En ik vind het ook wel knap dat je niet rond neukt.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 13:30 schreef Schaapje1987 het volgende:
[..]
Het is grappig om te lezen dat jij al een stereotype vooroordeel klaar hebt liggen. 2 van mijn beste vrienden en ik zelf zijn alle 3 laatbloeiers en zijn pas ontmaagd rond 25, al ben ik zelf dan nog maagd. Wij alle 3 zijn rond 18 - 19 op ons zelf gaan wonen en ook leven wij gezond, we gaan uit, hebben lol in ons leven, werken, sporten en ga zo maar door.
Wij behoren tot de voorzichtige en wat minder "losse" mensen zoals jij. Wellicht de serieus types die liever een enkele in hun leven wil hebben dan eerst als een konijn rond neuken. Het is jammer dat dit al gelijk afgestempeld wordt op de manier hoe jij het omschrijft.
Maar gelukkig vallen wij ook niet op meiden zoals jij
Al meerdere keren zijn er vriendinnen bij mij na een avondje stappen in bed belandt. Het zijn gewone vriendinnen en doen voldoen(?) zeker aan "mijn eisen" zowel innerlijk als uiterlijk, maar ik zie hen als een vriendin en niet op een andere manier en zo zien hen mij ook.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 17:57 schreef Automatischepiloot het volgende:
[..]
Wat een onzin. Als er een meisje die voldoet aan alle uiterlijke kenmerken die jij aantrekkelijk vindt naakt op jouw bed ligt en seks met je wilt zou jij haar gewoon neuken. Zoniet dan mag je je ballen persoonlijk bij mij komen inleveren.
Stop tegen jezelf te liegen en je gebrek aan sekservaring op een onlogische manier te relativeren anders komt er nooit een verandering in je leven en blijf je maagd tot je dood bent.
Wat moet er dan precies gebeuren voordat je seks met iemand gaat hebben? Wie zie jij wel als potentiële seks kandidaat?quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:31 schreef Schaapje1987 het volgende:
[..]
Al meerdere keren zijn er vriendinnen bij mij na een avondje stappen in bed belandt. Het zijn gewone vriendinnen en doen voldoen(?) zeker aan "mijn eisen" zowel innerlijk als uiterlijk, maar ik zie hen als een vriendin en niet op een andere manier en zo zien hen mij ook.
Dat jij iedereen als een potentiële seks kandidaat ziet betekend niet dat iedereen dat doet.
Het heeft niks met mijn gebrek aan sekservaring te maken noch lieg ik mijzelf voor, er speelt meer mee dan alleen dat.
Meisjes waar ik op val maar waar het gevoel ook wederzijds is. Helaas was het gevoel alleen aan mijn kant zo.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:36 schreef Automatischepiloot het volgende:
[..]
Wat moet er dan precies gebeuren voordat je seks met iemand gaat hebben? Wie zie jij wel als potentiële seks kandidaat?
Bedoel je hiermee die meisjes die bij je in bed lagen?quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:40 schreef Schaapje1987 het volgende:
[..]
Meisjes waar ik op val maar waar het gevoel ook wederzijds is. Helaas was het gevoel alleen aan mijn kant zo.
Ja bijvoorbeeld. Al moet ik zeggen dat ik hen niet als relatie materiaal zie maar meer als een zusje en vice versa, maar daar moet je hen voor kennen om het te begrijpen.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:49 schreef Automatischepiloot het volgende:
[..]
Bedoel je hiermee die meisjes die bij je in bed lagen?
Nee. Geen reet aan.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 20:21 schreef Schaapje1987 het volgende:
Vinden jullie het nou geen uitdaging om een maagd te hebben en om die persoon te kneden?
na je 10e lig je toch ook niet meer met je zusje in bed ?quote:Op vrijdag 10 mei 2013 19:19 schreef Schaapje1987 het volgende:
Ja bijvoorbeeld. Al moet ik zeggen dat ik hen niet als relatie materiaal zie maar meer als een zusje en vice versa, maar daar moet je hen voor kennen om het te begrijpen.
Er zijn vast mensen die dat fijn vindenquote:Op vrijdag 10 mei 2013 20:21 schreef Schaapje1987 het volgende:
Vinden jullie het nou geen uitdaging om een maagd te hebben en om die persoon te kneden?
Ik bedoe het meer omgekeerd zegmaarquote:Op donderdag 9 mei 2013 18:16 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Geen idee, vind het niet erg als iemand maagd is, maar ik zou er niks mee willen.
Maar ik ben dan ook 24 en de types die op die leeftijd en ouder nog maagd zijn, val ik toch niet op.
Ik weet nog wel dat ik ook op mijn 20e dacht dat ik liever geen maagd wildequote:Op vrijdag 10 mei 2013 21:38 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ik bedoe het meer omgekeerd zegmaar
Toen jij 20 was viel je vast op van 22 oid, vond je het toen ook al een probleem?
Vanaf welke leeftijd van jezelf vond je het een probleem worden dat een jongen maagd was?
Joah..quote:Op vrijdag 10 mei 2013 21:54 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Ik weet nog wel dat ik ook op mijn 20e dacht dat ik liever geen maagd wilde
Ik heb er nooit echt zo over nagedacht wanneer het wel of niet een probleem zou zijn, want ik heb dat eigenlijk ook nog nooit gehad dat de ander nog maagd was
Ik denk dat naarmate ik zelf steeds meer ervaring kreeg, ik ook steeds minder graag iemand wilde die nog maagd is.
Ach, meer dan genoeg meiden die het geen probleem vinden!quote:Op vrijdag 10 mei 2013 21:56 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Joah..
Voelt een beetje alsof ik een boot gemist heb.. Moet het schip nu inhalen met een roeiboot.![]()
Naja wel goed voor mijn conditie.
hahahahaquote:Op vrijdag 10 mei 2013 21:56 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Joah..
Voelt een beetje alsof ik een boot gemist heb.. Moet het schip nu inhalen met een roeiboot.![]()
Naja wel goed voor mijn conditie.
Tis meer...quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:05 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Ach, meer dan genoeg meiden die het geen probleem vinden!
Dat komt echt wel goed.
Ik denk dat dat een essentieel vrouw/man probleem is. Vrouwen willen (ongeacht welke leeftijd) een man met ervaring. Maar ze zijn niet bereid om mannen die ervaring op te laten doen. Het lijken wel werkgeversquote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:10 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Tis meer...
Ik zie liefde ervaren als iets erg moois, maar ik ben een enorme pessimist wat dat betreft, geen zin om op liefde te wachten, en als seksmaatje heb je toch even wat minder te bieden als je onzeker bent of wat je doet wel in goede handen valt..
Ervaring geeft zelfvertrouwen.
Man moet zegmaar de touwtjes in handen hebben...quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:48 schreef jaha het volgende:
[..]
Ik denk dat dat een essentieel vrouw/man probleem is. Vrouwen willen (ongeacht welke leeftijd) een man met ervaring. Maar ze zijn niet bereid om mannen die ervaring op te laten doen. Het lijken wel werkgevers
quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:57 schreef jaha het volgende:
Mijn eerste vriendinnetje. Ik werd het bed ingesleurd![]()
kweenie wat voor vriendinnen je hebt dan hoor.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:48 schreef jaha het volgende:
[..]
Ik denk dat dat een essentieel vrouw/man probleem is. Vrouwen willen (ongeacht welke leeftijd) een man met ervaring. Maar ze zijn niet bereid om mannen die ervaring op te laten doen. Het lijken wel werkgevers
Seks is ook maar seks. In het begin bijzonder en nieuw, daarna meer een hobby. Net als zoenen, je doet het een paar keer, wordt er handig in, leert elkaar aanvoelen, snel geleerd. Mij zou het niet uitmaken als iemand nog maagd is.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 13:31 schreef 1-0-8 het volgende:
Op je 25ste nog maagd zijn is tamelijk ongezond.
Geen seks hebben is ongezond. Punt.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 00:02 schreef Kola het volgende:
[..]
Seks is ook maar seks. In het begin bijzonder en nieuw, daarna meer een hobby. Net als zoenen, je doet het een paar keer, wordt er handig in, leert elkaar aanvoelen, snel geleerd. Mij zou het niet uitmaken als iemand nog maagd is.
Er zijn zat mensen van +/- 25 die nog nooit een relatie hebben gehad en ook genoeg mensen, zoals ik, die dat niet doen buiten een relatie. Zo raar is het niet allemaal, zeker niet ongezond.
Jammer dat sommigen alles buiten hun eigen opvattingen scheef aankijken, vooral met dingen die voor iedereen persoonlijk anders zijn. Kun je onmogelijk generaliseren, maar gebeurt toch zo zo vaak. Ook niet echt aantrekkelijk als je het mij vraagt.
Ongezond, ongezond! Meer komt er ook niet uit. Als je daar je punt op baseert dan zegt dat al genoeg.quote:
Dat is fijn...quote:Op zaterdag 11 mei 2013 00:02 schreef Kola het volgende:
[..]
Seks is ook maar seks. In het begin bijzonder en nieuw, daarna meer een hobby. Net als zoenen, je doet het een paar keer, wordt er handig in, leert elkaar aanvoelen, snel geleerd. Mij zou het niet uitmaken als iemand nog maagd is.
Er zijn zat mensen van +/- 25 die nog nooit een relatie hebben gehad en ook genoeg mensen, zoals ik, die dat niet doen buiten een relatie. Zo raar is het niet allemaal, zeker niet ongezond.
Jammer dat sommigen alles buiten hun eigen opvattingen scheef aankijken, vooral met dingen die voor iedereen persoonlijk anders zijn. Kun je onmogelijk generaliseren, maar gebeurt toch zo zo vaak. Ook niet echt aantrekkelijk als je het mij vraagt.
niet ??quote:Op zaterdag 11 mei 2013 00:30 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Dat is fijn...
Maar ik heb vaak de indruk dat vrouwen niet zo goed weten waar ze zich toe aangetrokken voelen...
als ik iemand echt leuk vind zeg ik dat ook niet zo.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 00:34 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
''Maar je bent zo een leuke jongen''
Ja ehh
Leer dat nou eens, vrouwen weten zelf niet wat ze willen.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 00:30 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Dat is fijn...
Maar ik heb vaak de indruk dat vrouwen niet zo goed weten waar ze zich toe aangetrokken voelen...
Leer nou eens: ieder mens wil wat anders. Sommige vrouwen vinden pindakaas vies en andere vrouwen zijn lesbisch.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 10:06 schreef Arriens het volgende:
[..]
Leer dat nou eens, vrouwen weten zelf niet wat ze willen.
Zelfs Freud wist het antwoord nog niet na 40 jaar onderzoek.
Als je 25 bent en nog maagd en daarna naar de hoeren gaat. Wat zeg je dan tegen alle vrouwen die daarna ontmoet:quote:Op zaterdag 11 mei 2013 10:27 schreef Comp_Lex het volgende:
"Als iemand van 25+ nog maagd is, dan vind ik dat wel een afknapper!"
Als je over prostituees begint:
"Nee, nee, nee, dat kan niet! Je moet wachten totdat je een speciaal iemand vindt!"
![]()
![]()
![]()
![]()
keer een miljoen.
Denk dat het je nog zal verbazen hoeveel jongens uit jouw omgeving al een hoer hebben gedaanquote:Op donderdag 9 mei 2013 00:13 schreef titta1992 het volgende:
[..]
Dat is wel een heel groot verschil hoor.
Lijkt me ook niet heel fijn als ik met iemand in bed beland wie nog maagd is.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 02:52 schreef RadioSlut het volgende:
Ik sta er een beetje raar tegenover. Als het een hele leuke en aantrekkelijke kerel is vind ik het niet erg. Dan zou ik het juist als uitdaging zien.
Maar doorgaans zou ik het niet fijn vinden.
Ik weet het, mijn bedoeling van mijn post was dat zelfs 'professionals' geen grip konden krijgen op de wensen van individuen aan de hand van ervaringen van anderen.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 10:32 schreef jaha het volgende:
[..]
Leer nou eens: ieder mens wil wat anders. Sommige vrouwen vinden pindakaas vies en andere vrouwen zijn lesbisch.
Dat zegt niets over andere vrouwen
Met jongens kan dat ook zo zijn. Daarom zou ik dus nogal voorzichtig zijn met een maagd.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 10:43 schreef Mister_Bojangles het volgende:
Overigens is het met een meisje wel oppassen met de ''eerste keer'' imo...
Heb ooit eens een (best leuke) meid achter me aangehad die er al vrij volwassen uitzag, maar ondertussen was ze net 18 toen ik al 22 was. Was net 2 maanden geleden gedumpt door mijn ex, en was flink op jacht om mijn ego weer wat op te krikken om het zo maar te zeggen..
Na het uitgaan met haar in bed beland, en haar ontmaagd. Daarna bleef ze eigenlijk behoorlijk aan me plakken, en pas een half jaar later ging ik eens nadenken dat het misschien toch wel een behoorlijk asociale actie was om daarna niet meer in te gaan op haar verzoeken om te daten ofzo. Nee bedoel ik niet stoer, achteraf had ik dat echt niet moeten doen..
ja naja als ze netjes betaald hebben.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 10:38 schreef Mister_Bojangles het volgende:
[..]
Denk dat het je nog zal verbazen hoeveel jongens uit jouw omgeving al een hoer hebben gedaan![]()
Uit mijn vriendengroep ben ik volgens mij de enige die nog nooit bij een hoer is geweest
Ik kom er nog wel achter of ik eerlijk kan zijn of niet.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 11:03 schreef titta1992 het volgende:
[..]
ja naja als ze netjes betaald hebben.![]()
ik kweet niet of zoizo een jongen wel eerlijk is over zijn bedpartners en hoeveelheid.
Want als je 25 en maagd bent is de enige manier om te neuken bij een hoer?quote:Op zaterdag 11 mei 2013 10:27 schreef Comp_Lex het volgende:
"Als iemand van 25+ nog maagd is, dan vind ik dat wel een afknapper!"
Als je over prostituees begint:
"Nee, nee, nee, dat kan niet! Je moet wachten totdat je een speciaal iemand vindt!"
![]()
![]()
![]()
![]()
keer een miljoen.
Tot dan toe wel blijkbaar en er zijn verder helemaal geen garanties voor de toekomst.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 11:48 schreef Automatischepiloot het volgende:
[..]
Want als je 25 en maagd bent is de enige manier om te neuken bij een hoer?
Dat zal best maar toch denk ik dat ontmaagd zijn door een hoer een grotere afknapper is dan maagd zijn. Ga je dan alleen naar die hoer zodat je kan zeggen: "Ik ben geen maagd meer"?quote:Op zaterdag 11 mei 2013 11:55 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Tot dan toe wel blijkbaar en er zijn verder helemaal geen garanties voor de toekomst.
Als een jongen enorm onzeker is dan liegt ie er om (Kan het weten.. een vriend van me is zo`n onzekere gast, en loopt x op x te vertellen dat hij op z`n 12e al geneukt had, en dat hij elke week wel met die en die in bed ligtquote:Op zaterdag 11 mei 2013 11:03 schreef titta1992 het volgende:
[..]
ja naja als ze netjes betaald hebben.![]()
ik kweet niet of zoizo een jongen wel eerlijk is over zijn bedpartners en hoeveelheid.
Het maakt niet uit welke afknapper groter is. Afknapper = afknapper.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 12:01 schreef Automatischepiloot het volgende:
[..]
Dat zal best maar toch denk ik dat ontmaagd zijn door een hoer een grotere afknapper is dan maagd zijn. Ga je dan alleen naar die hoer zodat je kan zeggen: "Ik ben geen maagd meer"?
Je moet ook niet naar een gewone hoer gaan. Je moet voor een high-class escort gaan die tenminste je gezelschap wilt houden, met je uit wilt gaan enzo. Ze bestaan dus je kan het wel goed doen.quote:Ook denk ik dat naar een hoer gaan weinig goeds doet voor iemand die op late leeftijd nog maagd is. Je zegt eigenlijk tegen jezelf: "Ik kan alleen seks krijgen als ik ervoor betaal". Dit zal niet echt een positieve uitwerking op je zelfvertrouwen hebben en zo krijg je alleen nog maar moeilijker een normale relatie met vrouwen.
Je kan beter aan jezelf werken, oefenen in sociale interacties en op die manier genoeg zelfvertrouwen winnen om een vrouw te verleiden. Met een hoer neuken schiet je niks op, een hoer geeft niks om je ze wilt alleen je geld.
Maar zo gaat het helemaal niet. Zachtjes daalt de regen op je neer, terwijl je eenzaam door de stad slentert. Opnieuw ben je weer alleen thuis gekomen nadat je zo'n beetje al je vrienden hebt zien tongzoenen op het galafeestje, terwijl jij nog geen drie woorden met een vrouw hebt kunnen uitwisselen. Hoe doen die mensen dat toch?quote:Op zaterdag 11 mei 2013 12:01 schreef Automatischepiloot het volgende:
[..]
Dat zal best maar toch denk ik dat ontmaagd zijn door een hoer een grotere afknapper is dan maagd zijn. Ga je dan alleen naar die hoer zodat je kan zeggen: "Ik ben geen maagd meer"?
Ook denk ik dat naar een hoer gaan weinig goeds doet voor iemand die op late leeftijd nog maagd is. Je zegt eigenlijk tegen jezelf: "Ik kan alleen seks krijgen als ik ervoor betaal". Dit zal niet echt een positieve uitwerking op je zelfvertrouwen hebben en zo krijg je alleen nog maar moeilijker een normale relatie met vrouwen.
Je kan beter aan jezelf werken, oefenen in sociale interacties en op die manier genoeg zelfvertrouwen winnen om een vrouw te verleiden. Met een hoer neuken schiet je niks op, een hoer geeft niks om je ze wilt alleen je geld.
Dan is toch nog steeds hetzelfde van toepassing? Een "high-class escort" is nog steeds gewoon iemand die neukt en je gezelschap houdt voor geld. Hoe triest is iemand die een vrouw moet betalen om hem gezelschap te houden? Een stuk triester dan iemand die aan zichzelf en zijn vaardigheid in het communiceren met vrouwen werkt. Sterker nog, voor die laatste heb ik een hoop respect.quote:Op zaterdag 11 mei 2013 12:10 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Het maakt niet uit welke afknapper groter is. Afknapper = afknapper.
[..]
Je moet ook niet naar een gewone hoer gaan. Je moet voor een high-class escort gaan die tenminste je gezelschap wilt houden, met je uit wilt gaan enzo. Ze bestaan dus je kan het wel goed doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |