abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 19 mei 2013 @ 20:46:38 #301
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_126737034
Gaat nu langzaam schemeren.. Hoe lang zouden ze nog op locatie blijven? Kunnen ze nog wel goed onderzoek doen? Of zouden ze gebied afzetten en morgen verder zoeken (naar sporen etc)?
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  zondag 19 mei 2013 @ 20:46:43 #302
131983 debuurvrouw
The girl nextdoor
pi_126737042
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2013 20:43 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:

[..]

Hence de aanhalingstekens (ofzo :P). De kindermishandeling beschuldiging was naar wat ik begreep 1 van de middel om hem te 'treiteren'. Maar goed, dat zou ik ook tegen mn omgeving zeggen ;')..
ik ken zat mensen die onder de koude douche zetten en geweldige oplossing vinden voor uit een driftbui komen. Als je opvoedkundig niet op een lijn zit snap ik dat dit lastig te verkroppen is.
Het klinkt mij alsof moeder vader ook niet de kans gaf zijn eigen weg te vinden en keuzes te maken in de opvoeding. Het zou mijn methode niet zijn. Maar ja, ik heb geen recht van spreken als de kindjes bij papa zijn. Mishandeling is wel een héél zware beschuldiging voor iets wat hoopjes mensen doen!
Het maakt ook niet uit of je koopt, kraakt of huurt, buurvrouw is steeds in de buurt.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')