En dan zeggen mensen dat de Sharks chokers zijn!quote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:16 schreef mcbbvb het volgende:
Knap van Boston hoe ze toch nog hebben gewonnen. Ik vind het wel jammer want ik zag liever Toronto doorgaan.
En Caps: 2 goals in de laatste 3 wedstrijden...
Dat zeiden ze van de Caps ook al voor deze play offs, blijkt maar weer waaromquote:Op dinsdag 14 mei 2013 09:25 schreef nyny83 het volgende:
[..]
En dan zeggen mensen dat de Sharks chokers zijn!
Denk het ook niet... ik zei toch al direct dat je alles moest invullen?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 10:42 schreef Saviola het volgende:
Ik snap de Caps echt niethoe kun je gewoon élke keer game 7 op eigen veld verliezen. En dan op zo'n manier ook weer.
En ik zou lachen met de Leafs, maar dit moet echt verschrikkelijk zijndamn
edit: 7 op 8 in mn bracketmaar hijs nog steeds locked dus ik kan niet meer aanvullen denk
![]()
Met zo'n voorsprong win je waarschijnlijk alsnog.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 10:42 schreef Saviola het volgende:
Ik snap de Caps echt niethoe kun je gewoon élke keer game 7 op eigen veld verliezen. En dan op zo'n manier ook weer.
En ik zou lachen met de Leafs, maar dit moet echt verschrikkelijk zijndamn
edit: 7 op 8 in mn bracketmaar hijs nog steeds locked dus ik kan niet meer aanvullen denk
![]()
quote:
Niederreiter speelt in de AHL bij de Bridgeport Sound Tigers waar ook Dalhuisen speelt.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 21:42 schreef emokid het volgende:
[..]Vind het altijd mooi om wat toekomstige (en huidige) prospects te bekijken. Nu je wat namen noemt, vraag ik mij opeens af wat er in hemelsnaam gebeurd is met o.a. Niederreiter. Scheifele lees ik al een tijdje dingen over, namelijk dat het een doelpuntenmachine zou zijn. MacKinnon & Drouin wil ik trouwens wel zien.
Dalhuisen ging tich naar NYI?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 22:37 schreef Katth het volgende:
[..]
Niederreiter speelt in de AHL bij de Bridgeport Sound Tigers waar ook Dalhuisen speelt.
Hij zal eerst in de AHL beginnen, vermoedelijk (net als vele anderen). Bij blessures of opvallend goede prestaties zou hij opgeroepen kunnen worden. Ik weet alleen niet of hij net als rookies bij meer als 8 wedstrijden in de NHL, ook direct een jaar van zijn contract 'verbrandt' (of dat AHL überhaupt ook gewoon telt als een jaar).quote:
Ik bedoelde idd. NYI AHL team, hoop iig het beste voor hem.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 22:55 schreef emokid het volgende:
[..]
Hij zal eerst in de AHL beginnen, vermoedelijk (net als vele anderen). Bij blessures of opvallend goede prestaties zou hij opgeroepen kunnen worden. Ik weet alleen niet of hij net als rookies bij meer als 8 wedstrijden in de NHL, ook direct een jaar van zijn contract 'verbrandt'.
Ik hoop het ook. Dat contract is namelijk slechts voor één jaar.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 22:56 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Ik bedoelde idd. NYI AHL team, hoop iig het beste voor hem.
Ik ook niet echt. Ze troffen Montreal, een team dat laat in het seizoen hopeloos uit vorm was, maar ik vind dat ze verder erg gehyped worden door de commentators. Zo goed zijn ze nou ook weer niet.quote:Op woensdag 15 mei 2013 06:49 schreef GoCanucksGo het volgende:
Penguins toch uiteindelijk wel op hun sokken gewonnen, ik geef de Sens niet heel veel kans deze series.
Waarvoor dan?quote:Op woensdag 15 mei 2013 10:49 schreef emokid het volgende:
Wanneer gaan ze deze gozer levenslang schorsen?
ik moest lachenquote:
Ik ben het helemaal met je eens dat hij moet oppassen want anders gebeurt straks weer hetzelfde alleen deze hit viel wel mee. En ook al is Stoll in orde, als zijn medespelers het te ver vonden gaan hadden ze dat wel even laten weten. Maar nogmaals ik vind dat je gelijk hebt dat hij teveel op het randje speelt en met zijn verleden is dat onverstandig.quote:Op woensdag 15 mei 2013 11:51 schreef emokid het volgende:
Gaat ook alleen niet om die hit specifiek, maar dat (1) hij blijkbaar nog steeds doorgaat met ellebogen uitdelen, (2) dat Stoll in orde is verandert niets aan het feit dat het een elleboog is en blijft, (3) hij nog steeds van geluk mag spreken dat Hossa kan spelen, en (4) het is eerlijk gezegd gewoon een Marc Savard-accident waiting to happen zo lang hij blijft spelen. Zo'n repeat offender met geen noemenswaardige aanvallende of verdedigende kwaliteiten op het ijs kan gewoon niet goed zijn voor de sport. Waardeloze gast.
Als Torres niet op het randje speelt heb je niks aan hem. Het is vrij simpel: als de NHL de overtreding te grof vindt, moeten ze hem schorsen. Daarbij laat je uiteraard ook zijn verleden meewegen. Aangezien hij een repeat offender is schors je hem dus langer.quote:Op woensdag 15 mei 2013 12:38 schreef mcbbvb het volgende:
[..]
Ik ben het helemaal met je eens dat hij moet oppassen want anders gebeurt straks weer hetzelfde alleen deze hit viel wel mee. En ook al is Stoll in orde, als zijn medespelers het te ver vonden gaan hadden ze dat wel even laten weten. Maar nogmaals ik vind dat je gelijk hebt dat hij teveel op het randje speelt en met zijn verleden is dat onverstandig.
Dit. Als een enforcer niet vecht heb je ook niks aan hem, zo is dat ook met aggitators zoals een Torres, Asham etc. En ipv te zeuren over clean hits, moeten ze zeuren over ellebogen die wel gebeuren, maar ongestraft blijven.quote:Op woensdag 15 mei 2013 13:01 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Als Torres niet op het randje speelt heb je niks aan hem. Het is vrij simpel: als de NHL de overtreding te grof vindt, moeten ze hem schorsen. Daarbij laat je uiteraard ook zijn verleden meewegen. Aangezien hij een repeat offender is schors je hem dus langer.
twitter:SWhyno twitterde op woensdag 15-05-2013 om 18:04:37Oates on his view of world championships as player: "I hated it. [I thought] It's the stupidest thing in the world." reageer retweet
twitter:TSNBobMcKenzie twitterde op woensdag 15-05-2013 om 19:22:01SJ's Raffi Torres will have disciplinary hearing with NHL for hit on LA's Jarret Stoll. Sounds like request is for an in-person hearing. reageer retweet
Onderweg naar huis bedoel je. USA - Rusland 8-3 (ondanks goal en assist van Ovi)quote:Op donderdag 16 mei 2013 21:14 schreef emokid het volgende:
Wow, Ovechkin heeft schijnbaar Game 6 en 7 gespeeld terwijl hij een botbreuk had in zijn linkervoet.
En hij is nu onderweg om met het Russisch elftal te spelen op de Worlds. ()
Wat een onzin! Hij wordt geschorst op de uitkomst van een clean hit en elbows op het hoofd zonder blessure gaan vrij uit...quote:Op vrijdag 17 mei 2013 00:59 schreef emokid het volgende:
Raffi Torres geschorst voor de rest van de semi-finals. Wat zullen ze zijn belangrijke bijdrage gaan missen zeg.
Shanahan voor het eerst goed bezig dit seizoen. http://t.co/SLk9gLtadl
Op het randje spelen betekent niet dat de mogelijke headshots maar voor lief genomen moeten worden.
Domme vooral. Dan heb je eindelijk een goede uitgangspositie en dan kom je aan het einde van de wedstrijd in een 5v3 situatie. Nouja, ze hebben in ieder geval gezien dat Quick ook maar een mens is.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |