DIT!quote:
Uiteraard, maar die quote zit er niet voor niks zo prominent in. Ik zie RAM als een conceptalbum over de ontwikkelingen van dansbare popmuziek. Daarom is het ook zo mooi dat de plaat eindigt met een "modern" nummer, dat eigenlijk een oud nummer is.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 23:09 schreef JackHerrer het volgende:
Met "the sound of the future" refereert Moroder toch naar de muziek na de jaren '70, en niet specifiek naar dit album.
Ja, want we zaten voor de release Daft Punk op te hypen om het vervolgens af te branden.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 23:39 schreef CoExist het volgende:
[..]
DIT!
En een dikke middelvinger aan de mensen die te stom zijn om het te zien. Mijn cijferlijst ook serieus nemen.
Ga gewoon genieten van deze plaat in plaats van 'm af te branden.
In plaats van met counter-argumenten te komen van waarom jij het album dan wel goed vindt, ga je mensen met een andere mening uitmaken voor 'autistisch'. Klasse bijdrage.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 23:55 schreef Kerftminister het volgende:
Die haat was wel weer te voorspellen hoor, een band probeert iets nieuws en de autistische fans zijn helemaal van hun apropos.
Lekker album hoor, goede volwassen sound.
Zijn laatste releases zijn pas weinig inspirerend, en een stuk platter vergeleken met zijn oudere werk.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 23:52 schreef Mint_Clansell het volgende:
Gelukkig hebben we Etienne De Crecy nog.
Lazer toch eens op met je mening joh. Je zit altijd elke artiest of album af te kraken. In dit topic, het topic van The Killers en waarschijnlijk nog vele andere. Om het achteraf stiekem toch goed te vinden en dan lobbyen bij Fok!kers om goedkope concert tickets.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 23:44 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Ja, want we zaten voor de release Daft Punk op te hypen om het vervolgens af te branden.
Nee, het album is gewoon niet zo goed en mensen geven hun eerlijke mening.
Ik wilde deze album zo graag goed vinden, maar als ik in slaap val bij half van de nummers, kan ik moeilijk zeggen dat het geweldig is.
Ze gaan niet touren met dit album.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 23:54 schreef siedss het volgende:
Zijn er eigenlijk nog een beetje tour/festival speculaties over daft punk?
Wow. Ik weet niet wat ik heb gedaan dat je mij persoonlijk aanvalt, maar ik speel nooit op de persoon, in dit topic heb ik mijn mening ook telkens onderbouwd op puur inhoudelijke gronden, iets waar jij nog wat van kan leren.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 23:59 schreef CoExist het volgende:
[..]
Lazer toch eens op met je mening joh. Je zit altijd elke artiest of album af te kraken. In dit topic, het topic van The Killers en waarschijnlijk nog vele andere. Om het achteraf stiekem toch goed te vinden en dan lobbyen bij Fok!kers om goedkope concert tickets.
Ik snap sowieso niet dat je een album kunt beoordelen nadat deze een dag gelekt is met 192kbps. Koop lekker 't origineel en laat het een paar dagen of weken inzinken.
Discovery werd ook totaal afgebrand in 2001 en na INTERSTELLA 5.5.5.5. sprak ineens iedereen van een meesterwerk.
Wot? Dit is al 10x beter dan wat er op RAM te vinden is:quote:Op dinsdag 14 mei 2013 23:58 schreef JackHerrer het volgende:
[..]
Zijn laatste releases zijn pas weinig inspirerend, en een stuk platter vergeleken met zijn oudere werk.
Geen probleem.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 23:57 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
In plaats van met counter-argumenten te komen van waarom jij het album dan wel goed vindt, ga je mensen met een andere mening uitmaken voor 'autistisch'. Klasse bijdrage.
Tsja, als je een drop wil horen en distorted electro dan ligt er een hele edm-catalogus op dit moment klaar. Niet bijster origineel.quote:Op woensdag 15 mei 2013 00:05 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Wot? Dit is al 10x beter dan wat er op RAM te vinden is:
Bazensitequote:Op dinsdag 14 mei 2013 18:51 schreef Luco het volgende:
http://pitchfork.com/features/cover-story/reader/daft-punk/
Excuses, ik wilde niet persoonlijk worden. Maar de 2 voorgaande topics worden door kornuiten als Mint_Clasnell en nog een paar vol gebaggerd over hoe slecht het album gaat worden en hoe teleurgesteld ze wel niet zijn.quote:Op woensdag 15 mei 2013 00:04 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Wow. Ik weet niet wat ik heb gedaan dat je mij persoonlijk aanvalt, maar ik speel nooit op de persoon, in dit topic heb ik mijn mening ook telkens onderbouwd op puur inhoudelijke gronden, iets waar jij nog wat van kan leren.
Mja, maar dat is RAM ook niet met zijn 70's Chic disco sound. Maar goed, wat is er tegenwoordig nog wel origineel. Ik vind zo'n reactie een redelijke dooddoener. Was deze plaat door Chic of de Bee Gees uitgebracht dan had er geen haan naar gekraaid, of het oubollig genoemd.quote:Op woensdag 15 mei 2013 00:06 schreef JackHerrer het volgende:
[..]
Tsja, als je een drop wil horen en distorted electro dan ligt er een hele edm-catalogus op dit moment klaar. Niet bijster origineel.
Benieuwd of RAM daar een aardige review krijgt. Discover kreeg geloof ik een 6, HAA een 4.9 en de Tron soundtrack een 5.5quote:Op woensdag 15 mei 2013 00:21 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
Bazensite
Als je het ook leest, is het toch bijna onmogelijk om het geen bijzonder album te vinden, de filosofie van die gasten
Bijzonder en goed zijn 2 verschillende dingen hequote:Op woensdag 15 mei 2013 00:21 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
Bazensite
Als je het ook leest, is het toch bijna onmogelijk om het geen bijzonder album te vinden, de filosofie van die gasten
twitter:caricevhouten twitterde op woensdag 15-05-2013 om 00:57:40Haha “@sebastianlenton: Daft Punk, without their helmets: http://t.co/8M15kMKASi” reageer retweet
Maar Alive 2007 kreeg een 8.quote:Op woensdag 15 mei 2013 07:46 schreef Blaxje het volgende:
[..]
Benieuwd of RAM daar een aardige review krijgt. Discover kreeg geloof ik een 6, HAA een 4.9 en de Tron soundtrack een 5.5
Kom op zeg, dit is muziek dat in 2006/2007/2008 hip en geweldig was, maar nu toch echt wel passé.quote:Op woensdag 15 mei 2013 00:05 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Wot? Dit is al 10x beter dan wat er op RAM te vinden is:
Noem eens wat van die talloze dance artiesten die een album op deze manier hebben geproduceerd?quote:Op woensdag 15 mei 2013 00:58 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Leuk dat ze zoveel mogelijk live proberen te spelen op de plaat en geinige studiotrucjes doen, maar sommige users hier doen net alsof ze een nieuw genre hebben uitgevonden, terwijl talloze dance artiesten hen voorgingen daarin.
De 'instrumental'?quote:Op woensdag 15 mei 2013 10:18 schreef Symn het volgende:
Dat nummer met giorgio moroder wordt compleet vergalt door giorgio moroder.
Dat interview er overheen.. Waar slaat dat op!? Hoop dat er nog een versie zonder dat gelul gereleased wordt.
Ik vind het juist een van de beste dingen op de plaat, het maakt het echt een album ipv een collectie potentiele singles.quote:Op woensdag 15 mei 2013 10:18 schreef Symn het volgende:
Dat interview er overheen.. Waar slaat dat op!?
Ja want 8 minuten muziek repeat na Giorgio is nog niet genoeg?quote:Op woensdag 15 mei 2013 10:18 schreef Symn het volgende:
Dat nummer met giorgio moroder wordt compleet vergalt door giorgio moroder.
Dat interview er overheen.. Waar slaat dat op!? Hoop dat er nog een versie zonder dat gelul gereleased wordt.
Ik ga ergens de komende week gewoon de cd halen, heel leuk een geripte stream FLAC of weet ik wat, maar uiteindelijk wil ik gewoon harde media naast de andere DP schijfjes in de kast zettenquote:Op woensdag 15 mei 2013 11:02 schreef Metalbas het volgende:
Er is ondertussen een FLAC versie van de vinyl te vinden. Deze klinkt nog net ff een stukje lekkerder
quote:Op woensdag 15 mei 2013 11:22 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
http://metro.co.uk/2013/0(...)ss-memories-3759675/
quote:Touring will come later.
Zegt-ie nou dat het negatief is dat het op Steely Dan lijkt? Steely Dan is fokking awesomequote:Op woensdag 15 mei 2013 12:00 schreef JackHerrer het volgende:
Een goede omschrijving van het album:
http://www.factmag.com/20(...)emories-fact-review/
Ik heb nu veel meer genoten van de nummers. Ben nog niet om bij alle nummers, maar het klinkt al een heel stuk beter dan eerder. Wellicht was de verwachting veel te hoog en had ik iets anders verwacht.quote:Op woensdag 15 mei 2013 10:55 schreef Fuszy het volgende:
Ik geef hem een tweede kans. Hopelijk ga ik hem veel toffer vinden. Eerste luistersessie vond ik bijzonder saai en langdradig.en als het bij de tweede keer niet lukt, dan plakken we er gewoon een derde en vierde er achteraan.
Nogmaals. Nog niet gehoord. Maar ik kan me vinden in de filosofie van deze post van een ander forum. De kracht van Daft Punk lag in het vinden van een magisch moment in een track van een andere muzikant/band, om er vervolgens een eigen draai aan te geven. Nu proberen ze zichzelf op de plaats van die muzikant/band neer te zetten.quote:I love Daft Punk. But it takes quite a bit of salesmanship to sell your gigantic and intimate audience on a skill set that has not been tested or proven. That skill set is writing original music, start to finish, for a band, without samples. Daft Punk's sampling is what makes them special. Recognizing an awesome moment and arranging it into a new exciting experience. CREATING those awesome moments from scratch are completely different skill sets. The meat, heart, and soul, of almost all their hits belongs primarily to another artist. And they decided to stop sampling those musicians and try to become them. But how can you compete with those great disco acts when you have no experience? Hire a bunch of names from that era and write music for them to play?
You can hear how much of a stretch this is for them and how little experience they have doing it. And so it takes A LOT of hype to try and persuade people they can. I am familiar with their roots as musicians. But playing in a punk band as kids may not qualify you to write original music and lyrics for disco legends. So I figured they would try it with a few tunes and spend the rest of the album cutting up and sampling what they recorded. I was really surprised to find the ENTIRE ALBUM committed to the concept of original songs. No samples, no drum machines, no house. It embodies ALL of their passion, interest, and influence, and very little of their talents and abilities. It isn't even that they suck at it, they are just much much better at other things. Why write 40 year old music if you aren't amazing at it? In the end, you have an over-hyped record for a group that went too far out of their comfort zone. The result is mundane.
Ik weet niet waar je t stukje vandaan hebt, maar deze quote geeft t gevoel dat de schrijver t album ook nog niet gehoord heeft...er zijn wel samples, er zijn wel drummachines en er wordt volop geloopt en gedubt, alleen niet zo in your face als op andere albums, maar heel subtiel waardoor t muzikale gevoel blijft dat je naar oude disco aan het luisteren bent....quote:
Ik denk dat hij het zelf liever minder subtiel heeft dan. Zoals op Homework. Keihard knippen en plakken. Ikzelf geef daar ook de voorkeur aan.quote:Op woensdag 15 mei 2013 12:58 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Ik weet niet waar je t stukje vandaan hebt, maar deze quote geeft t gevoel dat de schrijver t album ook nog niet gehoord heeft...er zijn wel samples, er zijn wel drummachines en er wordt volop geloopt en gedubt, alleen niet zo in your face als op andere albums, maar heel subtiel waardoor t muzikale gevoel blijft dat je naar oude disco aan het luisteren bent....
Goed verhaal welquote:Op woensdag 15 mei 2013 12:00 schreef JackHerrer het volgende:
Een goede omschrijving van het album:
http://www.factmag.com/20(...)emories-fact-review/
Nee, hij bedoelt volgens mij te zeggen dat je geen pompende house a la cajmere moet verwachten, maar meer soft-rock zoals Steely Dan, Doobie Brothers enz.quote:Op woensdag 15 mei 2013 12:53 schreef Tijn het volgende:
[..]
Zegt-ie nou dat het negatief is dat het op Steely Dan lijkt? Steely Dan is fokking awesome
Anders kan goed uitpakken maar dat is voor mij bij dit album niet het geval. Het is gewoon te nietszeggend allemaal. Wel aardig hoor als je RAM in de supermarkt of lift hoort maar niet iets wat je opzet om te luisteren.quote:Op woensdag 15 mei 2013 13:06 schreef YuckFou het volgende:
Ik ben ook opgegroeid met Homework en dat blijft een van mn favoriete albums ever, alleen als je de aanloop naar dit album gevolgd had wist je dat het heel anders zou gaan worden, het evolueren van de muziek naar iets volledig nieuws is soms een bittere pil als je gehecht bent aan de oude sounds.
Ze zijn al 12 jaar muzikaal totaal niet boeiend meer. Maar zijn dat zelf door alle aandacht wel blijven geloven. Ook nog steeds met die maskers lopen enzoquote:Op woensdag 15 mei 2013 12:55 schreef Disorder het volgende:
De kracht van Daft Punk lag in het vinden van een magisch moment in een track van een andere muzikant/band, om er vervolgens een eigen draai aan te geven. Nu proberen ze zichzelf op de plaats van die muzikant/band neer te zetten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |