Die stoppen er juist mee.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:47 schreef Bismarck het volgende:
...of een stapje terug in budget, waarbij ze dan wel willen aanblijven als co-sponsor, maar dat er een nieuwe hoofdsponsor gevonden moet worden. Hoe zit het trouwens met DCM? Blijven zij wel sponsor?
Is daardoor Gaumont een slecht persoon? Of wat probeer je er mee aan te geven?quote:Op maandag 13 mei 2013 22:05 schreef SaintOfKillers het volgende:
Die gast had helaas ook een zeer grote invloed op de sowieso al labiele VDB, denk dat die nu nog wel had rondgelopen als hij Gaumont nooit had ontmoet.
nu DCM er mee stopt.... en dan als hoofdsponsor maanden moeten denken of je doorgaat..... zelden dat tot een goed einde zien komen.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:47 schreef Bismarck het volgende:
...of een stapje terug in budget, waarbij ze dan wel willen aanblijven als co-sponsor, maar dat er een nieuwe hoofdsponsor gevonden moet worden. Hoe zit het trouwens met DCM? Blijven zij wel sponsor?
quote:Vacansoleil trekt de stekker uit de wielerploeg
Nadat gisteren DCM al aankondigde te stoppen met de sponsoring, maakte ook Vancansoleil de beslissing op te stoppen met het sponsoren van de gelijknamige wielerploeg. Volgens De Telegraaf wordt teammanager Daan Luijkx vandaag op het hoofdkantoor van de vakantieaanbieder bijgepraat. Luijkx zou al wel in gesprek zijn met verschillende bedrijven die het hoofdsponsorschap over zouden willen nemen. Vacansoleil zou wel overwegen om als subsponsor verder te gaan.
Later meer
Het zal ook altijd de oude Rabobank ploeg blijven. Is ook niet iets waar je als nieuwe sponsor blij van wordt denk ik.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 10:13 schreef OProg het volgende:
Je zal als sponsor ook voor een lager bedrag bij Vacansoleil in kunnen stappen dan wat ze bij Blanco allemaal willen. Terwijl het commercieel resultaat niet zo heel veel zal verschillen.
Aan de andere kant is Blanco nog altijd met stip de belangrijkste ploeg in Nederland.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 10:15 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Het zal ook altijd de oude Rabobank ploeg blijven. Is ook niet iets waar je als nieuwe sponsor blij van wordt denk ik.
Maar als de ploeg opgeheven wordt worden de contracten toch gewoon ontbonden?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 11:01 schreef Marcoss het volgende:
Ben wel benieuwd wat Rabobank gaat doen als er voor volgend seizoen nog geen sponsor gevonden is. Zijn meerdere renners met nog een contract voor 2014, volgens mij.
Ja, dan wel ja, maar ik vraag me dus af of Rabo ook echt stopt met de financiering. Weet niet of ze aan hebben gegeven dat het enkel voor 2013 geldt..quote:Op dinsdag 14 mei 2013 11:05 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Maar als de ploeg opgeheven wordt worden de contracten toch gewoon ontbonden?
Contract liep nog t/m 2016 toch? Anders kunnen oa LLS, Kruijswijk, Gesink en Mollema toch ook geen contract hebben t/m 2014? Natuurlijk zaten er allerlei clausules in dat contract, dus als ze (ook financieel) willen stoppen met de ploeg, kan dat natuurlijk, maar toch..quote:Op dinsdag 14 mei 2013 11:16 schreef TargaFlorio het volgende:
Waarom zou Rabo na 2013 nog steeds betalen? Hun contract loopt maar tot en met dit jaar.
Je hebt gelijk, het is inderdaad 2016.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 11:19 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Contract liep nog t/m 2016 toch? Anders kunnen oa LLS, Kruijswijk, Gesink en Mollema toch ook geen contract hebben t/m 2014? Natuurlijk zaten er allerlei clausules in dat contract, dus als ze (ook financieel) willen stoppen met de ploeg, kan dat natuurlijk, maar toch..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |