En dan eerst naar Amsterdam Centraal met een sprinter zonder toilet natuurlijkquote:Op dinsdag 30 april 2013 13:21 schreef detulp050 het volgende:
Moeten al die koninklijke gasten in een stadsbus? Wat een armoede!
Bij de opening van de stormvloedkering moest het hele zooitje staatshoofden ook in een bus. Mitterand weigerde dat en kwam met zijn auto alle aandacht opeisen.quote:Op dinsdag 30 april 2013 13:21 schreef detulp050 het volgende:
Moeten al die koninklijke gasten in een stadsbus? Wat een armoede!
Die had er in Osdorp al uit gemoeten?quote:Op dinsdag 30 april 2013 13:22 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
Zag ik nou net een sheik uit een bus stappen ?!?
quote:Op dinsdag 30 april 2013 13:22 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
Zag ik nou net een sheik uit een bus stappen ?!?
die prinsen en shit komen niet in de stadsbus. Die komen in een luxe volvo.quote:Op dinsdag 30 april 2013 13:22 schreef icloud het volgende:
Wat moeten de buitenlandse gasten wel niet denken, ze moeten allemaal in zo ordinair veevoer/telfort limousine.
Dan waren ze er morgen nog nietquote:Op dinsdag 30 april 2013 13:22 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Voor hetzelfde geld, waren ze met een Fyra gebracht.
ministers van staat zitten vast!!!!quote:Op dinsdag 30 april 2013 13:23 schreef Rickazio het volgende:
Minister van verkeer vast in het verkeer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |