Heb ik een handtekening van.quote:Op maandag 29 februari 2016 13:05 schreef Caland het volgende:
Ik was vroeger altijd fan van Ronald Hamming.
Derhalve hoop ik dat Fortuna behouden blijft.
Toch waren ze met name in de jaren 80 en 90 best aanwezig. En als Fortuna '54 natuurlijk best toonaangevend met grote namen in de gelederen.quote:Op maandag 29 februari 2016 14:46 schreef Pleun2011 het volgende:
Daar ben ik het wel mee eens.. Er zijn weinig mensen die Fortuna zouden missen, lopen al tig jaar maar wat aan te kloten in de marge
Voor 36¤ ben je voor deel eigenaar van deze mooie clubquote:Op maandag 29 februari 2016 13:05 schreef Caland het volgende:
Ik was vroeger altijd fan van Ronald Hamming.
Derhalve hoop ik dat Fortuna behouden blijft.
Dat kan wel zo zijn, maar het voetbal in Limburg is al jaren op sterven na dood als je het mij vraagt.quote:Op maandag 29 februari 2016 15:03 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Toch waren ze met name in de jaren 80 en 90 best aanwezig. En als Fortuna '54 natuurlijk best toonaangevend met grote namen in de gelederen.
quote:Hendriks trekt helpende hand terug: 'Wil geen risico lopen'
Fortuna Sittard leek bij Arnold Nol Hendriks de laatste honderdduizend euro te kunnen lenen om de club voor het betaald voetbal te behouden, maar de bekende suikeroom van Roda JC Kerkrade trekt zijn financiële steun in.
In een eerste gesprek zei de textielmagnaat nog een financiële bijdrage toe, maar alleen als Fortuna iemand vond die garant wilde staan voor het bedrag dat hij de club zou lenen. 'Ze zijn bang dat dat niet lukt', zei Hendriks in het radio-programma Langs de Lijn En Omstreken.
'Ik had twee mensen aangedragen, maar die doen het niet. Ze zijn bang dat ze niet op tijd nog iemand kunnen vinden. Roda JC is mijn club, maar ik had Fortuna graag geholpen. Ik wil er alleen geen risico mee lopen. Ik heb al meerdere clubs geholpen waarmee het niet goed is afgelopen. Dat houdt een keer op. Ik ben ook al 78 jaar oud, dus ik ga niet nog eens vijf jaar wachten.'
De groen-gelen, die in 2009 nog afzagen van een fusie met de Kerkraadse Eredivisionist, hebben een gat van liefst negen ton in hun begroting. De club haalde de afgelopen periode al acht ton op, maar al dat harde werk is niets waard als er voor dinsdag 9.30 uur geen ton binnenkomt. Het benodigde bedrag is nog niet behaald. 'Sittard heeft meer dan honderdduizend inwoners', rekende Hendriks voor. 'Bij twee, drie euro per inwoner waren ze er geweest.'
Mocht Fortuna er niet op tijd in slagen het gat in de begroting te dichten, zou de Limburgse club na Haarlem, RBC Roosendaal, AGOVV Apeldoorn en SC Veendam de vijfde Eerstedivisionist zijn die deze eeuw failliet gaat.
Makkelijk praten, Fortuna degradeerde net op het moment dat ze nieuw stadion hadden en is daar nooit meer bovenop gekomen. Puur pech.quote:Op maandag 29 februari 2016 13:11 schreef hafcfan het volgende:
Als je geen bestaansrecht hebt en telkens in de schulden komt, moet de stekker er maar eens uit worden getrokken.
Niet net op dat moment . Hadden het al 3/4 jaar voordat ze eruit gingen.quote:Op maandag 29 februari 2016 23:45 schreef Donnis het volgende:
[..]
Makkelijk praten, Fortuna degradeerde net op het moment dat ze nieuw stadion hadden en is daar nooit meer bovenop gekomen. Puur pech.
Kan het niet zo zijn, dat het nieuwe stadion te ver weg ligt? De oude Baandert was altijd een van de volste stadions in de Eerste divisie.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 01:28 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Niet net op dat moment . Hadden het al 3/4 jaar voordat ze eruit gingen.
Wat ze de das omdeed is dat ze Van Bommel en Hofland gingen vervangen met kutspelers tegen een hoog salaris en daardoor degraderen . En ja dan werkt een duur stadion niet mee idd
twitter:marcotimmer twitterde op dinsdag 01-03-2016 om 11:04:06De kans is klein dat de #knvb vandaag iets over #fortunasittard besluit.De licentiecommissie moet eerst de cijfers beoordelen bij inlevering reageer retweet
Topklassers die wel willen gewoon doorschuiven, zie Achilles '29quote:Op dinsdag 1 maart 2016 12:02 schreef hafcfan het volgende:
Straks heb je geen JL meer over.De helft bestaat straks ui beloften elftallen.
roep maar niet te hard, zo lekker gaat het bij jullie club ook nietquote:
Ado Den Haag leeft al tientallen jaren op het randje. Hebben lange periodes gekend waarin het op sterven na dood was. Kwam er uiteindelijk weer bovenop, ging een X aantal jaren redelijk tot goed en stortte weer hetzelfde diepe ravijn in en wist er weer bovenop te komen. Zo gaat het al jaren en zo zal het altijd met een club als Den Haag blijven gaan. Die gaan niet zo maar failliet.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:42 schreef Xummon het volgende:
[..]
roep maar niet te hard, zo lekker gaat het bij jullie club ook niet
hetzelfde roept hier men in Sittard, clubs is al paar keer "dood" verklaard maar herrijst toch telkens weerquote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:44 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ado Den Haag leeft al tientallen jaren op het randje. Hebben lange periodes gekend waarin het op sterven na dood was. Kwam er uiteindelijk weer bovenop, ging een X aantal jaren redelijk tot goed en stortte weer hetzelfde diepe ravijn in en wist er weer bovenop te komen. Zo gaat het al jaren en zo zal het altijd met een club als Den Haag blijven gaan. Die gaan niet zo maar failliet.
Maar bij ADO komen nog fans. Bij Fortuna komen 700 man.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:46 schreef Xummon het volgende:
[..]
hetzelfde roept hier men in Sittard, clubs is al paar keer "dood" verklaard maar herrijst toch telkens weer
quote:Op dinsdag 1 maart 2016 15:27 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Maar bij ADO komen nog fans. Bij Fortuna komen 700 man.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |