Dat maakte ik ook nogal eens mee toen ik nog op de oude vestiging kwam. Een keer hadden ze me verlof gegeven op een zaterdag waarvoor ik niets had aangevraagd. Mijn vaste wijk was toen weg. Toen heb ik maar een andere wijk gelopen waarvoor nog niemand was, ik was er toen toch!quote:Op vrijdag 10 mei 2013 14:45 schreef lololo het volgende:
Het gaat weer lekker bij ons met de planning. Ik zou vandaag een heel klein wijkje wegbrengen (minder dan een uur) om de TC uit de brand te helpen. Kom ik op het depot, blijkt daar een heel andere planning te hangen dan op het kantoor en is mijn wijkje al door iemand anders weggebracht. Alleen stonden er wel nog 2 grote wijken. Eentje stond geen naam voor op de planning en bij de andere stond er iemand ingeplanned waarvan ik toevallig weet dat hij vandaag verlof heeft.![]()
Depot maar weer afgesloten en naar huis gegaan.
Veel plezier!!quote:Op vrijdag 10 mei 2013 16:09 schreef gridjuh het volgende:
Ik vond het vandaag ook best weinig post, was vrij snel klaar...:)
Niet erg....morgen heb ik pas stress
Ik ga morgen eerst mijn nieuwe contract inleveren en de oude kleding, dan werken met voor het eerst sinds tijden 3 hah....maar moet daarna naar verjaardag van mijn zwager :| dus word beetje haasten...
EN dan zondag moet ik koekjes bakken voor mijn zwager om smaandags te trakteren, het zijn kontkoekjes(gewoon een hartje uitsteken de punt afsnijden en daarna na het bakken afwerken met "ondergoed") dus is wel leuk, daarna moeder/vaderdag bij mijn ouders thuis
Jij hebt altijd van die vieze praatjes hè Peter2671? Dat valt me echt op!quote:Op vrijdag 10 mei 2013 16:12 schreef peter2671 het volgende:
[..]
Anders wil ik haar wel inwerken hoor![]()
Irritant!quote:Op zaterdag 11 mei 2013 14:10 schreef KatrienDuck het volgende:
Rare dag vandaag bij ons. Voor het laatst op onze vestiging in Stadskanaal. Om 11 u. was de voorbereiding klaar en hebben we met elkaar alle kasten en werkbanken leeggeruimd. Als het goed is, is het hele gebouw nu zo'n beetje leeg en op weg naar de vestiging in Assen. Daar begin ik dus dinsdag. Blegh, niks geen zin in!
Haha, ik wacht vaak ook wat langer af voor ik begin. Vandaag was ik b.v. pas om 11.45u bij het depot terwijl ik een uur eerder kan beginnen. Toch nog wel voor een kwartier m'n regenkleding nodig gehad!quote:Op zaterdag 11 mei 2013 14:54 schreef superkimmi het volgende:
Bui afgewacht en om half 1 begonnen.. nu alweer halfuur thuis.. t stelde compleet niets voor.. 2 foldertjes die zo dun waren dat er 80 folder per bundel zaten xD
Wel nog een buitje van 2 minuten gehad waar ik echt compleet doorweekt van raakte
Ik had die ook, ik vond hem ook niet zo heel vervelend!quote:Op zaterdag 11 mei 2013 15:59 schreef gelestipjes het volgende:
[..]
Die vriendenloterij hah hadden we hier ook, maar geen problemen mee gehad
quote:Op zaterdag 11 mei 2013 23:20 schreef Atmosphere82 het volgende:
[..]
Jij hebt altijd van die vieze praatjes hè Peter2671? Dat valt me echt op!Overigens, is dat echt je
smaak!?!
quote:Op zaterdag 11 mei 2013 17:11 schreef VixenFromHell het volgende:
Ook weer wat leuks net.. ik liep met de kar langs 2 jongens die met de fiets op de weg stonden. Vervolgens gooien ze terwijl ze weg fietsen keihard een of andere bal tegen mijn rug aandeed nog flink zeer ook. En natuurlijk gauw er vandoor he. Misschien vonden ze het niet leuk dat ik heel even die kant op keek
![]()
Toch jammer altijd zulke dingen, ook al een aantal keer uitgescholden..
Standaard antwoord van mij...als ik al antwoord geef op dergelijke zaken: Tis wah!?quote:Op zaterdag 11 mei 2013 23:23 schreef Atmosphere82 het volgende:
Wel vervelend: het begon weer te regenen en ik wilde net de laatste dertig kleine huisjes gaan aflopen maar toen begon er een uiterst zeurderig negatieve praat uitstrooiend oud mens tegen me aan te mekkeren. Ik kan het niet anders omschrijven...Gezeur over 'buitenlanders, de woningbouwstichting, overburen' enz... En als je dan wat terug zegt dan is het luisteren ho maar!
ik kan me er helemaal in vinden, dat bedoelde ik gisteren met bagger,quote:Op zondag 12 mei 2013 11:51 schreef V__L_N het volgende:
Ik had gisteren mijn 2 wijken als een soort ravage. Elke straat minstens 5 poststukken verkeerd. Echt voor andere straten Kampioenen verkeerd ingezet bv. Sommige straten hadden wel 3 bundels.
Ergste nog voorbereider wist dat ze een sooitje waren. Belde me tc om te melden dat ik 2 straten kwijt was (die in mijn andere wijk opdoken). Die wist me dit te vertellen.
Hoezo laat je het dan weggaan?
Was uiteindelijk nog 7 uur onderweg. Was om iets na 6 klaar.. Had daarna nog een bundel met kampioenen en 100%nl en wat andere post terug gebracht op het depo. Dat was echt niet meer te doen. Die fouten waren over de hele 2 wijken verspreid.
Om dat te herstellen had ik de hele route nog een keer moeten lopen.
Het zou geen probleem moeten zijn, want bij post uit bijv. Amerika staat het huisnummer vaak voor de straatnaam ipv er achter, en dat komt ook aan. Dus ik weet niet of het feit dat je post niet is aangekomen iets met die omdraaiing te maken heeft.quote:Op zondag 12 mei 2013 13:00 schreef YoshiBignose het volgende:
Shit ik heb laatst (brievenbuspost) per ongeluk de plaats en postcode omgewisseld. Dus:
Amsterdam 1234 AB ipv 1234 AB Amsterdam.
Je zou denken dat dat niet zo'n groot probleem moet zijn, maar de brief is nu niet aangekomen. Wat nu? Er staat geen retour afzender op. Dit kunnen ze toch wel ontcijferen?!
Haha, ja, die opmerking ben je na 2 keer ook wel zatquote:Op zaterdag 11 mei 2013 17:20 schreef gelestipjes het volgende:
Ik vind het ook altijd zo vervelend als het dan hard regent en echt tig mensen je nog even vertellen dat je het niet getroffen hebt met het weer. Ja, dat had ik zelf ook wel door.
En natuurlijk weer wegwerkzaamheden, waardoor ik door de modder moest. Nou is dat op zich al niet heel leuk, maar nog minder is dat automobilisten gewoon al die borden en hekken negeren en er ook langs gaan, waardoor ik nog meer onder de modder kwam te zitten.
"die blauwe mag je houden "quote:Op zondag 12 mei 2013 13:48 schreef Herfstblad het volgende:
Ik zie ook weleens post waarbij het omgedraaid is en die komt ook gewoon aan.
[..]
Haha, ja, die opmerking ben je na 2 keer ook wel zatNet als de opmerkingen over rekeningen, blauwe enveloppen enzo.
En regen is inderdaad vervelend als je post half uit elkaar valt en de HAH meer papier mache is.
Die Vriendenloterij dingen vond ik meevallen. Die van de Gamma dinsdag vond ik een stuk irritanter
Hier was het redelijk te doen eigenlijk. Ging wel een paar keer regenen, maar gelukkig kon ik meteen schuilen. Gelukkig geen echte fouten. Wel wat kleintjes, maar goed, kan gebeuren
Ja dat is strontvervelend, helemaal als je al zo'n lange dag hebt. Om wanhopig van te worden soms... Komt gelukkig bij mij niet zo heel vaak meer voor, alleen vorige week, toen alle goeien op vakantie waren :-)quote:Op zondag 12 mei 2013 12:59 schreef ophaling10 het volgende:
[..]
ik kan me er helemaal in vinden, dat bedoelde ik gisteren met bagger,
er wordt totaal geen kwaliteit meer geleverd in de vb.
als ik alleen een brief oid zie met een voornaam wordt hij nog bezorgdquote:Op zondag 12 mei 2013 13:48 schreef Herfstblad het volgende:
Ik zie ook weleens post waarbij het omgedraaid is en die komt ook gewoon aan.
[..]
Haha, ja, die opmerking ben je na 2 keer ook wel zatNet als de opmerkingen over rekeningen, blauwe enveloppen enzo.
En regen is inderdaad vervelend als je post half uit elkaar valt en de HAH meer papier mache is.
Die Vriendenloterij dingen vond ik meevallen. Die van de Gamma dinsdag vond ik een stuk irritanter
Hier was het redelijk te doen eigenlijk. Ging wel een paar keer regenen, maar gelukkig kon ik meteen schuilen. Gelukkig geen echte fouten. Wel wat kleintjes, maar goed, kan gebeuren
ik ben geen wereldverbeteraar maar de goede kant gaan we niet opquote:Op zondag 12 mei 2013 14:09 schreef posje het volgende:
[..]
Ja dat is strontvervelend, helemaal als je al zo'n lange dag hebt. Om wanhopig van te worden soms... Komt gelukkig bij mij niet zo heel vaak meer voor, alleen vorige week, toen alle goeien op vakantie waren :-)
heb je nog een poster boven het bed?quote:Op zondag 12 mei 2013 05:35 schreef peter2671 het volgende:
Mogguh
[..]heb ik dat echt
Hé is dat een c*ckring die ze om haar nek heeft?
Nou 'mijn smaak'...ik wilde alleen maar helpen hoor
[ afbeelding ]
[..]Dat is idd minder
![]()
Toevallig dan dat het niet aangekomen isquote:Op zondag 12 mei 2013 13:28 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Het zou geen probleem moeten zijn, want bij post uit bijv. Amerika staat het huisnummer vaak voor de straatnaam ipv er achter, en dat komt ook aan. Dus ik weet niet of het feit dat je post niet is aangekomen iets met die omdraaiing te maken heeft.
Dan gaat het naar onbestelbare stukken in Den Haag en daar trekken ze het open om te kijken of ze er wat mee kunnen.quote:Op zondag 12 mei 2013 16:23 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Toevallig dan dat het niet aangekomen is
Ik heb laatst per ongeluk ook een brief gestuurd zonder huisnummer, uiteraard is deze niet aangekomen, maar er stond geen afzender op dus ik ben benieuwd wat ze ermee doen. Ik hoorde dat ze het dan open maken en proberen te kijken of er iets wijzer uit te worden valt. Vraag me af hoe serieus ze dit doen en hoeveel tijd gaat hier tussen zitten? Kan ik ergens bellen naar een nummer?
Controle? Of heb je weer een aanval gehad?quote:
afgelopen week idd letterlijk het licht bij me uitgegaan.quote:Op zondag 12 mei 2013 17:20 schreef dud0r het volgende:
[..]
Controle? Of heb je weer een aanval gehad?
Bij broertje op bezoek, en werd wakker in Maxima Medisch Centrumquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |