Het is echt jammer dat hij al zn oude youtube filmpjes heeft verwijderd.quote:Op woensdag 15 mei 2013 15:09 schreef deadprez het volgende:
hoe komt dat eigenlijk bradley, dat je familie zo gangster is en jij zo'n kneus bent?
Dat is een oom van me...quote:Op woensdag 15 mei 2013 15:07 schreef Tropanzia het volgende:
[ afbeelding ]
TS doet net alsof dit z'n papa is.
Pas maar op dat hij er niet achterkomt dat je hem publiekelijk hier voor schut zet, TS.
Ja ok.. maar ik ga niet weg uit Hilversum vanwege de achternaam die ik heb.. En het imago..quote:Op woensdag 15 mei 2013 15:11 schreef HaywoodJablome het volgende:
maargoed ts, als je gewoon uit Hilversum weggaat, zal het al een heel stuk minder zijn. je familie is echt maar heeeel lokaal berucht namelijk.
dat hoeft ook niet, er zijn nog veel meer redenen om uit Hilversum weg te gaan!quote:Op woensdag 15 mei 2013 15:14 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ja ok.. maar ik ga niet weg uit Hilversum vanwege de achternaam die ik heb..
Precies. Ellendig smalle stad waar je 's ochtends in het centrum 20 kilometer file hebt.quote:Op woensdag 15 mei 2013 15:14 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
dat hoeft ook niet, er zijn nog veel meer redenen om uit Hilversum weg te gaan!
Dit is zo.quote:Op woensdag 15 mei 2013 15:15 schreef HSG-BOMBER het volgende:
[..]
Precies. Ellendig smalle stad waar je 's ochtends in het centrum 20 kilometer file hebt..
quote:Op woensdag 15 mei 2013 15:14 schreef SonicVolcano het volgende:
Dit is geen bagger. Ik ken Bradley van het Queenforum.
Ik zou als ik jou was dan serieus overwegen om je achternaam te veranderen. Jij hebt hier ook niet om gevraagd.
quote:
Ja..quote:Op woensdag 15 mei 2013 15:15 schreef SonicVolcano het volgende:
Of weggaan uit Hilversum ja.
Goedkopere optie denk ik
is dat echt zo ja?quote:Op woensdag 15 mei 2013 15:15 schreef HSG-BOMBER het volgende:
[..]
Precies. Ellendig smalle stad waar je 's ochtends in het centrum 20 kilometer file hebt..
Dat stuk van de havenstraat naar de langestraat (Bij die Gooische Brink garage) staat áááltijd wel filequote:Op woensdag 15 mei 2013 15:16 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
is dat echt zo ja?
toen ik er nog woonde deed ik alles op de fiets, dus ik heb geen idee hoe het erg het is
zo jij verdient een 10 voor googlen.quote:Op woensdag 15 mei 2013 15:17 schreef fokneger het volgende:
Even googlen en Braddie van Dijk en ik kom uit op Bradley van Dijk.
LOL
https://www.google.nl/search?q="bradley+van+dijk"
Echt hè? Met zijn jaren tachtig crimifamilie.quote:Op woensdag 15 mei 2013 15:08 schreef Frank_Drebin het volgende:
Een topic openen op een publiek forum zodat nóg meer mensen het allemaal lezen heeft erg veel zin denk je ts?
Dat was 45 jaar geleden al een bende en nu is er helemáál niet meer te rijden.quote:Op woensdag 15 mei 2013 15:17 schreef Braddie het volgende:
[..]
Dat stuk van de havenstraat naar de langestraat (Bij die Gooische Brink garage) staat áááltijd wel file
Jaren 80 of niet, het imago is er nog steeds..quote:Op woensdag 15 mei 2013 15:18 schreef Copycat het volgende:
[..]
Echt hè? Met zijn jaren tachtig crimifamilie.
Suikeroompje? Stopte hij je vroeger ook in ... En wat toe?quote:
haha LOL!quote:Op woensdag 15 mei 2013 15:17 schreef fokneger het volgende:
Even googlen en Braddie van Dijk en ik kom uit op Bradley van Dijk.
LOL
https://www.google.nl/search?q="bradley+van+dijk"
Ze gaan met de tijd mee, vergis je niet.quote:Op woensdag 15 mei 2013 15:18 schreef Copycat het volgende:
[..]
Echt hè? Met zijn jaren tachtig crimifamilie.
Dat stuk is echt fucking kut.. om te lopen gaat het nog welquote:Op woensdag 15 mei 2013 15:19 schreef Apuleius het volgende:
[..]
Dat was 45 jaar geleden al een bende en nu is er helemáál niet meer te rijden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |