Best ernstig dit...quote:Kinderen van dode man vermist in Doorn
UTRECHTSE HEUVELRUG -
In Doorn is de politie op zoek naar twee jongetjes (7 en 9), die nooit zijn teruggekeerd nadat ze met hun vader op pad waren gegaan.
De vader heeft zelfmoord gepleegd en is gevonden in Het Doornse Gat, meldt de politie volgens RTV Utrecht. Maar van zijn twee zoontjes mist ieder spoor. De kinderen hebben donkerblond haar en een mager postuur.
Dit is toch echt wel dezelfde zaak toch?quote:Op donderdag 9 mei 2013 21:13 schreef maily het volgende:
[..]
In die zaak was toch iemand in een auto gevonden?
Ja, echt raaaaaaaarrrrr dat je bijv. het huis van je zus even aanprijst op je Facebook!quote:Op donderdag 9 mei 2013 21:17 schreef Bayswater het volgende:
Vreemd trouwens dat de moeder een huis op facebook laat staan dat te koop is dat volgens mij van heel iemand anders is gezien de grote trouwfoto en een babykamer.
Met zoveel media aandacht zou ik dat even verwijderen.quote:Op donderdag 9 mei 2013 21:18 schreef Messina het volgende:
[..]
Ja, echt raaaaaaaarrrrr dat je bijv. het huis van je zus even aanprijst op je Facebook!
Ze zal wel wat belangrijkers aan d'r hoofd hebben..quote:Op donderdag 9 mei 2013 21:19 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Met zoveel media aandacht zou ik dat even verwijderen.
Ach, als ze toch al momenteel post op facebook is het een kleine moeite.quote:Op donderdag 9 mei 2013 21:20 schreef Messina het volgende:
[..]
Ze zal wel wat belangrijkers aan d'r hoofd hebben..
Nou, als jij dat vindt, stuur haar een berichtje erover hoe raar het is dat ze één klein kloteberichtje op haar Facebook niet even prive zet.quote:Op donderdag 9 mei 2013 21:20 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Ach, als ze toch al momenteel post op facebook is het een kleine moeite.
ach, meer aandacht voor het huis hequote:Op donderdag 9 mei 2013 21:19 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Met zoveel media aandacht zou ik dat even verwijderen.
Mensen posten wel vaker een te koop staand huis van een bekende op FB of LinkedIn.quote:Op donderdag 9 mei 2013 21:17 schreef Bayswater het volgende:
Vreemd trouwens dat de moeder een huis op facebook laat staan dat te koop is dat volgens mij van heel iemand anders is gezien de grote trouwfoto en een babykamer.
maak je niet druk om de kleine dingen des levensquote:Op donderdag 9 mei 2013 21:20 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Ach, als ze toch al momenteel post op facebook is het een kleine moeite.
ze heeft van de week wel een heleboel andere foto's verwijderd...quote:Op donderdag 9 mei 2013 21:20 schreef Messina het volgende:
[..]
Ze zal wel wat belangrijkers aan d'r hoofd hebben..
Ze zullen het nodig hebben want is ergens in 2008 gekocht.quote:
Daar was toch iemand in een (uitgebrande?) auto gevonden, in de buurt van waar die advocaat woonde? En de advocaat zelf was het niet...quote:Op donderdag 9 mei 2013 21:17 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dit is toch echt wel dezelfde zaak toch?
Ik bedoel, ik heb het druk gehad en niet veel kunnen volgen afgelopen dagen...
Zit ik nu zo mis?
o, dan laat maar, had er verder niet naar gekekenquote:Op donderdag 9 mei 2013 21:25 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Ze zullen het nodig hebben want is ergens in 2008 gekocht.
Verrek joh, ik heb vanwege drukke werkzaamheden de zaken aan elkaar gekoppeld... (ook geen tv gezien zeker 4 dagen)...quote:Op donderdag 9 mei 2013 21:26 schreef maily het volgende:
[..]
Daar was toch iemand in een (uitgebrande?) auto gevonden, in de buurt van waar die advocaat woonde? En de advocaat zelf was het niet...
http://www.omroepbrabant.(...)+Marcel+Senders.aspx
Geeft niet, maar ik ging zelf ook even twijfelenquote:Op donderdag 9 mei 2013 21:31 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Verrek joh, ik heb vanwege drukke werkzaamheden de zaken aan elkaar gekoppeld... (ook geen tv gezien zeker 4 dagen)...
Moet even teruglezen wrs...
Heb hem in de OP gezet, samen met de tijdlijn van RTLquote:Op donderdag 9 mei 2013 21:19 schreef Leandra het volgende:
Linkje naar de tijdlijn nog een keer:
http://www.hartvannederla(...)ing-ruben-en-julian/
Ja, gek, heb mijn tab, krijg allerlei nieuws binnen en heb het dus aan elkaar gekoppeld...quote:Op donderdag 9 mei 2013 21:32 schreef maily het volgende:
[..]
Geeft niet, maar ik ging zelf ook even twijfelen
quote:DONDERDAG
20.30 uur: De politie vindt het burgerinitatief prijzenswaardig, zegt een woordvoerder tegen RTV Utrecht, maar hij vindt het niet verstandig om in het donker door het gebied te lopen. Daarbij zouden de zoekende burgers mogelijke sporen kunnen verstoren. De polite gaat in ieder geval poolshoogte nemen.
18:41 uur: Via Facebook heeft een inwoner van Utrechtse Heuvelrug een oproep gedaan om te zoeken in het Doornse Gat. De bedoeling is dat burgers zich verzamelen om 20 uur op de parkeerplaats bij het Doornse Gat en dan samen het bos inlopen voor een zoekactie.
Is inderdaad niet slim om dat in het donker te doen.... en van die sporen, daar geef ik hem ook gelijk in...quote:Op donderdag 9 mei 2013 21:36 schreef Crazy-M het volgende:
Op de site van de liveblog uit Utrecht:
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |