Zo klinkt het echt alsof een vrouw absoluut geen plezier beleeft aan seks, maar dat alleen doet omdat hij het zo graag wil...quote:Op donderdag 5 september 2013 11:10 schreef Snotterkuukn het volgende:
En wat vinden we van seks gebruiken als straf?
Je vent gooit al weken steeds zijn vuile sokken en ondergoed van zich af in de slaapkamer in plaats van het in de wasmand te gooien.
Je hebt hem al zo vaak gevraagd of hij het in de wasmand wil gooien, maar het wil niet baten.
Gevolg: Een week geen seks?
Seks als beloning en als straf, het slaat nergens op.quote:Op donderdag 5 september 2013 14:29 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Zo klinkt het echt alsof een vrouw absoluut geen plezier beleeft aan seks, maar dat alleen doet omdat hij het zo graag wil...
Ik heb toch het vermoeden dat dat wat minder zwaar bedoeld wordt als een echt beloningssysteem. Meer als een "grapje", dat er normaal ook wel seks was geweest, maar dat dan wordt gezegd als "beloning". Zoals, je hebt zo hard gewerkt, laat mij jou nu verwennen. Niet als als je dat doet krijg je seks en anders niet.quote:Op donderdag 5 september 2013 14:32 schreef Snotterkuukn het volgende:
[..]
Seks als beloning en als straf, het slaat nergens op.
Maar blijkbaar zijn er toch vrouwen die het toepassen ..
Een welgemeendequote:Op woensdag 7 augustus 2013 19:45 schreef F1978 het volgende:
[..]
hahahahaha i'll take it !!! dat kleine kusje is zelfs al heel fijn van zo'n bijzondere vrouw met zo'n mooie naam
Zodat ze niet hoeft te betalen?quote:Op dinsdag 10 september 2013 12:25 schreef peug306 het volgende:
tja ik 40 help wel eens een 22 jarige student. en krijg dan sex als beloning, doe het ook wel zonder. maar met is leuker.
dat werkt idd zeer zeker goedquote:Op maandag 27 mei 2013 09:57 schreef seasushi het volgende:
[..]
Als ik onrustig en gespannen ben, helpt een goede beurt best wel om te ontspannen
ik heb vrouwen gekend die je zeker per natura betalenquote:Op donderdag 5 september 2013 14:42 schreef erodome het volgende:
[..]
Ik heb toch het vermoeden dat dat wat minder zwaar bedoeld wordt als een echt beloningssysteem. Meer als een "grapje", dat er normaal ook wel seks was geweest, maar dat dan wordt gezegd als "beloning". Zoals, je hebt zo hard gewerkt, laat mij jou nu verwennen. Niet als als je dat doet krijg je seks en anders niet.
Als het echt als belonings/straf systeem wordt gebruikt kan ik me niet voorstellen dat het persoon in kwestie zelf seks als wat leuks ziet.
wanneer geef jij dan seks aan een man?quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:21 schreef Aranka_86 het volgende:
Bij mij hoef je niet de klusjes te doen om aan sex te komen, kan wel helpen...
seks is ook lustquote:Op zondag 26 mei 2013 21:16 schreef titta1992 het volgende:
Sex is liefde en plezier lijkt me?
Geen beloning wel gemeen voor die mannen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |