De meest stabiele patiënt is natuurlijk een dode patiëntquote:Op maandag 29 april 2013 12:46 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
'De patient is er ernstig aan toe, maar de toestand is stabiel'
Ik ook. Vind het echt jammer voor iedereen die erbij betrokken is.quote:Op maandag 29 april 2013 13:00 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
De meest stabiele patiënt is natuurlijk een dode patiënt![]()
Maar goed, ik vind het toch wel sneu voor de kandidaten, voor de medewerkers en vooral voor degene die de rekeningen heeft betaald.
Pffff niet zo zuur hoor.quote:Op maandag 29 april 2013 13:16 schreef luxerobots het volgende:
Te veel rekenopdrachten, een exit die we al zagen aankomen en een oerwoudopdracht die ook maar rommelig in beeld werd gebracht.
Het saboteursaspect boeit me maar weinig, bij WIDM wordt het langzaam steeds duidelijker. Ik denk alleen niet dat het Hero is, die was al saboteur bij de PVV. Ook heeft hij weer aangegeven terug te willen keren in de politiek. Maar dat is dus informatie die ik niet eens uit het programma haal.
Het leukste is het programma volgen via fok. En medelijden met de betrokkenen heb ik niet, een programma bij elkaar stelen vol met BN'ers die zichzelf rete interessant vinden.
Volgende week wordt het heel spannend. De klok loopt af, het licht gaat uit en Rosalie vertelt Hero dat ze verliefd is op hem. Kijken dus!quote:Op maandag 29 april 2013 13:42 schreef Cynix ® het volgende:
Ik heb tot nu toe maar één aflevering compleet gevolgd en ik merk dat ik vanaf nu steeds vaker op zondag andere dingen (buiten c.q. zonder TV) te doen heb, en als dat voor de rest van Nederland ook geldt gaat de kijkcijferbom waarschijnlijk niet meer ontploffen.
Bedankt voor de oplettendheid. Statistieken hebben toch al een bedenkelijke reputatie.quote:Op maandag 29 april 2013 17:12 schreef Scrutinizer het volgende:
De eerste aflevering had veel meer kijkers dan wat er in het grafiekje staat
[..]
Als dit zo doorgaat zijn er straks negatieve kijkcijfersquote:Op maandag 29 april 2013 17:23 schreef Gert het volgende:
[..]
Bedankt voor de oplettendheid. Statistieken hebben toch al een bedenkelijke reputatie.
[ afbeelding ]
Uitspraken als 'op naar de 0 zetels' en 'het kan nu alleen nog maar beter worden' maken meester van mijn gedachten.quote:Op maandag 29 april 2013 17:23 schreef Gert het volgende:
[..]
Bedankt voor de oplettendheid. Statistieken hebben toch al een bedenkelijke reputatie.
[ afbeelding ]
Er kijken vast wel wat potten naar deze show.quote:Op maandag 29 april 2013 17:57 schreef Scrutinizer het volgende:
Voor de kijkcijfers is het te hopen dat Manuel volgende week niet aan de beurt is voor eliminatie. Anders houden ze geen jonge vrouwelijke kijker meer over. Beter Hero of Rosalie dus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |