluiting ziet op de manier waarop je het mesje in het scheermes doet.quote:Op donderdag 20 juni 2013 20:02 schreef Pauller het volgende:
Dag heren, ik ben voor Damn Good Soap hun nieuwe scheerolie aan het testen. Nu heb ik me vanochtend geschoren met een meervoudig Gillette mesje en die was zo verstopt door die olie. Nu zoek ik een mes met 1 mes.
Wat raden jullie me dan aan? Ik ben wel van plan die olie te blijven gebruiken, echt topspul. Wat is bijvoorbeeld het verschil tussen een schroefsluiting, vlindersluiting en een open kam?
Bedankt voor het antwoord alvast
Thanks! Wat maakt het uit of je open of gesloten hebt? En stomme vraag misschien, maar je kan dus aan allebei de kanten scheren?quote:Op donderdag 20 juni 2013 20:07 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..]
Schroefsluiting en vlindersluiting ziet op de manier waarop je het mesje in het scheermes doet.
Een open kam duidt op de tanden van het scheermes. Bij een gesloten kam is het 1 dichte lijn.
Open kam:
[ afbeelding ]
Gesloten kam:
[ afbeelding ]
Je kan inderdaad aan beide kanten scheren, het wordt ook wel een Double Edge Razor genoemdquote:Op donderdag 20 juni 2013 20:09 schreef Pauller het volgende:
[..]
Thanks! Wat maakt het uit of je open of gesloten hebt? En stomme vraag misschien, maar je kan dus aan allebei de kanten scheren?
Ik zou zeggen neem deze http://www.damngoodsoap.com/product/cool-shaving-set/ dan kan Jij waarschijnlijk korting krijgen.quote:Op donderdag 20 juni 2013 20:09 schreef Pauller het volgende:
[..]
Thanks! Wat maakt het uit of je open of gesloten hebt? En stomme vraag misschien, maar je kan dus aan allebei de kanten scheren?
Hallo One_of_the_few,quote:Op donderdag 20 juni 2013 18:47 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Ik moet ook eens Astra groen gaan proberen, even wachten tot een betere financiele periode en dan gelijk wat zepen bestellen.
Nederlandse webshops zijn trouwens echt duur vergeleken anderen. Die paar euro meer voor verzendkosten heb je bij een beetje bestelling er dik uit. Waarom de Vergulde Hand via een webshop in Nederland duurder is dan in de winkel is mij ook een raadsel.
Credo is een beetje dat iedereen een sample pack zou moeten gebruiken aangezien het erg afhangt van het scheermes en je huid.quote:Op donderdag 20 juni 2013 20:20 schreef Pauller het volgende:
Merci, ga ik die bestellen! Moet ik ook nog ergens op letten met de mesjes?
Met die olie heb je dat dus allemaal niet meer nodigquote:Op donderdag 20 juni 2013 20:21 schreef Thorical het volgende:
[..]
Ik zou zeggen neem deze http://www.damngoodsoap.com/product/cool-shaving-set/ dan kan Jij waarschijnlijk korting krijgen.
Ik heb me met verschillende scheerolies proberen te scheren maar vond het geen succes.En gebruik het nu soms als pre shave. Vandaar mijn reactie.quote:Op donderdag 20 juni 2013 20:34 schreef Pauller het volgende:
[..]
Met die olie heb je dat dus allemaal niet meer nodigIk ken ze verder niet, was een Facebook-actie.
welkom!quote:Op donderdag 20 juni 2013 20:22 schreef BarbierediFigaro het volgende:
[..]
Hallo One_of_the_few,
De Vergulde Hand wordt in Nederland via een onlineshop eigenlijk niet aan Nederlandse klanten verkocht. Om nog een beetje normale marge te houden voor de gevallen dat we die aan buitenlandse particulieren of andere shops leveren, kunnen we niet echt mee met de ¤ 1,79 incl btw die de grote ketens soms daarvoor kunnen vragen. Buitenlandse klanten of shops zijn sowieso erg tevreden met de prijs van De Vergulde Hand. Het kost feitelijk niets, vergeleken met andere (betere) zeep, maar zoals hier al werd aangehaald: voor hen komt deze zeep "van ver".
Vriendelijke groet,
Eric
Paypal is juist ontzettend makkelijk, zo gedaan + kopersbescherming. Je kan denk ik lang wachten totdat buitenlandse webshops met ideal of acceptgiro gaan werken.quote:Op donderdag 20 juni 2013 18:57 schreef SosuaCafe het volgende:
Ja, ik moet nog een goede webshop vinden die niet nederlands is. Vind dat paypal alleen zo'n gedoe. Wil gewoon betalen met ideal en klaar. Of acceptgiro net als BOL.
Hartelijk dank!quote:welkom!
Misschien een handschoen die eens opgepakt moet worden door de ervaren hobbyisten hier?quote:Op donderdag 20 juni 2013 21:19 schreef BarbierediFigaro het volgende:
[..]
Hartelijk dank!
We hebben helaas niet een echt Nederlands scheerforum, hoewel het aantal natscheerders groot is en enorm groeit.
Jazekers is het prima hier maar een forum puur op het natscheren zou wel een extra aanvulling zijn. Het is niet of of maar en en.quote:
Welkomquote:Op donderdag 20 juni 2013 21:19 schreef BarbierediFigaro het volgende:
[..]
Hartelijk dank!
Zal wel niet veel hier zijn, omdat we meestal op de Amerikaanse fora zitten, maar vind het interessant om te zien waar de Nederlandse scheerdiscussies over gaan. We hebben helaas niet een echt Nederlands scheerforum, hoewel het aantal natscheerders groot is en enorm groeit. Maar deze en andere draadjes zijn ook zeer informatief.
Groet,
Eric
Dat een open comb per definitie agressiever is dan een closed bomb of guard bar krabber, is niet waar, er zijn namelijk genoeg milde open comb krabbers en agressieve closed comb krabbers.quote:Op donderdag 20 juni 2013 20:14 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..]
Je kan inderdaad aan beide kanten scheren, het wordt ook wel een Double Edge Razor genoemd.
Het verschil tussen open en gesloten comb zit hem vooral in de aggresiviteit van het scheermes, waarmee wordt bedoeld ik hoeverre je de fout in kan gaan en je open halen. Een open comb is veel aggressiever.
Voor een beginner is een closed comb meestal de beste keuze.
Een scheerforum hoort onafhankelijk te zijn imo. Ander krijg je straks situaties dat je niet eens mag zeggen dat een bakje Vergulde Hand in de supermarkt maar 1,80 euro kost (om bovenstaand voorbeeld aan te halen). Dit zie je ook op andere forums die gesponsord worden en zou natuurlijk ook normaal zijn als BDF het betaald.quote:Op donderdag 20 juni 2013 22:41 schreef ocellaris het volgende:
[..]
Misschien een handschoen die eens opgepakt moet worden door de ervaren hobbyisten hier?
En om ze zo ver te krijgen toch een brutaal vraagje, zou jij ze sponsoren?
Je kan er wel voordeel uit halen, maar ik vind het geen echt scheerforum dan. Telfort, Betamax, sommige leveranciers van modchips hebben allemaal een forum. Ik zal de laatste zijn die gaat roepen dat dit niks toevoegd maar het zijn natuurlijk andere discussies als op een onafhankelijk forum. Een tip dat je in plaats van een blok aluin voor 5 euro te bestellen zo'n zelfde block voor 1,60 in de supermarkt kan kopen zal niet welkom zijn.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:54 schreef Crutch het volgende:
Onafhankelijk zegt niet zoveel meer tegenwoordig en wat is er mis met een dergelijk verdienmodel achter een forum.
Ik denk dat je er als consument zelfs veel voordeel uit kan halen, omdat aanbieders graag op zo'n specifiek platform willen adverteren met bijvoorbeeld speciale aanbiedingen voor leden.
En je hoeft je echt niet te berperken tot één merk.
Ja, een stijlbaar forum.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 10:32 schreef DrParanoid het volgende:
Top, nog voorkeuren voor een platform? En suggesties voor beschikbare domeinnamen kunnen via DM - diegene die willen gaan moderaten ook.
phpbb/mybb? Werken in mijn ogen het stabielst, snel op te zetten, en zal geen verdienmodel achter zitten etc. Gewoon lekker onafhankelijk forum.
Hoezo een forum opzetten hiervoor? Is er iets mis met er hier over posten?quote:Op vrijdag 21 juni 2013 10:25 schreef DrParanoid het volgende:
Als iemand anders wil gaan moderaten, wil ik best een nat scheer forum opzetten met phpbb oid. Hosting heb ik al, kost me niets, domein naam wil ik wel doneren.
Ik denk meer om de mensen van verschillende fora samen ook te kunnen laten discusseren, zonder dat het hier volgeplompt word met slow chat en irrelevante topics (of op tweakers)quote:Op vrijdag 21 juni 2013 11:28 schreef Snakey het volgende:
[..]
Hoezo een forum opzetten hiervoor? Is er iets mis met er hier over posten?
Just curious.
SC hebben jullie zelf in de hand uiteraard. Hoe bedoel je irrelevante topics?quote:Op vrijdag 21 juni 2013 11:29 schreef DrParanoid het volgende:
[..]
Ik denk meer om de mensen van verschillende fora samen ook te kunnen laten discusseren, zonder dat het hier volgeplompt word met slow chat en irrelevante topics (of op tweakers)
Kan best zijn dat iemand vragen heeft over uiteindelijk cartridges (is wel nat scheren, niet klassiek scheren). Vrouwen die met DE hun oksels willen doen, winkels die een actie willen achterlaten, over de hardheid van water of regenwater gebruiken ipv kraanwater. Uiteindelijk niet allemaal irrelevant, maar wel onoverzichtelijk in 2 threads in plaats van elk topic zijn eigen thread.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 11:31 schreef Snakey het volgende:
[..]
SC hebben jullie zelf in de hand uiteraard. Hoe bedoel je irrelevante topics?
Mm okee. Lijkt mij dat zoiets met de mods besproken kan worden om de boel wat beter gescheiden te houden. Daarnaast krijg je met een nieuw forum uiteindelijk hetzelfde, die irrelevante vragen krijg je toch wel.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 11:33 schreef DrParanoid het volgende:
[..]
Kan best zijn dat iemand vragen heeft over uiteindelijk cartridges (is wel nat scheren, niet klassiek scheren). Vrouwen die met DE hun oksels willen doen, winkels die een actie willen achterlaten, over de hardheid van water of regenwater gebruiken ipv kraanwater. Uiteindelijk niet allemaal irrelevant, maar wel onoverzichtelijk in 2 threads in plaats van elk topic zijn eigen thread.
webshop.total-shave.nlquote:Op vrijdag 21 juni 2013 11:17 schreef Pizzahut het volgende:
Ik ben van plan de Parker 90R te bestellen. Hebben jullie tips qua webshop's of fysieke winkels? Wat raden jullie aan?
Uiteraard, ik neem aan dat dit topic ook gewoon doorloopt, de mensen die hier posten doen voor zover ik weet ook veel buiten het klassiek scheren topicquote:Op vrijdag 21 juni 2013 11:37 schreef Snakey het volgende:
[..]
Mm okee. Lijkt mij dat zoiets met de mods besproken kan worden om de boel wat beter gescheiden te houden. Daarnaast krijg je met een nieuw forum uiteindelijk hetzelfde, die irrelevante vragen krijg je toch wel.
En ik zie liever geen users weg gaan van FOK! om ergens een forum over te starten waar hier al ruimte voor is. Maar dat zal je wel begrijpen.
Je kan hier ook gewoon blijven posten.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 11:28 schreef Snakey het volgende:
[..]
Hoezo een forum opzetten hiervoor? Is er iets mis met er hier over posten?
Just curious.
Maar ik snap het niet helemaal.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 11:33 schreef DrParanoid het volgende:
[..]
Kan best zijn dat iemand vragen heeft over uiteindelijk cartridges (is wel nat scheren, niet klassiek scheren). Vrouwen die met DE hun oksels willen doen, winkels die een actie willen achterlaten, over de hardheid van water of regenwater gebruiken ipv kraanwater. Uiteindelijk niet allemaal irrelevant, maar wel onoverzichtelijk in 2 threads in plaats van elk topic zijn eigen thread.
Sure. Maar het bevreemd me een beetje. Ik bedoel, als er in jullie ogen iets niet goed gaat hier kunnen jullie dat 1 zelf bet goed regulieren, en 2 met de mods hier bespreken.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 11:47 schreef marzman het volgende:
[..]
Je kan hier ook gewoon blijven posten.
Dit is natuurlijk redelijk eenvoudig opgelost door een apart 'scheren'-filter aan te maken.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 12:00 schreef Luco het volgende:
Ik snap dat er behoefte kan zijn aan een Nederlandstalig forum, waarbij duidelijk op onderwerp gezocht kan worden.
Als ik een keer een vraag zou hebben over Truefit & Hill is het in de reeks topics hier moeilijk zoeken. Een apart, dedicated forum over scheren en aanverwante zaken maakt dat gewoon makkelijker.
Sinds VBL enkele jaren terug ook een eigen forum startte ben ik niet meer in VBL hier te vinden. Veel de onoverzichtelijk (en hier heb je nog een hele sloot topics met onderwerpen, dat is binnen het scheren op LIF al helemaal niet zo).
Het gaat er meer om dat hier alles in een draadje staat en alles door elkaar loopt. Nu is er een draadje op Fok waar alles door elkaar loopt. Het voordeel is dat je dan gewoon een appart draadje kan openen als je iets wilt weten over een specifieke krabber, zeep, aanbieding, manier van scheren, of je wilt zelf iets aanbieden.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 11:50 schreef Snakey het volgende:
[..]
Sure. Maar het bevreemd me een beetje. Ik bedoel, als er in jullie ogen iets niet goed gaat hier kunnen jullie dat 1 zelf bet goed regulieren, en 2 met de mods hier bespreken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |