Het is niet zo gek, lijkt me, dat Tamerlan gek was op infowars.com. Ik bedoel, de gemiddelde moslim in de straat is een overtuigd gelover in zo wat elke samenzwering die ooit het levenslicht heeft gezien, zolang de VS i.c.m. Israël er maar de bad guys in zijn.quote:
Bedoel je nou zoals jullie hier al 10 topics lang doen ?quote:Op zaterdag 27 april 2013 19:46 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Zit jij je nu een breuk te lachen om iedereen hier die op je ingaat?
Zeg eens eerlijk?
Als je zoals je zelf beweert al 10 topics lang meeleest kun je moeilijk beweren dat tribalwars niet álle kansen heeft gekregen om met iedereen in discussie te gaan, maar dat hij dat stelselmatig ontwijkt.quote:Op zondag 28 april 2013 09:47 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Bedoel je nou zoals jullie hier al 10 topics lang doen ?
Jullie lijken wel een bende schoolkinderen die met zijn allen 1 jochie pesten, en de schooljuf keek ernaar en lachte mee ...
Goe bezig !
jullie komen ook niet met een duidelijk verhaal wat volgens jullie is gebeurt. met een duidelijk motief van de dader.quote:Op zondag 28 april 2013 10:03 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Als je zoals je zelf beweert al 10 topics lang meeleest kun je moeilijk beweren dat tribalwars niet álle kansen heeft gekregen om met iedereen in discussie te gaan, maar dat hij dat stelselmatig ontwijkt.
Dat irriteert en het is helemaal niet vreemd om bij dat gedrag vraagtekens te zetten .
Motief lijkt me duidelijk? Toch?quote:Op zondag 28 april 2013 10:05 schreef tribalwars het volgende:
[..]
jullie komen ook niet met een duidelijk verhaal wat volgens jullie is gebeurt. met een duidelijk motief van de dader.
jullie zitten alleen maar te zeggen dat mijn bronnen waardeloos zijn.
en dan komen met bronnen die off topic zijn.
wat een onzinquote:Op zondag 28 april 2013 10:08 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Motief lijkt me duidelijk? Toch?
Een jonge geradicaliseerde moslim, die zich daarbij nog interesseerde in de bullcrap van infowars.com, waar de ene samenzwering struikelt over de andere.
En dat komende van jouquote:Op zondag 28 april 2013 10:09 schreef tribalwars het volgende:
[..]
wat een onzin
dat jij hier al 10 jaar post verbaast me want je komt echt me onzin aan zetten.
Dit is BNW. Hier mag je de absurdste gevolgtrekkingen posten. MAAR: er mag ook tegenin gegaan worden.quote:Op zondag 28 april 2013 10:05 schreef tribalwars het volgende:
[..]
jullie komen ook niet met een duidelijk verhaal wat volgens jullie is gebeurt. met een duidelijk motief van de dader.
jullie zitten alleen maar te zeggen dat mijn bronnen waardeloos zijn.
en dan komen met bronnen die off topic zijn.
ik kom al met duidelijk bewijs maar jullie kijken het niet eens. jullie kijken alleen maar naar de oude media. en omdat ik niet naar jullie onbetrouwbare informatie kijken . wordt ik als trol aangezien door sommige mensen. terwijl de meeste mensen als kwakkeloos over nemen van de oude media en het hier dumpen. daar is totaal geen andere mening dan hun in te brengen. of ze gaan je als gek beschrijven en dan gaan ze van die domme plaatjes posten waar je niks aan hebt. wees blij dat er uber houdt mensen de moeite doen om mensen wakker te praten. anders zouden jullie eeuwig blijven slapen. 80% van de mensen hier kijkt nog teveel oude media daardoor zijn ze gebrainwasted. ze kunnnen de waarheid niet inzien omdat ze alles geloven van de oude media. dus kunnen ze ook nooit de waarheid in zien van false flag attacks. gelukkig zijn kunnen sommige mensen nog wel wakker maken.quote:
Dat jij niet gelooft in de 'oude media' is geen maatstaf voor ieder ander.quote:Op zondag 28 april 2013 10:17 schreef tribalwars het volgende:
[..]
ik kom al met duidelijk bewijs maar jullie kijken het niet eens. jullie kijken alleen maar naar de oude media. en omdat ik niet naar jullie onbetrouwbare informatie kijken . wordt ik als trol aangezien door sommige mensen. terwijl de meeste mensen als kwakkeloos over nemen van de oude media en het hier dumpen. daar is totaal geen andere mening dan hun in te brengen. of ze gaan je als gek beschrijven en dan gaan ze van die domme plaatjes posten waar je niks aan hebt. wees blij dat er uber houdt mensen de moeite doen om mensen wakker te praten. anders zouden jullie eeuwig blijven slapen. 80% van de mensen hier kijkt nog teveel oude media daardoor zijn ze gebrainwasted. ze kunnnen de waarheid niet inzien omdat ze alles geloven van de oude media. dus kunnen ze ook nooit de waarheid in zien van false flag attacks. gelukkig zijn kunnen sommige mensen nog wel wakker maken.
Ah, ik zie het, je bent niet helemaal op de hoogte; dit filmpjequote:Op zondag 28 april 2013 10:09 schreef tribalwars het volgende:
[..]
wat een onzin
dat jij hier al 10 jaar post verbaast me want je komt echt me onzin aan zetten.
maar alex jones is wel erg beroemdt voor iemand van de nieuwe media. daar moet je mee uitkijken het zal wel eens foute informatie kunnen versturen.quote:Op zondag 28 april 2013 10:24 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ah, ik zie het, je bent niet helemaal op de hoogte; dit filmpje
Vanaf ongeveer 13.00 (of net wat later) vertelt Alex Jones himself dat Tamrlan gelinkt wordt aan infowars.com als een fan.
Men neme een geradicaliseerde moslim, doe er een flinke portie infowars.com bij, men schudde dit mengsel enige maanden, giet de oplossing vervolgens in een snelkookpan en je krijgt explosief materiaal...
Alex Jones ziet dit als een set up, gericht tegen hem, maar dat is onjuist, ik denk dat hij onderschat hoeveel schade hij toebrengt bij over het algemeen toch al jonge labiele geesten die zijn site wrs doorgaans bezoeken.
En overigens is de vraag bij jou of je het überhaupt een ½ jaartje uithoudt hier op FOK!.
Alex Jones is beroemd idd...., onder een hele schare jonge labiele volgelingen.quote:Op zondag 28 april 2013 10:26 schreef tribalwars het volgende:
[..]
maar alex jones is wel erg beroemdt voor iemand van de nieuwe media. daar moet je mee uitkijken het zal wel eens foute informatie kunnen versturen.
Als je kwakkeloos bent, zou ik juist niet naar SEX gaan....quote:Op zondag 28 april 2013 10:23 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat jij niet gelooft in de 'oude media' is geen maatstaf voor ieder ander.
Oh en het is niet kwakkeloos(daarvoor met je naar SEX)maar klakkeloos.
Dat tamerlan fan zou zijn kwam niet van alex jones. Die berichten kwamen van nieuwe media en daar heeft hij weer kritiek opquote:Op zondag 28 april 2013 10:26 schreef tribalwars het volgende:
[..]
maar alex jones is wel erg beroemdt voor iemand van de nieuwe media. daar moet je mee uitkijken het zal wel eens foute informatie kunnen versturen.
Je kon bijna raden dat hij zich er ook tegenaan zou bemoeien, nu die boer uit Friesland keurig netjes opgesloten zit...quote:Op zondag 28 april 2013 10:34 schreef Smack10 het volgende:
http://www.klokkenluidero(...)100-zeker-false-flagdie man is echt koekoek
kat is niet gek.quote:Op zondag 28 april 2013 10:34 schreef Smack10 het volgende:
http://www.klokkenluidero(...)100-zeker-false-flagdie man is echt koekoek
Nee, jij praat hem graag na.quote:Op zondag 28 april 2013 10:36 schreef tribalwars het volgende:
[..]
kat is niet gek.
hij durft te minst kritisch te zijn tegenover de oude media.
en hij brengt misverstande aan het daglicht bijvoorbeeld joris demmink. die man is eerder een held.
Leuk zijsprongetje, maar een beetje kwakkeloos wmb... bovendien heeft de man een eigen topicreeks (meerdere zelfs, geloof ik).quote:Op zondag 28 april 2013 10:36 schreef tribalwars het volgende:
[..]
kat is niet gek.
hij durft te minst kritisch te zijn tegenover de oude media.
en hij brengt misverstande aan het daglicht bijvoorbeeld joris demmink. die man is eerder een held.
ik zei dat jullie klakkeloos de alles over nemen van de oude media.quote:Op zondag 28 april 2013 10:37 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Nee, jij praat hem graag na.
En dan zeg je dat anderen klakkeloos dingen geloven..
Nee, hoor.quote:Op zondag 28 april 2013 10:38 schreef tribalwars het volgende:
[..]
ik zei dat jullie klakkeloos de alles over nemen van de oude media.
Juist jaquote:Op zondag 28 april 2013 10:38 schreef tribalwars het volgende:
[..]
ik zei dat jullie klakkeloos de alles over nemen van de oude media.
zo komen jullie wel over.quote:
We volgen alles constant met argusogen, oude media, nieuwe media en alles wat er tussenin zit, en dat al meer dan een decennium als i-CSI.quote:
dat kan best zo zijn. maar jullie standpunten zijn meer naar de oude media toe gericht.quote:Op zondag 28 april 2013 10:40 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
We volgens alles constant met argusogen, oude media, nieuwe media en alles wat er tussenin zit, en dat al meer dan een decennium als i-CSI.
quote:Op zondag 28 april 2013 10:41 schreef Kesefkesef het volgende:
tribalwars, wat vind je van het feit dat nieuwe media zegt dat tamerlan fan zou zijn van alex jones?
dan zegt dat weer iets over dat ales jones niet helemaal kan vertrouwen.quote:Op zondag 28 april 2013 10:41 schreef Kesefkesef het volgende:
tribalwars, wat vind je van het feit dat nieuwe media zegt dat tamerlan fan zou zijn van alex jones?
interessant.quote:Op zondag 28 april 2013 10:41 schreef Kesefkesef het volgende:
tribalwars, wat vind je van het feit dat nieuwe media zegt dat tamerlan fan zou zijn van alex jones?
Maar soms is iets wat als een eend loopt en kwaakt niets anders dan een eend. Dan bekijk je een gebeurtenis van alle kanten, samen met alle mogelijkheden en mogelijke scenarios en kom je tot de conclusie dat het niet anders dan die eend kan zijn. Omdat alles daarop wijst en de 'bewijsvoering' dat het anders is keer op keer wordt afgeschoten met echte feiten ipv met aannames.quote:Op zondag 28 april 2013 10:41 schreef tribalwars het volgende:
dat kan best zo zijn. maar jullie standpunten zijn meer naar de oude media toe gericht.
Nee, het gaat hier in BNW vaak om epistemologie (overigens ook in andere subfora); wat kunnen we weten, wat niet, hoe komen we aan onze kennis. Vaak zijn conclusies die je kunt trekken, ogv ideeën over de epistemologie slechts tussenstations. Vaak is het een kwestie van komt tijd, komt raad, eer er bewijzen worden gevonden. Kijk bijv. naar dat eertijds geliefde onderwerp van Kat, en hoe zich dit nu ontwikkeld heeft. Geen gekke met allerlei Demmink fantasieën doordrenkte samenzweringsverhalen, tot Walpurgisnacht rituelen met Prins Friso aan toe, maar gewoon simpel een Friese boer, die heel simpel een meisje tegenkomt op de verkeerde tijd, op de verkeerde plaats...quote:Op zondag 28 april 2013 10:41 schreef tribalwars het volgende:
[..]
dat kan best zo zijn. maar jullie standpunten zijn meer naar de oude media toe gericht.
Wel een ingewikkelde, lange, met bloed overgoten kronkelweg om dat doel te bereikenquote:Op zondag 28 april 2013 10:45 schreef Blaadjes het volgende:
[..]
interessant.
Is het doel van deze false flag dan uiteindelijk om Alex Jones in een kwaad daglicht te zetten?
Dat doet-ie zelf al, lijkt me dat geen zinnig mens enige waarde hecht aan wat de man doorgaans te berde brengt, toch?quote:Op zondag 28 april 2013 10:45 schreef Blaadjes het volgende:
[..]
interessant.
Is het doel van deze false flag dan uiteindelijk om Alex Jones in een kwaad daglicht te zetten?
nee dat is niet het doel van de false flagquote:Op zondag 28 april 2013 10:45 schreef Blaadjes het volgende:
1s.gif Op zondag 28 april 2013 10:41 schreef Kesefkesef het volgende:
tribalwars, wat vind je van het feit dat nieuwe media zegt dat tamerlan fan zou zijn van alex jones?
interessant.
of omdat je nog in je achter hoofdt hebt dat de oude media betrouwbaarder.quote:Op zondag 28 april 2013 10:46 schreef Copycat het volgende:
[..]
Maar soms is iets wat als een eend loopt en kwaakt niets anders dan een eend. Dan bekijk je een gebeurtenis van alle kanten, samen met alle mogelijkheden en mogelijke scenarios en kom je tot de conclusie dat het niet anders dan die eend kan zijn. Omdat alles daarop wijst en de 'bewijsvoering' dat het anders is keer op keer wordt afgeschoten met echte feiten ipv met aannames.
Waar komt toch die drang vandaan om echt alles in een complotvorm te gieten?
Ik ga even een uitzending van south park over Alex Jones(is die er???) zoeken. Misschien kan ik een aanwijzing vinden.quote:Op zondag 28 april 2013 10:48 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Wel een ingewikkelde, lange, met bloed overgoten kronkelweg om dat doel te bereiken
Nee. Omdat je zaken tegen elkaar afweegt. Met een open mind naar zowel nieuwe als oude media kijkt en daarbij je gezonde verstand laat werken.quote:Op zondag 28 april 2013 10:53 schreef tribalwars het volgende:
of omdat je nog in je achter hoofdt hebt dat de oude media betrouwbaarder.
Dat is een mythe hoor, denken dat mensen die het niet met je eens zijn dus 100% elk verhaaltje dat in de zogenaamde oude media verschijnt als zoete koek slikken. Andersom zou jij dat ook niet moeten doen, waarom ben je niet net zo kritisch op de nieuwe media dan dat je bent op de oude media?quote:Op zondag 28 april 2013 10:53 schreef tribalwars het volgende:
[..]
of omdat je nog in je achter hoofdt hebt dat de oude media betrouwbaarder.
maar je zou beter allen naar de oude media kunnen kijken. anders wordt er nog door beinvloed.quote:Op zondag 28 april 2013 10:53 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nee. Omdat je zaken tegen elkaar afweegt. Met een open mind naar zowel nieuwe als oude media kijkt en daarbij je gezonde verstand laat werken.
Of die nieuwe media bronnen die dat beweren zijn niet te vertrouwen?quote:Op zondag 28 april 2013 10:42 schreef tribalwars het volgende:
[..]
[..]
dan zegt dat weer iets over dat ales jones niet helemaal kan vertrouwen.
zou mij niks verbazen alles hij wat disinformatie schrijft op zijn site
En dat , beste Ryan is een vraag die bijna iedereen hier tribalwars al gesteld heeft, maar nog geen antwoord op heeft gekregen.quote:Op zondag 28 april 2013 10:54 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dat is een mythe hoor, denken dat mensen die het niet met je eens zijn dus 100% elk verhaaltje dat in de zogenaamde oude media verschijnt als zoete koek slikken. Andersom zou jij dat ook niet moeten doen, waarom ben je niet net zo kritisch op de nieuwe media dan dat je bent op de oude media?
dat is een beetje het gevaar met nieuwe media. daarom check ook meedere site'squote:Op zondag 28 april 2013 10:55 schreef Kesefkesef het volgende:
[..]
Of die nieuwe media bronnen die dat beweren zijn niet te vertrouwen?
Wie verspreid desinfo en wie moet je geloven?
Dóe dat dan ook eens. Niet alleen die nieuwe meuk.quote:Op zondag 28 april 2013 10:56 schreef tribalwars het volgende:
[..]
dat is een beetje het gevaar met nieuwe media. daarom check ook meedere site's
Haal je nu oud en nieuw door elkaar?quote:Op zondag 28 april 2013 10:55 schreef tribalwars het volgende:
maar je zou beter allen naar de oude media kunnen kijken. anders wordt er nog door beinvloed.
is maar een tip.
omdat ik weet door haar het nieuws vandaan komt van de oude mediaquote:Op zondag 28 april 2013 10:56 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
En dat , beste Ryan is een vraag die bijna iedereen hier tribalwars al gesteld heeft, maar nog geen antwoord op heeft gekregen.
nee ik haal oud en nieuw niet door elkaar. het oude nieuws hoor ik toch wel van mijn ouders dat hoef ik niet te kijken. en dat zie ik hoor ook wel van jullie.quote:Op zondag 28 april 2013 10:58 schreef Copycat het volgende:
[..]
Haal je nu oud en nieuw door elkaar?
En denk je niet dat je een beter, want breder beeld krijgt als je beide mediavormen bekijkt en aan de hand daarvan je eigen oordeel velt? In plaats van een vorm al bij voorbaat uit te sluiten?
En neem je het van je ouders wel aan?quote:Op zondag 28 april 2013 10:59 schreef tribalwars het volgende:
[..]
nee ik haal oud en nieuw niet door elkaar. het oude nieuws hoor ik toch wel van mijn ouders dat hoef ik niet te kijken. en dat zie ik hoor ook wel van jullie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |