Dan 'regelt' dit zich vanzelf wel.quote:Op maandag 20 mei 2013 21:58 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Ik moet heel eerlijk zeggen dat dat inderdaad het geval is.
Ik ga de laatste tijd vaak de kroeg in, maar dat is over het algemeen bier drinken en slap lullen met vrienden. De club in doe ik niet zo héél vaak meer moet ik zeggen.quote:Op maandag 20 mei 2013 21:58 schreef BRooster het volgende:
Jeez gast, kom van die zolder af en ga de stad in man.
Volgende keer wat minder bier drinken dan en zeker wat minder met vrienden lullen. Moet goedkomen maar 69 man, alsof je het erom doet.quote:Op maandag 20 mei 2013 22:04 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Ik ga de laatste tijd vaak de kroeg in, maar dat is over het algemeen bier drinken en slap lullen met vrienden. De club in doe ik niet zo héél vaak meer moet ik zeggen.
Ach, ik ben niet zo avontuurlijk wat dat betreft, al zou ik 5 keer per dag neuken dan zou ik denk ik ook op die 10 tijgerpunten blijven stekenquote:
Erom doen, mwa, dat niet eens. Maar het lijkt er idd wel op onderhandquote:Op maandag 20 mei 2013 22:06 schreef BRooster het volgende:
[..]
Volgende keer wat minder bier drinken dan en zeker wat minder met vrienden lullen. Moet goedkomen maar 69 man, alsof je het erom doet.
nee want dat is ook een accomplishmentquote:Op maandag 20 mei 2013 22:10 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Ach, ik ben niet zo avontuurlijk wat dat betreft, al zou ik 5 keer per dag neuken dan zou ik denk ik ook op die 10 tijgerpunten blijven steken
[..]
Erom doen, mwa, dat niet eens. Maar het lijkt er idd wel op onderhand
Daar heb jij weer gelijk inquote:Op maandag 20 mei 2013 22:11 schreef mega-worstje het volgende:
[..]
nee want dat is ook een accomplishment
quote:Op maandag 20 mei 2013 22:13 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Daar heb jij weer gelijk inDan zouden het er 11 worden
Helaas wel, confronterende shit is hetquote:Op maandag 20 mei 2013 22:14 schreef DeLachendeVierde het volgende:
God wordt daar nog steeds aan gedaan?
Zonder dinnetje geen sexquote:
Daar doe ik niet aan....quote:Op maandag 20 mei 2013 22:45 schreef luckass het volgende:
[..]
Je bent niet bekend met de roodverlichte kozijntjes?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |