Alleen een stuk minder informatiefquote:Op donderdag 6 juni 2013 15:16 schreef senesta het volgende:
Topictitel heb ik aangepast. Inderdaad wat meer toepasselijk zo
Geen idee. Misschien raakt Poes III er gewoon een beetje high van of zo.quote:Op donderdag 6 juni 2013 20:14 schreef lady-wrb het volgende:
maar hoever is de reikwijdte van zo'n feliway dan als het buiten kennelijk ook werkt?
moet je de pantoffels van je man eens insmeren met valeriaanquote:Op donderdag 6 juni 2013 20:15 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Geen idee. Misschien raakt Poes III er gewoon een beetje high van of zo.
Haha! Ja, daar reageren ze meer op dan op catnip.quote:Op donderdag 6 juni 2013 20:15 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
moet je de pantoffels van je man eens insmeren met valeriaan
mijn moeder had vroeger een keer de pantoffels van mijn vader met valeriaandruppels ingesmeerd. mijn vader had vervolgens twee rollebollende katten over zijn voetenquote:Op donderdag 6 juni 2013 20:23 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Haha! Ja, daar reageren ze meer op dan op catnip.
Dat merkte ik aan het theezakje van mijn slaap-lekker-thee, dat alle hoeken van de kamer heeft gezien.
Dat is eigenlijk wel leuk voor Dirkjes opa, naar wie hij is vernoemd en die het niet zo op katten heeft.quote:Op donderdag 6 juni 2013 20:27 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
mijn moeder had vroeger een keer de pantoffels van mijn vader met valeriaandruppels ingesmeerd. mijn vader had vervolgens twee rollebollende katten over zijn voeten
Ik zie het voor me!quote:Op donderdag 6 juni 2013 20:36 schreef Lienekien het volgende:
Wij hadden vrieger een kat die zijn kop liefst helemaal in een slof van mijn vader stopte, de slof met zijn voorpoten omklemde en met de achterpoten ertegenaan schopte. Bliss.
ik zeg: doen!quote:Op donderdag 6 juni 2013 20:30 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Dat is eigenlijk wel leuk voor Dirkjes opa, naar wie hij is vernoemd en die het niet zo op katten heeft.
Oh wat fijn hoe dat ging. En met twee mennekes nog wel!quote:Op donderdag 6 juni 2013 23:14 schreef clumsy_clown het volgende:
M'n avond is een nog een stukje beter geworden nu ik voor me kan zien hoe Dude wild blazend de tuin in rent, terwijl Dirkje hoofdschuddend toekijkt.
Wat een leuke lieve beestjes!
Mijn twee mannetjespoezen hebben maanden aan elkaar moeten wennen, al kwam dat meer door de doodsangsten (en angstdrollen) waar het nieuwkomertje last van had. In tegenstelling tot de jouwe, is mijn zwerfnegert namelijk érg relaxed geweest toen hij gezelschap kreeg. Zolang hij af en toe de Grote Boze Alfapoema mag spelen, vind hij alles best.
Izzy, die we als zwerfkitten van straat geplukt hebben, heeft last van hetzelfde. Flikkert werkelijk overal van af, en springen kan hij niet. Even op de vensterbank liggen betekent aanloopje, valse start, teruglopen, weer een aanloopje, twee poten op de verwarming, terug, aanloopje, sprong, mis, aanloopje, raak! En van enthousiasme en verbazing dondert hij weer naar beneden, waarna het riedeltje opnieuw begint. Hij heeft een heul kort staartje, wellicht dat het daaraan ligt.quote:Op donderdag 6 juni 2013 23:49 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Oh wat fijn hoe dat ging. En met twee mennekes nog wel!
Hier valt Dirkje zojuist weer eens van de bankleuning. Boink op zijn kop. Ligt twee seconden later weer te slapen.![]()
quote:Op donderdag 6 juni 2013 23:59 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Izzy, die we als zwerfkitten van straat geplukt hebben, heeft last van hetzelfde. Flikkert werkelijk overal van af, en springen kan hij niet. Even op de vensterbank liggen betekent aanloopje, valse start, teruglopen, weer een aanloopje, twee poten op de verwarming, terug, aanloopje, sprong, mis, aanloopje, raak! En van enthousiasme en verbazing dondert hij weer naar beneden, waarna het riedeltje opnieuw begint. Hij heeft een heul kort staartje, wellicht dat het daaraan ligt.
Ja!quote:
Zo hebben wij er ook éénquote:Op vrijdag 7 juni 2013 10:53 schreef Duderinnetje het volgende:
Ja!![]()
Het is helemaal zo'n leuke mini. En hij gaapt als een konijn. Met zo'n klein smal bekkie dat helemaal niet gemaakt lijkt te zijn om te gapen.
Het lukt mij op de PC niet eensquote:Op vrijdag 7 juni 2013 10:57 schreef Duderinnetje het volgende:
Oh he getver, het lukt me weer niet mobiel een foto-link te posten.
Maar het is precies zoals jij het verwoordt.
Oh dank je!!quote:Op vrijdag 7 juni 2013 11:01 schreef Queller het volgende:
[..]
Het lukt mij op de PC niet eens
BAM!
[ link | afbeelding ]
We hebben een Dirkje gehad, maar die hield er na een paar dagen mee opquote:Op vrijdag 7 juni 2013 11:04 schreef Duderinnetje het volgende:
Wat leuk dat je kat Keesje heet trouwens. Zou zo een neef van Dirkje kunnen zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh wat naar.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 11:04 schreef Queller het volgende:
[..]
We hebben een Dirkje gehad, maar die hield er na een paar dagen mee op
Yups, was echt beroerd. Maar Dirkjes zijn goed; dit was gewoon een gevalletje pech, dus met die van jullie komt het helemaal goedquote:Op vrijdag 7 juni 2013 11:06 schreef Duderinnetje het volgende:
Oh wat naar.![]()
Deze Dirkje doet het al vier jaar, als we de gegevens van het asiel mogen geloven. Dus er rust geen vloek op!
Ik had het niet eens gezienquote:Op vrijdag 7 juni 2013 11:04 schreef Duderinnetje het volgende:
Dit is dus echt nét Dirkje.Misschien is Dirkje eigenlijk een konijn met kleine oortjes.
Misschien kan je 'm dubbel invoeren. Vermist, konijn, lijkt op kat.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 11:13 schreef Duderinnetje het volgende:
Bedenk me wel net dat dit de eerste kat is waarbij ik daadwerkelijk ooit bij Amivedi (god verhoede het) zou moeten invoeren: Dirk lijkt op een konijn.
Want dat is gewoon écht zo. Ik zou hem niet herkenbaarder kunnen omschrijven.
Je zou hem bíjna vermist wensen. Gewoon om de lol over de omschrijving.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 11:15 schreef Queller het volgende:
[..]
Misschien kan je 'm dubbel invoeren. Vermist, konijn, lijkt op kat.
Spreid je winkansen
Ja :S Maar als ik het zo lees, dan gaat die Dirk van jullie écht niet meer weglopen. Die heeft wel wat beters te doenquote:Op vrijdag 7 juni 2013 11:18 schreef Duderinnetje het volgende:
Je zou hem bíjna vermist wensen. Gewoon om de lol over de omschrijving.![]()
quote:Ik heb al eens een kat teruggekregen omdat ik de omschrijving 'theemuts' had gebruikt. De vinders van die kat zeiden dat dat de doorslag gaf. Ze zagen haar op de schutting zitten en konden niet anders concluderen dat dat de vermiste theemuts zijn moest die op de postertjes in de buurt stond.
quote:Op vrijdag 7 juni 2013 11:04 schreef Queller het volgende:
[..]
We hebben een Dirkje gehad, maar die hield er na een paar dagen mee op
Even in een spoilertje, want ik kan er nog steeds niet best naar kijken en bovendien is dit jouw Dirkje-topicOch jemig, het is écht een Dirkje, ook qua tekening!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Snap wel dat je het moeilijk vindt.
Snobs have more fun!
KLIK!
Nee, Dirkje gaat volgens mij nergens meer naartoe. Alles buiten kuitenkleefafstand vindt hij al niet zo jofel.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 11:20 schreef Queller het volgende:
[..]
Ja :S Maar als ik het zo lees, dan gaat die Dirk van jullie écht niet meer weglopen. Die heeft wel wat beters te doen
[..]
Mijn Dirkje gaat namens alle andere Dirkjes van het leven genieten.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 11:51 schreef lady-wrb het volgende:
wij hebben ook een dirkje gehad. een meisjesdirkje. die was een maand of 7 toen ze verdween.
na 2 jaar bleek ze dood te zijn. buurtkinderen kwamen het kokertje en het bandje brengen en wezen ons de plaats waar toen nog enkel botjes lagen
dus laat deze dirk nu maar onder een goed gesternte geboren zijn.
quote:Op vrijdag 7 juni 2013 13:56 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Mijn Dirkje gaat namens alle andere Dirkjes van het leven genieten.
We staan er zelf ook versteld van, hoe goed het lukt!quote:Op zaterdag 8 juni 2013 01:55 schreef ViviRAWRS het volgende:
Wat ben je trouwens consequent met de naam Dirkje!![]()
Ik heb echt in een deuk gelegen toen je ooit schreef dat je iedere poes Poes noemt, en door je dierenarts werd verplicht om ze te nummeren.![]()
maar dirkje is natuurlijk ook een geweldige naam voor een katquote:Op zaterdag 8 juni 2013 01:55 schreef ViviRAWRS het volgende:
Wat ben je trouwens consequent met de naam Dirkje!![]()
Ik heb echt in een deuk gelegen toen je ooit schreef dat je iedere poes Poes noemt, en door je dierenarts werd verplicht om ze te nummeren.![]()
dirkje zal zijn hart op kunnen halen aan jullie franse stuiterballen (als hij durftquote:Op maandag 10 juni 2013 16:20 schreef Duderinnetje het volgende:
Gisteren heeft Dirkje zijn opa Dirk ontmoet!
Nu ja, ontmoet; Dirkje heeft zich een keertje vertoond, waarna hij te verlegen bleek om dat nog eens te doen. Terwijl het toch Friezen onder melkander binne, zou je denken.
En nu lig ik ziekig in bed en baalt Dirkje als een stier, want ik ben te lamlendig om met hem te spelen. En spelen moet Dirkje DE HELE DAG! Dus hij komt af en toe eens bij mijn bed zeuren, in mijn ledematen happen en heeft besloten in mijn gangetjes naar de waterkraan dan in elk geval het voetenaanvallen optimaal te benutten.
Ik zal jullie na beterschap ook eens verblijden met een filmpje van hoe Dirkie speelt. Verblijden, want het is echt zo'n vrolijke toestand. Totaal onhandig, maar met volle overgave. En met hupsjes. Want Dirk hupst veelvuldig op die korte pootjes van hem. Ziet hij je hand, dan hupst hij er in het voorbijgaan even naar toe om een kopje te geven. Een soort kopbal. Dirkje Kuit noemen we hem dan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |