FOK!forum / Aftreden koningin / [Live-topic] Inhuldiging Koning Willem-Alexander #30 long live the kin
#ANONIEMdinsdag 30 april 2013 @ 20:01
2K3hS.png


U weet het vast nog wel, 28 januari. De Rijksvoorlichtingsdienst maakte bekend dat Beatrix 's avonds een toespraak zou houden op de Nederlandse televisie. Erg spannend allemaal, en zoals verwacht maakte ze bekend dat ze afstand nam van de troon en het stokje door zou geven aan Prins Willem-Alexander. Het is 30 april, het is zo ver. Wat staat ons te wachten?

SPOILER
2216a_saluutbatt.__tuijl_.JPG


De dag begint om 9:00 met saluutschoten vanaf het IJ, net als bij eerdere inhuldigingen. Dit keer valt de eer toe aan het fregat Evertsen. Al varend zal er 101 keer geschoten worden. Voor dat aantal is gekozen omdat 100 staat voor 'heel veel'. "Om het onbegrensde van het eerbetoon aan te tonen komt er nog een schot bij", legt een woordvoerder van Defensie uit.

De Evertsen zal 's avonds, bij de Koningsvaart, ook nog op het IJ liggen. Het is dan het grootste schip daar.

Het schip heeft op het moment van het saluut nog de aanduiding 'Harer Majesteits', maar vanaf het moment van de inhuldiging van de nieuwe koning verandert dat voor alle Nederlandse marineschepen in 'Zijner Majesteits'.

De marineschepen hoeven door de wijziging niet overgeschilderd te worden, zegt een woordvoerster van Defensie. Alleen op een plaquette ter hoogte van de midscheeps is het predicaat in gouden letters aangebracht.

Het patrouilleschip Zeeland is het eerste schip dat al bij oplevering het voorvoegsel Zr. Ms. krijgt. Het komt in augustus in de vaart.

3143181428.jpg


Koningin Beatrix tekent tussen 10:00 en 10:30 de Akte van Abdicatie in de Mozeszaal van het Koninklijk Paleis. Vooraf neemt ze voor de laatste keer als koningin het woord, waarna de directeur van het Kabinet der Koningin de akte in zijn geheel voorleest.

Zodra Beatrix haar handtekening heeft gezet, is Willem-Alexander automatisch koning. Hij ondertekent de akte, gevolgd door zijn echtgenote Máxima. Daarna tekenen de overige getuigen de Akte. Dit zijn de voorzitters van de Eerste en Tweede Kamer, de ministers van het Koninkrijk, de vice-president van de Raad van State, de leden van de deputaties uit Aruba, Curaçao en Sint Maarten, de Commissaris van de Koning in de provincie Noord-Holland, de burgemeester van Amsterdam en de directeur van het Kabinet van de Koning.

Beatrix is vanaf dit moment Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden. Prinses Amalia is als eerste in de lijn van troonopvolging de Prinses van Oranje. Zij is ook aanwezig bij de ceremonie, samen met haar zussen en andere leden van het Koningshuis.

Twee keer eerder werd in de Mozeszaal de Akte van Abdicatie getekend: door Wilhelmina in 1948 en door Juliana in 1980. De eerste Nederlandse abdicatie, die van Willem I, vond plaats in de troonzaal van Paleis Het Loo in Apeldoorn in 1840. De akte blijft eigendom van de koninklijke familie, maar wordt uiteindelijk bewaard in het Nationaal Archief. Na de inhuldiging zal de akte tentoongesteld worden in de Nieuwe Kerk.

Bijbels
De zaal waar de akte wordt getekend, heette vroeger de Vroedschapskamer. Toen het paleis nog stadhuis van Amsterdam was, kwam hier de vroedschap bijeenkwam. Die raad van burgers hielp de vier burgemeesters bij belangrijke beslissingen.

De ruimte wordt nu Mozeszaal genoemd vanwege het enorme schilderij aan de binnenmuur, waarop te zien is hoe Mozes zeventig oudsten aanstelt om hem te helpen het volk Israël te leiden. De heren van de vroedschap zagen zichzelf ongetwijfeld weerspiegeld in het Bijbelse tafereel. In de zaal hangt ook een werk van Govert Flink van Salamo die om wijsheid vraagt.

Het Mozes-schilderij werd in 1737 gemaakt door Jacob de Wit. Hij was blijkbaar zo trots op de opdracht dat hij twee zelfportretjes in het werk verstopte. Hij vervaardigde ook de trompe-l'oeils in de zaal: dertien schilderijen drie sprekend op marmeren beeldhouwwerken lijken. Deze manier van werken staat bekend als grisaille (grauwtekening), maar doordat De Wit er een meester in was, worden ze ook wel witjes genoemd.

prinsjesdag%20balkonscene%20ANP%20LEX%20VAN%20LIESHOUT.jpg


Nadat de troonswisseling heeft plaatsgevonden, presenteert de nieuwe koning zich tussen 10:30 en 10:50 op het balkon van het paleis aan het volk. Beatrix, inmiddels Prinses der Nederlanden, neemt het woord en introduceert haar zoon. Daarna houdt Willem-Alexander zijn eerste toespraak en klinkt het Wilhelmus.

Naast Willem-Alexander en Beatrix doet ook de nieuwe koningin Máxima mee aan de balkonscène. Als het Wilhelmus heeft geklonken, komen bovendien de prinsessen Amalia (de nieuwe troonopvolger), Alexia en Ariane naar buiten.

Op de Dam is plaats voor zo'n 20.000 mensen die de kersverse koning en zijn gezin kunnen aanschouwen.

Kunstgebit
Het balkon is in 1808 gebouwd op bevel van koning Lodewijk Napoleon, de eerste bewoner van het Paleis, dat daarvoor dienst deed als stadhuis van Amsterdam. In 1938 werd het verkleind enwerden vergulde lauwerkransen met de Nederlandse leeuw aangebracht, met kroon, zwaard en pijlen.

In het verleden is de balkonscène niet altijd vlekkeloos verlopen. In 1980 werd er een rookbommetje afgestoken en waren Juliana en Beatrix moeilijk te verstaan door het gejoel van demonstranten.

In 1948 juichte Wilhelmina iets te enthousiast voor de nieuwe koningin en schoot haar kunstgebit los. Ze wist het te verbloemen door haar driewerf hoera iets meer binnensmonds af te maken.

case_verenigde_vergadering_HK_tcm118-107348.jpg


De inhuldiging van de nieuwe koning vindt plaats tijdens een Verenigde Vergadering van de beide Kamers der Staten-Generaal, de Eerste en Tweede Kamer. Dit zal gebeuren rond 13:30. Voorzitter Fred de Graaf van de senaat opent die bijeenkomst aan het begin van de middag.

In 1980 werd bij opening eerst opgesomd wie van de 225 parlementsleden niet aanwezig zijn. Afwezig zijn in ieder geval de SP'ers Karabulut en Bashir, die eerder dit jaar zeiden dat ze geen eed van trouw aan Willem-Alexander persoonlijk willen zweren.

Voor het eerst zijn er ook volksvertegenwoordigers aanwezig die niet de eed van trouw aan Willem-Alexander zullen zweren: Tweede Kamerleden Thieme en Ouwehand en senator Koffeman van de Partij voor de Dieren. Zij zijn aanwezig om de nieuwe koning eer te bewijzen, maar zeggen dat ze al een eed van trouw hebben gezworen bij de aanvaarding van hun ambt.

Nadat is vastgesteld wie aanwezig is, maken prinses Beatrix en de overige leden van de koninklijke familie de oversteek van het Paleis op de Dam naar de Nieuwe Kerk. In het verleden gebeurde dat onder een pergola die was versierd met witte visnetten, een verwijzing naar de Scheveningse vissers die koning Willem I op het strand onthaalden bij zijn terugkeer in Nederland.

Beatrix9.jpg


Om 14.00 uur maakt de nieuwe koning samen met koningin Máxima de oversteek van het Koninklijk Paleis naar de Nieuwe Kerk. Het Korps Rijdende Artillerie van de Koninklijke Landmacht vuurt op dat moment elke 5 seconden een saluutschot af op het Defensieterrein aan het IJ.

Willem-Alexander draagt een rokkostuum met daarover heen de koningsmantel. De mantel die al sinds 1815 wordt gebruikt bij inhuldigingen, hoefde volgens de RVD niet te worden gerestaureerd of aangepast aan de lengte en lichaamsbouw van de koning.

De herauten en koningen van wapenen openen de koninklijke stoet. De herauten die Willem-Alexander heeft gekozen zijn de wetenschapper Robbert Dijkgraaf, Olympische kampioene Anky van Grunsven en secretaris-generaal van het ministerie van Buitenlandse Zaken, Renée Jones-Bos. De koningen van wapenen zijn generaal Peter van Uhm en ruimtevaarder André Kuipers.

In het cortège wordt het rijkszwaard, dat symbool staat voor de macht van de koning meegedragen door de Commandant der Strijdkrachten, generaal Tom Middendorp. De rijksstandaard met het Nederlandse wapen wordt gedagen door de Inspecteur-Generaal der Krijgsmacht, luitenant-generaal Ton van Ede.

Niet gekroond
Als Willem-Alexander aankomt bij de ingang ontvangt de ceremoniemeester hem met de uitroep 'De koning!', waarna hij onder begeleiding van het Wilhelmus naar zijn troon schrijdt. Onderweg komt hij langs de credenstafel, waar de rest van de Nederlandse regalia liggen (de rijksappel en de scepter). Daar zullen ook het exemplaar van de Grondwet en (voor het eerst) het Statuut voor het Koninkrijk der Nederlanden worden neergelegd, die waren meegedragen in de stoet.

Op de credenstafel ligt ook de Nederlandse kroon, als symbool van de soevereiniteit van Nederland. Het gaat om een verguld zilveren kroon, met geslepen glas en nepparels, die voor het eerst werd gebruikt tijdens de inhuldiging van koning Willem II in 1840.

De kroon heeft verder geen rol in de ceremonie, omdat Willem-Alexander niet wordt gekroond. Een kroning is namelijk een kerkelijke ceremonie, terwijl de Nederlandse vorst wordt ingehuldigd in een puur staatsrechtelijke ceremonie.

Voorafgaand aan de eed houdt Willem-Alexander een toespraak, waarna hij "de volkeren van het Koninkrijk" zweert de grondwet te onderhouden, de onafhankelijkheid te verdedigen en de rechten van Nederlanders te beschermen.

Weigering
De eed wordt gevolgd door een toespraak van voorzitter De Graaf, die daarna de tekst voorleest van de eed of belofte die de parlementsleden moeten afleggen. Hijzelf antwoordt als eerste, waarna de griffier één voor één de andere namen afroept.

Veertien Kamerleden van onder andere SP, GroenLinks en de Partij voor de Dieren hebben inmiddels aangegeven dat zij geen eed zullen afleggen, omdat die naar hun mening dubbelt met de eed die ze als parlementslid hebben afgelegd. Tien van hen zijn wel aanwezig bij de ceremonie, maar zullen achter in de Nieuwe Kerk plaatsnemen.

Muziek
De muzikale invulling tijdens de ceremonie wordt verzorgd door het Amsterdam Sinfonietta, het Nederlands Blazers Ensemble, het Nederlands Kamerkoor en het Nieuw Amsterdams Kinderkoor.

2012-jubileumconcert_DSF3223_Bach_Ensembles.jpg


Nadat de koning en zijn gevolg de Nieuwe Kerk hebben verlaten, keren ze terug naar het Paleis op de Dam, waar een receptie wordt gehouden. Daar zijn dan het kabinet, de parlementsleden en leden van de Raad van State aanwezig.

Wie ook langskomen zijn politici van Aruba, Curaçao en Sint-Maarten, leden van het Corps Diplomatique en andere autoriteiten.

Ook zijn de gasten van koninklijke bloede hier welkom. Volgens de traditie zullen geen zittende vorsten langskomen, maar de troonopvolgers. Zo was in 1980 prins Charles te gast bij de inhuldiging van Beatrix.

Wie Willem-Alexander heeft uitgenodigd was halverwege april nog niet helemaal bekend, maar enkelen hadden al toegezegd, zoals de Spaanse kroonprins Felipe, de Belgische prins Filip, Haakon van Noorwegen en de Zweedse prinses Victoria.

foto_23831_john-ewbank-componeert-koningslied.jpg


Om 19.30 uur moet door heel Nederland het Koningslied klinken. Het nummer is speciaal voor deze dag geschreven en alle Nederlanders konden een steentje eraan bijdragen.

Vlak voordat koning Willem-Alexander met zijn gezin in een boot stapt voor de Koningsvaart, kan hij op een groot scherm zien hoe door heel Nederland en het Caribische deel van het koninkrijk het lied gezongen wordt. Het Nationaal Comité Inhuldiging heeft de Publieke Omroep gevraagd om op alle televisie- en radiozenders om 19.30 uur het lied live uit te zenden.

Het Koningslied wordt officieel door Paul de Leeuw gestart in Ahoy in Rotterdam, waar koren uit het hele land zullen zingen onder begeleiding van het Metropole Orkest en verschillende bekende Nederlandse artiesten.

Inzendingen
De melodie van het nummer is geschreven door de vaste componist van Marco Borsato, John Ewbank, die het lied al enige jaren op de plank had liggen. Hij verzorgde ook de tekst van het refrein.

De tekst van de coupletten is gebaseerd op inzendingen van burgers, die hun bijdrage konden leveren onder het motto "Mijn droom voor ons land, inspiratie voor onze koning". Onder andere Guus Meeuwis en Daphne Deckers schreven die teksten.


media_xl_1545384.jpg


Vanaf het Filminstituut Eye vertrekt Willem-Alexander met zijn vrouw Máxima en zijn drie dochters voor een Koningsvaart over het IJ om 19:45. Ze varen langs het Oeverpark en de kop van het Java-eiland, waar verschillende evenementen worden gehouden.

Zo geven turner Epke Zonderland en surfer Dorian van Rijsselberghe een demonstratie, onder begeleiding van Ali B. Daarnaast treedt dj Armin van Buren samen met het Koninklijk Concertgebouworkest op op de kop van Java. Ook zijn er voorstellingen van het Nationaal Ballet en de Nederlandse Opera.

Naast veel schepen zijn er ook typische Nederlandse dingen te zien als Langnek uit de Efteling, een Boer Zoekt Vrouw-Boer en de Jostiband. Bovendien zijn er optredens van Nederlandse musical en filmsterren.

De tocht eindigt bij het Muziekgebouw aan het IJ. Daarna krijgt het koninklijk paar door premier Rutte een diner aangeboden.

Volgens burgemeester Van der Laan moet de Koningsvaart een soort "koninklijke mini-sail" worden, al doen er niet zo veel boten aan mee. Het IJ wordt afgesloten, zodat alleen geselecteerde boten mee kunnen varen.

Meer info over de route van de Koningsvaart
http://nos.nl/dossier/467(...)ab/679/koningsvaart/

Oranjeplein+Museumplein+Koninginnedag.jpg


De avond wordt afgesloten met een feest op het Museumplein, dat vandaag is omgedoopt tot Oranjeplein. Daar treedt onder anderen André Rieu op met een orkest van honderd man, samen met andere artiesten.

Rieu heeft voor de gelegenheid een speciale Koningswals gecomponeerd, een medley met stukken uit Oranjegezinde liederen als 'Oranje Boven' en 'Wij houden van Oranje'. Verder speelt hij nummer als 'Time to Say Goodbye' voor koningin Beatrix en 'Don't Cry for Me Argentina' voor Máxima.

Op het feest zullen verder aanwezig zijn André van Duin en Martijn Fischer, die André Hazes speelde in de musical 'Hij gelooft in mij'.

album_large_1465988.jpg

Handig om te weten
De indeling van de Nieuwe Kerk deze dag
Video en Audio
Livestream
NOS-Uitzendingen rond de inhuldiging
Praktische informatie
Liveblog
Livestream voor mensen in het buitenland / zonder televisie.
Waar is het druk in A'dam?

Webcam op de Dam:
http://hdtv.webcam.nl/web(...)streaming_video.html

Meer cams in de hoofdstad:
GC / Webcam Koningsplein #24 - In het hart van Amsterdam

Deze OP is te danken aan de handige informatie die de NOS samen heeft gesteld ^O^ .

Dat het maar een mooie dag mag worden w/ .
P9RkjmG.jpg jqdfvBO.jpg
2K3Nh.png B5D9u0h.png

LSZdGKN.gif
Eenskijkendinsdag 30 april 2013 @ 20:01
250 mensen een flashmob noemen :') amateurs
ClapClapYourHandsdinsdag 30 april 2013 @ 20:01
flesj mop
Momodinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Flesssjjmob
Gtaboy107dinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Die man heeft ook trauma's van Robben.
Kirovdinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Ali was niet zo erg moet ik zeggen :P Als hij rapt is zijn Nederlands toch wat beter dan normaal :P
Basekid_NZdinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Die kindjes kunnen niet boven de bloemen uitkijken :(
#ANONIEMdinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Ah, geef toe. Het is stiekem best leuk. ;)
Cynix ®dinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Gaat hard! :D
ddxdinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Spontane flashmob....
Van_Poppeldinsdag 30 april 2013 @ 20:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:00 schreef Greys het volgende:
Tof nummer juist van Ali :o
kilondinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Hij heeft maar 3 dieptepunten gezien?
timmmmmdinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Ik blijf kinderen haten
hexjedinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Dat was echt leuk gedaan mensen. w/
tochweerhenkdinsdag 30 april 2013 @ 20:01
ROBBEN DOE HETT
:'(
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Toffe auto.
StephanLdinsdag 30 april 2013 @ 20:01
flodder _O_
tralalaladinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Jaaaa
Dat is die mevrouw van die schaakfilm!
KingRolanddinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Ik vind ali b niet leuk maar tof nummer :o
fratsmandinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Nederlandse film! Dus tieten! *O*
douche-eendjedinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Film O+
MrBadGuydinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Flodder?
alorsdinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Ik vond die tekst van Ali wel goed, maar ik vind zijn accent zo ergerlijk, volgens mij is het ook nog eens gespeeld.
Ceedinsdag 30 april 2013 @ 20:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:01 schreef kapiteintje het volgende:
Ah, geef toe. Het is stiekem best leuk. ;)
Het begon niet echt veelbelovend maar ik begin er langzaam een beetje in te geraken.
Litphodinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Eerbetoon aan de Nederlandse film? Zou Maxima Turks Fruit al hebben gezien?
tompsv18dinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Nederlandse films hahahaha
#ANONIEMdinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Flodder _O-
Sirolfdinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Ik zie de Flodder-auto al!
ChatGirldinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Flodder :)
KingRolanddinsdag 30 april 2013 @ 20:01
ROBBEN _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 20:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:01 schreef fratsman het volgende:
Nederlandse film! Dus tieten! *O*
haha ja inderdaad.
TheVulturedinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Is dat Miryanna van Rheeden?
douche-eendjedinsdag 30 april 2013 @ 20:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:01 schreef fratsman het volgende:
Nederlandse film! Dus tieten! *O*
Carice van houten naakt :Y
MadMasterdinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Turks Fruit: Ik ga je naaien!
Jivisdinsdag 30 april 2013 @ 20:01
Nog eens: heeft Eberhard nu zo'n lekkere chick of is dat iemand anders?
wuuhtdinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Flodder _O_
waxmaskdinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Die gare bak uit Flodder.
Kleffe_Dopdinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Wie is dat lieve vrouwtje in het rood? <3
Stranidinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Ik was wel bang dat Epke deze keer zo het water in zou flikkeren :D
PowerLoungendinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Soldaat van Oranje . Waar de Nederlanders zichzelf bevrijd hebben
Adelantedinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Flodder nu met Tietjana: Oh Willem wat doet U nu???
Snoepje5dinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Die schaatsers zwaaien :')
Mortaxxdinsdag 30 april 2013 @ 20:02
De Nederlandse Film. Ik ga er even goed voor zitten :')
Gtaboy107dinsdag 30 april 2013 @ 20:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:01 schreef KingRoland het volgende:
ROBBEN _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
:r :r :r Vergeef het hem nooit.
tralalaladinsdag 30 april 2013 @ 20:02
111021_105018_lang_leve_de_koningin.jpg
Cynix ®dinsdag 30 april 2013 @ 20:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:01 schreef Sirolf het volgende:
Ik zie de Flodder-auto al!
In het IJ rijden! :Y
DeLunadinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Hoogtepunt is voor mij al geweest in ieder geval
Ceedinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Dorian _O_
_dodecahedron_dinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Leuk dit
debeterebobdinsdag 30 april 2013 @ 20:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:01 schreef tompsv18 het volgende:
Nederlandse films hahahaha
Echt he.
Littlerabbitdinsdag 30 april 2013 @ 20:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:01 schreef timmmmm het volgende:
Ik blijf kinderen haten
Erge constatering is dat altijd weer, maar ik ben het helemaal met je eens.
Ryan3dinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Onze Jack Russell wordt nu echt oud, doe open, doe open, terwijl onze tuindeuren gewoon open staan...
douche-eendjedinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Dit is wel waarom ik altijd Koninginnedag op tv kijk. Die heerlijke onzin :D
kilondinsdag 30 april 2013 @ 20:02
We hebben best wel wat goede Nederlandse films. Eens kijken of zij dat ook weten.
Federer-fandinsdag 30 april 2013 @ 20:02
quote:
2s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:00 schreef Jivis het volgende:
Heeft die Eberhard zo'n lekkere chick of is dat iemand anders?
Ja, geloof het wel. Ik ben jaloers. ;(
Cynix ®dinsdag 30 april 2013 @ 20:02
quote:
17s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:01 schreef douche-eendje het volgende:

[..]

Carice van houten naakt :Y
Mwoa, mag wel. :Y
Kirovdinsdag 30 april 2013 @ 20:02
quote:
17s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:01 schreef douche-eendje het volgende:

[..]

Carice van houten naakt :Y
Dat is haar enige talent :P
Resistordinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Wat is eigenlijk het record van topics volgooien? Dit gaat aardig hard zo.
ajacied4lfdinsdag 30 april 2013 @ 20:02
quote:
17s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:01 schreef douche-eendje het volgende:

[..]

Carice van houten naakt :Y
Dat is dan ook het beste wat Carice te bieden heeft.
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Keihard werken voor Dorian. Er staat geen wind. :D
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Soldaat van Oranje.
waaromniet1988dinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Kutkinderen houd jullie koppen dicht
Gtaboy107dinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Soldaat van Oranje _O_ _O_
tralalaladinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Soldaat van Oranje _O_
tochweerhenkdinsdag 30 april 2013 @ 20:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:01 schreef KingRoland het volgende:
ROBBEN _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
Rotvent is het
douche-eendjedinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Soldaat van Oranje *O*
_dodecahedron_dinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Soldaat van Oranje
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Rutger en Jeroen?
StephanLdinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Soldaat van Oranje tune _O_
Greysdinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Dat zal toch wel op youtube komen he, dat overzicht van net met Ali B zijn nummer? :@
Ik vond het echt tof!
waaromniet1988dinsdag 30 april 2013 @ 20:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:02 schreef Resistor het volgende:
Wat is eigenlijk het record van topics volgooien? Dit gaat aardig hard zo.
Wk finale 1974
Littlerabbitdinsdag 30 april 2013 @ 20:02
quote:
10s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:02 schreef DeLuna het volgende:
Hoogtepunt is voor mij al geweest in ieder geval
Lee Towers zijn gouden microphone?
Gtaboy107dinsdag 30 april 2013 @ 20:02
SCH SCH SCH LUL
roos85dinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Soldaat van Oranje!
Ceedinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Soldaat van Oranje *O*
Guanabanadinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Bazensoundtrack dit.
TargaFloriodinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Mooie soundtrack
Triptamine2dinsdag 30 april 2013 @ 20:02
Gaaf dit.
DeLunadinsdag 30 april 2013 @ 20:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:02 schreef Resistor het volgende:
Wat is eigenlijk het record van topics volgooien? Dit gaat aardig hard zo.
1 minuut nog wat. Op naam van ABO natuurlijk _O_
Metalbasdinsdag 30 april 2013 @ 20:03
quote:
10s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:02 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

Dat is dan ook het beste wat Carice te bieden heeft.
dat en schaduwbaby's die uit der kutje zweven.
Van_Poppeldinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Kraaijenhof ;r
Samsondinsdag 30 april 2013 @ 20:03
soldaat van oranje, leuk iets van een eeuwigheid geleden, kunnen we ooit die oorlog eens loslaten?
alorsdinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Mooooooorgen is vandaaaaaaaaaaaaag
Arth_NLdinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Flodder! *O*
tralalaladinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Flodder _O_
douche-eendjedinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Flodder :D
Federer-fandinsdag 30 april 2013 @ 20:03
quote:
10s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:01 schreef Jivis het volgende:
Nog eens: heeft Eberhard nu zo'n lekkere chick of is dat iemand anders?
Ja, geloof het wel.
Ceedinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Ohhh Maxima moet wapperen. O+
Snoepje5dinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Flodder
kilondinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Die soundtracks, prachtig toch.
gebrokenglasdinsdag 30 april 2013 @ 20:03
flodder
tochweerhenkdinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Flodder muziek _O_
Ryan3dinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Soldaat van Oranje. _O_ .
w/ .
Van_Poppeldinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Flodder *O* *O* *O* *O*
TargaFloriodinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Flodder _O_
Bastiefcgdinsdag 30 april 2013 @ 20:03
FLODDERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Flodder Soundtrack _O_
_dodecahedron_dinsdag 30 april 2013 @ 20:03
LOL flodder!!!!!!!!
StephanLdinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Flodder _O_ ^O^
douche-eendjedinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Opaaa :D
Metalbasdinsdag 30 april 2013 @ 20:03
FLODDER _O_
Adelantedinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Flodder :D
Bendoedinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Flodder :D _O_
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Turks Fruit _O_
roos85dinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Flodder _O-
TheVulturedinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Konden de echte acteurs niet? :D
MrBadGuydinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Opa Flodder _O-
Falcodinsdag 30 april 2013 @ 20:03
FLODDER _O_
_dodecahedron_dinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Netjes
ddxdinsdag 30 april 2013 @ 20:03
ja dus :

burgemeester-van-amsterdam-eberhard-van-der-laan-en-zijn-vrouw-femke-62945.jpg
Burgemeester van Amsterdam Eberhard van der Laan en zijn vrouw Femke
tralalaladinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Dit is beter dan de opening van de spelen @ Londen _O_
Mortaxxdinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Hee dat was Sinterklaas
waxmaskdinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Waar is Rutger?
Cynix ®dinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Turks Fruit! :)
Ajacied422dinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Flodder _O_
Arth_NLdinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Wat zou deze zijn?
Ryan3dinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Turks fluit. :{.
Adelantedinsdag 30 april 2013 @ 20:03
Alles is liefde :')
_dodecahedron_dinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Blegh alles is liefde
Litphodinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Rutger kon niet in het budget?
#ANONIEMdinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Blof :r
gebrokenglasdinsdag 30 april 2013 @ 20:04
is dit?
Bastiefcgdinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Dit is best stoer gedaan.
Stranidinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Soldaat van Oranje, altijd prachtig.
snellejelledinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Flodder _O_
Triptamine2dinsdag 30 april 2013 @ 20:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:03 schreef ddx het volgende:
ja dus :

[ afbeelding ]
Burgemeester van Amsterdam Eberhard van der Laan en zijn vrouw Femke
Maxima owned haar hard.
Ceedinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Op zo'n boot krijg je daar toch geen flikker van mee.
gebrokenglasdinsdag 30 april 2013 @ 20:04
op die boot kunnen ze dat vast niet zo goed horen
wuuhtdinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Kut film
kilondinsdag 30 april 2013 @ 20:04
En geen Evita speciaal voor Maxima?
alorsdinsdag 30 april 2013 @ 20:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:03 schreef Adelante het volgende:
Alles is liefde :')
TheVulturedinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Alles is Liefde O+

Voor de rest heet Blof alleen maar kutmuziek gemaakt :')
Gtaboy107dinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Abeltje, jeugdsentiment _O_
troveydinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Mmmh. :{ :P
Cynix ®dinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Nog geen tieten gezien. -O-
douche-eendjedinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Ow abeltje, logisch ja :')
Deisyydinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Ik vond het leuk gedaan, die films.
Federer-fandinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Hadden ze dit allemaal op de plank liggen voor als Nederland de OS mocht organiseren?
Falcodinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Dat was het, de hele filmgeschiedenis van NL, beetje karig maar soit
waxmaskdinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Een gemiddelde Disney Parade in Parijs in nog beter... :|W
DeLunadinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Abeltje :D
The_Avatardinsdag 30 april 2013 @ 20:04
alleen soldaat van oranje had recht om daar te zijn.
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Alles is liefde is een goede nederlandse film?
Ryan3dinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Ze krijgen geen flikker van mee imho.
Adelantedinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Ik miste Ansterdamned met de bootscene :(
NLGoonerdinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Zat de uefa cup winst van feyenoord eigenlijk bij de sportmomenten?
Jivisdinsdag 30 april 2013 @ 20:04
quote:
99s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:04 schreef Karina het volgende:
Alles is liefde is een goede nederlandse film?
Prima film.
Federer-fandinsdag 30 april 2013 @ 20:04
quote:
6s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:04 schreef Triptamine2 het volgende:

[..]

Maxima owned haar hard.
Nou, op die boot vind ik Femke mooier.
Deisyydinsdag 30 april 2013 @ 20:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:04 schreef Gtaboy107 het volgende:
Abeltje, jeugdsentiment _O_
Uit is uit, en nu opzouten!
tochweerhenkdinsdag 30 april 2013 @ 20:04
We gaan voetballen
Bastiefcgdinsdag 30 april 2013 @ 20:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:04 schreef NLGooner het volgende:
Zat de uefa cup winst van feyenoord eigenlijk bij de sportmomenten?
tuurlijk niet, dat is rotterdam he
snellejelledinsdag 30 april 2013 @ 20:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:03 schreef TheVulture het volgende:
Konden de echte acteurs niet? :D
die lijken er niet meer op :P
Gtaboy107dinsdag 30 april 2013 @ 20:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:04 schreef NLGooner het volgende:
Zat de uefa cup winst van feyenoord eigenlijk bij de sportmomenten?
Nee, wou Maxima niet.
Kirovdinsdag 30 april 2013 @ 20:04
Schrijversboot _O- Subsidieslurpers _O-
Cynix ®dinsdag 30 april 2013 @ 20:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:04 schreef The_Avatar het volgende:
alleen soldaat van oranje had recht om daar te zijn.
Floris sowieso! :Y
hexjedinsdag 30 april 2013 @ 20:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:04 schreef Federer-fan het volgende:
Hadden ze dit allemaal op de plank liggen voor als Nederland de OS mocht organiseren?
Ghehe
wuuhtdinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Boeken :')
Jivisdinsdag 30 april 2013 @ 20:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:04 schreef NLGooner het volgende:
Zat de uefa cup winst van feyenoord eigenlijk bij de sportmomenten?
Nee, Ajax wel.
Ceedinsdag 30 april 2013 @ 20:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:04 schreef Adelante het volgende:
Ik miste Ansterdamned met de bootscene :(
Tatjana in d'r rubberbootje.
j0rdiiiidinsdag 30 april 2013 @ 20:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:04 schreef NLGooner het volgende:
Zat de uefa cup winst van feyenoord eigenlijk bij de sportmomenten?
nee :)
Littlerabbitdinsdag 30 april 2013 @ 20:05
quote:
2s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:04 schreef waxmask het volgende:
Een gemiddelde Disney Parade in Parijs in nog beter... :|W
Ok. dag.
tralalaladinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Jackpot is niet gevallen mensen!
_dodecahedron_dinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Nico Dijkshoorn wilde vanaf deze boot WA met een boek bekogelen
Ryan3dinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Marsman nu.
Einfach gelukkig in de Dapperstraat.
ajacied4lfdinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Mooie bril ^O^
troveydinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Wie is die dame in het rood bij het paar, dat heb ik even gemist? :P
Litphodinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Die bril :').
#ANONIEMdinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Ik miste Don & Ad in die film-opvoering... :N
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Goeie vraag Dioon.
gebrokenglasdinsdag 30 april 2013 @ 20:05
belachelijke bril.
TheVulturedinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Een schrijversboot, ik hoop dat Heleen van Royen haar kleren nog aan heeft
DeLunadinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Wat is dit :')
Ambrosiusdinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Of je zet jezelf ontzettend voor lul.
Eenskijkendinsdag 30 april 2013 @ 20:05
lol ik herkende serieus geen enkele NL film. dat is allemaal crap
Van_Poppeldinsdag 30 april 2013 @ 20:05
quote:
7s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:05 schreef ajacied4lf het volgende:
Mooie bril ^O^
Niks mis mee
Snoepje5dinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Wat een geneuzel
ddxdinsdag 30 april 2013 @ 20:05
..

[ Bericht 99% gewijzigd door ddx op 30-04-2013 20:06:28 ]
KingRolanddinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Alles is liefde :')
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Weer een goeie vraag Dioon.
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Iemand gaat nu voorlezen?
Blesterdinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Wat een kut vragen
Federer-fandinsdag 30 april 2013 @ 20:05
quote:
9s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:05 schreef hexje het volgende:

[..]

Ghehe
Oeps...
hexjedinsdag 30 april 2013 @ 20:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:05 schreef tralalala het volgende:
Jackpot is niet gevallen mensen!
Morgen gewoon weer werken dus. :(
Adelantedinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Goedzo bril af
Kleffe_Dopdinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Dione doet een poging tot interviewen.
ajacied4lfdinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Soepel gesprek wel :')
KingRolanddinsdag 30 april 2013 @ 20:05
waar zijn de duitsers? die horen er ook bij :(
SecretStoryWousdinsdag 30 april 2013 @ 20:05
ROT op met je literatuur
Khaleesidinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Ik neem aan dat Joop van den Ende dat nietszeggende stuk over NL films erdoor gedrukt heeft...... :N
Falcodinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Dit is wat wij cultureel en intellectueel te bieden hebben? Een ouwe schrijfster met een oranje oversized bril?
Litphodinsdag 30 april 2013 @ 20:05
Dat de taal niet vertegenwoordigd werd, was al wel duidelijk met het koningslied natuurlijk.
Guanabanadinsdag 30 april 2013 @ 20:05
hahaha, volgens mij is Renate D. republikein in hart en nieren.
DeLunadinsdag 30 april 2013 @ 20:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:05 schreef Eenskijken het volgende:
lol ik herkende serieus geen enkele NL film. dat is allemaal crap
Ligt meer aan jezelf denk ik
KingRolanddinsdag 30 april 2013 @ 20:06
Dione weer :')
mootiedinsdag 30 april 2013 @ 20:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:05 schreef Cee het volgende:

[..]

Tatjana in d'r rubberbootje.
Leontien! }:|
marcodejdinsdag 30 april 2013 @ 20:06
Is er ook een Voetbal International-boot?
alorsdinsdag 30 april 2013 @ 20:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:05 schreef Blester het volgende:
Wat een kut vragen
NLGoonerdinsdag 30 april 2013 @ 20:06
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:04 schreef Deisyy het volgende:
Ik vond het leuk gedaan, die films.
tralalaladinsdag 30 april 2013 @ 20:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:05 schreef Eenskijken het volgende:
lol ik herkende serieus geen enkele NL film. dat is allemaal crap
Flodder niet? :')
Gtaboy107dinsdag 30 april 2013 @ 20:06
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:04 schreef Deisyy het volgende:
Uit is
Laura. :'(
Eenskijkendinsdag 30 april 2013 @ 20:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:05 schreef DeLuna het volgende:

[..]

Ligt meer aan jezelf denk ik
nee, het ligt aan NL die geen smaak heeft.
snellejelledinsdag 30 april 2013 @ 20:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:05 schreef TheVulture het volgende:
Een schrijversboot, ik hoop dat Heleen van Royen haar kleren nog aan heeft
die probeert er al uren naakt naar toe te zwemmen.
ChatGirldinsdag 30 april 2013 @ 20:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:05 schreef Khaleesi het volgende:
Ik neem aan dat Joop van den Ende dat nietszeggende stuk over NL films erdoor gedrukt heeft...... :N
Musicals hé ;)
Maarteldinsdag 30 april 2013 @ 20:06
quote:
Beste volgens 1 persoon die een lijstje gemaakt heeft?
KingRolanddinsdag 30 april 2013 @ 20:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:05 schreef Eenskijken het volgende:
lol ik herkende serieus geen enkele NL film. dat is allemaal crap
:D
Ryan3dinsdag 30 april 2013 @ 20:06
Renate Dorrestijn is een vriendin van Beatrix?
Arth_NLdinsdag 30 april 2013 @ 20:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:05 schreef Eenskijken het volgende:
lol ik herkende serieus geen enkele NL film. dat is allemaal crap
Kom eens onder die steen vandaan. De wereld buiten is niet eng.
Adelantedinsdag 30 april 2013 @ 20:06
Ah bouwfraudeurs :P
ddxdinsdag 30 april 2013 @ 20:06
Ja had ik ook door toen ik poste ;)
tralalaladinsdag 30 april 2013 @ 20:06
Beter komt Ali B nog een keer, ik moet pissen.
kilondinsdag 30 april 2013 @ 20:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:06 schreef marcodej het volgende:
Is er ook een Voetbal International-boot?
Derksen en Genee gaan hun hit zingen.
douche-eendjedinsdag 30 april 2013 @ 20:06
Wedden dat ik straks alsnog schrik :')
Kirovdinsdag 30 april 2013 @ 20:06
Saluutschoten :D
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 20:06
Oh dit is mooi, ouderwets kanon.
gebrokenglasdinsdag 30 april 2013 @ 20:06
kanonnen
ChatGirldinsdag 30 april 2013 @ 20:06
Kanonnen :9
cinnamongirldinsdag 30 april 2013 @ 20:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:05 schreef trovey het volgende:
Wie is die dame in het rood bij het paar, dat heb ik even gemist? :P
Femke van der Laan, vrouw van Eberhard!
Lucifer_Doosjedinsdag 30 april 2013 @ 20:07
Ah, ze gaan schieten :7
MadMasterdinsdag 30 april 2013 @ 20:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:06 schreef ChatGirl het volgende:

[..]

Musicals hé ;)
Geen 1 van Joop zat er tussen... :{w
wuuhtdinsdag 30 april 2013 @ 20:07
Toch nog een aanslag
KingRolanddinsdag 30 april 2013 @ 20:07
Amsterdam _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
gebrokenglasdinsdag 30 april 2013 @ 20:07
bam
BabeWatcherdinsdag 30 april 2013 @ 20:07
EEN AANSLAG MET EEN KANON
Jivisdinsdag 30 april 2013 @ 20:07
Aanslag :o.
Ceedinsdag 30 april 2013 @ 20:07
DUCK AND COVER.
douche-eendjedinsdag 30 april 2013 @ 20:07
Ow viel mee :D
Adelantedinsdag 30 april 2013 @ 20:07
Ho 'ns aanslag :o :o
Knallerdinsdag 30 april 2013 @ 20:07
Ze zouden maar per ongeluk die boot kapot schieten. :+
DeLunadinsdag 30 april 2013 @ 20:07
Bommen en granaten
ChatGirldinsdag 30 april 2013 @ 20:07
En dan net als de boot er voor door vaart afvuren
MadMasterdinsdag 30 april 2013 @ 20:07
Kanonne nog an toe zeg...
waxmaskdinsdag 30 april 2013 @ 20:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:06 schreef Ryan3 het volgende:
Renate Dorrestijn is een vriendin van Beatrix?
Zoals Ali straks al zei, als je 5 keer bij elkaar op de thee bent geweest ken je mekaar...
gebrokenglasdinsdag 30 april 2013 @ 20:07
hadden ze wel een vergunning hiervoor?
Jivisdinsdag 30 april 2013 @ 20:07
Zo'n beveiliger die dat dan niet weet en WA pardoes het water in werpt.
Guanabanadinsdag 30 april 2013 @ 20:07
Kuttoeter, flikker op.
Kleffe_Dopdinsdag 30 april 2013 @ 20:07
Wat een kneuterigheid dit.
TheVulturedinsdag 30 april 2013 @ 20:07
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:06 schreef cinnamongirl het volgende:

[..]

Femke van der Laan, vrouw van Eberhard!
Serieus, dat doet ie goed :D
Triptamine2dinsdag 30 april 2013 @ 20:07
Ze hadden toch een koningssloep?
Littlerabbitdinsdag 30 april 2013 @ 20:07
De boot vaart door. Glorious revolution 2.0
wuuhtdinsdag 30 april 2013 @ 20:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:07 schreef Knaller het volgende:
Ze zouden maar per ongeluk die boot kapot schieten. :+
:')
Gtaboy107dinsdag 30 april 2013 @ 20:08
Wilhelmus kon niet? HET WILHELMUS KAN ALTIJD! ONSCHER VOLKSLIED
MadMasterdinsdag 30 april 2013 @ 20:08
Achtervolgers!
Litphodinsdag 30 april 2013 @ 20:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:07 schreef Guanabana het volgende:
Kuttoeter, flikker op.
Ben allang blij dat ik nog geen vuvuzela heb gezien.
Greysdinsdag 30 april 2013 @ 20:08
Het kakt behoorlijk in zo nu na Ali...
Eenskijkendinsdag 30 april 2013 @ 20:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:07 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Wat een kneuterigheid dit.
nederland ten top
#ANONIEMdinsdag 30 april 2013 @ 20:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:07 schreef MadMaster het volgende:
Kanonne nog an toe zeg...
4/10
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 20:08
jammer dat de echte koningssloep niet kon varen.
Deisyydinsdag 30 april 2013 @ 20:08
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:06 schreef cinnamongirl het volgende:

[..]

Femke van der Laan, vrouw van Eberhard!
Dat heeft Eberhard goed voor elkaar.
troveydinsdag 30 april 2013 @ 20:08
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:06 schreef cinnamongirl het volgende:

[..]

Femke van der Laan, vrouw van Eberhard!
Oh zo, verkeerde jurk aan :P ...je moet de Koningin nooit overschaduwen qua kleur. :N
Adelantedinsdag 30 april 2013 @ 20:08
De andere royals moeten dit ook zien???
tralalaladinsdag 30 april 2013 @ 20:08
Amsterdamned! Bootachtervolging
Mortaxxdinsdag 30 april 2013 @ 20:08
Wilhelmus niet mogelijk maar dat Koningslied wel :')
Greysdinsdag 30 april 2013 @ 20:08
En had onze kannegin even een warmer vestje gegeven zeg :')
KingRolanddinsdag 30 april 2013 @ 20:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:07 schreef Guanabana het volgende:
Kuttoeter, flikker op.
HEY! :( niet zo brutaal he
Aestivatedinsdag 30 april 2013 @ 20:08
quote:
2s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:07 schreef Jivis het volgende:
Zo'n beveiliger die dat dan niet weet en WA pardoes het water in werpt.
:D
Ajacied422dinsdag 30 april 2013 @ 20:08
Ballet :')
TheVulturedinsdag 30 april 2013 @ 20:08
Die boottocht had op voorhand meer potentie :')
tralalaladinsdag 30 april 2013 @ 20:08
Mooi van boven _O_
kilondinsdag 30 april 2013 @ 20:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:08 schreef Ajacied422 het volgende:
Ballet :')
Ryan3dinsdag 30 april 2013 @ 20:08
Nog een keer Ewbank?
#ANONIEMdinsdag 30 april 2013 @ 20:08
Ze boffen wel erg met het weer. Als het nu regenachtig was had je amper iets meer kunnen zien.
Griftedinsdag 30 april 2013 @ 20:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:08 schreef Ajacied422 het volgende:
Ballet :')
BabeWatcherdinsdag 30 april 2013 @ 20:08
Satie _O_
cinnamongirldinsdag 30 april 2013 @ 20:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:07 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Serieus, dat doet ie goed :D
Tweede leg, zij is pas 34...
SecretStoryWousdinsdag 30 april 2013 @ 20:09
Dit is weer kut
tralalaladinsdag 30 april 2013 @ 20:09
Mooi, tijd voor de wc
KingRolanddinsdag 30 april 2013 @ 20:09
Amsterdam , mooiste stad van Nederland.
Kleffe_Dopdinsdag 30 april 2013 @ 20:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:08 schreef Eenskijken het volgende:

[..]

nederland ten top
Inderdaad. Die het goed, of doe het niet.
gebrokenglasdinsdag 30 april 2013 @ 20:09
ballet. in de kou
Kirovdinsdag 30 april 2013 @ 20:09
Wat is deze
Ryan3dinsdag 30 april 2013 @ 20:09
Sati. :).
MadMasterdinsdag 30 april 2013 @ 20:09
Het Zwanen IJ
Adelantedinsdag 30 april 2013 @ 20:09
Die heeft morgen bevroren eierstokken :D
Greysdinsdag 30 april 2013 @ 20:09
Mijn god, wat zullen er morgen een hoop verkouden zijn.
Die balletdansert ook alweer bloot _O-
Van_Poppeldinsdag 30 april 2013 @ 20:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:08 schreef tralalala het volgende:
Amsterdamned! Bootachtervolging
Scène met de rubberenboot
TheVulturedinsdag 30 april 2013 @ 20:09
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:09 schreef cinnamongirl het volgende:

[..]

Tweede leg, zij is pas 34...
_O-
Litphodinsdag 30 april 2013 @ 20:09
Bach hapert.
gebrokenglasdinsdag 30 april 2013 @ 20:09
de muziek viel ff weg
Arth_NLdinsdag 30 april 2013 @ 20:09
Die is morgen verkouden, kon hij geen trui aantrekken?
KingRolanddinsdag 30 april 2013 @ 20:09
Ballet :r Daar zit koning pils niet op te wachten.
_dodecahedron_dinsdag 30 april 2013 @ 20:09
Oei die muziek haperde
waxmaskdinsdag 30 april 2013 @ 20:09
Als ze nou gaat vingeren en lesbische sex heeft kan het misschien wat worden.
Kirovdinsdag 30 april 2013 @ 20:09
Problemen met het geluid :P
troveydinsdag 30 april 2013 @ 20:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:09 schreef Kirov het volgende:
Wat is deze
Ballet met kippenvel. 8-)
Guanabanadinsdag 30 april 2013 @ 20:09
Chopin
NLGoonerdinsdag 30 april 2013 @ 20:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:04 schreef Bastiefcg het volgende:

[..]

tuurlijk niet, dat is rotterdam he
De laatste nederlandse club die nog iets heeft gepresteerd. Vind het een schande
Ceedinsdag 30 april 2013 @ 20:09
Mevrouw van der Laan is 34 lees ik net. Heeft 5 kinderen met 'm.
hexjedinsdag 30 april 2013 @ 20:09
Is Jan Kooijman aan het dansen??
Nattekatdinsdag 30 april 2013 @ 20:09
Beginnen met het hoogtepunt, leuk geregeld :')
Snoepje5dinsdag 30 april 2013 @ 20:09
Beatrix ligt toch niet al te slaapen?
Federer-fandinsdag 30 april 2013 @ 20:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 april 2013 20:05 schreef trovey het volgende:
Wie is die dame in het rood bij het paar, dat heb ik even gemist? :P
Femke, de vrouw van Van der Laan.
#ANONIEMdinsdag 30 april 2013 @ 20:09
De piano heeft het er wel moeilijk mee.
DeLunadinsdag 30 april 2013 @ 20:09
Alsof je meteen verkouden bent als je een paar minuten halfnaakt op een boot gaat staan :')
Knallerdinsdag 30 april 2013 @ 20:09
Maxima wil een salsa zien joh.
Wrijfhoutdinsdag 30 april 2013 @ 20:10
deze hebben het vast ook niet warm, als maxima het al koud heeft :+
Karinadinsdag 30 april 2013 @ 20:10
Die danser :9
SecretStoryWousdinsdag 30 april 2013 @ 20:10
FF Vraagje: Vinden mensen dit echt mooi?
KingRolanddinsdag 30 april 2013 @ 20:10
bijna
Littlerabbitdinsdag 30 april 2013 @ 20:10
Ballet is niet aan mij besteed.

Einde bericht
Ryan3dinsdag 30 april 2013 @ 20:10
Le troisième?
Kirovdinsdag 30 april 2013 @ 20:10
Vol?