Je vat het verkeerd op. Ik bedoel dat het niet compleet afhankelijk is van een computer.quote:Op vrijdag 3 mei 2013 23:36 schreef dikkedaniel het volgende:
[..]
Jij zegt dat Android niet afhankelijk is van itunes. Maar dat is logisch want android is niet van apple. Dus wtf heeft android te maken met itunes?
normale mensen kunnen ieder jaar gewoon een nieuwe highendtelefoon kopen hoor, als ze dat zouden willenquote:Op vrijdag 3 mei 2013 23:36 schreef SGYENZO het volgende:
[..]
Haal jij dan maar even 800 euro tevoorschijn. I would love to see you do that.
Jouw haat op acer snap ik ook nooit. ze hebben gewoon de zelfde hardware als een goedkope asus. heb je al eens eeb wat duurdere acer in de handen gehad?quote:Op vrijdag 3 mei 2013 23:29 schreef Dimens het volgende:
[..]
Er zijn ook tieners die sparen.
Sowieso snap ik de link die jij gepost hebt nu al helemaal niet meer. Je schept op dat de Samsung Galaxy S4 beter is dan de iPhone 5 en daarom is Android beter, maar hebt zelf een falende Samsung Galaxy Advance.
is ios ook al niet meerquote:Op vrijdag 3 mei 2013 23:39 schreef SGYENZO het volgende:
[..]
Je vat het verkeerd op. Ik bedoel dat het niet compleet afhankelijk is van een computer.
Snap je.quote:Op vrijdag 3 mei 2013 23:39 schreef Haque het volgende:
[..]
Jouw haat op acer snap ik ook nooit. ze hebben gewoon de zelfde hardware als een goedkope asus. heb je al eens eeb wat duurdere acer in de handen gehad?
Ik geef toch aan waarom ik Acer slecht vind? En ja, ik heb de duurdere Acer's in mijn handen gehad en nee, ik was niet onder de indruk. Dezelfde troep als de goedkope modellen die zij voeren.quote:Op vrijdag 3 mei 2013 23:39 schreef Haque het volgende:
[..]
Jouw haat op acer snap ik ook nooit. ze hebben gewoon de zelfde hardware als een goedkope asus. heb je al eens eeb wat duurdere acer in de handen gehad?
die goedkope acerlaptops vallen van ellende uitelkaar na twee jaar manquote:Op vrijdag 3 mei 2013 23:39 schreef Haque het volgende:
[..]
Jouw haat op acer snap ik ook nooit. ze hebben gewoon de zelfde hardware als een goedkope asus. heb je al eens eeb wat duurdere acer in de handen gehad?
Toen ik nog mijn iPhone gebruikte, was ik totaal onafhankelijk van mijn computer. Maar oké, hoe zet jij dan muziek op jouw telefoon?quote:Op vrijdag 3 mei 2013 23:39 schreef SGYENZO het volgende:
[..]
Je vat het verkeerd op. Ik bedoel dat het niet compleet afhankelijk is van een computer.
Als je iPhone eens vastzit in het bekende 'kabeltje met itunes scherm' wie to the rescue? iTunes. Muziek, wie to the rescue? iTunes.quote:
Met de Simple Mp3 app. Zo naar je sd.quote:Op vrijdag 3 mei 2013 23:42 schreef Dimens het volgende:
[..]
Toen ik nog mijn iPhone gebruikte, was ik totaal onafhankelijk van mijn computer. Maar oké, hoe zet jij dan muziek op jouw telefoon?
En wat doe je als jouw Android toestel niet meer opstart?quote:Op vrijdag 3 mei 2013 23:43 schreef SGYENZO het volgende:
[..]
Als je iPhone eens vastzit in het bekende 'kabeltje met itunes scherm' wie to the rescue? iTunes. Muziek, wie to the rescue? iTunes.
Ik heb in maanden mijn iPhone niet meer aangesloten op mijn Mac en toch heb ik zonder tussenkomst van iTunes iedere dag nieuwe muziekquote:Op vrijdag 3 mei 2013 23:43 schreef SGYENZO het volgende:
[..]
Als je iPhone eens vastzit in het bekende 'kabeltje met itunes scherm' wie to the rescue? iTunes. Muziek, wie to the rescue? iTunes.
Naar de winkel, en als je iPhone niet meer opstart?quote:Op vrijdag 3 mei 2013 23:44 schreef Dimens het volgende:
[..]
En wat doe je als jouw Android toestel niet meer opstart?
In DFU zetten en herstellen, klaarquote:Op vrijdag 3 mei 2013 23:45 schreef SGYENZO het volgende:
[..]
Naar de winkel, en als je iPhone niet meer opstart?
Jij bent dus afhankelijk van de winkelier terwijl mensen met een iPhone hem dus aan iTunes kunnen hangen? Ik zou het wel weten hoor.quote:Op vrijdag 3 mei 2013 23:45 schreef SGYENZO het volgende:
[..]
Naar de winkel, en als je iPhone niet meer opstart?
Zeker zo'n simpele app. Niet direct naar je muziek library.quote:Op vrijdag 3 mei 2013 23:44 schreef RolStaart-Beer het volgende:
[..]
Ik heb in maanden mijn iPhone niet meer aangesloten op mijn Mac en toch heb ik zonder tussenkomst van iTunes iedere dag nieuwe muziek
Ik zou Spotify niet bepaald simpel noemen. En daarbij hoef ik het ook niet in mijn library te hebben.quote:Op vrijdag 3 mei 2013 23:46 schreef SGYENZO het volgende:
[..]
Zeker zo'n simpele app. Niet direct naar je muziek library.
ik herhaal: als hij NIET meer opstartquote:Op vrijdag 3 mei 2013 23:45 schreef RolStaart-Beer het volgende:
[..]
In DFU zetten en herstellen, klaar
en als je androidapparaat vastnaait? Juist.quote:Op vrijdag 3 mei 2013 23:43 schreef SGYENZO het volgende:
[..]
Als je iPhone eens vastzit in het bekende 'kabeltje met itunes scherm' wie to the rescue? iTunes. Muziek, wie to the rescue? iTunes.
De kans dat je een iOS-device bricked is nog kleiner dan dat jij morgenochtend om 8.00 uur opgehaald wordt door aliens.quote:
echt? Geloof er niets vanquote:Op vrijdag 3 mei 2013 22:58 schreef Dimens het volgende:
Ik heb trouwens een Windows Phone. Ik was altijd een hipster met Apple en ik wil geen Android nerd zijn, nu loop ik voor op de rest van de menigte met mijn Nokia Lumia 920.
De muziek die je daar vandaan haalt is van bagger kwaliteit. 128Kbps of zoquote:
Je zei als hij NIET meer opstart. Maar als ie in een soort DFU zit, Power button + home button + volume up naar recovery en dan factory wipequote:Op vrijdag 3 mei 2013 23:46 schreef Dimens het volgende:
[..]
Jij bent dus afhankelijk van de winkelier terwijl mensen met een iPhone hem dus aan iTunes kunnen hangen? Ik zou het wel weten hoor.
DAT KOS GELT MEJONGE HEPT HIJ TOGNIEEEEEquote:Op vrijdag 3 mei 2013 23:47 schreef RolStaart-Beer het volgende:
[..]
Ik zou Spotify niet bepaald simpel noemen. En daarbij hoef ik het ook niet in mijn library te hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |