Heb het ook zitten kijken, wat een triest figuurtje was Andy van der Meyde zegquote:Op donderdag 9 mei 2013 22:33 schreef DrDentz het volgende:
Ik heb vanavond naar een aflevering Jouw Vrouw Mijn Vrouw gekeken waarin Andy van der Meyde en Bert van der Veer van vrouw wisselden. Uiteindelijk was Andy na een wilde stapavond spoorloos en werd het programma met 3 personen afgerond.
Ik heb het ook gezien. Ik heb in het topic nog voorgesteld dat zowel Hans, René als Johan zeer goed in dit programma zouden passen en toen werd er uiteraard instemmend gemompeld.quote:Op donderdag 9 mei 2013 22:33 schreef DrDentz het volgende:
Ik heb vanavond naar een aflevering Jouw Vrouw Mijn Vrouw gekeken waarin Andy van der Meyde en Bert van der Veer van vrouw wisselden. Uiteindelijk was Andy na een wilde stapavond spoorloos en werd het programma met 3 personen afgerond.
Zit je weer met mijn kloten te spelen?quote:Op donderdag 9 mei 2013 22:49 schreef DrDentz het volgende:
O heeft dat programma een topic? Ik dacht dat ik de enige was die keek!
Ah joh, doe nou niet zo boos joh.quote:Op donderdag 9 mei 2013 22:50 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Zit je weer met mijn kloten te spelen?
Dit zou nog wel eens het gesprek bij de koffie-automaat kunnen worden.twitter:jvermeer3 twitterde op vrijdag 10-05-2013 om 07:43:29Gm followers. Geen rondje over de stormbaan voor mij want ik ben #aad300 niet. reageer retweet
Het verkondigt anders louter waarheden.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 09:15 schreef Ties02 het volgende:
Zeg wat is dat nou weer voor schijtlollig twitteraccount
twitter:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |