SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 30 april 2013 11:42 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Je hebt je aan de regels te houden. Als er 6 verschillende pleken zijn om te demonstreren, maar je kiest er toch voor andermans feestje te verkloten, ben je ook gewoon een kutwijf.
De politie heeft zich aan de wet te houden.quote:Je hebt je aan de regels te houden. Als er 6 verschillende pleken zijn om te demonstreren, maar je kiest er toch voor andermans feestje te verkloten, ben je ook gewoon een kutwijf.
Ik zou haar ook doen. Ik geef Pauw geen ongelijk.quote:Op dinsdag 30 april 2013 11:42 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Was het voor Joanna vanochtend ver lopen vanuit Pauw z'n boot naar de Dam?
Dat lijkt me niet.quote:Op dinsdag 30 april 2013 11:42 schreef timmmmm het volgende:
Overigens is het ook gewoon voor haar eigen veiligheid. Als ik die mensenmassa zo zie, word je daar gelyncht als je te lang weg met de koning gaat krijsen
Onzin, je bent nu gewoon haar aanhouding aan het goed praten.quote:Op dinsdag 30 april 2013 11:42 schreef timmmmm het volgende:
Overigens is het ook gewoon voor haar eigen veiligheid. Als ik die mensenmassa zo zie, word je daar gelyncht als je te lang weg met de koning gaat krijsen
Mij gaat het niet om haar mening, mij gaat het om de irritante manier waarop ze daar aandacht voor vraagt.quote:Op dinsdag 30 april 2013 11:43 schreef _dodecahedron_ het volgende:
[..]
Mooi hoe landgenoten in dit topic reageren op mensen met een afwijkende mening.
Afwijkende meningquote:Op dinsdag 30 april 2013 11:43 schreef _dodecahedron_ het volgende:
[..]
Mooi hoe landgenoten in dit topic reageren op mensen met een afwijkende mening.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |