Dan al? Boeken inleveren doe je toch na de herkansingen?quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:03 schreef gelezwembroek het volgende:
Morgen moeten ze bij ons op school boeken inleveren onder het examen.
Nee, 1 dag na jelaatste examen. Als je herkansing hebt mag je ze weer ophalen.quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:03 schreef SiIk het volgende:
[..]
Dan al? Boeken inleveren doe je toch na de herkansingen?
Idd is wel een beetje vaag...quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:03 schreef SiIk het volgende:
[..]
Dan al? Boeken inleveren doe je toch na de herkansingen?
Bel voor de grap ff GoGo tours, sta je als 332383 in de wachtrij.quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:04 schreef Miousana het volgende:
Aan de ene kant is het heel kut voor de mensen die op vakantie gaan. Aan de andere kant is het een regel dat je beschikbaar moet zijn, dus had je je maar beter voor moeten bereiden op zo'n situatie.
quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:04 schreef gelezwembroek het volgende:
[..]
Nee, 1 dag na jelaatste examen. Als je herkansing hebt mag je ze weer ophalen.
Serieus?quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:04 schreef gelezwembroek het volgende:
[..]
Nee, 1 dag na jelaatste examen. Als je herkansing hebt mag je ze weer ophalen.
Arme werknemers.quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:04 schreef gelezwembroek het volgende:
[..]
Bel voor de grap ff GoGo tours, sta je als 332383 in de wachtrij.
Leren? Wat wil je in die dag extra gaan leren dan? Je mag gewoon een woordenboek gebruikenquote:Op woensdag 29 mei 2013 10:22 schreef gelezwembroek het volgende:
Sowieso klagen omdat je 1 dag extra mag leren.
Nou dan, maar je kan nu toch nog ff oefenen oid.quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:08 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Leren? Wat wil je in die dag extra gaan leren dan? Je mag gewoon een woordenboek gebruiken
twitter:LAKStweets twitterde op woensdag 29-05-2013 om 11:07:04@wendelienm @Examens2013 Helaas is er wettelijk bepaald dat je beschikbaar moet zijn, dus we vermoeden dat het CvE alle claims zal afwijzen. reageer retweet
Wel maar 4 van 2 punten. Dat zijn altijd die wel/niet dingen toch?quote:
Ik wel. Als tig mensen onreglementair hun examens halen op basis van al gestolen examens, dan vind ik dit een misstand die aan de kaak gesteld moet worden. Wel ben ik het met je eens over de termijn; als hij dit nu maandagavond bekend had gemaakt, was het CvE in staat geweest om de examens vandaag plaats te laten vinden.quote:Op woensdag 29 mei 2013 10:46 schreef Miss_Lioness het volgende:
[..]
Heb ik al erna uitgelegd. Een klokkenluider meldt juist mistanden en ik zie het publiceren van een examen niet als het naar buiten brengen van een mistand.
Hier staat wat een klokkenluider is volgens wiki:
[..]
En geen van die hebben betrekking tot wat er in de brief stond.
EDIT: Er wordt wel gewaweld dat het om de beveiliging gaat van de examens, zolang ze maar niet zo lekken als dit, echter is het gros van de redenering die de briefschrijver heeft gedaan gewoon onzin.
Zoals:
[..]
Dus hij/zij doet het voor de eindexamen kandidaten? Die persoon realiseert zich niet dat dit juist hun meer schaadt dan helpt. Verder is het de verantwoording van de school (of scholen) om de examens te beveiligen, niet van de onderwijscommissie of wat dan ook.
Dat deze persoon het ook wil doen vanwege de "stomme" regelingen die de Overheid wil treffen met betrekking tot vervolgonderwijs is erg vergezocht om het via het uitlekken van het examen te bereiken.
ja. Maar dan heb je nu dus heel veel leg uit/citeer vragen.quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:13 schreef SiIk het volgende:
[..]
Wel maar 4 van 2 punten. Dat zijn altijd die wel/niet dingen toch?
Die zijn juist het kutst.quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:13 schreef SiIk het volgende:
[..]
Wel maar 4 van 2 punten. Dat zijn altijd die wel/niet dingen toch?
En terecht.quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:11 schreef gelezwembroek het volgende:
twitter:LAKStweets twitterde op woensdag 29-05-2013 om 11:07:04@wendelienm @Examens2013 Helaas is er wettelijk bepaald dat je beschikbaar moet zijn, dus we vermoeden dat het CvE alle claims zal afwijzen. reageer retweet
Ja daaromquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |