quote:
quote:
Body-builder
Ik kom best wel vaak in de fitness-club. Dat moet wel, want je moet mooi blijven. Je moet het werk ook vol kunnen houden, want soms willen ze best wat acrobatisch van je. Daar hou ik gelukkig ook wel van, dus ik vind het prima om dat te doen. Het hoort bij mijn leven, en ik zou er ook mee doorgaan als ik zou stoppen met de prostitutie. Als ik veel beweeg, voel ik me lekkerder en vol energie.
Bij mij op de fitness zijn ze er niet, maar er zijn mannen die hun leven laten draaien om de sportschool. Ze zijn altijd bezig met hun lijf. Dat zijn dan topsporters of bodybuilders. Ik maak het verschil, omdat het bij topsporters erom gaat dat ze hun sport optimaal kunnen doen, terwijl het bij bodybuilders erom gaat dat ze er zo gespierd mogelijk uitzien.
Ik vind topsporters er goed uitzien, maar ik vind bodybuilders echt niet aantrekkelijk. Ze hebben alles wat mooi ís, maar ik vínd ze niet mooi. Ze hebben een mooie bruining, ze zijn gespierd, er zit geen vet op, maar toch vind ik ze niet aantrekkelijk. Ik begrijp niet waarom, maar het is wel zo.
Als een bodybuilder bij me komt, is het wél de bedoeling dat ik goed onder de indruk ben. Ik betast zijn spieren en zijn buik, om te voelen hoe strak die huid wel niet over hun spieren staat. Hij staat dan te genieten. Als het op het hardcore werk afgaat, word het moeilijker. Bodybuilders hebben serieus haast altijd kleine pikkies, en grote potentie-problemen. Als je zo'n rimpelig slurfje aan zo'n enorm lijf ziet zitten, moet je oppassen dat je niet keihard gaat lachen. Dat is voor achteraf, als hij weg is!
Ze hebben vaak een kleine pik, en de helft is verminderd potent. De meeste willen gewoon dat je wat geils doet, en ze trekt en betast. Daarbij moet je heel veel laten zien dat je zo onder de indruk bent van zijn uiterlijk, dan krijgt hij misschien zelfs een erectie en kan je neuken. Dat is meestal dan héél snel over, want anders dan kan hij nog wel eens te vroeg slap worden.
Sommige bodybuilders kunnen echt agressief worden als ze niet stijf worden. Dan geven ze me de schuld, en zeggen dat ik niet genoeg mijn best doe. Daar word ik altijd een beetje bang van, want zo'n sterke vent is onstopbaar. Gelukkig is het nooit misgegaan, maar ik loop soms op mijn tenen met die mannen.
Bodybuilders worden het geilst van zichzelf. Als je laat zien dat je ze heel stoer en mannelijk vind, en dat je van hun spieren geil als een beer word, dan worden zij ook geil. Als je ze gewoon probeert op te geilen, werkt dat helemaal niet goed. Je moet een soort spiegel zijn voor ze. Je moet ze bewonderen, daar komen ze voor, meer dan voor de seks. Sommige vinden de seks helemaal niet belangrijk.
Ik heb zelf dus niets met bodybuilders. Ze zijn rare klanten. Ik stuur ze niet weg, maar als ze niet meer zouden komen zou ik ze ook niet missen. Soms geven ze me tips om zelf te gaan bodybuilden, maar dat vind ik meer beledigend dan lief. Ze hebben het erover dat ik er best wat van kan maken, maar dat het nu niets is. Bedankt hoor.
Topsporters heb ik ook wel gehad, zelfs sporters met wereldtitels en olympiërs. Wat aan topsporters opvalt, is dat het zulke normale klanten zijn. Ze zijn niet krachtiger of hebben niet meer uithoudingsvermogen. Je herkent ze van de TV, maar voor de rest zijn het heel gewone klanten. Ze zien er wel beter uit dan de gewone klant, en véél beter dan de bodybuilders.
Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.