Ach tolerantie betekent in Nederland ook gewoon 'als ik er maar geen last van heb'.quote:
Hoofdreden: om te laten zien hoe Petyr Baelish van het snode plannetje van de Tyrells af kwam te weten, natuurlijk. Extra reden: om de vrouwen te pleasen die eens een mannenlichaam willen zien.quote:Op dinsdag 30 april 2013 00:07 schreef Eenskijken het volgende:
idd waarom moet die vieze homo scene er nou in :s dat hoef ik echt niet te zien
Jaime mag sowieso niet trouwen, hij zit bij de Kingsguard.quote:Op dinsdag 30 april 2013 00:08 schreef BeyondTheGreen het volgende:
En Jaime en Tywin stijgen bij mij enorm in de heldenlijst. Jaime hoef ik niet toe te Ik denk dat hij Sansa voor Jaime had bedoeld, maar echter gewoon aan Tyrion geeft omdat Jaime M.I.A. is.
Hij mag ook niet erven en toch wil papa hem zijn kasteel geven.quote:Op dinsdag 30 april 2013 00:14 schreef Jivis het volgende:
[..]
Jaime mag sowieso niet trouwen, hij zit bij de Kingsguard.
Jaime zou erfgenaam worden, maar toen joinde hij de Kingsguard.quote:Op dinsdag 30 april 2013 00:15 schreef Brum_brum het volgende:
[..]
Hij mag ook niet erven en toch wil papa hem zijn kasteel geven.
Jij ook ergens in de tijd blijven steken?quote:Op dinsdag 30 april 2013 00:07 schreef Eenskijken het volgende:
idd waarom moet die vieze homo scene er nou in :s dat hoef ik echt niet te zien
Ik krijg ook meer een "zwarte kunsten" gevoel bij die "Lord of Light".quote:Op dinsdag 30 april 2013 00:08 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Damn, wat een coole aflevering, beste van het seizoen. Dat hele gedoe rond The Lord of Light is erg intrigerend. Is het een God of zijn het zwarte kunsten?
En Jaime en Tywin stijgen bij mij enorm in de heldenlijst. Jaime hoef ik niet toe te lichten maar Tywin misschien wel. Al de redenen waardoor wij de Lannisters haten, de incest, de vetes tegen de Starks, de dood van Ned zijn precies de redenen dat de naam Lannister schande heeft gekregen. En Tywin baalt hier verschrikkelijk van en probeert dit te herstellen door zijn kinderen te gebruiken die dit veroorzaakten. Ik denk dat hij Sansa voor Jaime had bedoeld, maar echter gewoon aan Tyrion geeft omdat Jaime M.I.A. is.
Tyrion, niets. Daarom zeg ik, misschien was Sansa voor Jaime bedoeld. Maar hij heeft Tyrion altijd slecht behandelt, dus wie zal het zeggen.quote:Op dinsdag 30 april 2013 00:18 schreef Forbry het volgende:
[..]
Jij ook ergens in de tijd blijven steken?
[..]
Ik krijg ook meer een "zwarte kunsten" gevoel bij die "Lord of Light".
O.k., maar wat heeft Tyrion nou eigenlijk verkeerd gedaan dan? Ik vind Tywin nog even boeiend, maar het is echt wel een hele harde mam imo.
Tyrion heeft een verborgen relatie, dus ik weet niet in hoeverre dit ook daadwerkelijk slecht bedoeld is.quote:Op dinsdag 30 april 2013 00:19 schreef BeyondTheGreen het volgende:
[..]
Tyrion, niets. Daarom zeg ik, misschien was Sansa voor Jaime bedoeld. Maar hij heeft Tyrion altijd slecht behandelt, dus wie zal het zeggen.
Tyrion die neukt alleen maar hoeren, dat heeft die verkeerd gedaan.. Tywin ziet liever dat die gewoon een gezinnetje sticht met vrouw en kids.quote:Op dinsdag 30 april 2013 00:19 schreef BeyondTheGreen het volgende:
[..]
Tyrion, niets. Daarom zeg ik, misschien was Sansa voor Jaime bedoeld. Maar hij heeft Tyrion altijd slecht behandelt, dus wie zal het zeggen.
Ik heb ook andere voorkeuren (ben zowel vrouw als hetero)quote:Op dinsdag 30 april 2013 00:13 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ach tolerantie betekent in Nederland ook gewoon 'als ik er maar geen last van heb'.
Ik heb geen probleem met de scènes hoewel ik persoonlijk Ygritte of Dany zonder kleren zie.
De reacties geven in ieder geval aan dat dit soort scènes noodzakelijk zijn om het verder te normaliseren.
Ik vond het juist prachtig hoe The Hound de winst van de deathmatch in hun gezicht wreef en daarna op z'n gemak ook nog even zijn goud terug ging eisen. Dat is gewoon lef hebben.quote:Op maandag 29 april 2013 23:39 schreef Forbry het volgende:
Leuke aflevering weer.
Ik vond The Hound leuk met zijn zwak voor Sansa in seizoen 2. Vind hem op deze manier maar een eikel en nog een oninteressante ook.
..
nee heb niets tegen homo's maar ik hoef het gewoon niet in mijn smoel gedrukt te krijgen. is dat zo raar?quote:Op dinsdag 30 april 2013 00:18 schreef Forbry het volgende:
[..]
Jij ook ergens in de tijd blijven steken?
Hij weet niet van Shae af idd (is maar goed ook), maar de hele manier waarop het ging straalde toch wel "slechtheid" uit imo.quote:Op dinsdag 30 april 2013 00:21 schreef Monolith het volgende:
[..]
Tyrion heeft een verborgen relatie, dus ik weet niet in hoeverre dit ook daadwerkelijk slecht bedoeld is.
Nee, hij is geen bastard, hij is een dwerg. Maar idd wel omdat moeders dood ging.quote:Op dinsdag 30 april 2013 00:32 schreef Peunage het volgende:
Alle Lannisters haten Tyrion toch? Omdat het een bastard is en zijn moeder dood ging bij zijn geboorte? Ik krijg nou niet echt sympathie voor de Kingslayer, hij doet niet echt z'n uiterste best om zijn image te verbeteren.
Prima aflevering, maar ze lieten te veel verschillende verhaallijnen zien naar mijn smaak.
Maar hij wordt wel gezien als bastaard toch? Zo heb ik het in ieder geval begrepen. Dwerg = niet veel beter dan een bastaard.quote:Op dinsdag 30 april 2013 00:33 schreef Tanin het volgende:
[..]
Nee, hij is geen bastard, hij is een dwerg. Maar idd wel omdat moeders dood ging.
Heeft het hele seizoen helaas wel een beetje last van vind ik (seizoen 2 ook wel, seizoen 1 vond ik wdb veel beter)quote:Op dinsdag 30 april 2013 00:32 schreef Peunage het volgende:
Alle Lannisters haten Tyrion toch? Omdat het een bastard is en zijn moeder dood ging bij zijn geboorte? Ik krijg nou niet echt sympathie voor de Kingslayer, hij doet niet echt z'n uiterste best om zijn image te verbeteren.
Prima aflevering, maar ze lieten te veel verschillende verhaallijnen zien naar mijn smaak.
Het is raar in de zin dat ik homo's nooit hoor klagen over het feit dat er hetero scènes in een film of serie zitten.quote:Op dinsdag 30 april 2013 00:28 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
nee heb niets tegen homo's maar ik hoef het gewoon niet in mijn smoel gedrukt te krijgen. is dat zo raar?
Nou ja, qua karakter, intelligentie e.d. heeft hij eigenlijk aan Tyrion juist een hele goed zoonquote:Op dinsdag 30 april 2013 00:34 schreef Peunage het volgende:
[..]
Maar hij wordt wel gezien als bastaard toch? Zo heb ik het in ieder geval begrepen. Dwerg = niet veel beter dan een bastaard.
Maar Tywin is zo'n vader die hele hoge verwachtingen van zijn kinderen heeft, en toevallig heeft hij alleen maar kutkinderen.
omdat de overgrote meerderheid hetero is?quote:Op dinsdag 30 april 2013 00:36 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het is raar in de zin dat ik homo's nooit hoor klagen over het feit dat er hetero scènes in een film of serie zitten.
Ik ook wel. Jaime en Tyrion... die konden elkaar toch best een beetje uitstaan of heb ik dat nou verkeerd onthouden?quote:Op dinsdag 30 april 2013 00:37 schreef VeX- het volgende:
Ik wil meer van Jaime+Tyrion samen zien. En dan Bronn erbij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |