oef... ooit wel eens gedacht om een extra prepaid nummer te halen en die te gebruiken voor dates.quote:Op vrijdag 26 april 2013 08:49 schreef Kreator het volgende:
Toch kan het na 1 date ook wel uit de hand lopen....
http://www.buzzfeed.com/h(...)e-via-text-messaging
Match made in heaven!quote:Op vrijdag 26 april 2013 08:27 schreef Kreator het volgende:
Ik heb gisteravond een nieuw record gehaald op Paiq met een nieuwe match.
Ik: Hoi
zij: Hoi
Ik: Hoe is het?
zij: Hoihoi!
*klik* *weg*
Dat.quote:Op vrijdag 26 april 2013 09:03 schreef Kreator het volgende:
Maar goed, zo'n gevoel krijg ik er dus bij als iemand een brief gaat sturen na een paar dates om zijn gevoel te uiten.
Nou ja, in ieder geval als'ie hem verstuurtquote:Op vrijdag 26 april 2013 09:03 schreef Kreator het volgende:
Nu ja, hij had ook direct iets duidelijker kunnen zeggen dat hij niet geinteresseerd was natuurlijk. Maar ze gaat wel vrij lang door..
Maar goed, zo'n gevoel krijg ik er dus bij als iemand een brief gaat sturen na een paar dates om zijn gevoel te uiten.
is weer van dr mobiel geflikkert. ze werd he-le-maal gestoord van de berichten en verzoekenquote:Op donderdag 25 april 2013 17:00 schreef barocci het volgende:
[..]
Oei, Badoo staat toch bekend als het afvoerpuntje van de datingsitesMaar goed, er zullen niet alleen maar tokkies op staan
ik screende even en dacht: hé positief, maar bummerquote:Op vrijdag 26 april 2013 10:18 schreef myxomatosekonijn het volgende:
Afgelopen woensdag tóch met de man afgesproken met wie ik eigenlijk volgende week zou afspreken en over wie ik twijfels had. Hij vond het geen probleem om tóch die middag nog wat af te spreken (op 't terras in de stad wat gedronken): flexibel![]()
Het bleek een behoorlijk aantrekkelijke (karakteriserend hoofd, beetje grijzig maar dat stond hem verdomd goed), vriendelijke, kletsgrage man te zijn.
Mijn vooroordelen kon ik door het gesprek vrij snel van tafel vegen (soms is het maar goed om mijn vooroordelen te testen, werd aangenaam verrast). Wel vond hij zijn grapjes zelf érg grappig en vond ik ze wat minder![]()
.
Na wat drankjes stuurde hij er subtiel op aan dat hij wel wat wilde gaan eten samen, maar daar had ik op dat moment geen puf voor (reden aangegeven, ging niet zo zeer om hem; werd goed opgepakt). Bij het afscheid gaf hij aan graag weer wat af te spreken. Ik wilde het even laten bezinken, maar uiteindelijk besloten er geen tweede date aan vast te plakken.
Om hetzelfde kunnen lachen/zelfde soort grapjes waarderen vind ik blijkbaar te belangrijk (vooral omdat hij zichzelf nogal grappig vindt en overal een grapje van probeert te maken), naast wat andere dingetjes. Een keer wat drinken in de kroeg zou ik nog best leuk vinden, maar ik zie me geen relatie hebben met hem.
Dat had ik ookquote:Op vrijdag 26 april 2013 10:21 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
ik screende even en dacht: hé positief, maar bummer
Precies hetzelfde ja.quote:Op vrijdag 26 april 2013 10:21 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
ik screende even en dacht: hé positief, maar bummer
Ik heb het over überhaupt een relatie met iemand hebben in welke vorm dan ook. Als ik nu al teveel twijfels heb over op ik op deze man zou kunnen gaan vallen, dan heeft het niet zoveel zin heb ik met vorige date-ervaringen gemerkt. Biertje in de kroeg prima (als hij zijn internationaal georienteerde vrienden meeneemt lijkt dat me helemaal leukquote:Op vrijdag 26 april 2013 11:11 schreef El.Wulfo het volgende:
[..]
Precies hetzelfde ja.
Maar je hoeft na een eerste date toch niet meteen te gaan denken of je een lange relatie met diegene wil?
quote:Op vrijdag 26 april 2013 08:49 schreef Kreator het volgende:
Toch kan het na 1 date ook wel uit de hand lopen....
http://www.buzzfeed.com/h(...)e-via-text-messaging
Ik had deze al eens eerder gezien.. Dat was wel goed voor mij want steeds als ik iemand nog wil appen denk hieraan terugquote:
Wat een sneu figuur die gastquote:Op vrijdag 26 april 2013 08:49 schreef Kreator het volgende:
Toch kan het na 1 date ook wel uit de hand lopen....
http://www.buzzfeed.com/h(...)e-via-text-messaging
Ik heb het een keer gedaanquote:Op vrijdag 26 april 2013 11:37 schreef Perzephone het volgende:
[..]
Wat een sneu figuur die gast![]()
Iemand hier ooit zoiets meegemaakt?
Nee, die gozer.quote:
Maar dan ben je nog wel een lulquote:Op vrijdag 26 april 2013 11:44 schreef Kreator het volgende:
Ja, maar ja. Zijn allereerste reactie was al 'nah, geen zin. ik ga kaarten met de maten'. Dat leek me duidelijk genoeg. Dan ga je niet 3000 berichten sturen.
ze is wel een beetje loco iddquote:Op vrijdag 26 april 2013 11:48 schreef Cue_ het volgende:
En zeker niet van die desperate mailtjesen maar door en door.. en af en toe net doen of een berichtje die naar hem gaat voor een ander is bedoelt (Zoals die over haar date, en dat ze hem ging verwijderen uit de tel)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |