In het boek is er geen Talisa.quote:Op woensdag 15 mei 2013 12:48 schreef Pagan het volgende:
Vraagje: had Robb ook in het boek Talisa bezwangerd, ik ben hem even kwijt.
Makkelijk op te lossen in de 'Previously on Game of Thrones'.quote:Op woensdag 15 mei 2013 20:15 schreef Zhenar het volgende:
Waar is Quaithe eigenlijk gebleven? Vond ik altijd wel een interessant personage, de hele tijd in de buurt van Dany aan het chillen met af en toe wat vage profeties. Laten ze haar pas weer in Mereen opduiken? Lijkt me zo vaag om haar zo lang out of the picture te laten; dan weet niemand meer wie ze is straks.
True, maar dat is altijd wel de easy way outquote:Op woensdag 15 mei 2013 20:17 schreef MAHL het volgende:
[..]
Makkelijk op te lossen in de 'Previously on Game of Thrones'.
Wel, ik neem aan dat als je Theon later helemaal gehavend ziet dat het dan voor de meeste mensen ook wel duidelijk is. Deze martelscenes laten weinig aan je verbeelding over...quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:33 schreef GI het volgende:
[..]
In de boeken ben ik het compleet met je eens. Maar hoe vertel je zo'n verhaal geloofwaardig in een serie ?
Absoluut, en dat is ook de reden waarom ik ze zo graag herlees, je ontdekt steeds nieuwe dingen.quote:Op woensdag 15 mei 2013 13:47 schreef Kirov het volgende:
[..]
Deze manier van schrijven maakt voor mij de boekenserie zo leuk, geen simpel vermaak
Waarom heb ik steeds de neiging om bij Add a comment iets in te vullenquote:Op woensdag 15 mei 2013 21:07 schreef MAHL het volgende:
http://www.happyplace.com(...)p-season-3-episode-7
Dat zal wel, anders zouden ze er niet zoveel aandacht aan gevenquote:Op donderdag 16 mei 2013 11:28 schreef Gwywen het volgende:
[..]
Absoluut, en dat is ook de reden waarom ik ze zo graag herlees, je ontdekt steeds nieuwe dingen.
[..]
Waarom heb ik steeds de neiging om bij Add a comment iets in te vullen
Die ketting die Tyrion aan Shae gaf, zou dat trouwens DE ketting zijn?
Dat gaat dus nooit lukken, je mag blij zijn als deel 6 er over 3 jaar is...quote:Op zaterdag 18 mei 2013 16:52 schreef Young_David het volgende:
Game of Thrones wordt 7 seizoenen
http://io9.com/game-of-th(...)ding-to-pr-508275905
Dat betekent dat A Feast for Crows en A Dance with Dragons samen seizoen 5 worden met elementen daarvan al in seizoen 4. Winds of Winter word seizoen 6 en Dream of Spring Seizoen 7.
Als dat het tempo is mag GRRM volgend jaar zomer wel met deeltje 6 komen en twee jaar later met Deel 7 ... oftewel, flink doorpennen.
7 of 8 seizoenen, het gaat niet gebeuren dat ADOS vroeg genoeg uitkomt.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 16:52 schreef Young_David het volgende:
Als dat het tempo is mag GRRM volgend jaar zomer wel met deeltje 6 komen en twee jaar later met Deel 7 ... oftewel, flink doorpennen.
Dat denk ik niet, want de makers (Weiss en Benioff) zijn door GRRM uitvoerig geïnformeerd over hoe het verhaal af gaat lopen, voor het geval dat.quote:Op zondag 19 mei 2013 14:04 schreef Young_David het volgende:
Misschien krijgen boek en serie wel een totaal ander einde
Ze proberen alle narren te elimineren uit de serie.quote:Op maandag 20 mei 2013 11:33 schreef Poemgirl het volgende:
Waarom knielde ze? Dat ze bleef staan was juist het mooie in het boek. Dat ze weigert te knielen voor een Lannister. En de slaapkamer scene.. Ik had beter verwacht.
Overall best een leuke aflevering.. Ondertussen weet de hele wereld hoe Carice haar tieten er uitzien![]()
Volgende week![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |