Jij ook weer je ei kwijt en er is ook nog naar geluisterd. Mijn vorige post vond ik eigenlijk verder al duidelijk genoeg. Je laatste regel is net zoals in je vorige weer ééntje die jammer is. Dan is het net wat lastiger voor mij om jou serieus te nemen. Het is klaagbaak maar ook klaagbaak heeft regels.quote:Op vrijdag 17 mei 2013 11:52 schreef zovty het volgende:
De TS in kwestie kaartte een groeiend maatschappelijk probleem aan door de verbeterde techniek van transgender operaties. De plaatjes, op 2 na, illustreren op treffende wijze de huidige stand van de techniek. Die 2 plaatjes van user Michael Scott hadden wat mij betreft verwijderd kunnen worden die voegden inderdaad niets toe.
De ervaren KLBers weten dat sommige klachten een dieperliggende oorzaak hebben dan de OP in eerste instantie doet vermoeden. "Ze" waren dus middels de van hen bekende wijze aan het uitvogelen of de TS in kwestie niet zozeer een maatschappelijk probleem aan de orde wilde stellen danwel een persoonlijke tegenvaller wilde verwerken. Een gebruikelijk gang van zaken want als we ergens een hekel aan hebben in de KLB dan is het wel als een hele groep wordt aangevallen op de fouten van een enkeling. Vandaar even de controlevragen.
Ik had al het idee dat modereren een vrijwilligersbaantje was, ik had die geluiden al eens eerder opgevangen. Met alle respect voor FOK!forum en de users; het is ook allemaal niet zo belangrijk dat er getrainde professionals op gezet moeten worden die met behulp van meerdere monitoren de verhitte discussies in goede banen moeten leiden. Een topic, ook een slechtlopend, kan best even zonder toezicht aanmodderen zonder dat alle FOK!shemales zich massaal op de (spreekwoordelijke) pik getrapt zullen voelen.
Maar juist in die aanmodderperiode kunnen de mooie discussies ontstaan en die periode, beste ninja, en die kans om er iets moois van te maken heb je ons allemaal bruut ontnomen!
Mijn laatste zinnetje was vooral bedoelt als gebbetje, een garpje, een scherts, een geintje. Om de luchtigheid van het geheel aan te tonen. (Ik heb er in deze post ook een paar verstopt, mocht je je soms verwonderen over enkele woordkeuzes.)
En vergeet ook niet dat we hier in KLB zijn. Dat staat voor KLAAGBAAK, geloof het of niet.
Dan heb ik je precies waar ik je hebben wil.quote:Dan is het net wat lastiger voor mij om jou serieus te nemen.
Hij lust zotvy wel rauwquote:Op vrijdag 17 mei 2013 13:44 schreef Doppeltje-voor-de-darst het volgende:
Complimenten voor LethalNinja.
Wát een grote baas zeg!
Als er iets is dat mij is opgevallen als junior mod dan is dat heel veel hier met het argument komen "maar zijn topic is ook poep en die is NIET dicht". Dit klopt dus niet, check maar eens waar ik vandaag al weer slotjes op heb gegooid. Kijk sowieso niet naar anderen maar vooral kritisch naar je eigen topics (in het algemeen).quote:Op zaterdag 18 mei 2013 01:32 schreef Drinky het volgende:
godverdomme. Hoezo wordt mijn feitelijk juiste en daarnaast ook nog eens goed uitgedachte topic gesloten, maar mogen baggertopics met de slechtste verhalen ooit open blijven?
Discriminatie op Fok!, ik ga de politie bellen.
ik ben altijd kritisch naar mijn eigen topics. Ik kan honderden baggertopics openen elke dag, maar dat ga ik de mensen toch ook niet aan doen?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 15:39 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
Als er iets is dat mij is opgevallen als junior mod dan is dat heel veel hier met het argument komen "maar zijn topic is ook poep en die is NIET dicht". Dit klopt dus niet, check maar eens waar ik vandaag al weer slotjes op heb gegooid. Kijk sowieso niet naar anderen maar vooral kritisch naar je eigen topics (in het algemeen).
Nee alleen virtuele sloten die allemaal met dezelfde sleutel weer open gaan, anders zouden we met een hele bos rondparaderen. Overige vragen mag je ook per dm stellen aan 1 van ons.quote:Op maandag 20 mei 2013 15:34 schreef AdoraBelle het volgende:
Ik heb een vraagje voor de moderators: gebruiken jullie nou echt hangsloten om topics te sluiten hier?
En zo ja: hoeveel gebruiken jullie op een dag?
Dankjewelquote:Op maandag 20 mei 2013 15:49 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Nee alleen virtuele sloten die allemaal met dezelfde sleutel weer open gaan, anders zouden we met een hele bos rondparaderen. Overige vragen mag je ook per dm stellen aan 1 van ons.
Smeken om DM verkeerquote:Op maandag 20 mei 2013 15:49 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Overige vragen mag je ook per dm stellen aan 1 van ons.
ik zelden, meestal heb ik dan iets beters te doen of slaap ik.quote:
Nee, ik ben al warrig genoeg zonder bezopen te zijn. Als ik dronken ga modden dan gaat het gruwelijk mis.quote:
Was jij het ? En durf je niet uit te ademen ?quote:Op dinsdag 21 mei 2013 02:00 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
Kan niet hé, voor je begint met modden moet je in een alcohol slot blazen
open gedaan, ik weet niet wie de boosdoener wasquote:Op dinsdag 21 mei 2013 17:51 schreef tong80 het volgende:
Ik moet helaas weg voor vandaag.
Letten jullie een beetje op de zaak ?
En zetten minder onterechte en meer terechte slotjes.
Ik ben diep diep en diep bedroefd.
Net nu ik weg moet. Maar ik heb niet gescholdenquote:Op dinsdag 21 mei 2013 17:53 schreef Pharkus het volgende:
[..]
open gedaan, ik weet niet wie de boosdoener was
Je zegt dat iemand gierig is als hij niet tegen zijn/ haar wil een samenvatting deelt? En vervolgens klaag je over mijn gemodereer. Makes no sense. Heeft niks te maken met eigen mening etc. Ik heb veel verwijderd in dat topic.quote:Op donderdag 23 mei 2013 10:52 schreef Angel-Joy het volgende:
KLB / Asociale buitenlanders
LN, please, doe ff normaal.
Alles editten wat je niet bevalt, terwijl het niet eens erge opmerkingen zijn. Maar puur meningen van de users. Dat gekanker snap ik nog, maar als het zo zou gaan in ieder topic
Ga toch fietsen man
Ik zie ergere dingen staan maar mijn post met "TS is de makkelijkste van de klasquote:Op donderdag 23 mei 2013 10:52 schreef Angel-Joy het volgende:
KLB / Asociale buitenlanders
LN, please, doe ff normaal.
Alles editten wat je niet bevalt, terwijl het niet eens erge opmerkingen zijn. Maar puur meningen van de users. Dat gekanker snap ik nog, maar als het zo zou gaan in ieder topic
Ga toch fietsen man
Zoals ik al zei in het topic "iets ergers" praat "minder erg" niet goed. Er was veel crap in een topic. En daar moest een bezem doorheen. 90% van de reacties was TS gebash, kan je niet echt gebruiken als je al op je plek bent gezet en tevens nog moet voorbereiden voor examens.quote:Op donderdag 23 mei 2013 10:57 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Ik zie ergere dingen staan maar mijn post met "TS is de makkelijkste van de klas" wordt verwijderd. Ik heb niets tegen LN maar dit is wel uitzonderlijk jammer. Als je iets doet, doe het dan goed.
Of ze gaat gewoon leren ipv topic openen als voorbereiding van de examens oh zo belangrijk is, want in ieder topic kan je wel beetje backfire verwachten.quote:Op donderdag 23 mei 2013 11:01 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
Zoals ik al zei in het topic "iets ergers" praat "minder erg" niet goed. Er was veel crap in een topic. En daar moest een bezem doorheen. 90% van de reacties was TS gebash, kan je niet echt gebruiken als je al op je plek bent gezet en tevens nog moet voorbereiden voor examens.
Of je reageert gewoon normaal, maar dat vind je blijkbaar lastig. Gezien een aantal reacties in dat topic en nu ook in KLB feedback. Alles doe je maar om te trollen hé?quote:Op donderdag 23 mei 2013 11:02 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Of ze gaat gewoon leren ipv topic openen als voorbereiding van de examens oh zo belangrijk is, want in ieder topic kan je wel beetje backfire verwachten.
Jouw argumenten
Dat zou het wel zijn, ik hou al op, merk dat je niet zo goed tegen feedback kan.quote:Op donderdag 23 mei 2013 11:04 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
Of je reageert gewoon normaal, maar dat vind je blijkbaar lastig. Gezien een aantal reacties in dat topic en nu ook in KLB feedback. Alles doe je maar om te trollen hé?
Als je geen goede opbouwde feedback kan geven dan moet je het ook niet doen. Goed feedback kunnen geven is ook een kwaliteit. Je laat je erg kennen met je opmerkingen in dat topic, hier in klb feedback en in de DM.quote:Op donderdag 23 mei 2013 11:09 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Dat zou het wel zijn, ik hou al op, merk dat je niet zo goed tegen feedback kan.
En nee, ik troll niet, vind het idd gierig, ik deel namelijk wel altijd mijn samenvattingen, krijg er ook wel wat voor terug.
Oh nee nu troll ik vast weer volgens jou.
Grgr
Of je geeft even een goeie reden waarom je alles weg edit aangezien de meeste berichten normaal zijn behalve dat van haan.quote:Op donderdag 23 mei 2013 11:11 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
Als je geen goede opbouwde feedback kan geven dan moet je het ook niet doen. Goed feedback kunnen geven is ook een kwaliteit. Je laat je erg kennen met je opmerkingen in dat topic, hier in klb feedback en in de DM.
Dat topic is een en al crap qua reacties, maar dat terzijde. Als je je moet voorbereiden voor je je examens moet je imo al helemaal niet in KLB rondhangen, laat staan op FOK!. Ik en zoveel anderen zijn zovaak op ons plek gezet en gebashed in KLB, op een veel ergere manier. Dit is echt niks qua gebash.quote:Op donderdag 23 mei 2013 11:01 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
Zoals ik al zei in het topic "iets ergers" praat "minder erg" niet goed. Er was veel crap in een topic. En daar moest een bezem doorheen. 90% van de reacties was TS gebash, kan je niet echt gebruiken als je al op je plek bent gezet en tevens nog moet voorbereiden voor examens.
Het is geen eens gebash, ik zei alleen dat Hollanders gierig zijn, net zoals ts zegt dat buitanlanders asociaal zijn, kan toch.quote:Op donderdag 23 mei 2013 11:15 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Dat topic is een en al crap qua reacties, maar dat terzijde. Als je je moet voorbereiden voor je je examens moet je imo al helemaal niet in KLB rondhangen, laat staan op FOK!. Ik en zoveel anderen zijn zovaak op ons plek gezet en gebashed in KLB, op een veel ergere manier. Dit is echt niks qua gebash.
Zie DMquote:Op donderdag 23 mei 2013 11:14 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Of je geeft even een goeie reden waarom je alles weg edit aangezien de meeste berichten normaal zijn behalve dat van haan.
Wie zijn wie om te bepalen of TS wel of niet aan de examens moet gaan zitten? Wellicht dat TS door het hier even kort klagen over de klagenoten daarna wel weer gefocust aan de examens kan. En nogmaals, dat "andere en jij op hun plek zijn gezet en dat er erger gebash is geweest" praat helemaal niks goed. Dat is geen vrijbrief om dan nu ook maar mensen te bashen of op hun plek te zetten (zij het in veel mindere mate).quote:Op donderdag 23 mei 2013 11:15 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Dat topic is een en al crap qua reacties, maar dat terzijde. Als je je moet voorbereiden voor je je examens moet je imo al helemaal niet in KLB rondhangen, laat staan op FOK!. Ik en zoveel anderen zijn zovaak op ons plek gezet en gebashed in KLB, op een veel ergere manier. Dit is echt niks qua gebash.
Jij begon over de examens hoorquote:Op donderdag 23 mei 2013 11:32 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
Wie zijn wie om te bepalen of TS wel of niet aan de examens moet gaan zitten? Wellicht dat TS door het hier even kort klagen over de klagenoten daarna wel weer gefocust aan de examens kan. En nogmaals, dat "andere en jij op hun plek zijn gezet en dat er erger gebash is geweest" praat helemaal niks goed. Dat is geen vrijbrief om dan nu ook maar mensen te bashen of op hun plek te zetten (zij het in veel mindere mate).
Het is mijn mening die mede bepaalt hoe ik reageer als moderator. Het heeft weinig met medelijden te maken verder, waar ik als mod werk aan een sfeer waarin iedereen klachten kan neerzetten. De klacht van TS vond ik goed en als daar dan kinderachtige reacties op komen. Dan worden die geëdit. Daarvoor ben ik hier als mod bezig.quote:Op donderdag 23 mei 2013 11:34 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Jij begon over de examens hoor
Als mod hoor je niet een kant te kiezen omdat je het zielig voor d'r vindt.
Jouw mening over wat getroll en gebash is, staat niet gelijk aan de FOK! Policy, blijft jouw mening. Lekker overdreven om alles weg te editten.
Klaar nu. Ook via dm.
Dus omdat JIJ haar klacht goed vindt, moeten we maar "normaal" reageren en geen eigen mening hebben.quote:Op donderdag 23 mei 2013 11:37 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
Het is mijn mening die mede bepaalt hoe ik reageer als moderator. Het heeft weinig met medelijden te maken verder, waar ik als mod werk aan een sfeer waarin iedereen klachten kan neerzetten. De klacht van TS vond ik goed en als daar dan kinderachtige reacties op komen. Dan worden die geëdit. Daarvoor ben ik hier als mod bezig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |