twitter:woordvpolitieBJ twitterde op zondag 12-05-2013 om 16:34:49Media wordt uitdrukkelijk verzocht zich in het persvak te melden en niet het gebied in te gaan. PRT reageer retweet
twitter:rtvutrecht twitterde op zondag 12-05-2013 om 16:34:09Politiewoordvoerder over onderzoek in Geulle. [AUDIO] http://t.co/ZoMXvY1mTH reageer retweet
We weten niks.quote:Op zondag 12 mei 2013 16:34 schreef eight het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd kwam deze gedachte ook als eerste in mij op toen ik het nieuws van dit drama vernam. Een vechtscheiding is voor een man funest aangezien de vrouw veel sterker staat waardoor het heel onrechtvaardig wordt. Je hoeft geen helder licht te zijn om te begrijpen dat dit iemand tot wanhoop kan drijven.
Deze docu (start rond 12 min. ) is typerend voor een vechtscheiding: http://vaderkenniscentrum.blogspot.nl/2012/11/686.html
Neemt niet weg dat dit natuurlijk zeer suggestief is.
Die waren zeker ergens op een camping met gehandicapten een item aan het maken.quote:Op zondag 12 mei 2013 16:36 schreef Toekito het volgende:
is het raar dat ik het een faal van HvN vindt dat ze nog niet in Limburg iemand standbye hadden.
Alsof HvN nog kan falen.quote:Op zondag 12 mei 2013 16:36 schreef Toekito het volgende:
is het raar dat ik het een faal van HvN vindt dat ze nog niet in Limburg iemand standbye hadden.
quote:Op zondag 12 mei 2013 16:34 schreef PoezeligDing het volgende:
En dat Geulle ligt in de buurt van het tankstation waar 'ie toen die avond was geweest? Waarna GSM uit ging enzo?
twitter:RTLNieuwsnl twitterde op zondag 12-05-2013 om 16:38:11De plek in Geulle waar de politie aan het zoeken is, ligt 6 km. van het tankstation waar de vader is gesignaleerd. http://t.co/y7rDmZLTfF reageer retweet
ja, dank voor je bericht! net geluisterdquote:Op zondag 12 mei 2013 16:39 schreef Whiskers2009 het volgende:
Hebben jullie naar de politiewoordvoerder geluisterd?
http://www.rtvutrecht.nl/(...)pter-in-limburg.html
(rechtsboven)
De politiewoordvoerder doet volgens mij zijn uiterste best om zo neutraal mogelijk te klinken, maar volgens mij is dit serieus hoor....quote:Op zondag 12 mei 2013 16:39 schreef Whiskers2009 het volgende:
Hebben jullie naar de politiewoordvoerder geluisterd?
http://www.rtvutrecht.nl/(...)pter-in-limburg.html
(rechtsboven)
twitter:JulianRubenNL twitterde op zondag 12-05-2013 om 16:34:46Locatie waar politie zoekt : http://t.co/vmcYV9t7Lo #visvijver #vermistebroertjes reageer retweet
ja lijkt me een serieuze plek te zijn, hebben waarschijnlijk een zeer betrouwbare tip gekregen, op de eerdere zoekplaatsen was ook geen persvak ingericht...vrees dat dit toch wel een serieuzer bericht isquote:Op zondag 12 mei 2013 16:42 schreef sig000 het volgende:
Lijkt me een logische plek, je gaat toch niet voor niets zo'n eind rijden?
quote:
quote:Op zondag 12 mei 2013 16:34 schreef eight het volgende:
Neemt niet weg dat dit natuurlijk zeer suggestief is.
Helemaal mee eens. Echter met de huidige regelgeving in Nederland mbt. omgangsregeling kinderen na echtscheiding zal Jeroen niet de laatste vader zijn die doordraait. Het blijft toch een actie>reactie, hoe fout het ook is.quote:Op zondag 12 mei 2013 16:36 schreef nummer_zoveel het volgende:
En zoals er mannen zijn die hun kinderen niet zien terwijl ze het willen zijn er ook volksstammen mannen die niet omkijken naar hun kinderen na een scheiding.
Allemaal geen redenen je kinderen te doden.
Dat zou mooi zijn he!quote:Op zondag 12 mei 2013 16:45 schreef nummer_zoveel het volgende:
Laten we hopen dat ze daar zitten te vissen. Mja zal wel niet.
Gewoon iemand die loopt te trollen :pquote:Op zondag 12 mei 2013 16:46 schreef Whiskers2009 het volgende:
Vreemd, op twitter zeggen mensen daar met de auto te rijden en niets te zien, terwijl het gebied volgens de gewonekanalen is afgezet en er een persvak is
twitter:zwembij twitterde op zondag 12-05-2013 om 16:45:26Wij zijn gestopt met zoeken in #Austerlitz naar het zoeken naar #vermistebroertjes reageer retweet
Juist dit soort opmerkingen maken me heel verdrietigquote:Op zondag 12 mei 2013 16:45 schreef nummer_zoveel het volgende:
Laten we hopen dat ze daar zitten te vissen. Mja zal wel niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |