Voor de vlaai kom ik naar het hotel. Rij ik jullie daarna naar de kroeg.quote:Op woensdag 1 mei 2013 22:06 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Kom je ook naar het hotel dan?![]()
Want daar is de vlaai.En shotjes
Acherrum!quote:
Gezellig!quote:Op woensdag 1 mei 2013 22:07 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Voor de vlaai kom ik naar het hotel. Rij ik jullie daarna naar de kroeg.
Drank doe ik niet aan.
Wat een omwegquote:Op woensdag 1 mei 2013 21:54 schreef Toekito het volgende:
[..]
nou nee ik zal het uitleggen.
Ik zat in de bus richting metro leidschendam-voorburg, en die bus rijdt naar leiden cs. Maar ik zat dus na werk beetje op FOK! en muziek te luisteren toen ik ineens 6 dames in zag/hoorde stappen. Dus ik was afgeleid door al het Oranje om me heen *kuch* bavariajurkjes *kuch* en ineens was de bus al voorbij mijn halte. En aangezien ik de weg NIET ken daar en wel best zat in het zonnetje ben ik blijven zitten tot het centraal station van Leiden en ben vanaf daar naar Rotterdam gegaan. Via Starbucks uiteraard.
Ja scheelde een uur maar ik had niet veel geld op OV-chip en stel ik stap uit bij 1 a 2 haltes verder dan die metrohalte en ik kan niet terug omdat ik in de min sta....Eerst een pinautomaat zoeken voor een los kaartje of een OV-oplaadpunt. Dit leek me het meest relaxedquote:
Ik heb wel iets, maar het is niks met vogeltjesquote:Op woensdag 1 mei 2013 22:40 schreef Cee het volgende:
Ik heb echt helemaal niks vogelachtigs om aan te trekken en de tijd begint te dringen en PANIEK EN SENSATIE.
Vertrouwdquote:Op woensdag 1 mei 2013 22:40 schreef Cee het volgende:
Ik heb echt helemaal niks vogelachtigs om aan te trekken en de tijd begint te dringen en PANIEK EN SENSATIE.
Time flies like a bird when you're having bitterballen!quote:Op woensdag 1 mei 2013 22:46 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Vertrouwd![]()
Is het werkelijk al bijna een jaar geleden?
ja.quote:Op woensdag 1 mei 2013 22:49 schreef Takaiki het volgende:
Moeten we nu ook allemaal dronken worden en Birds meelallen om in Anoukstyle te blijven?
quote:Op woensdag 1 mei 2013 22:09 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Which reminds me dat ik nog een patroon ging zoeken om mijn geweldige stofje om te kunnen toveren in een geweldig jurkje met vogeltjes.
Hmmm, dan moet ik maar gauw gaan oefenenquote:Op woensdag 1 mei 2013 22:49 schreef Takaiki het volgende:
Moeten we nu ook allemaal dronken worden en Birds meelallen om in Anoukstyle te blijven?
Jup, met alleen een tatoo sleeve redden we het niet meer nu!quote:Op woensdag 1 mei 2013 22:49 schreef Takaiki het volgende:
Moeten we nu ook allemaal dronken worden en Birds meelallen om in Anoukstyle te blijven?
Maar ik ben de BOBquote:Op woensdag 1 mei 2013 23:00 schreef Greys het volgende:
[..]
Jup, met alleen een tatoo sleeve redden we het niet meer nu!
Dan zit er niks anders op dan dat de gehele inhoud van de Takketaxi toch maar blijft slapenquote:
quote:Op woensdag 1 mei 2013 23:07 schreef Greys het volgende:
[..]
Dan zit er niks anders op dan dat de gehele inhoud van de Takketaxi toch maar blijft slapen
Jaquote:Op woensdag 1 mei 2013 23:29 schreef Takaiki het volgende:
Ik heb deze aan: het ESF logo
http://www.wehkamp.nl/dam(...)=1,19,4,17&PI=2&SM=0
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |