Ik vind persoonlijk jeans mooier als ze een kleine cuff hebben. Goede sokken/blote voeten, goed schoeisel en gaanquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als ook van de sarcastische opmerkingen
quote:Op dinsdag 7 mei 2013 14:28 schreef bokkepoot het volgende:
Momo liefhebbers niet klikken op de spoiler, ik heb mijn 201 gemaaktIk weet niet meer waar ik m'n swatches heb gelaten om evt crotchrips te maken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Love will tear us apart (Joy Division)
Je kunt voor een paar sleuro zo een stukje selvage kopen.quote:Op dinsdag 7 mei 2013 14:30 schreef don-diablo het volgende:
Ik weet niet meer waar ik m'n swatches heb gelaten om evt crotchrips te maken.
Als mijn telefoon er nu nog door komt verdient ie een lintjequote:
Zag het gisteren toevallig voorbij komen op de site van TdN, maar nog nooit gebruikt.quote:Op dinsdag 7 mei 2013 14:37 schreef Grachtenpinguin het volgende:
Iemand hier die wel eens die Mr Black denim spray heeft gebruikt?
Werkt dat spul?
prOnquote:
quote:Op dinsdag 7 mei 2013 14:28 schreef bokkepoot het volgende:
Momo liefhebbers niet klikken op de spoiler, ik heb mijn 201 gemaaktNice en clever idd om ze te gebruikenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die Elhaus is focking prOnhebbbuhhh
http://supertalk.superfut(...)icial-thread/page-68
[ Bericht 9% gewijzigd door Ali_Ilegali op 07-05-2013 15:22:09 ]We fear that which we cannot see
Geef me wat tijd om wat kilo's aan te komen.quote:Op donderdag 9 mei 2013 11:20 schreef Ali_Ilegali het volgende:
http://supertalk.superfut(...)-lot12-size-34-bnwt/
voor wie
Als je zo'n broekje koopt moet de fit wel perfect zijn natuurlijk. Al geilen sommigen hier meer op Fades dan fit...quote:Op donderdag 9 mei 2013 11:52 schreef Pedroo het volgende:
Goed heet soaken die Samurai en hopelijk krimpt ie dan naar een 32/33.
Is dat zo? Heb juist het gevoel dat de fits hier in het topic prima in orde zijn.quote:Op donderdag 9 mei 2013 12:05 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Als je zo'n broekje koopt moet de fit wel perfect zijn natuurlijk. Al geilen sommigen hier meer op Fades dan fit...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |