Nu wel. Ze zijn om 01:30 gestopt met zoeken in het bosquote:Op woensdag 8 mei 2013 00:31 schreef ajacied4lf het volgende:
Apart dat er geen Amber-Alert is rondgegaan?
twitter:AMBER_Alert_NL twitterde op woensdag 08-05-2013 om 01:18:44AMBER Alert: Ruben 9j & Julian 7j, sinds 6mei, #Zeist, gezien met vader in Hyundai Getz 08-NT-BV? http://t.co/TZuT4qEFM9 reageer retweet
twitter:AMBER_Alert_NL twitterde op woensdag 08-05-2013 om 01:58:48Aanvulling: Wie heeft vader (nieuwe foto), Ruben en Julian gezien, evt met al gevonden Hyundai Getz 08-NT-BV? http://t.co/TZuT4qEFM9 reageer retweet
Begraven boven de grond gaat een beetje lastig hequote:Op woensdag 8 mei 2013 03:03 schreef Amarantha het volgende:
Ik vrees dat ze begraven onder de grond liggen..
Dat denk ik ook.quote:Op woensdag 8 mei 2013 03:03 schreef Amarantha het volgende:
Ik vrees dat ze begraven onder de grond liggen..
Ik vermoed inmiddels ook het ergste. Twee zwervende jochies worden wel opgemerkt na zoveel tijd en als ze bij een kennis/familie zouden zijn zou dat nu toch wel gemeld zijn.quote:Op woensdag 8 mei 2013 08:14 schreef FredVleespet het volgende:
Als ze al sinds eergisteren vermist zijn zal die vader ze niet ondergebracht hebben bij familie of iets dergelijks. Dan waren ze allang terecht.
Ik vrees alleen dat het toch geen zin zou hebben gehad, de kinderen waren waarschijnlijk al dood voordat het lichaam van de vader werd gevonden.quote:Op woensdag 8 mei 2013 03:00 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Ik vraag me af waarom het zo lang heeft geduurd. Zoiets moet meteen gebeuren,
Ik zal het onthouden.quote:Op woensdag 8 mei 2013 07:37 schreef El_Matador het volgende:
Dat je jezelf van kant maakt, al(l)a(h) maar van gezonde kinderen blijf je af.
Ik ben er ook bang voor helaas. Wat een drama weerquote:Op woensdag 8 mei 2013 08:18 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik vermoed inmiddels ook het ergste. Twee zwervende jochies worden wel opgemerkt na zoveel tijd en als ze bij een kennis/familie zouden zijn zou dat nu toch wel gemeld zijn.
Niet doen over dingen waar je geen weet van hebt. Sowieso kun je je niet in de gedachtegang van zo iemand verplaatsen.quote:Op woensdag 8 mei 2013 08:41 schreef nummer_zoveel het volgende:
Dit heeft die vent echt gedaan om zijn ex het leven zuur te maken denk ik.
Geloof niet dat iemand zo wreed kan denken. Je denkt sowieso niet meer helder na als je zelfmoord gaat plegen dus het kan best dat hij de jongens daarin mee heeft genomen omdat hij ook voor de kinderen geen uitweg meer zag. Helaaaaaas.quote:Op woensdag 8 mei 2013 08:41 schreef nummer_zoveel het volgende:
Dit heeft die vent echt gedaan om zijn ex het leven zuur te maken denk ik.
Nou, ik vind het anders sterk lijken dat hij bewust zelfmoord heeft gepleegd in dat bos vlakbij om zelf gevonden te worden maar dat het niet de bedoeling is dat die kinderen makkelijk gevonden worden!quote:Op woensdag 8 mei 2013 08:59 schreef JeanPaulBelmondo het volgende:
[..]
Niet doen over dingen waar je geen weet van hebt. Sowieso kun je je niet in de gedachtegang van zo iemand verplaatsen.
Doet me anders denken aan een gescheiden man die met zijn twee kindjes voor de trein sprong net voor hij zijn ex-schoonmoeder vermoord had.quote:Op woensdag 8 mei 2013 09:03 schreef Lpunt het volgende:
[..]
Geloof niet dat iemand zo wreed kan denken. Je denkt sowieso niet meer helder na als je zelfmoord gaat plegen dus het kan best dat hij de jongens daarin mee heeft genomen omdat hij ook voor de kinderen geen uitweg meer zag. Helaaaaaas.
Die man was geestelijk niet in orde, ik zou zijn daden daarom niet zonder meer veroordelen. Bovendien weet niemand wat er gebeurd is.quote:Op woensdag 8 mei 2013 09:04 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Nou, ik vind het anders sterk lijken dat hij bewust zelfmoord heeft gepleegd in dat bos vlakbij om zelf gevonden te worden maar dat het niet de bedoeling is dat die kinderen makkelijk gevonden worden!
Huh?quote:Op woensdag 8 mei 2013 09:04 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Doet me anders denken aan een gescheiden man die met zijn twee kindjes voor de trein sprong net voor hij zijn ex-schoonmoeder vermoord had.
Natuurlijk ben je geestelijk dan niet in orde.quote:Op woensdag 8 mei 2013 09:06 schreef JeanPaulBelmondo het volgende:
[..]
Die man was geestelijk niet in orde, ik zou zijn daden daarom niet zonder meer veroordelen. Bovendien weet niemand wat er gebeurd is.
Dus wij mogen geen conclusies trekken maar jij wel?quote:Op woensdag 8 mei 2013 09:06 schreef JeanPaulBelmondo het volgende:
[..]
Die man was geestelijk niet in orde, ik zou zijn daden daarom niet zonder meer veroordelen. Bovendien weet niemand wat er gebeurd is.
quote:Op woensdag 8 mei 2013 09:07 schreef senesta het volgende:
[..]
Dus wij mogen geen conclusies trekken maar jij wel?
Ja, maar ik denk dat je bedoelde dat hij voor de trein sprong nadat hij zijn ex-schoonmoeder vermoord had?quote:Op woensdag 8 mei 2013 09:07 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Was een aantal jaren geleden. Doet me een beetje aan die zaak denken bedoel ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |